Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10025
 • D87-05962
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
1.303,90 TRY * 1.447,90 TRY * (9,95% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Visio Professional 2013, Visio'nun bu Microsoft programı sürümünün en kapsamlı sürümüdür. Sadece diyagramların profesyonelce oluşturulması için çok daha fazla şablon içermekle kalmaz, aynı zamanda uygulamayı daha kolay ve basit hale getiren özel işlevlere de sahiptir: örneğin, Visio Professional 2013 ile belirli diyagram türleri Excel tablolarına bağlanabilir ve veriler doğrudan şekillere aktarılabilir; ayrıca, diyagramların sık kullanılan yapı taşları Hızlı Şekiller aracılığıyla daha da doğrudan kullanılabilir.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

 

Ürün Bilgisi "MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL"

Visio Professional 2013 - çeşitli görselleştirmeler için Microsoft programını kullanılmış yazılım olarak satın alın

Visio Professional 2013, Visio'nun bu Microsoft programı sürümünün en kapsamlı sürümüdür; sadece diyagramların profesyonelce oluşturulması için çok daha fazla şablon içermekle kalmaz, aynı zamanda uygulamayı daha kolay ve basit hale getiren özel işlevlere de sahiptir: örneğin, Visio Professional 2013 ile belirli diyagram türleri Excel tablolarına bağlanabilir ve veriler doğrudan şekillere aktarılabilir; ayrıca, diyagramların sık kullanılan yapı taşları Hızlı Şekiller aracılığıyla daha da doğrudan kullanılabilir.

Visio Professional 2013 ile kullanıcılar sadece birkaç adımda çok farklı alanlarda grafiksel gösterimler oluşturabilir; bunlar arasında sadece iş yapıları ve süreçleri değil, aynı zamanda teknik süreçler ve prosedürler ile planlar ve bilimsel gösterimler de yer alır. Visio 2013 Professional Edition, karmaşık konuların ve kuruluşların grafiksel bir gösterimle net bir şekilde gösterilmesi ve açıklanması gereken her yerde en iyi şekilde kullanılır.

Visio 2013 'te mevcut olan tüm diyagram türleri, her bir uygulama alanı için tematik olarak gruplandırılmış şablonlarda açıkça düzenlenmiştir ve sürükle ve bırak yoluyla ilgili atanmış şekillerle desteklenebilir, metinle doldurulabilir veya görsel olarak düzenlenebilir.

Office programlarını kullananlar da Visio 2013 Professional 'ın masaüstü arayüzü benzer şekilde yapılandırıldığından ve entegre araçlar burada da sezgisel olarak kullanılabildiğinden, diyagramların sorunsuz bir şekilde uyarlanabilmesi ve düzenlenebilmesi için hızlı bir şekilde yollarını bulacaklardır.

Visio 2013 Professional sürümü hangi kullanıcı grupları için tasarlanmıştır?

MS Visio 2013 'ün Profesyonel Sürümü, özellikle büyük şirketlerde ve kuruluşlarda gerekli olan profesyonel düzeyde, çok çeşitli uygulama alanları için sofistike görselleştirmelerin oluşturulabilmesi için diyagram türlerinin yanı sıra maksimum işlev sunar.

Visio 2013 Professional'ın ve diğer sürümlerin en büyük avantajı, diğer Microsoft uygulamalarıyla mükemmel uyumluluğudur: işletim sistemleri açısından Windows 7'den Windows 10'a kadar uzanır. Bu nedenle Visio 2013 Professional, henüz daha yeni bir işletim sistemine geçiş yapmamış veya bu adımdan kaçınan kullanıcılar için özellikle caziptir, böylece 2013 sürümündeki Visio yazılımının kullanımı, gerektiğinde güncelleme yapılmadan da mümkündür.

Microsoft Visio 2013'ün bu Profesyonel Sürümü, Wiresoft'un yazılım mağazasında satın alma sürümünde tek bir lisans olarak sunulmaktadır - bir toplu lisans çözüldüğünde oluşturulan kullanılmış yazılımdır. Wiresoft'un ikinci el yazılım lisansları, yeni ürünlere kıyasla önemli ölçüde daha düşük fiyatlıdır ve bu nedenle birçok kullanıcı grubu için Visio 2013 gibi bir Microsoft yazılımını kullanmak için düşük fiyatlı bir seçenektir.

Buna ek olarak, Wiresoft Software Online Shop'taki alıcılar, Visio 2013 ile uyumlu sürümlerde Windows işletim sistemleri gibi diğer birçok Microsoft programını da düşük fiyatlı kullanılmış yazılım tek lisansları olarak bulabilirler. Aşağıdaki genel bakışta Visio 2013 Professional Edition'ın en önemli özellikleri ve araçları sunulmaktadır.

Visio Professional 2013 Edition'ın özel özellikleri ve işlevleri

Visio 2013 Professional, çok daha geniş bir diyagram şablonu yelpazesinin yanı sıra diyagram oluşturmayı ve doldurmayı daha da hızlı ve kolay hale getiren özellikle pratik işlevlere sahiptir:

Sık kullanılan şekiller için Quick-Shapes

Quick-Shape işlevi diyagramların oluşturulmasını hızlandırır ve böylece Visio 2013 Professional ile sık sık çalışan kullanıcılar için pratik bir destek sunar. Quick-Shape ile bir şablondaki şekillerin sırasını değiştirebilir ve bunları belirli bir konuma sürükleyebilirler, örneğin en sık kullanılan şekilleri hemen erişilebilir olmaları için şekil listesinin en üstüne yerleştirebilirler. Bunlar ayrıca imleç ve Otomatik Bağlanma işlevine göre şekiller için mini araç çubuğu aracılığıyla da görüntülenebilir.

Harici kaynaklardan gelen verileri şekillere aktarma

Visio 2013 'ün Profesyonel Sürümüne özel olarak, harici bir kaynaktan bir veya daha fazla şekle veri aktarma işlevi bulunmaktadır. En yaygın harici veri kaynağı Excel olduğundan, bunun için hızlı bir içe aktarma işlevi mevcuttur. Bir satır ilgili verilere bağlanır veya belirli bir şekle atanır. Veri içe aktarıldıktan sonra, bu şekle, örneğin belirli değerler veya etiketler için renkli işaretler gibi veri grafikleri uygulanabilir. Bunlar değiştirilebilir, taşınabilir veya içlerinde bulunan içe aktarılmış veriler de güncellenebilir.

Alternatif olarak, bir veri kaynağından kullanıcı tanımlı içe aktarma da mümkündür. İçe aktarılan veriler Visio 2013 Professional'da ayrı bir "Harici veriler" penceresinde görüntülenebilir.

Visio Professional 2013'te çeşitli şablonlar kullanın ve bunları şekillerle daha da özelleştirin

Visio Professional 2013 sürümü, yapı ve süreçlerin yanı sıra çoğu iş alanındaki planları görselleştirmek için uygun olan en geniş standart ve özel diyagram yelpazesini sunar. Bunlar arasında, sadece teknik süreçlerin ve prosedürlerin temsil edilebildiği birçok farklı akış diyagramı türü (sistem temsilleri için veri akış diyagramları, kimya mühendisliği için süreç akış diyagramları) değil, aynı zamanda iş akışı ve iş süreci modelleme diyagramları gibi tipik iş alanları da bulunmaktadır.

Ayrıca, sistem yapıları ve bileşenleri için sınıf ve bileşen diyagramları, çalışma zamanı sistemleri ve öğeleri için dağıtım ve sıra diyagramlarının yanı sıra veritabanı gösterimi, kullanım durumu ve iletişim diyagramları vb. ile esas olarak yazılım geliştirmede kullanılan UML standardına (Birleşik Modelleme Dili) uygun birçok diyagram da dahil edilmiştir.

Visio Professional 2013'te bulunan tüm şablonlar, ilgili standart şekillerin yanı sıra kendi oluşturduğunuz şekillerle düzenlenebilir ve bu şekilde oluşturulan diyagramlar tekrar şablon olarak kaydedilebilir.

Visio Professional 2013'teki diğer yeni işlevler ve iyileştirmeler

Microsoft Visio 2013 Professional'ın önemli bir avantajı, masaüstü görünümünü kullanıcılara hemen tanıdık hale getiren Office programlarına yönelik görsel yönelimidir. Daha önce bahsedilen Profesyonel işlevlere ek olarak, Visio 2013 önceki sürüme kıyasla başka yenilikler de sunuyor:

 • Optimize edilmiş diyagram şablonları: Özellikle, veritabanı diyagramları ve organizasyon şemalarının yanı sıra Birleşik Modelleme Dili ve İş Süreci Modellemesi için Visio 2013 şablonları, standart şekiller ve zaman ekseni ekranı da dahil olmak üzere bu sürümde tamamlanmış veya geliştirilmiştir.
 • Yeni biçimlendirme: Microsoft Visio Professional 2013'te oluşturulan diyagramlar artık 3D, renk gradyanları veya gölgeler gibi yeni efektlerle de sağlanabiliyor.
 • Sürükle&Bırakişlevi: Visio 2013 Professional, sürükle ve bırak yoluyla verileri diyagramlara aktarmak veya Visio 2013'te oluşturulan diyagramları Excel, PowerPoint veya Word belgelerine geri yapıştırmak için sezgisel olarak kullanılabilir.
 • Diğer dosya formatları: Visio 2013 Professional, Visio dosyalarını kaydetmek için .vsdx dosya uzantısına ek olarak vsdm, .vssm, .vssx, .vstm ve .vstx dosyalarını da kullanabilir.

Visio 2013 Professional'da bulunan diyagramların yapısı

Visio 2013 Professional, kullanıcıların yollarını hızla bulmalarını sağlayan bir inşaat seti gibi düzenlenmiş ve yapılandırılmıştır. Aşağıdaki 3 seviye bulunmaktadır:

Şekiller

Şekiller temel unsurları, yani bir diyagramı oluşturan bileşenleri temsil eder. Şablonlarda birlikte gruplandırılmışlardır. Bir diyagram oluştururken veya düzenlerken, bir şekil yeni veya mevcut bir çizim sayfasına kopya olarak sürüklenir; şekillerin aksine, Visio 2013'teki kopyalar örnek olarak adlandırılır.

Örnekler veya kopyalanan şekiller daha sonra seçim noktaları kullanılarak düzenlenebilir - döndürülebilir, genişlik ve yükseklik olarak değiştirilebilir veya ölçeklenebilir, renk, çizgi kalınlığı veya kontur değiştirilebilir ve son olarak veri veya metin eklenebilir.

Şekiller

Belirli bir grup şekil, tipik olarak belirli bir diyagram türünü oluşturan ve aynı zamanda farklı şablonlarda birkaç kez bulunabilen şablonlarda birleştirilir. Bu, Visio 2013 Professional'da her diyagram türünde uygun şekil kümesinin mevcut olduğu anlamına gelir.

Visio 2013 Professional'da şablonları kullanma

Bir diyagram oluşturmak için, kullanıcılar uygun bir standart diyagram içeren ilgili bir şablonu açabilir ve bunu uyarlayabilir veya doldurabilir ya da mevcut şekilleri kullanarak kendi diyagramlarını tasarlayabilirler.

Bu tür kendi oluşturduğunuz diyagramların yanı sıra Visio 2013 Professional'da düzenlenen diğer standart diyagramlar da kaydedilebilir ve program tekrar açıldığında tekrar kullanılabilir.

Visio dosyaları kendi .vsd uzantısına sahiptir, ancak diğer Microsoft programlarında, örneğin PowerPoint'te bir sununun parçası olarak da kullanılabilirler. Kullanıcılar, Visio Professional 2013 ile oluşturulan bir dosyanın daha yeni bir Office programı ile uyumlu olmadığını bilmelidir.

Microsoft Visio 2013 Professional için donanım gereksinimleri

Microsoft Visio 2013 Professional'ın 32 bit ve 64 bit sürümleri mevcuttur - buna göre, çalışma belleği için farklı gereksinimler geçerlidir.

Önemli not: Visio 2013 sürümü - aynı zamanda Professional Edition - Microsoft Office 2016 ile uyumlu değildir!

 • İşletim sistemleri: en az Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10 - 32 bit veya 64 bit
 • Sunucu işletim sistemleri: en az Windows Server 2003 R2 veya Windows Server 2008 - 64-bit
 • İşlemci: x64-bit veya x86-bit, min. 1 GHz ve SSE2
 • RAM: en az 1 GB (32 bit) veya 2 GB (64 bit)
 • Sabit disk alanı: en az 3 GB boş alan
 • Ekran: DirectX10 özellikli grafik kartı, min. 1.024 x 576 piksel çözünürlük

Visio 2013 Professional Edition - Wiresoft'tan ikinci el ucuz yazılım satın alın

Bu MS Visio 2013 Professional Edition, Wiresoft çevrimiçi mağazasında tek kullanıcı lisansı şeklinde, kullanılmış yazılım şeklinde özellikle uygun bir fiyatla mevcuttur, çünkü buradaki fiyat karşılaştırılabilir yeni ürünlerden önemli ölçüde daha düşüktür; normal ticarette, alıcılar genellikle yalnızca Visio'nun en son yazılım sürümünü bulurlar. Bu genellikle ilgili sözleşme yükümlülüklerine ve ücrete tabi güncellemelere sahip bir abonelik sürümüdür. Daha düşük satın alma fiyatına ek olarak, Wiresoft tarafından sunulan satın alma sürümü bu nedenle sınırsız kullanılabilirlik avantajı da sunar.

Wiresoft'un kullanılmış yazılımları hakkında temel bilgiler: Burada sunulan Visio Professional 2013 Edition tek kullanıcı lisansı, ilk olarak yetkili bir şirket tarafından satın alınan ve sıklıkla kullanılan Microsoft programının toplu lisansından kaynaklanmaktadır. Wiresoft tarafından yasal olarak izin verilen yeniden satış veya satın alma kapsamında, bu, bireysel lisanslara bölünmüş ve böylece kullanılmış yazılım olarak işaretlenmiştir. Ne toplu lisansın feshedilmesi ne de "kullanılmış yazılım" olarak etiketlenmesi, zaman içinde Visio 2013'ün işlevsel kapsamı veya kullanılabilirliği üzerinde herhangi bir kısıtlamaya neden olmaz - ve bu sadece yazılımın yıpranmaması nedeniyle değil, her şeyden önce açıklanan süreçlerle hiçbir geçerli düzenleme ihlal edilmediği içindir.

Ayrıca, bu davada Microsoft Visio 2013 Professional Edition gibi teklif edilen tüm ikinci el yazılım lisansları, ikinci el yazılım ticaretine yasal olarak izin verildiğini açıkça belirten ilgili ticari işlemler için geçerli içtihat hukukunun uygulandığı şirketlerden gelmektedir. Bu gerçek, çeşitli mahkeme kararlarıyla zaten açıkça teyit edilmiştir; bu da alıcı olarak sizin için bir yandan sorumluluk riskinin güvenilir bir şekilde hariç tutulduğu, diğer yandan da satın aldığınız yazılımın Wiresoft'un tüm satın alma veya satışlarının eksiksiz kanıtı nedeniyle denetime tabi olduğu anlamına gelir.

Ergo: Wiresoft ile yazılım satın almak, bir müşteri olarak sizin için her zaman güvenli bir iştir ve size yalnızca avantajlar sunar! Visio 2013 Professional veya başka bir Microsoft programının kullanılmış bir yazılım lisansını satın alırken, yalnızca yeni ürünlere kıyasla büyük fiyat avantajından değil, aynı zamanda anında indirme ve yalnızca satın aldığınız uygulama için geçerli olan toplu lisans anahtarıyla anında lisans etkinleştirme yoluyla alıcı güvenliğinden de yararlanırsınız. Wiresoft'un kullanılmış yazılım teklifi bu nedenle size bu tür özel Microsoft program sürümlerini kendiniz kullanma şansı verir.

Microsoft kullanılmış yazılımları için Wiresoft Shop'ta yalnızca bu Visio Professional 2013 Edition'ı değil, aynı zamanda bu programın diğer sürümlerini veya sürümlerini ve çoğu bu program sürümüyle uyumlu olan diğer Microsoft uygulamalarını, örneğin Windows işletim sistemlerini ve Windows sunucu işletim sistemlerini de bulabilirsiniz. MS Visio Professional 2013 veya Wiresoft Shop'ta bulunan diğer Microsoft yazılımları hakkında herhangi bir sorunuz varsa, yetkin ve dostça tavsiye almak için lütfen sohbet, telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bağlantılar "MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler