Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10041
 • FQC-02368
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
173,90 TRY * 191,90 TRY * (9,38% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  32bit/64bit


Çok sayıda ardılına rağmen, hala popüler ve birçok ağda kullanılıyor: Windows 7 Professional şüphesiz güvenilirliği ve kararlılığı nedeniyle birçok bilgisayarda çalışıyor. Birçok ek program da Windows 7 Professional ve ilgili sürümlerde sorunsuzca kullanılabilir. Özellikle Professional Edition, eski sistem bileşenlerinin sürekli kullanımını sağlayan ve bu nedenle birçok kullanıcı için önemli bir satın alma nedeni olan pratik XP modu da dahil olmak üzere KOBİ'lerde hala önemli bir rol oynayan bir dizi özellik sunmaktadır.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL"

Windows 7 Professional - ikinci el yazılım olarak iş profesyonelleri için yenilikçi Microsoft işletim sistemi

Çok sayıda halefine rağmen, hala popüler ve birçok ağda kullanılıyor: Windows 7 Professional, şüphesiz güvenilirliği ve kararlılığı nedeniyle birçok bilgisayarda çalışıyor. Birçok ek program da Windows 7 Professional ve ilgili sürümlerde sorunsuzca kullanılabilir. Özellikle Professional Edition, eski sistem bileşenlerinin sürekli kullanımını sağlayan ve bu nedenle birçok kullanıcı için önemli bir satın alma nedeni olan pratik XP modu da dahil olmak üzere KOBİ'lerde hala önemli bir rol oynayan bir dizi özellik sunmaktadır.

Windows 7 Professional Edition işletim sisteminin satın alınması, bir yandan eski donanım sistemlerinde kullanılabilmesi ve diğer yandan eski Microsoft programlarıyla yüksek düzeyde uyumluluğa sahip olması gibi büyük bir avantaj sunmaktadır. Wiresoft çevrimiçi mağazasında, satın alma sürümünde tek kullanıcı lisansı olarak Windows 7 Professional'ın yanı sıra diğer sürümleri ve daha yeni Windows işletim sistemlerini ve diğer birçok uyumlu Microsoft programını bulabilirsiniz. Aşağıdaki genel bakış ilk olarak Windows 7 Professional'ın en önemli yeniliklerini ve Windows 7 sürümünün en önemli genel özelliklerini sunmaktadır.

Windows 7 Professional - iş profesyonellerine yönelik işlevlerle

Diğer sürümlerle karşılaştırıldığında, Windows 7 'nin Profesyonel Sürümü, şirketlere ve profesyonel kullanıcılara Microsoft işletim sisteminin uygulama kapsamını önemli ölçüde genişleten bir dizi ek işlev sağlar. En önemli özellik, daha yüksek uyumluluk için daha önce bahsedilen Windows XP modudur, ancak aynı zamanda etki alanı erişimi, özellikle şirketlerde daha fazla güvenlik sunar:

Windows XP Modu

XP modu ile Windows 7, kendi adını taşıyan XP gibi eski işletim sistemi sürümleriyle bağlantıyı kesmiyor, aksine iş süreçlerinin devamlılığını sağlıyor: Bu, Windows XP tabanlı eski iş programlarının doğrudan Windows 7 masaüstünde çalıştırılabileceği anlamına gelir; bu da Windows 7 Professional'ın, özellikle XP modunun öncelikle geliştirildiği KOBİ'ler için önemli bir avantajıdır. Vista sürücüleri de bununla çalışır.

Bu nedenle XP modu, artık uyumluluk modunda bile çalışmayan programlar için geliştirilmiştir. Özellikle Windows 7 için daha da geliştirilmiş bir Virtual PC sürümü olan Windows Virtual PC ile çalıştırılan bir sanal makine olarak işlev görür.

Ana bilgisayarın sürücüleri varsayılan olarak hala ağ sürücüleri olarak kullanılabilir. Öte yandan yeni sürücüler ve bunlara bağlanan USB aygıtları otomatik olarak XP modunda tanınır, böylece Windows 7 panosu ve XP modu aynı anda kullanılabilir. Bu, USB üzerinden kullanılan ve sürücüsü bulunmayan eski donanımların sorunsuz bir şekilde kullanılmaya devam edilebileceği anlamına gelir. Tek kısıtlama, XP modunda diğer 3D hızlandırmadan vazgeçilmesi gerektiğidir.

XP modu, Virtual PC gibi ayrı bir indirme olarak mevcuttur, ancak yalnızca en az Windows 7 Professional ile kullanılabilir. Virtual PC, Microsoft sanallaştırma yazılımı ve XP SP3 ile sanal sabit diskten (VHD) oluşur. Diğer gereksinimler, yerel sanallaştırmayı destekleyen AMD-V veya Intel-VT gibi bir CPU ve 2 GB RAM'dir.

Etki alanı erişimi

Windows 7 Professional 'da etki alanına katılma, bir bilgisayarı şirket dışında bile işyerindeki bilgisayar ağına bağlar. Bu, kullanıcıların orada bulunan kaynakları kullanmasına olanak tanır ve bunun tersi de geçerlidir, yöneticiler erişim hakları vb. aracılığıyla bağlı bilgisayarları yönetebilir. Etki alanı birleştirme böylece daha fazla verimlilik ve aynı zamanda daha yüksek güvenlik sunar.

Windows 7 Professional, etki alanına katılmayı sadece güvenli değil, aynı zamanda basit hale getirir: kullanıcı dostu sihirbaz, kullanıcıları gerekli tüm adımlarda yönlendirir.

Konuma bağlı baskı

Kulağa pek hoş gelmese de günlük işlerde pratik bir özelliktir: Windows 7 Professional 'da bulunan konum tabanlı yazdırma, özellikle farklı ağlara sahip ve dolayısıyla farklı yazıcılara sahip farklı yerlerde çalışırken çok pratiktir: işlev aracılığıyla, tercih edilen yazıcı-ağ çiftleri yapılandırılabilir; Windows 7 Professional böylece ağ bağlantısına bağlı olarak doğru varsayılan yazıcıyı otomatik olarak seçer.

Windows Dokunmatik

Windows 7 gelişmiş dokunmatik teknolojisi sunar. Bununla birlikte, dergilerin çevrimiçi sürümlerinin yanı sıra fotoğraf albümlerine göz atılabilir ve masaüstünde dosya ve klasörler düzenlenebilir. Ve Windows Paint'te kullanıcılar artık parmaklarıyla da boyama yapabiliyor. Windows Touch, örneğin resimleri büyütmek için çoklu parmak hareketlerini de tanır; fare sağ tıklaması, ikinci parmak ekrana dokunurken bir parmakla belirli bir öğeye dokunarak dokunarak da gerçekleştirilebilir.

Windows 7 sürümünün genel yenilikleri

Genel olarak, sık kullanılan bazı özellikler de dahil olmak üzere Windows 7 'nin görünümü revize edilmiştir. Bu esas olarak masaüstü veya program pencerelerinin görüntülenmesi ve ayarlanmasıyla ilgilidir, ancak aynı zamanda oyunlardaki performans ve videoların oynatılması vb. ile de ilgilidir.

Daha fazla genel bakış ve verimlilik

Masaüstü ekranı, Windows 7 kullanımını basitleştiren ve daha konforlu hale getiren bir dizi pratik yenilik ve ayrıntı içeriyor.

 • Programları başlatmak ve pencereler arasında geçiş yapmak için görev çubuğu önizlemesi yeniden düzenlendi ve kendi tercihlerinize göre uyarlanabiliyor. Yenilikler arasında tam ekran ön izleme pencereleri ve çözünürlüğü ekran boyutuna göre ayarlanabilen daha büyük semboller veya simgeler de yer alıyor.
 • Yeni atlama listeleri, kullanıcıları doğrudan en son kullanılan programlara, dosyalara, şarkılara ve web sitelerine ve sık kullanılan işlevlere götürür; sağ fare tıklamasıyla kullanılabilir. Eksik veya ek dosyalar da "sabitlenebilir".
 • Windows Arama, yerel olarak depolanan belgeleri, müzik başlıklarını, e-postaları ve resimleri bulmayı daha da hızlı ve kolay hale getirir. Bir kullanıcı başlat menüsünün arama alanına bir arama terimi girmeye başlar başlamaz, Windows 7 ilgili tüm sonuçların bir listesini görüntüleyecektir. Buna ek olarak, arama tarih, dosya türü gibi özelliklere göre daha da daraltılabilir. Kategorilere göre sıralama ve anahtar kelimeleri veya metin pasajlarını vurgulama, aramayı daha da netleştirir. Harici sabit diskler, ağ bilgisayarları ve kütüphaneler de aranabilir.

Geliştirilmiş Aero Tasarım ve Aero Cam

Açık pencerelerde daha fazla netlik yaratmak için, zaten bilinen Aero Tasarımı geliştirildi ve tamamlandı. Daha önce olduğu gibi, bunlar şeffaf Aero Glass modunda görüntülenir:

 • Aero Peek, tıklanarak seçilen pencere dışındaki tüm pencereleri şeffaf çerçeveler olarak gösterir - bu daha fazla netlik ve dolayısıyla daha hızlı yönlendirme sağlar.
 • Yeni Aero Snap işlevi pencerelerin otomatik olarak düzenlenmesini hızlandırır. Ekranın bir kenarına hızlıca sürüklendiğinde, Aero Snap etkinleştirilir. Hareketin sola veya sağa ya da yukarı veya aşağı olmasına bağlı olarak, bir pencere yarıya veya her tarafa doğru büyütülür.
 • Aero Shake ise sadece o anda kullanılan program penceresini büyük boyutlu olarak görüntüler. Bunu yapmak için kullanıcı fareyle başlık çubuğundan tutar ve hızlı bir silme hareketiyle "sallar": diğer tüm açık pencereler simge durumuna küçültülür ve yalnızca sabit pencere görünür kalır.

DirectX 11 - Windows 7 oyun arayüzü

DirectX 11, daha yüksek performans ve hızın yanı sıra daha fazla verimlilik de getiren yeni multimedya bileşenidir - bu özellikle PC oyunlarında fark edilir, ancak multimedya hızlandırma yoluyla videolar gibi diğer grafik uygulamalarında da avantajlar sağlar:

 • Tiled Resources böylece, ekranın yüksek çözünürlüklü öğelerini yalnızca gerçekten kullanıldıklarında yükleyerek oyunları hızlandıran sanal bir bellek sağlar.
 • Mozaikleme, grafik kartı işlemcisi (GPU) tarafından halihazırda oluşturulmuş 3D yüzeyleri ek çokgenlere bölerek sisteme yük olmadan daha yüksek bir ayrıntı düzeyi elde eder.
 • Çok iş parçacıklı işleme, bir 3B yüzeyin birden fazla işlemci çekirdeği tarafından paralel olarak işlenmesine olanak tanır.
 • Shader Model 5 ile GPU, aksi takdirde ana işlemcinin (CPU) sorumluluğunda olan normal hesaplama görevlerini de üstlenebilir.

Geliştirilmiş multimedya deneyimi

Windows 7, özellikle aşağıdaki özellikler dahil olmak üzere multimedya içeriğini birlikte deneyimlemeyi ve paylaşmayı daha da kolaylaştırmıştır:

 • Windows 7'de ev ağı grupları olarak adlandırılan grupların yapılandırılmasıyla, birden fazla bilgisayar arasında resim, video ve müzik listesi alışverişinin yanı sıra yazıcı paylaşımı da basitleştirilebilir. Bu işlev NTFS kullanıcı haklarının atanmasını gereksiz kılar. İki veya daha fazla Windows 7 PC, 10 karakterlik ortak bir anahtarla birbirine bağlanır ve hemen tüm paylaşılan veriler bağlı tüm kullanıcılar tarafından paylaşılabilir. Ev ağı grubu belirli bir kullanıcıya değil, her zaman Windows 7 PC'ye bağlıdır. Kişinin kendi Windows Live ID'sini yerel kullanıcı hesabına bağlayarak, ev ağı grubu tanımlı Live kullanıcılarına da genişletilebilir.
 • Windows Media Center TV izlemeyi daha da kolay hale getirir: ister doğrudan canlı TV izleyin, ister telefondayken duraklatın veya uzaktayken bir programı kaydedin. Windows Media Center, dijital TV ve HD gibi birçok global TV standardını ve formatını destekler. Yeni kaydırma özelliği, başlıklar veya programlar arasında daha hızlı geçiş yapılmasını sağlar, videolar daha iyi önizleme küçük resimleri de dahil olmak üzere hızlı ileri sarma ile kontrol edilebilir.
 • 3GP, AAC, AVCHD, DivX, MOV ve Xvid formatlarındaki ses ve videoların oynatılması da desteklenmektedir.

Windows 7 Professional ve diğer sürümlerin diğer yeni özellikleri

Windows 7 ayrıca işletim sisteminin kullanımını hızlandıran ve böylece gelişmiş bir kullanıcı deneyimine katkıda bulunan bir dizi teknik özelliğe de sahiptir:

 • USB aygıtları veya taşınabilir flash sürücüler Windows 7 ile eskisinden daha hızlı kullanılabilir hale getirilmiştir.
 • Azaltılmış yük: Windows 7'nin performansını artıran arka plan hizmetleri yalnızca ihtiyaç duyulduğunda çalıştırılır. Bu, etkinleştirilmemişse Bluetooth hizmetini de etkiler.
 • 64 bit desteği, daha büyük miktarda verinin işlenmesine olanak tanır. Sadece bazı programlar değil, bunların sayısı da 64 bitlik bir sistem tarafından daha iyi idare edilir.
 • Daha az arka plan etkinliği ve güç tasarruflu DVD oynatma sayesinde geliştirilmiş güç yönetimi.
 • önceden tanımlanmış 3 enerji tasarrufu seçeneği "Dengeli", "Yüksek Performans" ve "Enerji Tasarrufu Modu" kaynak tüketiminin bireysel olarak ayarlanmasını sağlar.
 • Yeni bakım merkezi, entegre virüs tarayıcısı ve güvenlik duvarının durumunu izleyerek daha fazla güvenlik sunuyor
 • Donanım tarafından destekleniyorsa, Windows 7 hem oturum açmak hem de hakları yönetmek için varsayılan olarak parmak izi yoluyla biyometrik kimlik doğrulama sunar.
 • H.264, MPEG-2, MPEG-4 (DivX ve Xvid), AAC'nin yanı sıra MOV ve MP4 kapsayıcı formatları ve 30 ve 48 bit renk derinliğine sahip renk profilleri dahil olmak üzere önceden yüklenmiş daha fazla codec desteği.
 • Windows PowerShell, Windows 7'de zaten önceden yüklenmiştir. PowerShell, sistemlerin otomasyonu, yapılandırılması ve yönetilmesine ek olarak, komut satırı komut dosyaları için bir geliştirme ortamı da sunar.
 • Uzak Masaüstü Bağlantısı (RDS): Uzak Masaüstü ile, kontrol edilen bir bilgisayar, tüm programlara ve dosyalara erişim de dahil olmak üzere, kullanıcı doğrudan bilgisayarın önünde oturuyormuş gibi ağ üzerinden çalıştırılabilir. Ancak, uzaktaki bilgisayarda en az Windows 7 Professional yüklü olmalıdır.

Windows 7 Professional ve diğerleri için donanım gereksinimleri

Windows 7 Professional 'ın bir bilgisayarda düzgün çalışabilmesi için belirli donanım gereksinimlerini karşılaması gerekir. Windows 7 Professional'ın 32 bit ve 64 bit sürümleri mevcuttur, ancak bazı özellikler yalnızca 64 bit sürümle kullanılabilir. Windows 7 yüklenirken donanımın aşağıdaki teknik özellikleri karşılanmalıdır:

 • İşlemci: 1 GHz ile 32 Bit (x86) veya 64 Bit (x64)
 • Çalışma belleği: 1 GB RAM (32 bit) veya 2 GB RAM (64 bit)
 • Sabit disk alanı: 16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit)
 • Grafikler: 128 MB VRAM (Aero tasarımı için), WDDM 1.0 ile DirectX 9 özellikli grafik kartı

Wiresoft'ta Windows 7 Professional'ı online mağazadan düşük fiyatlarla satın alın

Popülerliğine rağmen, Windows 7 Professional geleneksel ticarette yeni bir tek lisans olarak neredeyse hiç sunulmamaktadır. Wiresoft çevrimiçi mağazasında Windows 7 Edition Professional'ı kullanılmış yazılım olarak satın alabilirsiniz - orijinal yazılım ürünüyle aynıdır. Burada sunulan tek Windows 7 Professional Edition lisansı, bir Avrupa şirketinin toplu lisansının bir parçasıydı. Yasal olarak yeniden satılarak, bu bireysel lisanslara dönüştürüldü ve daha sonra ikinci el yazılım veya kullanılmış yazılım olarak sunuldu. Ne toplu lisansın bölünmesi ne de kullanılmış yazılım olarak etiketlenmesi, bu Windows 7 Professional masaüstü işletim sisteminin işlevselliği açısından herhangi bir dezavantaj anlamına gelmez, çünkü diğer şeylerin yanı sıra yazılım aşınma ve yıpranmaya tabi değildir.

Wiresoft ile yazılım satın almak her zaman ucuz ve güvenlidir! Wiresoft bu nedenle sadece orijinal Microsoft Windows 7 Professional yazılımı satmaktadır. Wiresoft Yazılım Mağazasında sunulan kullanılmış yazılımların satın alınması herhangi bir yasal risk teşkil etmez, çünkü ticarete yasalar tarafından açıkça izin verilmektedir ve bu durum yasal olarak bağlayıcı kararlarla kanıtlanmıştır. Bu nedenle, satın alma işlemini başarıyla tamamladıktan sonra Windows 7 Professional yazılımını hemen indirip kurabilir ve yalnızca sizin için geçerli olan toplu lisans anahtarıyla etkinleştirebilirsiniz.

Wiresoft'tan Windows 7 Professional masaüstü işletim sistemi gibi kullanılmış yazılım satın almak, müşterilerimize birçok mevcut yazılım teklifine uygun bir alternatif sunmaktadır. Müşterilerimiz çoğunlukla KOBİ'ler ve kuruluşlardır, ancak aynı zamanda serbest meslek sahipleri ve düşük fiyatlı yazılım tekliflerimizden zaten yararlanan özel kişilerdir!

Wiresoft Yazılım Mağazasında Windows 7 Professional'ın yanı sıra bu Windows masaüstü işletim sisteminin daha yeni sürümlerini ve diğer Microsoft programlarını hemen indirebileceğiniz ucuz kullanılmış yazılımlar olarak bulabilirsiniz. Bu veya başka bir Microsoft yazılımı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbette veya e-posta ya da telefon yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler