Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
legal-header

 

WIRESOFT YASAL MI? AÇIKLIYORUZ!

 

Ürünlerimizin inanılmaz düşük fiyatları ve profesyonel desteğimiz nedeniyle, Wiresoft 'un yasal olup olmadığı defalarca soruldu. Aşağıda Wiresoft 'un iş modeline neden güvenilebileceğini açıklıyoruz.

YASAL DURUM: WIRESOFT'UN YASAL İŞ MODELİ

 

2010'da kurulan bir şirket olarak Wiresoft Group artık on iki yıllık bir deneyime sahip. Wiresoft artık sadece Almanya'da değil, 26 ülkede daha faaliyet gösteren uluslararası bir e-ticaret şirketi. 40'tan fazla meslektaşımız bize, ürünlerimize ve hizmetlerimize güvenen milyonlarca memnun müşteriye bakabilir.

Kanıtlanmış satış konseptimiz sayesinde, tüm Wiresoft online mağazalarında sadece tanınmış üreticilerin orijinal ürünlerini cazip fiyatlarla sunabiliyoruz. Elbette Wiresoft tarafından seçilen dağıtım kanalı yasaldır ve yasal duruma uygundur.

Dağıtım konseptlerimizin kesinlikle yasalara uygun olduğundan emin olmak için avukatlar tarafından düzenli olarak gözden geçiriliyoruz. 2021'in sonunda, iş modelimizin mevcut yasal durum altında hala geçerli olduğundan ve Wiresoft 'un bu nedenle yasal olduğundan emin olmak için başka bir yasal denetim gerçekleştirdik. Bu amaçla, iş modelimizin hukuki incelemesini yapan en tanınmış Alman hukuk firmalarından biriyle temasa geçtik. Yasal denetimde özellikle tedarik süreci, satın alınan ve satılan ürünler ve ilgili yasal dayanaklar incelenir. Bu temelde, iş modelinin yasal sınıflandırması son olarak görevlendirilen avukat tarafından gerçekleştirilir. Bu yasal incelemenin sonucu olumludur: Wiresoft iş modeli yasaldır ve telif hakkı yasası kapsamında izin verilebilir.

SATIN ALMA KAYNAKLARININ DIKKATLI BIR ŞEKILDE KONTROL EDILMESI:

WIRESOFT CIDDEN KABUL ETTIM

 

Ayrıca, satın aldığımız ürünlerin hedeflenen ekonomik alanda yeniden satışa uygun ve her açıdan kusursuz olduğundan emin olmak için küresel tedarik kaynaklarımızı düzenli ve tavizsiz bir şekilde kontrol ediyoruz. Ayrıca, tüm ürünlerin hedeflenen ekonomik alan için gerçekten onaylandığına dair ek teyit alıyoruz. Bu nedenle, satın alma kaynaklarımız en katı standartları karşılamalıdır. Wiresoft ciddiyetle hareket eder: Yalnızca üreticilerin resmi distribütörleri ve tüm gereksinimleri %100 karşılayan ilk kez alıcılar tarafından tedarik ediliriz.

Bu, Wiresoft 'un ciddi ve yasal bir şekilde hareket etmesini sağlar. İstisnasız tüm çevrimiçi mağazalarda, ilgili ekonomik alanlarda satılmasına izin verilen ve mükemmel şekilde işleyen ürünler sunulmaktadır.

SONUÇ: WIRESOFT YASAL VE SAYGINDIR

 

Tutarlı titizliğimiz sayesinde ve avukat onaylı olarak, 12 yılı aşkın süredir Wiresoft adresinden yapılan satın alımların yasal ve hukuki açıdan sağlam olmasını sağlıyoruz.

Wiresoft 'un iş modelinin yasallığı hakkında herhangi bir şüpheniz varsa, son müşteri olarak her zaman profesyonel müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Bir ticari müşteri olarak, kişisel irtibat kişiniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

about-us-3

Soheil Hosseini
Genel Müdür

yasal-işaret
 
 
Kategoriler