Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10046
 • KV3-00260
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
766,90 TRY * 850,90 TRY * (9,87% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  32bit/64bit


Windows 10 Enterprise kullanıcılara maksimum performans sunar ve özellikle büyük şirketler için tasarlanmıştır - Wiresoft'tan toplu lisans yerine düşük bir fiyatla temin edilebilir! Windows 10 Enterprise, tüm sürümler arasında en geniş işlev kapsamını içeren bu Microsoft sürümünün işletim sistemidir - birçoğu, kapsamlı bir uygulama yönetiminin yanı sıra, yalnızca güvenlik güncelleştirmelerinin yüklendiği, ancak hiçbir işlevin yüklenmediği özel bir Windows güncelleme biçimi olan Microsoft Uzun Süreli Hizmet Şubesine erişim de dahil olmak üzere, yalnızca burada yer almaktadır.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"

İşletmeler için Microsoft işletim sistemi olan Windows 10 Enterprise'ı satın alın

Windows 10 Enterprise kullanıcılara maksimum performans sunar ve özellikle büyük şirketler için tasarlanmıştır - Wiresoft'ta toplu lisans yerine tek bir lisans olarak da mevcuttur!

Windows 10 Enterprise, bu Microsoft sürümünde tüm sürümler arasında en geniş işlev yelpazesini içeren işletim sistemidir - kapsamlı uygulama yönetiminin yanı sıra yalnızca güvenlik güncelleştirmelerinin yüklendiği, ancak hiçbir işlevin yüklenmediği özel bir Windows güncelleme biçimi olan Microsoft Uzun Süreli Hizmet Şubesi'ne erişim de dahil olmak üzere birçoğu yalnızca burada yer almaktadır.

Windows 10 Enterprise, kişisel tercihlere göre özelleştirilebilen tipik Microsoft karo görünümüne sahip tanıdık kullanıcı dostu arayüze sahiptir. Enterprise Edition ayrıca, alıcılar için bu işletim sisteminin eski donanım sistemlerinde de kullanılabilmesi gibi küçümsenmeyecek bir avantaja sahiptir; bu, birçok kullanıcı için satın almaya karar veren önemli bir özelliktir. Tek bir sürüm olarak Windows 10 Enterprise'a ek olarak, Wiresoft çevrimiçi mağazasından diğer Windows 10 sürümlerini ve diğer birçok Microsoft programını da edinebilirsiniz. Genel bir bakışa ek olarak, aşağıdaki genel bakış Windows 10 Enterprise'ın özel özelliklerini sunar.

Windows 10 Enterprise'ın özel, ayrıcalıklı özellikleri

Windows 10 Pro gibi sürümlerle karşılaştırıldığında, Windows 10 Enterprise, hem son cihazların ve verilerin güvenliği hem de yöneticilerin grup ilkelerini uygulama ve kullanıcı hesaplarını yönetme olanakları açısından özellikle orta ölçekli ve her şeyden önce büyük şirketler için belirleyici bir katma değer sunan bir dizi özellik ve araç sunar. Windows 10 Enterprise ile ilgili tüm özel ayrıntılar aşağıda:

 • DirectAccess: DirectAccess ile uzaktaki kullanıcılar VPN bağlantısı olmadan da ağ kaynaklarının bağlanabilirliğini kullanabilir, çünkü uzaktaki istemci bilgisayarlar şifreli bir bağlantı üzerinden kurumsal ağa bağlı kalır. BT yöneticileri de DirectAccess aracılığıyla tüm istemci bilgisayarları yönetebilir. Özellikle mobil kullanıcılar, çok siteli bir ortamda bile DirectAccess ile en iyi şekilde çalışır. Yapılandırmadan sonra, dizüstü bilgisayarları otomatik olarak İnternet üzerinden şirket ağına bağlanır. Grup ilkeleri de DirectAccess aracılığıyla kolayca yönetilebilir.
 • WindowsTo Go Creator: Windows To Go, Windows 10 Enterprise'ı bir USB belleğe veya USB sabit sürücüye yükler, böylece kullanıcılar işletim sistemini her zaman yanlarında bulundurur ve bu nedenle harici bir uç cihazda kullanabilirler. Tüm veriler veri ortamında saklanmaya devam eder.
 • AppLocker: AppLocker ile Windows 10 Enterprise bilgisayarda hangi uygulamaların çalışmasına izin verileceğine dair kurallar tanımlanabilir. Güvenilir uygulamaların beyaz listeye alınması da mümkündür.
 • BranchCache: Geniş alan ağı (WAN) kullanan şirketler, BranchCache ile bant genişliğini optimize edebilir; düşük uygulama çabasına ek olarak, bu özellik hızı da artırır.
 • Evrensel Yazma Filtresi - UWF: Bu filtre ile veriler artık sistemde kalıcı olarak depolanmaz, ancak yeniden başlatılana kadar kullanılabilecekleri ana belleğe takas edilir. Bu sanal kaplama daha sonra silinir - örneğin, bir konuk kullanıcı oturumu kapattığında da.
 • Credential Guard: Bu güvenlik aracı, oturum açma verilerini sanallaştırma teknolojisi "Sanallaştırma Tabanlı Güvenlik" ile güvence altına alır; bu sayede veriler işletim sisteminin geri kalanından ayrı olarak saklanır ve böylece önemli ölçüde daha iyi korunur.
 • Device Guard: Bu, yöneticilere iş istasyonlarını yalnızca tanımlanmış uygulamaların çalıştırılabileceği şekilde yapılandırma seçeneği sunar - kiosk bilgisayarları kurmak için idealdir. Bir beyaz liste oluşturarak, yalnızca kod bütünlüğü ilkesine karşılık gelen uygulamalar başlatılabilir, böylece önceden bilinmeyen kötü amaçlı yazılımlar bile etkinleştirilemez.
 • Windows 10 Uzun Süreli Hizmet Şubesi - LTSB: Bu özel Windows 10 Enterprise özelliği bilgisayarın performansını artırır çünkü diğer Windows 10 sürümlerinin aksine güncellemeler sürekli olarak değil, yalnızca daha uzun aralıklarla gerçekleştirilir; güvenlik güncellemelerinin yüklenmesi ile işlevlerin yüklenmesi arasında bir ayrım yapılır. LTSB aynı zamanda Uzun Vadeli Hizmet Kanalı (LTSC) olarak da bilinir. Kullanıcılara sadece 2-3 yılda bir bu dönemde yayınlanan güncellemeler ve işlevler sunulur ve bunları yükleyebilir ya da reddedebilir.
 • Desktop Analytics: Bulut tabanlı hizmet Microsoft Configuration Manager'a entegre edilmiştir ve ilgili Windows istemcilerinin faydalı güncellemeleri hakkında bilgi sağlar; ayrıca bir şirkette çalışan uygulamaların bir envanterini oluşturur ve en son Windows 10 özellik güncellemeleriyle uyumlulukları hakkında bilgi sağlar.

Windows 10 Enterprise'ın diğer iş işlevleri vb

Bu ayrıcalıklı özelliklerin yanı sıra, yalnızca Windows 10 Enterprise ve Pro aşağıdaki özellikleri de içerir:

Kapsamlı kullanım seçenekleri

Windows 10, aşağıdakiler gibi bir dizi özellikle kullanıcılar için uygulama olanaklarını genişletiyor:

 • Uzak MasaüstüUygulaması: Uzak Masaüstü Uygulaması ile kullanıcılar, yerel olarak uzak başka bir terminal cihazını kendi PC veya tabletlerinin önünde oturuyormuş gibi kullanabilirler: Bir RDS ağ geçidi bağlantısı aracılığıyla, tüm programlar dahil olmak üzere kullanılabilen masaüstü arayüzü görüntülenir.
 • Kiosk modu: Kiosk modu ile farklı kullanıcılar, ana kullanıcının diğer kritik verilerine veya belirli işlevlerine erişmeden bir Windows 10 PC'yi kullanabilir. Bu, her yetkili kişi için ayrı bir kiosk kullanıcı hesabı oluşturmayı mümkün kılar, bu da tanımlanan verileri ve işlevleri yalnızca oturum açan ilgili kullanıcı için kullanılabilir hale getirir.
 • KurumsalMod Internet Explorer (EMIE): Kurumsal Mod, Windows 10'da çalıştırılabilmeleri için eski web uygulamalarıyla uyumluluk sorunlarını önemli ölçüde azaltır; ayrıca Kurumsal Mod Site Listesi Yöneticisi, web sayfalarını oluştururken çeşitli seçenekler sunar.
 • Hyper-V İstemcisi: Windows 10 Enterprise, birden fazla işletim sistemini kendi sanal makinelerinde (VM) çalıştırmak için Hyper-V teknolojisini içerir. Böylece mevcut bellek alanı daha iyi kullanılabilir ve dinamik bellek yönetimi sayesinde birkaç sanal makine de sorunsuz bir şekilde paralel olarak çalıştırılabilir.

Geliştirilmiş yönetim seçenekleri

Yöneticiler, Windows 10 ile kullanıcıları ve bilgisayarlarını yönetmek için optimize edilmiş seçeneklere sahiptir:

 • Grup ilk eleri gpedit.msc düzenleyicisi aracılığıyla yerel olarak tanımlanır ve belirli özelliklere göre yönetilir: Böylece, güncellemelerin yüklenmesi tanımlanmış kurallara göre kontrol edilebilir, örneğin belirli bir güncellemenin en geç ne zaman yüklenmesi gerektiğini belirleyen uyumluluk son tarihleri ile, aynı zamanda Storage Sense aracılığıyla depolama optimizasyonu gereksiz dosyaları silmek için merkezi olarak yapılandırılabilir.
 • Etki Alanına Katılma: Etki Alanına Katılma, Active Directory'deki bir etki alanına üyelik yoluyla bilgisayarların ve kullanıcı hesaplarının yönetimini basitleştirir. Çevrimdışı etki alanı katılımı, yöneticilerin bir bilgisayarı etki alanına çevrimdışı olarak ekleyebilmelerini sağlar - bu, mobil çalışan ve etki alanı denetleyicisi aracılığıyla ağ bağlantısı olmayan kullanıcılar için bir avantajdır.
 • Windows Business Store: Windows Business Store'a erişimle ve Azure Active Directory kullanılarak, burada bulunan yazılım ürünleri bir ağın tüm uç cihazları için merkezi olarak satın alınabilir ve uygulanabilir.

Geliştirilmiş güvenlik

Windows 10 ayrıca daha özgür çalışmayı desteklemek için veri ve kullanıcı güvenliğini de geliştirdi:

 • BitLocker: Bu işlev, özellikle tabletler ve dizüstü bilgisayarlar gibi mobil uç cihazları çalınmaları veya kaybolmaları durumunda güvence altına alır. Üzerlerindeki hassas veya kişisel veriler BitLocker ile güvenli bir şekilde şifrelenir, böylece kötüye kullanılamaz. BitLocker To Go" USB bellekleri veya harici sabit sürücüleri şifrelemek için de kullanılabilir.
 • Windows Defender System Guard: WDSG , normal anti-virüs programları henüz etkinleştirilmediğinde, Windows 10 işletim sistemini açılır açılmaz saldırılara karşı koruyan özel bir koruma katmanıdır.
 • Kurumsal Veri Koruması (EDP): Windows 10'un bu özelliği, örneğin bir dizüstü bilgisayardaki iş verilerinin, başka bir depolama konumuna taşındığında veya ek olarak gönderildiğinde de etkin olan Active Directory hak yönetimi aracılığıyla hedefli olarak korunmasını sağlar. EDP ayrıca güvensiz uygulamaların yüklenmesini de önler.
 • Akıllı Güvenlik Grafiği: ISG, bir şirket ağındaki mevcut güvenlik önlemlerini analiz eder ve eksiklikler olması durumunda mantıklı iyileştirmeler önerir.

Diğer Windows 10 özellikleri ve işlevleri

Daha iyi ve daha güvenli bir Windows deneyimi için aşağıdaki araçlar da Windows 10 işletim sistemlerine dahil edilmiş veya mevcut özelliklerde iyileştirmeler yapılmıştır:

 • Windows Hello: parolalara güvenli alternatif - yerel olarak veya bir web hesabıyla parmak izi veya yüz tanıma yoluyla oturum açın.
 • Snap Assist: Araç, mevcut görüntüleme alanını aktif pencereler arasında ideal bir şekilde böler - Corner Snap ile aynı anda dört adede kadar pencere görüntülenebilir.
 • Cortana: Sesli asistan Cortana, Windows 10'da varsayılan olarak etkinleştirilmiştir, ancak örneğin pilin bitmesini önlemek veya veri koruma nedenleriyle de devre dışı bırakılabilir.
 • Continuum: Bu, yerel bilgisayar başka bir uç cihazda çalışırken çalışmanın veya oyunun sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlar. Tabletlerde ve akıllı telefonlarda, tüm işlevler sanal klavye aracılığıyla kullanılabilir ve masaüstü ekranı otomatik olarak ilgili formata uyarlanır.
 • Windows Bilgi Koruması: kullanıcılar için kısıtlama olmaksızın veri sızıntılarına karşı koruma. WIP sadece verileri değil, Şifreleme Dosya Sistemi - EFS - aracılığıyla uygulamaları da hırsızlığa ve manipülasyona karşı korur.

Windows 10 Enterprise için donanım gereksinimleri

Windows 10 Enterprise 'ı bir PC veya dizüstü bilgisayarda entegre edilmiş daha geniş işlev yelpazesiyle sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için donanımın belirli minimum gereksinimleri karşılaması gerekir. Windows 10 Enterprise'ın 32 bit ve 64 bit sürümleri mevcut olsa da, mümkünse - özellikle yeni bir bilgisayarda - tüm programların ve uygulamaların kullanılabilmesi için 64 bit sürümü yüklenmelidir. Windows 10 Enterprise'ı yüklemek için bir bilgisayarın aşağıdaki teknik gereksinimleri karşılaması gerekir:

 • İşlemci veya SoC (System-on-a-Chip - akıllı telefonlar için): 1 GHz
 • RAM: 32 bit için 1 GB veya 64 bit işletim sistemi için 2 GB RAM
 • Sabit disk alanı: 32 bit için 16 GB veya 64 bit işletim sistemi için 20 GB
 • Grafikler: Ekran 800 x 600, DirectX 9, WDDM 1.0 sürücüsü ile
 • Cortana konuşma tanıma: Hi-Fi mikrofon dizisi
 • Sanallaştırma desteği için TPM (v1.2) yongası (Intel VT-x veya AMD-V ve İkinci Seviye Adres Çevirisi)

Wiresoft online mağazasından ucuza Windows 10 Enterprise satın alın

Windows 10 Enterprise normalde Microsoft tarafından yalnızca toplu lisans olarak sunulur. Ancak Wiresoft çevrimiçi mağazasında, Windows 10 Enterprise işletim sistemini tek bir lisans olarak - ve kullanılmış yazılım olarak özellikle uygun bir fiyata - aynı özellik yelpazesiyle satın alabilirsiniz.

Satışa sunduğumuz bu Windows 10 Enterprise Edition lisansı, bir şirket tarafından satın alınan önceki toplu lisansın bir parçasıdır. Bu yazılımın yeniden satılmasıyla, süreç içinde parçalanarak bireysel lisanslara dönüştürüldü ve bu da onu kullanılmış yazılım olarak nitelendirdi. Ancak, kullanılmış yazılım olarak bölünme veya tanımlama, bu Windows 10 Enterprise işletim sistemi yazılımının işlevselliği ile ilgili herhangi bir kısıtlama anlamına gelmez. 

Wiresoft'tan yazılım satın almak sizin için her zaman güvenlidir! Wiresoft Shop'ta bulunan bu Windows 10 Enterprise işletim sistemi sadece uygun bir fiyat değil, aynı zamanda satın alırken güvenlik de sunar: orijinal Microsoft ürünüyle aynı sürümün anında indirilmesi yoluyla. Windows 10 Enterprise lisansınız, birlikte verilen geçerli toplu lisans anahtarı ile etkinleştirilir.

Wiresoft Yazılım Mağazasında kullanılmış yazılım olarak Windows 10 Enterprise satın almanız herhangi bir yasal sorun teşkil etmez, çünkü bu tür kullanılmış yazılımların ticaretine yasalar tarafından açıkça izin verilmektedir ve bu durum yasal olarak bağlayıcı ve kamuya açık çok sayıda kararla da teyit edilmektedir.

Kullanılmış yazılım, müşterilerimize Windows 10 Enterprise Edition'ı kullanabilmeleri için ucuz bir alternatif sunmaktadır. Siz de ucuz yazılım teklifimizden yararlanabilirsiniz!

Wiresoft Yazılım Mağazasında sadece Windows 10 Enterprise Edition'ı değil, Windows işletim sistemlerinin diğer sürümlerini ve diğer Microsoft programlarını indirmek için düşük fiyatlı bir satın alma sürümü olarak bulacaksınız. Windows 10 Enterprise veya başka bir Microsoft yazılımı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbet, e-posta veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"
Müşteri puanları "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler