Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

  • SW10586
  • DG7GMGF0F4LS
  • Kalıcı olarak geçerli
  • Tüm diller
  • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
857,90 TRY * 951,90 TRY * (9,87% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Miktar 1x
Sistem  SharePoint Server
CAL Standard User CAL
Teslimat kapsamı Kullanım hakkı
Süre Sınırsız
Diller Tüm diller


Bir Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL   satın almak, (başka bir) çalışanın şirket belgelerine kolayca erişmesini ve projeler üzerinde her yerden işbirliği yapmasını sağlamak anlamına gelir. İster ofiste, ister sahada veya ev ofisinde - SharePoint ile ilgili bilgiler güvenli ve kolay bir şekilde paylaşılabilir. işbirliği yazılımı bir ekip içinde çalışmak için çeşitli yollar sunar. Bizimle, diğer şeylerin yanı sıra SharePoint 2019 orijinal erişim lisansları alabilirsiniz. Cihaz CAL 'in aksine, Kullanıcı CAL belirli bir kişiye yöneliktir. Bu kişi şirketin SharePoint sunucusuna tüm cihazlarıyla erişebilir. Bu nedenle, bir Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL özellikle dönüşümlü olarak şirket bilgisayarında, bir dizüstü bilgisayarda ve bir cep telefonunda çalışan çalışanlar için uygundur. 

Ürün hakkında başka sorularınız varsa, lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL"

Microsoft SharePoint Server 2019 Standard User CAL

Bir Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL satın almak, (başka bir) çalışanın şirket belgelerine kolayca erişmesini ve projeler üzerinde her yerden işbirliği yapmasını sağlamak anlamına gelir. İster ofiste, ister sahada veya ev ofisinde - SharePoint ile ilgili bilgiler güvenli ve kolay bir şekilde paylaşılabilir. işbirliği yazılımı bir ekip içinde çalışmak için çeşitli yollar sunar. Bizimle, SharePoint 2019 orijinal erişim lisanslarını diğer şeylerin yanı sıra alabilirsiniz. Cihaz CAL 'in aksine, Kullanıcı CAL belirli bir kişiye yöneliktir. Bu kişi şirketin SharePoint sunucusuna tüm cihazlarıyla erişebilir. Bu nedenle, bir Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL özellikle dönüşümlü olarak şirket bilgisayarında, bir dizüstü bilgisayarda ve bir cep telefonunda çalışan çalışanlar için uygundur. 

SharePoint 2019 Standard CAL herkes için doğru ruhsat

SharePoint Server 2019 üreticisi, kombinasyonların mümkün olduğu bir lisanslama sistemi geliştirmiştir. Her durumda, bir şirketin bir veya daha fazla sunucu lisansına ihtiyacı vardır. Bunlar, ek olarak kullanılabilen Enterprise lisansları gibi bizden temin edilebilir. Çalışanların SharePoint sunucusuna gerçekten erişebilmeleri için CAL'leri gereklidir. Bu terim İstemci Erişim Lisansı anlamına gelmektedir. Bir CAL bir kullanıcıya (bu üründe olduğu gibi) veya bir cihaza ("Device CAL") yönelik olabilir. Bu teklifte, SharePoint 2019'un Standard sürümü için bir kullanıcı lisansı satın alınır. Kullanıcı ayrıca Enterprise özelliklerinden yararlanmak istiyorsa, ek bir Enterprise CAL'a ihtiyacı vardır. Bir şirket veya departmanda Cihaz ve Kullanıcı CAL'leri birleştirilebilir. Bu nedenle, özellikle kimler için Microsoft SharePoint Server 2019 Kullanıcı CAL ve kimler için Cihaz lisansı satın almanın daha mantıklı olduğu düşünülebilir. 

SharePoint Server 2019'un temel özellikleri Standard 

Temel olarak SharePoint'in amacı, bilgi ve dijital çalışma araçlarını, bunları kullanma yetkisi olan çalışanlar tarafından kolayca kullanılabilir hale getirmektir. Buna ek olarak, ekip çalışması büyük ölçüde basitleştirilmiştir - gruplar projeler üzerinde birlikte çalışabilir, program diğer şeylerin yanı sıra dokümantasyonla da ilgilenir. İletişim yazılımı olarak SharePoint, örneğin internet ve intranet üzerindeki şirket sayfaları için altyapı sunar. Program aynı zamanda kolay anlaşılır bir kurumsal içerik yönetimi (ECM) yazılımı olarak kabul edilmektedir. Günlük işlerde önemli bir özellik de farklılaştırılmış aramadır. Diğer şeylerin yanı sıra, sonuçların önizlemelerini görüntüler ve kişiler veya konular için arama yapmanızı sağlar. 

Çok sayıda iyileştirme ve basitleştirme

Microsoft SharePoint Server 2019 Kullanıcı CAL kullanıcıları SharePoint'in 2019 sürümünün yeniliklerinden faydalanabilir. Diğer şeylerin yanı sıra, OneDrive ve listelerin biçimlendirilmesi için Flow ile işlev yelpazesi genişletildi. Daha kolay bilgi işleme için, yeni girişler artık e-posta veya Microsoft Teams'deki bildirimler yoluyla duyurulabilir. Ayrıca, Twitter beslemeleri gibi dinamik içeriğe sahip modern web parçalarını entegre etmek artık çok kolay. Ayrıca, kullanıcıların birçok öğeyi daha hızlı bulmasını sağlayan yeniden tasarlanmış kullanıcı arayüzü de önemlidir. Örneğin, arama işlevinde indeksleme iyileştirildi - artık diğer şeylerin yanı sıra, resimlerdeki yazı tipleri ve nesneler de dahil edildi. 

SharePoint 2019'da düşündüren ayrıntılar

Elbette, bir Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL satın almaya değebilecek başka yenilikler de var. Örneğin, şirketlerin verilerini gerektiğinde bölgesel veri merkezlerinde depolamasıyla güvenlik artırılabilir. Veri işleme açısından birkaç küçük iyileştirme var. Örneğin, 2019 sürümünde artık Excel belgeleri üzerinde aynı anda çalışmak mümkün ve 270'ten fazla dosya türü için bir belge önizlemesi var. Microsoft Teams kullananlar daha derin entegrasyonun farkına varacaklar ve Office365 aboneleri tüm Office bileşenlerinde paylaşım özelliklerini kullanabilecekler.

Bir Microsoft SharePoint Server 2019 kullanıcı lisansı, bir ekibe yeni bir çalışan katıldığında veya bir departman yeniden oluşturulduğunda iyi bir seçimdir. Bu arada, bir SharePoint 2019 CAL, bir SharePoint 2016 sunucusuna erişmek için de kullanılabilir.

Bağlantılar "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler