Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
Filtre için sonuç bulunamadı!
MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Enterprise SQL Server 2022 Enterprise, şirketlere ve kuruluşlara kurumsal kaynak planlama ve CRM sistemleri ve ERP yazılımlarının kullanımı için gerekli tüm veritabanı ve analiz ve raporlama işlevlerini sağlayan...
167.194,90 TRY *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Standard 2 Core Microsoft tarafından sunulan SQL Server 2022 Standard, ürün yönetimi ve CRM sistemleri veya ERP yazılımı kullanan tüm şirketlerde sıklıkla kullanılan gerekli tüm veritabanı ve analiz ve raporlama...
43.627,90 TRY *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD
Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft tarafından sunulan SQL Server 2022 Standard, ürün yönetimi ve CRM sistemleri veya ERP yazılımı kullanan tüm şirketlerde sıklıkla kullanılan gerekli tüm veritabanı ve analiz ve raporlama...
10.924,90 TRY *

Microsoft SQL Server 2022'yi keşfedin: veri yönetimini yeniden tanımlıyor

SQL Server 2022'ye Giriş

Microsoft SQL Server 2022, modern kuruluşlar için performans, güvenlik ve analitik alanlarında yeni standartlar belirleyen köklü veritabanı platformunun en son uzantısıdır. Bu gelişmiş RDBMS (İlişkisel Veritabanı Yönetim Sistemi) Azure ile sorunsuz bir şekilde entegre olur, gelişmiş performans ve kullanılabilirlik sunar ve veri işlemlerinin verimliliğini artırır.

SQL Server 2022'deki yenilikler nelerdir?

SQL Server 2022, hibrit ve çoklu bulut dünyasında veri işlemeyi ve analiz etmeyi kolaylaştıran bir dizi yeni özellikle birlikte gelir.

SQL Server 2022'nin temel özellikleri

Geliştirilmiş Azure tümleştirmesi

SQL Server 2022, Azure entegrasyonunu genişleterek şirket içi sunucular ile bulut arasında daha iyi senkronizasyon ve daha kolay veri hareketi sağlar.

Yönetilen Örnek Bağlantısı

Yönetilen Örnek Bağlantısı özelliği, kullanıcıların şirket içi veritabanlarını Azure SQL Yönetilen Örneği'ne bağlamasına olanak tanıyarak sorunsuz bulut entegrasyonu ve olağanüstü durum kurtarma sağlar.

Performans ve kullanılabilirlikte iyileştirmeler

SQL Server 2022, kritik iş yükleri için kullanılabilirliği artırmayı ve performansı optimize etmeyi amaçlayan yeni özellikler sunuyor.

Akıllı Sorgu İşleme

Akıllı Sorgu İşleme ile SQL Server 2022, yürütme sürelerini önemli ölçüde azaltan gelişmiş sorgu işleme sunar.

Güvenlik yenilikleri

Veri koruma ve uyumluluk bir önceliktir ve SQL Server 2022, kuruluşların verilerini korumalarına yardımcı olmak için gelişmiş güvenlik özellikleri sunar.

Defter teknolojisi

En dikkat çekici yeniliklerden biri, veritabanı içindeki verilerin değişmezliğini ve şeffaflığını sağlamayı mümkün kılan yerleşik defter teknolojisinin sunulmasıdır.

Kurumsal kullanımda SQL Server 2022

Sektör lideri veri analizi

SQL Server 2022, kurumların herhangi bir veri kaynağından içgörü elde etmesini sağlayan büyük veri kümelerinin entegrasyonu ile veri analitiğinde yeni standartlar belirliyor.

Synapse Bağlantısı

Synapse Link, kullanıcıların veri taşımaya gerek kalmadan gerçek zamanlı analizler gerçekleştirmesini sağlayarak operasyonel ve analitik iş yüklerinin analizinde devrim yaratır.

Uygulama modernizasyonu

SQL Server 2022 ile geliştiriciler ve BT uzmanları, inovasyonu teşvik etmek ve değişen iş ihtiyaçlarına yanıt vermek için en yeni araçlardan ve çerçevelerden yararlanarak uygulamaları modernleştirebilir.

Konteyner desteği

Kapsayıcılar için geliştirilmiş destek, SQL Server 2022'nin geliştirici dizüstü bilgisayarlarından büyük Kubernetes kümelerine kadar çeşitli ortamlarda çalışmasını sağlar.

Microsoft SQL Server 2022, veri yönetiminin geleceği için hazır bir platform sunuyor. Çığır açan teknolojiler sunarak ve mevcut yetenekleri geliştirerek, veri yönetimlerini modernleştirmek ve gelecekteki büyümenin temelini atmak isteyen kuruluşlar için ideal bir çözümdür. Bu kategori metni size SQL Server 2022'nin kuruluşunuz için neler yapabileceğine dair kapsamlı bir genel bakış sunacaktır.

Kategoriler