Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

  • SW10457
  • R18-01853
  • Kalıcı olarak geçerli
  • Tüm diller
  • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
572,90 TRY * 635,90 TRY * (9,91% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Miktar 1x User CAL
Sistem  Windows Sunucu 
CAL User CAL
Teslimat kapsamı Kullanım hakkı
Dönem Sınırsız
Diller Tüm diller
Terminal sunucusu uyumlu değil(RDS CAL adresini görüntüleyin)


Microsoft Windows Server 2022'nin Standard veya Datacenter sürümündeki sunucu hizmetlerine Windows özellikli herhangi bir cihazla erişmek isteyen her kullanıcı, sunucu lisansına dahil olmayan kullanıcılar için ayrı bir istemci erişim lisansı (Kullanıcı CAL) gerektirir. Yalnızca bu lisans, bireysel bir kullanıcıya sunucu için ilgili erişim haklarını sağlar. Yetkili User CAL kullanıcısının Windows işletim sistemine sahip bir masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, akıllı telefon veya tablet kullanıp kullanmadığı önemli değildir. Bu, bir sunucu lisansı satın alan kişinin User CAL windows Server 2022'ye erişmek için hangi Windows özellikli uç cihazı kullanmak istediklerine karar vermekte özgürdürler.

Ürün hakkında başka sorularınız varsa, lütfen müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"

Microsoft Windows Server 2022'nin gücünü açığa çıkarın User CAL

Genel Bakış

Microsoft Windows Server 2022 User CAL (İstemci Erişim Lisansı) işinizin tüm potansiyelini ortaya çıkarmanın anahtarıdır. Bu lisans, Windows Server 2022 dünyasının kapılarını açar ve sorunsuz ve güvenli çalışma için esnek kullanıcı yönetimi sağlar.

Güçlü özellikler

1. Sorunsuz işbirliği: Windows Server 2022, kullanıcıların birlikte sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Güçlü platform, ekibinizin üretkenliğini artırmak için iletişimi ve işbirliğini optimize eder.

2. Gelişmiş güvenlik: Windows Server 2022'nin gelişmiş güvenlik özellikleriyle hassas verileri koruyun. User CAL güvenli erişim sağlar ve bilgilerinizin gizliliğini sağlamak için siber tehditlere karşı korur.

3. Kullanım kolaylığı ve esneklik: Bu lisans yalnızca güçlü özellikler sunmakla kalmaz, aynı zamanda kullanım kolaylığı ve esneklik de sağlar. Kullanıcı erişimini kolayca yönetin ve yapılandırmayı kuruluşunuzun ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirin.

Kolay yönetim

1. Verimli lisans yönetimi: Windows Server 2022'nin verimli lisans yönetimi ile lisanslarınız üzerinde tam kontrol sahibi olun. Lisans kullanımınızın yönetimini ve izlenmesini optimize edin.

2. Kullanıcı dostu arayüz: User CAL kullanıcı erişiminin kolay yapılandırılması ve yönetimi için sezgisel ve kullanıcı dostu bir arayüz sunar. Yönetim çabasını azaltın ve verimliliği artırın.

Google'ın en son yardımcı masa güncellemesinin gereksinimlerini karşılar

Son teknoloji uyumluluk: Windows Server 2022 User CAL, Google'ın yardımcı masa güncellemesinin en son gereksinimleriyle tamamen uyumludur. Güncel kalın ve sorunsuz entegrasyon için en son gelişmelerden yararlanın.

Sonuç

Microsoft Windows Server 2022 User CAL esnek, güvenli ve kullanıcı dostu bir sunucu ortamına değer veren kuruluşlar için ideal çözümdür. Basit lisans yönetimi ile gelişmiş özelliklerden yararlanın, işbirliğini optimize edin ve verilerinizi tehditlere karşı koruyun. Şirketinizi dijital geleceğe hazırlayın ve çalışanlarınızın potansiyelini en üst düzeye çıkarın.

Bağlantılar "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler