YETKİLİ ORİJİNAL ÜRÜN
24 SAAT İÇİNDE NAKLİYE
SOHBET, E-POSTA VE TELEFON İLE DESTEK
ÜCRETSİZ HATTI +4969 - 173261340

Windows için Microsoft Office 2007

İster ofiste ister ev ofisinizin konforunda olsun - bilgisayarınızda profesyonelce ve odaklanarak çalışabilmeniz için uygun bir ofis yazılım paketine ihtiyacınız var! Word, Excel, PowerPoint ve Outlook gibi çok çeşitli ofis görevlerini gerçekleştirebileceğiniz en önemli Microsoft uygulamalarını içerir. Office 2007 'nin Professional Plus ve Enterprise sürümleri, Microsoft'un veritabanı yönetim sistemini ve yayıncılık programını da içeriyor. Microsoft, programlarıyla hem şirketler hem de özel kullanıcılar için mükemmel bir çalışma zemini sunuyor. Çok çeşitli Office işlevlerini keşfedin ve düşük yazılım fiyatlarından yararlanın! Wiresoft®, Office 2007'yi, yeniliklerini, ürünlerini ve uygulamalarını ayrıntılı olarak sunar.

daha fazla öğren "

İster ofiste ister ev ofisinizin konforunda olsun - bilgisayarınızda profesyonelce ve odaklanarak çalışabilmeniz için uygun bir ofis yazılım paketine ihtiyacınız var! Word, Excel, PowerPoint ve... daha fazla bilgi edin »
Pencereyi kapat
Windows için Microsoft Office 2007

İster ofiste ister ev ofisinizin konforunda olsun - bilgisayarınızda profesyonelce ve odaklanarak çalışabilmeniz için uygun bir ofis yazılım paketine ihtiyacınız var! Word, Excel, PowerPoint ve Outlook gibi çok çeşitli ofis görevlerini gerçekleştirebileceğiniz en önemli Microsoft uygulamalarını içerir. Office 2007 'nin Professional Plus ve Enterprise sürümleri, Microsoft'un veritabanı yönetim sistemini ve yayıncılık programını da içeriyor. Microsoft, programlarıyla hem şirketler hem de özel kullanıcılar için mükemmel bir çalışma zemini sunuyor. Çok çeşitli Office işlevlerini keşfedin ve düşük yazılım fiyatlarından yararlanın! Wiresoft®, Office 2007'yi, yeniliklerini, ürünlerini ve uygulamalarını ayrıntılı olarak sunar.

daha fazla öğren "

Filtre için sonuç bulunamadı!
MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE
MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE
Bizimle ucuz Microsoft Office 2007 Enterprise satın alırsınız - tam sürüm ESD olarak indirin! İşte Almanca ve daha birçok dilde çevrimiçi MLK indirmesi olarak Microsoft Office 2007 Enterprise hakkında bazı bilgiler: Ürün bilgileri:...
669,00 TRY *
Ürüne
MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS
MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2007 Professional Plus - iş profesyonelleri için tüm uygulamalar tek bir pakette tek bir lisans olarak MS Office 2007 - ve dolayısıyla 2007 Professional Plus sürümü - Office paketleri tarihinde bir dönüm noktasını temsil...
510,00 TRY *
Ürüne
MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD
MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD
Almanca ve daha birçok dilde çevrimiçi MLK indirmesi olarak Microsoft Office 2007 Standard hakkında bazı bilgileri burada bulabilirsiniz: Ürün bilgileri: Microsoft Office 2007 Standard Haziran 2007'den beri mevcuttur ve PC'lerde, cep...
334,00 TRY *
Ürüne

Hangi programlar dahildir?

Hangi yazılım sürümünü seçtiğinize bağlı olarak, dahil edilen programlarla ilgili farklılıklar vardır. Hangi uygulamaların mevcut olduğunu ve hangi görevleri yerine getirdiklerini açıklıyoruz.

Microsoft Word

Word, dünyada açık ara en yaygın kullanılan kelime işlem programıdır. Hem Windows hem de Mac için Office paketine dahildir. Program sadece özel kullanım için değil, aynı zamanda iş kullanımı için de uygundur.

Basitçe söylemek gerekirse: Microsoft Word, yazılı bir çalışmayı yayına hazır hale getirmek için gerekli tüm işlevlere sahiptir. Metin biçimlendirmenin yanı sıra Word, belgeleri grafik olarak düzenlemek için de kullanılabilir. Ayrıca program, seri mektupların oluşturulması gibi idari iş süreçlerini de desteklemektedir.

Microsoft Excel

Microsoft Excel en yaygın kullanılan elektronik tablo programıdır. Yalnızca tablo oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda formüller ve fonksiyonlarla kapsamlı hesaplamalar da yapabilirsiniz. Sonuçlar sıralama, gruplama ve filtreleme işlevlerinin yanı sıra pivot tablolar yardımıyla değerlendirilebilir ve diyagramlarda grafiksel olarak görüntülenebilir.

Daha iyi bir genel bakış için Excel'de çeşitli sekmelere sahip farklı çalışma kitapları bulunur. Çalışma kitabı başına 65.000 sekme oluşturabilirsiniz

Microsoft PowerPoint

PowerPoint, sunumlar oluşturabileceğiniz bir Microsoft programıdır. Word ve Excel gibi, Windows ve Mac için kullanılabilir.

Microsoft PowerPoint, her slayt için kapsamlı tasarım seçenekleri bulunduğundan sayfa odaklı bir program olarak kabul edilir. Tasarım seçenekleri çok yönlüdür. Metinler, grafikler, tablolar ve diyagramlar veya filmler ve sesler gibi multimedya içerikleri eklemek isteyip istemediğiniz tamamen size bağlıdır. Slayt geçişi için çok sayıda efekt vardır.

Microsoft Access

Diğer uygulamalar gibi MS Office Access de tek başına bir ofis uygulaması olarak veya Office paketinin bir parçası olarak kullanılabilir. Yazılım sadece Windows için mevcuttur ve özellikle şirketler için uygundur. Access ile temel olarak veritabanı uygulamaları oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Bunlar hem PC için uygulamalar hem de tarayıcı için uygulamalar olarak oluşturulabilir. Daha sonra, veri tabanları ilgili meslektaşların erişimine açılabilir.

Microsoft Publisher

Microsoft Publisher bir masaüstü yayıncılık yazılımıdır. Basılı yayınlar, e-posta başlıkları ve ürün sunumları oluşturmak için kullanılır. Tebrik kartları ve davetiyeler de oluşturulabilir. Program MS Word'den farklı olarak bu durumda mizanpajın düzenlenmesine odaklanmaktadır.

Uygulama daha küçük şirketlere ve özel müşterilere yöneliktir. Tasarım şablonları zaten dahil edildiğinden, içerik hızlı bir şekilde düzenlenebilir ve yayınlanabilir.

Microsoft Outlook

MS ürün yelpazesi, e-posta hizmeti Outlook ile tamamlanmaktadır. Burada, posta adresinizi ayarladığınız anda e-postaları alabilir ve yönetebilirsiniz.

E-posta işlevine ek olarak, toplantıların doğrudan bir e-postadan ilgili tarihe iletilmesini sağlayabileceğiniz entegre bir takvim de vardır. Bu şekilde, tarih ve saati aktarırken hatalardan kaçınırsınız. Arşivlenmiş postalara ve randevulara istediğiniz zaman erişebilirsiniz - internet olmadan bile.

Microsoft Office 2007: Piyasaya sürme ve geliştirme

 • "Office 12" kod adı altında yeni bir Office sürümünün duyurusu 2005 yılında yapılmıştır.
 • WinHEC (Windows Donanım Mühendisliği Konferansı) vesilesiyle Bill Gates 23 Mayıs 2006 tarihinde Beta 2'yi tanıttı. Microsoft beta programı test için kullanıma sunuldu. Mayıs sonundan Ekim 2006 sonuna kadar bu sürüm 3,5 milyon kez indirilmiştir. Sadece Almanya'da 500.000 indirme gerçekleşti.
 • 14 Eylül 2006 tarihinde, kullanıcı arayüzünde bazı değişiklikler içeren Beta 2'nin Teknik Yenilemesi sunuldu. Buna ek olarak, Beta 2 sürümündeki program hataları düzeltildi.
 • Beta aşaması 30 Ekim 2006 tarihinde sona ermiştir ve o tarihten bu yana sürüm artık indirilememektedir. Sadece birkaç gün sonra, İmalat Sürümüyle birlikte geliştirme tamamlandı. Office 2003'ün halefi, 30 Ocak 2007'de Windows Vista işletim sistemiyle aynı anda bireysel kullanıcılar için piyasaya çıktı. Şirketler Kasım 2006 gibi erken bir tarihte hem Office 2007 hem de Windows Vista satın alabilirler.
 • Office 2010'un halefi aynı adı taşıyan yıl piyasaya çıktı.
 • 10 Ekim 2017'de Microsoft, Office 2007 için teknik desteği durdurdu.

Bu yenilikler sizi bekliyor

 • Office 2007 ilk kez alışılmış menü yapısına ve araç çubuklarına sahip değil. Bu sürümde, menü yapısının yerini şerit olarak da adlandırılan çok işlevli bir çubuk almıştır. Bunun avantajı, komutların bir arada gruplandırılması ve bunların da sekmeler halinde gruplandırılmasıdır. Bu şekilde, program netlik kazanır ve istenen işlevleri daha hızlı seçmenize olanak tanır.
 • Bir ofis uygulamasının standart sekmeleri, bağlama bağlı olarak kullanılabilen çeşitli madde işaretleri ile genişletilmiştir. İki tür vardır: Yalnızca belirli bir görünüm modunda seçilebilen program sekmeleri ve örneğin grafikler, tablolar ve çizelgelerle çalışırken kullanılabilen bağlam sekmeleri.
 • Office 2007 'nin bir diğer yeni özelliği de Canlı Önizlemeler. Format işlevleri, şablonlar ve tasarımlar belge penceresinde gerçek zamanlı bir önizlemede görüntülenir.
 • Bu sürümle birlikte Microsoft, XML tabanlı yeni bir standart dosya formatı (OpenXML) sunuyor. MS Office'in önceki modelleri, ücretsiz bir dönüştürücü yardımıyla formatı açabilir ve düzenleyebilir.
 • Uyumluluk modu eski dosya formatlarında kaydetmeye izin verir. Bu, belgelerin Windows ve Mac için eski Office sürümleriyle de kolayca okunabileceği anlamına gelir.
 • Microsoft Office 2007 ayrıca PDF'ye benzer yeni bir dışa aktarma biçimi (XPS) sunuyor.

Hangi Office 2007 sürümü hangi kullanıcı için uygundur?

Wiresoft® Office 2007 yazılımını üç farklı sürümde sunmaktadır. Hangilerinin mevcut olduğunu ve planladığınız uygulama için hangisinin en uygun olduğunu gösteriyoruz.

Profesyonel Artı

Bu versiyon özellikle kurumsal müşteriler için uygundur. Professional Plus ofisteki günlük işlerinizi kolaylaştırır. Çeşitli kolay ve sezgisel programlar sayesinde, şirketinizin süreçlerini kolayca haritalandırabilir ve daha fazla verimlilik sağlayabilirsiniz. Çok yönlü yazılım ofis çözümü, ticari müşteriler tarafından indirilebilir ve tanınmış Microsoft ürün yelpazesinin tüm uygulamalarıyla donatılmıştır.

Bu programlar kullanıma hazırdır

 • Microsoft Word 2007
 • Microsoft Excel 2007
 • Microsoft PowerPoint 2007
 • Microsoft Access 2007
 • Microsoft Publisher 2007
 • Microsoft Outlook 2007

Kurumsal

İster işte ister evde olun, Office 2007'nin Enterprise sürümü nerede olursanız olun çalışmalarınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Bilgisayar, telefon veya web tarayıcısı kullanmanız fark etmez. Professional Plus ile aynı programlar mevcuttur. Wiresoft® adresinde tam sürümü ikinci bir kullanım hakkına sahip tek kullanıcılı bir lisans olarak alırsınız.

Standart

Office Standard-2007, öncelikle çeşitli üretkenlik araçlarına ihtiyaç duyan özel kullanıcılar ve küçük işletmelere yöneliktir. Standart sürüm, görevleri hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamanıza olanak tanıyan temel programlara sahip bir ofis yazılımıdır. Belgeleri net bir şekilde tasarlamak, elektronik tablolar veya sunumlar oluşturmak ve e-postaları, takvim girişlerini ve kişileri yönetmek istiyorsanız - hepsi mümkün.

Bu programlar dahildir:

 • Microsoft Word 2007
 • Microsoft Excel 2007
 • Microsoft PowerPoint 2007
 • Microsoft Outlook 2007

Office 2007'yi Windows 10'a nasıl yüklerim?

Office 2007 artık genel olarak desteklenmiyor, ancak yine de Windows 10'a yükleyebilir ve kullanabilirsiniz. Size en iyi nasıl ilerleyebileceğinizi adım adım gösteriyoruz:

Microsoft Office 2007'yi yükleyin

 1. CD'yi sürücüye yerleştirin. Kurulum sihirbazı otomatik olarak başlamazsa, CD sürücüsüne gidin ve "SETUP.EXE "yi seçin.
 2. Sizden ürün anahtarı istenecektir. Girin. Ürün anahtarı genellikle CD kutusundaki bir etikette bulunabilir.
 3. Microsoft yazılım lisans koşullarını okuyun ve kabul edin. Şimdi "İleri "ye tıklayın.
 4. Yönergeleri takip edin. Office 2007'yi yükledikten sonra pencereyi kapatabilirsiniz.

Microsoft Office 2007'yi Etkinleştirme

Tüm Office programlarının sorunsuz çalışmaya devam etmesini sağlamak için Office'i etkinleştirmeniz gerekir.

 1. Microsoft Office düğmesine tıklayın. Ardından "Seçenekler" ve "Microsoft Office'i Etkinleştir" üzerine tıklayın.

Ayrıca aşağıdakileri de bilmelisiniz

Microsoft Office 2007 için artık herhangi bir güvenlik güncelleştirmesi, destek seçeneği ya da performans ve uyumluluk güncelleştirmesi bulunmamaktadır. Sağlayıcı Microsoft bu hizmetleri Ekim 2017'de durdurmuştur. Tüm Office 2007 programlarını kullanmak hala mümkündür. Ancak güvenlik açıkları oluşabilir. Bu nedenle, Office 2013Office 2016 ve Office 2019 gibi daha yeni yazılım paketlerini keşfedin.

Apple ürünleri sahipleri için Mac için Office de bulunmaktadır. İster özel kullanıcı, ister öğrenci veya şirket olun - her uygulama alanı için doğru sürümü bulacaksınız.

Wiresoft® adresinden MS Office sipariş edin - hızlı ve karmaşık olmayan

Wiresoft® online mağazasından Office 2007 'yi kolayca sipariş edin! Bizimle sadece uygun fiyatlardan değil, aynı zamanda birinci sınıf ürünlerden de faydalanırsınız. Yazılım lisanslarının diğer tedarikçilere kıyasla bizde neden bu kadar ucuz olduğunu merak ediyor musunuz? Bu soruya cevap vermek kolaydır. Devralmalar, birleşmeler veya iflaslar sırasında kullanılmış lisansları satın alıyor ve bunları indirimli fiyattan sunuyoruz. Kullanılmış yazılımların geri dönüşüm prensibi hem satan hem de satın alan şirketler için faydalıdır. Sizin için büyük avantaj: Tüm Microsoft Office 2007uygulamaları kısıtlama olmaksızın kullanılabilir!

Malların teslimatı yalnızca dijital yollarla gerçekleştiğinden, sizin için başka bir maliyet yoktur. MS Office paketi en fazla 24 saat sonra kullanımınıza sunulur. Seçtiğiniz bir ödeme yöntemiyle rahatça ödeme yapın. Ön ödeme, PayPal, kredi kartı, anında banka havalesi ve hesaptan satın alma imkanı sunuyoruz.

son görülen