Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10494
 • 3YF-00233
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
1.280,90 TRY * 1.421,90 TRY * (9,92% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Outlook mac 2021 için programı Microsoft Apple bilgisayarları için e-posta trafiğinin, kişilerin ve görevlerin profesyonel merkezi organizasyonu için en son sürümüdür - ve bu nedenle modern günlük yaşamda neredeyse vazgeçilmezdir. benzer e-posta yazılımlarıyla karşılaştırıldığında muhtemelen hala eşsizdir - geniş işlev ve seçenek yelpazesi ile iş iletişimi zaman ve ülke sınırları ötesinde verimli bir şekilde organize edilebilir ve karmaşık projeler bile programla daha kolay yönetilebilir. Business Outlook  Outlook for Mac 2021 programının sezgisel ve kullanıcı dostu yeni arayüzü, mevcut özellikleri kullanmaya hızlı ve kolay bir başlangıç sağladığı için profesyonellerin yanı sıra deneyimsiz kullanıcıları da günlük ofis çalışmalarında destekler. Desktop

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021"

Mac 2021 için Microsoft Outlook tek başına bir program olarak - e-postaları, kişileri ve randevuları yönetmek için

Outlook for Mac 2021, e-posta trafiği, kişiler ve görevlerin profesyonel merkezi organizasyonu için Apple bilgisayarlar  için Microsoft programının en son sürümüdür ve bu nedenle modern iş hayatında neredeyse vazgeçilmezdir. Benzer e-posta yazılımlarıyla karşılaştırıldığında Outlook hala eşsizdir - geniş işlev ve seçenek yelpazesiyle, iş iletişimi zaman ve ülke sınırları ötesinde verimli bir şekilde organize edilebilir ve karmaşık projeler bile programla daha kolay yönetilebilir.

 Outlook for Mac 2021 'un sezgisel ve kullanıcı dostu yeni masaüstü arayüzü, mevcut özellikleri kullanmaya başlamayı hızlı ve kolay hale getirdiğinden, hem profesyonelleri hem de acemileri günlük ofis çalışmalarında destekler.

E-posta trafiğine daha iyi bir genel bakış da Outlook for Mac 2021 tarafından ilgili görevler veya konular için karmaşık klasör yapıları oluşturma imkanı ile sunulmaktadır; bu, e-postaların ve ilgili iletişim bilgilerinin vb. mantıklı ve şeffaf bir şekilde düzenlenmesine olanak tanır. Gelen kutusundaki akıllı işlevler, kullanıcıların günlük iletişimlerinde önemsiz ve önemli olanları ayırt etmelerini ve bunları akıllıca sıralamalarını destekler. Bu şekilde, gerçekten ilgili tüm görevlerin ve önemli randevuların genel görünümü her zaman korunur.

Mac için Outlook 2021'deki diğer kullanışlı işlevler de kullanıcıların temel konulara daha iyi konsantre olmalarını sağlayarak zamandan tasarruf etmelerine yardımcı oluyor.   Outlook for Mac 2021 adresinde bulunan tek bir masaüstü arayüzü üzerinden birden fazla e-posta hesabını birbirine bağlama ve yönetme seçeneği, iletişimin daha iyi koordine edilmesini sağlar. Örneğin, toplantılar düzenlenirken, katılımcıların bireysel takvimleri, halihazırda dosyalanmış randevular da dahil olmak üzere, en başından itibaren zaman çakışmalarını önlemek için senkronize edilir.

Net bir şekilde düzenlenmiş gezinme çubuğunda, e-postalar ve görevlerle başa çıkmanın yanı sıra kişileri ve takvimleri düzenlemek için gereken tüm işlevler hemen kullanılabilir. Buna ek olarak, Mac 2021 için Outlook'un masaüstü arayüzü revize edildi ve sezgisel özellikler ve işlevler sayesinde artık kullanımı önceki sürüme göre daha da rahat.

Ayrıca dokunmatik olarak optimize edilmiş kullanılabilirlik de yeni bir özelliktir, böylece Outlook artık akıllı telefonların yanı sıra tabletlerde de daha iyi kullanılabilir. Buna ek olarak, bu sürüm çeşitli uç cihazlar arasında daha kolay senkronizasyon sunar, böylece tüm e-postalara, kişilere, görevlere ve randevulara yerel olarak ve Mac için Outlook 2021 aracılığıyla bağımsız olarak erişilebilir.

MS Outlook for Mac 2021 normal mağazalarda tek kullanıcı lisansı olarak bulunmaz, yalnızca aynı adı taşıyan Office for Mac sürümünün ayrılmaz bir parçası olarak sunulur - ancak Wiresoft'ta Microsoft e-posta yazılımını ayrı olarak da satın alabilirsiniz - özellikle uygun bir fiyata!

Mac için Outlook 'un bu sürümüne ek olarak, Wiresoft çevrimiçi mağazasında eski sürümlerin yanı sıra macOS için diğer Office programlarını da bireysel satın alma sürümleri olarak bulabilirsiniz. Mac için Outlook 2021 sürümünün tüm ilginç yeni özelliklerine ayrıntılı bir genel bakış aşağıda bulunabilir.

E-posta trafiği için Mac için Outlook 2021'deki en önemli yeni özelliklerin sunumu

Mac için Outlook 2021 , bir önceki sürümle karşılaştırıldığında, e-posta trafiğinizi düzenlemeyi ve her gün ortaya çıkan randevuları ve görevleri koordine etmeyi daha da kolaylaştıran bir dizi optimize edilmiş mevcut işlevin yanı sıra tamamen yeni işlevler içerir. Tek tek küçük iyileştirmeler bir araya geldiğinde performansta önemli bir artış sağlıyor çünkü bunlar temel konulara odaklanmayı daha da kolaylaştırıyor: Bu, gelen e-posta trafiğinin ilgisine göre akıllı bir şekilde sınıflandırılmasıyla başlıyor, Microsoft Safe-Link hizmeti aracılığıyla içerdiği zararlı bağlantıların güvenli bir şekilde algılanmasıyla destekleniyor ve evden uzaktaki randevuların düzenlenmesi için saat dilimlerinin otomatik olarak dönüştürülmesiyle bitmiyor.

Günlük e-posta seliyle başa çıkmak için uygunluk içeren gelen kutusu

Bir şirketteki günlük e-posta trafiği genellikle gerçekten önemli mesajların yanı sıra çok sayıda gereksiz ve spam mesaj da içerir. "Alaka Düzeyine Göre Gelen Kutusu" işlevi bu noktada faydalı bir çözüm sunuyor, çünkü kullanıcıların önemli olanları önemsiz olanlardan ayırmasına yardımcı oluyor ve bunları uygun şekilde sıralıyor. Bu amaçla, Alakalı Gelen Kutusu, gelen kutusu için "Alakalı" ve "Diğer" adlı iki sekme kullanır. Önemli olarak kabul edilen mesajlar otomatik olarak "İlgili" sekmesi altında, diğerleri ise "Diğer" sekmesi altında tutulur. Ancak, Outlook kullanıcıyı diğer e-postalar hakkında bilgilendirir ve kullanıcı sadece sekmeyi değiştirerek bunları hemen görüntüleyebilir.

"Odaklanmış" gibi diğer işlevler, hangi e-postaların bir kez ya da genel olarak ilgili diğer kayıtta sıralanacağını tanımlayarak ön sıralamayı tamamlar. Inbox with Relevance'ı kullanmak için bir Microsoft Exchange hesabı gereklidir.

Not @mention tarafından

Bir e-posta mesajında veya bir toplantı davetinde belirli bir kişiye özellikle dikkat çekmek için, yazar metnin gövdesine ilgili isimle birlikte @ sembolünü ekler. Bu, mesaj gövdesindeki adı vurgular, Outlook for Mac 2021 daha sonra otomatik olarak konu satırına ekler ve @ işareti de gelen kutusundaki mesajın yanında görüntülenir.

E-postaların okunması ve teslim onayları

Bir iletinin alıcısının yalnızca iletiyi aldığından değil, aynı zamanda okuduğundan da emin olmak için Outlook for Mac 2021, bir yandan bir e-postanın alıcının posta kutusuna gerçekten teslim edildiğine dair teslimat onayını, diğer yandan da ileti açıldığında göndericinin aldığı okuma onayını kullanır.

Benzer mesajlar için e-posta şablonları kullanın

Genellikle günlük e-posta trafiğinde, içeriği nadiren değişen düzenli olarak gönderilen mesajlar vardır, örneğin durum mesajları vb. Bu, gerektiğinde hemen kullanılabilecek kayıtlı şablonlar oluşturup kullanarak daha da hızlı yapılabilir. Şablonu göndermeden önce, yalnızca yeni bilgilerin eklenmesi gerekir.

E-posta mesajlarının gecikmeli gönderilmesi

Outlook for Mac 2021, tanımlanmış kurallara göre posta gönderme zamanını belirleme imkanı sunar. Bu da tek tek mesajların yanı sıra tüm mesajların iletiminin hem günlerce hem de saatlerce ve dakikalarca gecikebileceği anlamına gelmektedir. İlgili e-posta belirtilen zamana kadar Taslaklar klasörüne kaydedilir ve Outlook bilgisayarda açık olmasa bile gönderilir.

Outlook for Mac 2021'de kuruluşa yönelik diğer yenilikler

Aşağıdaki yeni veya optimize edilmiş işlevler de randevuların düzenlenmesini kolaylaştırıyor ve iletişim için pratik kolaylıklar sunuyor:

 • Farklı saat dilimlerinin koordinasyonu: Başka bir saat dilimine seyahat planlarken özellikle pratik: Mac 2021 için Outlook burada yerel başlangıç ve bitiş saatleriyle ilgili bir etkinlik oluşturma seçeneğine sahiptir. Bilgilerin otomatik olarak dönüştürülmesi, internette arama yapma ve kendi dönüştürme işleminizi yapma ihtiyacını ortadan kaldırır.
 • Geziler içinözetkartlar: Outlook'taki bu akıllı özellik, rezervasyonu yapılan gezileri otomatik olarak takvime eklemekle kalmaz, aynı zamanda rezervasyonlarda tanıdığı tüm randevular ve tarihler için aynı özet kartları bağımsız olarak kullanır - tarih ve saat, yerler ve önemli numaraların yanı sıra yararlı olan diğer bilgiler.
 • OdakModu Konsantrasyonu Artırır: Mac 2021 için Outlook'a yeni entegre edilen Odak Modu, yeni mesajların yanı sıra diğer tüm etkin uygulamaları geçici olarak gizleyerek e-posta yazarken veya okurken ya da toplantıları koordine ederken işteki odaklanmayı artırır.
 • Microsoft Safe-Link hizmeti e-posta güvenliği sağlar: Mac için Outlook 2021, zararlı olabilecek e-postaları alırken gelişmiş güvenlik sağlar. Özellikle Microsoft Safe-Link Hizmeti, kimlik avı e-postalarının bağlantılarına gizlenmiş kötü amaçlı yazılımları algılar; bunlar optimize edilmiş önizlemede görüntülenir. Entegre gerçek zamanlı tarayıcı, kötü amaçlı yazılımları ve kimlik avı bağlantılarını güvenilir bir şekilde filtreler.
 • Mac için Outlook 2021'in dokunmatik olarak optimize edilmişkullanımıMac için Outlook 2021'in tablet veya akıllı telefon kullanıcıları, geliştirilmiş hareket kullanımı sayesinde programı daha da sezgisel bir şekilde kullanabilir. "Okundu olarak işaretle", "İşaretle", "Sil", "Arşivle" ve "Hiçbiri" gibi eylemler "Sola kaydır" ve "Sağa kaydır" hareketleri ile ayrı ayrı tanımlanabilir.
 • Toplantı katılımcılarını görüntüleme: Başka bir çalışan bir toplantı düzenlerse, davet edilen kişilerin Mac için Outlook 2021'deki talebe verdikleri yanıtlar kendi Mac'lerinde de görüntülenebilir.
 • SVG dosyaları ile e-postaları görsel olarak geliştirin: Gönderen uygun bir SVG dosyası - Ölçeklenebilir Vektör Grafikleri veya vektör grafikleri eklerse, e-postalar genellikle bilgi içeriğinin yanı sıra etki de kazanır. Vektör grafikleri yalnızca ölçeklenebilir olma avantajına sahip değildir, bu da görüntü kalitesinde kayıp olmadan büyütülebilecekleri, küçültülebilecekleri veya döndürülebilecekleri anlamına gelir. Ayrıca çeşitli filtrelerle daha fazla işlenebilirler. Mac 2021 için Outlook, bu amaç için uygun SVG motiflerinden oluşan bir seçki sunar.

Mac'te Microsoft Outlook 2021 kullanmak için sistem gereksinimleri

Aşağıdaki bilgiler, Mac 2021 için Outlook'u bir Apple aygıtına yüklemek ve çalıştırmak için gereken minimum gereksinimleri göstermektedir.

 • İşletim sistemi: En son üç macOS işletim sisteminden birinin sürümü
 • İşlemci: Intel veya Apple Silicon (M1)
 • Bellek: en az 4 GB
 • Sabit disk: en az 10 GB kullanılabilir alan
 • Grafik kartı: en az 1.280 x 800 piksel

Mac için Outlook'u Mac 2021 için Office Suite'in tek başına bir programı olarak Wiresoft'tan düşük bir fiyata satın alın

Mac için Microsoft Office paketlerinin tipik bir yazılımı olan Outlook for Mac 2021 yalnızca ilgili tam Office sürümü satın alındığında çoğu bayiden temin edilebilir. Öte yandan Wiresoft, Mac 2021 için Outlook'u yazılım mağazasında ayrı olarak da sunuyor. Wiresoft'tan yazılım satın aldığınızda, iki kez fayda sağlarsınız: bir yandan, bu satın alma sürümünün, genellikle ücrete tabi güncellemeleri içeren abonelik sürümüne kıyasla sunduğu tüm avantajlardan; diğer yandan, özellikle uygun fiyattan!

Wiresoft tarafından sunulan Mac için Outlook 2021, ilgili Office paketinde bulunan yazılımdan hiçbir şekilde farklı değildir ve işlevsellik açısından herhangi bir sınırlamaya sahip değildir.

Wiresoft ile güvenli yazılım satın alma: Mac için Outlook 2021, orijinal alıcı (genellikle bir şirket) tarafından artık kullanılmayan daha büyük bir toplu lisanstan kaynaklanan tek bir kullanıcı lisansıdır. Bu yazılım yalnızca satın aldıktan sonra size kaydedilir. Ciddi bir satıcı olarak Wiresoft, yalnızca AB içinde satın alınması ve satılması kesinlikle yasal ve risksiz olan bu tür Microsoft kullanılmış yazılımları sunar. Bunlar her zaman Microsoft tarafından sunulan programlarla aynı olan resmi tam sürümlerdir. Güvenliğiniz için, toplu lisansla sunulan her Microsoft programı, kurulduktan sonra tam ve süresiz olarak kullanabilmeniz için tarafımızdan mükemmel kullanılabilirlik açısından kontrol edilmiştir.

Bu, özellikle özel kullanıcılar ve serbest meslek sahiplerinin yanı sıra küçük şirketlerin, yazılımı Wiresoft'tan satın alarak Mac için Outlook 2021'in tüm avantajlarını tek başına bir program olarak kullanabileceği anlamına gelir. Mac için Outlook'un yanı sıra diğer Mac için Office programlarını ve diğer Microsoft yazılımlarını da yazılım mağazasında uygun fiyata bulabilirsiniz.

 Mac için Outlook 2021 veya başka bir sürüm ya da başka bir Mac için Office programı hakkındaki sorularınız için e-posta, telefon ve sohbet yoluyla yetkin danışmanlığımızı kullanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021"
Müşteri puanları "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler