Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10002
 • 79P-00123
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
332,90 TRY * 368,90 TRY * (9,76% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit)
Terminalserver Uyumlu


MS Office 2007 - ve dolayısıyla 2007 Professional Plus   baskısı - Office paketleri tarihinde bir dönüm noktasını temsil etmektedir: Eski sürümler ve öncekilerle karşılaştırıldığında, Plus işlevsellik ve verimlilik açısından, içerdiği programlarla birlikte şirketler için vazgeçilmez bir araç haline getirirken, aynı zamanda özel kullanıcılar ve serbest meslek sahiplerinin tüm günlük ofis ve idari görevlerini verimli bir şekilde tamamlamalarını kolaylaştırır: çok çeşitli formatlarda metinler oluşturmak için Word 2007, karmaşık hesaplamalar için Excel 2007, kapsamlı iletişim ve görev planlaması için Outlook 2007 ve net raporlar ve sunumlar tasarlamak için PowerPoint 2007. Plus Ayrıca, Office edition 2007 Professional Plus geniş bir yelpazede başka programlar da sunmaktadır: ile Publisher 2007 ile basılı medyanın yanı sıra çevrimiçi yayınlar için de çok çeşitli olanaklar, Access 2007 ile çeşitli veritabanı uygulamaları ve son olarak InfoPath 2007 ile verilerin pratik bir şekilde toplanması ve değerlendirilmesi için formlar oluşturmak. Böylece Professional Plus sürümünü satın alanlar, profesyonel çalışma ve kapsamlı iletişim sağlayan sofistike bir Office sürümünden yararlanıyor.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2007 Professional Plus - iş profesyonelleri için tüm uygulamalar tek bir pakette tek bir lisans olarak

MS Office 2007 - ve dolayısıyla 2007 Professional Plus sürümü - Office paketleri tarihinde bir dönüm noktasını temsil etmektedir: Eski sürümler ve öncekilerle karşılaştırıldığında, içerdiği programlarla şirketler için vazgeçilmez bir araç haline getiren, aynı zamanda özel kullanıcılar ve serbest meslek sahipleri için tüm günlük ofis ve idari görevleri verimli bir şekilde tamamlamayı kolaylaştıran işlevsellik ve verimlilikte bir artı sunar: çok çeşitli formatlarda metinler oluşturmak için Word 2007, karmaşık hesaplamalar için Excel 2007, kapsamlı iletişim ve görev planlaması için Outlook 2007 ve canlı raporlar ve sunumlar tasarlamak için PowerPoint 2007 ile. Office Edition 2007 Professional Plus özellikle çok sayıda ek program sunmaktadır: Publisher 2007 ile basılı medyanın yanı sıra çevrimiçi yayınlar için de çok çeşitli olanaklar, Access 2007 ile çok sayıda veritabanı uygulaması ve son olarak InfoPath 2007 ile verilerin pratik bir şekilde toplanması ve değerlendirilmesi için formlar oluşturmak. Professional Plus Edition alıcıları böylece profesyonel çalışma ve kapsamlı iletişim sağlayan gelişmiş bir Office sürümünden yararlanırlar.

MS Office 2007 Professional Plus'taki yenilikler

Professional Plus Edition, diğer şeylerin yanı sıra, çeşitli programlarda aşağıdaki yeni işlevleri sunmaktadır:

 • Yeni kurdele: Güncellenen kullanıcı arayüzü daha hızlı ve sezgisel navigasyona olanak tanır.
 • Tasarımlar ve düzenler ile kullanıcı tanımlı ayar seçenekleri üretkenliği artırır.
 • Yeni Canlı Önizleme, verilere dayalı şablonları ve tasarımları belge penceresinde gerçek zamanlı olarak görüntüler.
 • XML dosya formatı desteği daha fazla güvenlik sunar, belgelerin boyutunu azaltır ve böylece daha hızlı yükleme süreleri sağlar.
 • Outlook artık e-postalar içinde arama yapmanın yanı sıra RSS beslemelerine ve spam filtresine abone olma işlevi de sunuyor.
 • Access, düzenlenebilen hazır standart formatlar sunar.
 • Excel'deki otomatik formüller hesaplamaları hızlandırır.

Yeni şerit arayüzü

Professional Plus 2007 'de yer alan tüm bu klasik Microsoft uygulamaları kendilerini tamamen yeniden tasarlanmış bir görünümde sunuyor: Office'in öncüllerinin önceki menü yapısı, Office 2007 programlarının her birinde yerini şerit olarak da adlandırılan, net bir şekilde düzenlenmiş çok işlevli bir çubuğa bırakıyor. Her Office programı için şerit artık ayrı gruplar halinde gruplandırılmış komutlar sunuyor ve bunlar liste ve diyalog kutularıyla destekleniyor. Bunlar daha sonra genel olarak içeriğe göre alt bölümlere ayrılan sekmeler olarak mevcuttur. Bu şekilde, belirli bir eylemi gerçekleştirmek için gereken tüm komutlar veya işlevler bir araya getirilir ve örneğin bir Word belgesini kişinin kendi özelliklerine göre biçimlendirmek veya bir belgeye grafik eklemek ve düzenlemek için hemen tek bir açık yerde kullanılabilir.

Şerit ayrıca ilgili menülerde kullanıcı tanımlı ayarlar yapma ve böylece bunları kişinin kendi ihtiyaçlarına göre uyarlama imkanı sunar, böylece sık kullanılan işlevler doğrudan kullanılabilir ve bu da iş verimliliğinde bir artıdır.

Yeni Canlı Önizleme

Buna ek olarak, Office 2007 Professional Plus ve diğer sürümler aşağıdakileri sunar

sözde Canlı Önizleme: Açık olan programa bağlı olarak, bu özellik şablonları ve tasarımları ve aynı zamanda bir belge penceresindeki format işlevlerini gerçek zamanlı bir önizlemede görüntüler.

Yeni dosya formatı OpenXML

OpenXML ile Office 2007 sürümü, Professional Plus Edition'da modern iş dünyasında önemli olan bir dizi avantaj sunan yeni bir XML tabanlı standart dosya biçimi de sağlıyor: Örneğin, XML desteği dosyaların boyutunu azaltarak bir yandan bilgisayarda yer tasarrufu sağlarken diğer yandan da web sayfalarındaki belgelerin yüklenme süresini önemli ölçüde azaltır.

Web sayfalarında XML desteği, belgelerin boyutunun etkili bir şekilde azaltılmasını ve böylece yükleme sürelerinin hoş bir şekilde kısalmasını sağlar. XML dosyaları ayrıca Veri Kaybı Önleme - DLP ile veri kaybına karşı daha iyi koruma sağlar.

Yeni uyumluluk modu

Microsoft Office 2007'de, Office programlarının eski sürümleriyle (Office 97) oluşturulan belgeler, uyumluluk modu olarak adlandırılan modda açılabilir, düzenlenebilir ve tekrar kaydedilebilir, böylece Windows ve Mac OS için eski Office sürümleri için tekrar kullanılabilir hale gelir ve ayrıca düzenlenmelerine izin verilir. Bu, diğer şeylerin yanı sıra, eski program sürümünde bulunmayan tüm işlevlerin burada mevcut olmamasıyla sağlanır, böylece uyumluluk sorunları yaşanmaz.

Wiresoft'ta Microsoft Office Professional Plus 2007 Sürümü

Birçok alıcı için, MS Office'in 2007 Professional Plus Edition'ını satın almak, bir yandan Windows XP SP3 sürümünden itibaren eski donanımlarda kullanılan eski Microsoft işletim sistemleri tarafından hala destekleniyor olması gibi büyük bir avantaja sahiptir, böylece bu geniş uyumluluk kesinlikle satın alma kararını veren bir faktördür. Öte yandan, bu sürüm geleneksel ticarette yalnızca toplu lisans olarak mevcutken, Wiresoft'ta müşteriler Professional Plus 2007'yi kullanılmış yazılım şeklinde tek bir lisans olarak da satın alabilirler.

Wiresoft yazılım mağazasında Office 2007 Professional Plus'ın yanı sıra bu sürümün diğer sürümlerini ve daha yeni Office paketlerini satın alabilirsiniz. Aşağıdaki genel bakış, Office 2007 Professional Plus'taki yeni özellikleri de dahil olmak üzere Professional Plus 2007'de yer alan tek tek programlara bir giriş sağlar.

MS Office 2007 Professional Plus - tüm iş araçları tek bir pakette bir araya getirildi

Kanıtlanmış Office klasikleri Word, Excel, PowerPoint ve Outlook'a ek olarak Professional Plus 2007 sürümü sadece DTP programı Microsoft Publisher 2007'yi değil, aynı zamanda veritabanı uygulaması Access 2007 ve form oluşturma aracı InfoPath 2007'yi de içerir. Ticari veya iş uygulamaları için neredeyse vazgeçilmez olan tam da bu ek olarak dahil edilen uygulamalardır.

MS Office Edition 2007 Professional Plus'ta bulunan tüm programlara genel bakış:

 • Word 2007
 • Excel 2007
 • PowerPoint 2007
 • Outlook 2007
 • Yayıncı 2007
 • Erişim 2007
 • InfoPath 2007

Word 2007

Microsoft Word 2007, pek çok iyileştirmenin yanı sıra bazı yeni işlevler ve özellikler de sunuyor: Hem iş hem de özel amaçlar için profesyonel olarak önceden biçimlendirilmiş ve ayrıca özelleştirilebilen metin belgelerini hemen oluşturmak için pek çok standart şablon mevcut. Metinleri daha çekici hale getirmek için şeffaflık ve 3D gibi yeni efektler de mevcuttur. Belirli metin düzenleme adımlarını daha verimli bir şekilde işlemek için Word'de makrolar da oluşturulabilir. Sürümlerin veya değişikliklerin yanı sıra yorumların merkezi yönetimi de büyük bir artıdır.

Excel 2007

Güçlü elektronik tablo programı artık formül oluşturma ve verileri görselleştirme için genişletilmiş işlevler sunuyor; buna pivot tablolar ve sadece birkaç adımda profesyonel, açıklayıcı diyagramlar oluşturma imkanı da dahil. Microsoft SharePoint Services bağlantısı sayesinde, başkalarıyla iletişim kurarken gizli veriler de korunmaya devam eder.

PowerPoint 2007

PowerPoint 2007, slayt yöneticisi ile oluşturulan tüm sunuların tutarlı bir görünüme sahip olmasını sağlamak ve zamandan tasarruf etmek amacıyla tüm şablonları yönetmek için etkili bir araç sağlar. Tasarım için pek çok yeni metin ve tipografik efektin yanı sıra biçimlendirme araçları da mevcuttur ve bunların çoğu tek bir tıklamayla hemen uygulanabilir.

Entegre belge denetçisi, bir sunumu yayınlamadan veya paylaşmadan önce yorumları, gizli metinleri veya kişisel bilgileri güvenilir bir şekilde kaldırır ve dijital imza da içeriğin artık değiştirilemeyeceğini garanti eder. Yeni kullanıma sunulan Office Open XML formatı .pptx sayesinde, bu formatla oluşturulan sunumlar HTML web sayfaları olarak da yayınlanabilmektedir.

Outlook 2007

Denenmiş ve test edilmiş iletişim yazılımı, günlük e-posta trafiğini yönetmek için, belirli terimler veya anahtar kelimeler için ekler de dahil olmak üzere e-postaları aramak için anında arama, ayrıca bireysel kullanıcılar ve amaçlar için özel olarak veri ve bilgi yayınlama ve spam filtresi gibi etkili işlevler sunar. Biçimlendirme de dahil olmak üzere mesaj oluşturmak da daha sezgisel ve dolayısıyla daha kolay hale geldi. Takvimli entegre görev çubuğu, randevuları ve projeleri koordine etmek için birçok olanak sunar. İçerikler renklerle kodlanabilir ve örneğin kişilere veya önemlerine göre işaretlenebilir.

InfoPath 2007

InfoPath 2007, çeşitli verilerin toplanması için formlar oluşturmak, yönetmek ve değiştirmek için kullanılır. XML tabanlı oldukları için, entegre "Forms Services" ile Office SharePoint Server 2007 aracılığıyla web üzerinde de kullanılabilir ve böylece InfoPath yazılımı olmadan doldurulabilirler.

InfoPath 2007'nin kullanıldığı senaryolar arasında envanter takibi, proje durum raporları, gider raporları ve sigorta poliçeleri yer alır. InfoPath 2007 ayrıca Outlook 2007 ile entegre olacak şekilde tasarlanmıştır ve kullanıcıların InfoPath formlarını Outlook 2007'den açmasına ve düzenlemesine olanak tanır.

Yayıncı 2007

Bu güçlü DTP programı, el ilanları ve kişiselleştirilmiş form mektuplarından büyük broşürlere kadar çeşitli amaçlar için anında ve kolayca yüksek kaliteli yayınlar oluşturmak üzere tasarlanmıştır. Publisher 2007'de yer alan şablonlar yalnızca basılı ürünleri değil, aynı zamanda e-posta bültenleri göndermek ve web siteleri tasarlamak için kullanılan formatları da kapsıyor. Diğer Office programlarıyla kapsamlı uyumluluk sayesinde Word, Excel, Access, Outlook ve PowerPoint'teki metinler, resimler ve tablolar vb. de kullanılabilir.

Erişim 2007

Kanıtlanmış veritabanı programı, çeşitli kaynaklardan gelen verilerin merkezi olarak toplanması ve yapılandırılması için kullanılır ve böylece şirket içinde dahili olarak veya daha fazla işlem için müşteriler için harici olarak kullanılabilir hale gelir. Çeşitli format şablonları sayesinde, toplanan bilgiler daha iyi analiz edilip kullanılabilir ve ayrıca anlamlı raporlar olarak anlaşılır bir biçimde sunulabilir.

Windows SharePoint Services aracılığıyla Access 2007 kullanıcıları, yakalanan verileri istedikleri zaman düzenleme, silinen bilgileri geri yükleme ve erişim için bireysel izinler belirleme olanağına sahiptir.

MS Office 2007 Professional Plus için sistem gereksinimleri

Office Edition 2007 Professional Plus birçok eski Windows işletim sistemiyle uyumludur, ancak artık Windows 10 tarafından desteklenmemektedir. Bununla birlikte, 2007 Office sürümü ile sunulan yeni şerit arayüzü, önceki sürümlere kıyasla daha fazla sabit disk alanı gerektirir. Genel olarak, tüm uygulamaların düzgün bir şekilde yürütülmesi için aşağıdaki asgari gereklilikler geçerlidir:

 • İşletim sistemleri: Microsoft Windows XP Service Pack 3'ten Windows 8.1'e veya Microsoft Windows Server 2003 veya üstüne kadar
 • İşlemci: min. 500 MHz - tüm Outlook işlevlerini kullanabilmek için 1 GHz önerilir
 • Bellek: min. 256 MB RAM - Outlook hizmetlerinin düzgün kullanımı için 512 MB önerilir
 • Sabit disk alanı: min. 2 GB
 • Ekran çözünürlüğü: min. 1.024 x 768

MS Office 2007 Professional Plus'ı Wiresoft'tan tek bir lisans olarak uygun fiyata satın alın

Microsoft 'un 2007 Professional Plus Sürümü, yalnızca geleneksel ticaret yapan şirketler için toplu lisans olarak sunulan Office sürümlerinden biridir ve bu nedenle tek bir lisans olarak mevcut değildir. Wiresoft Yazılım Mağazası'nda Office 2007 Professional Plus Edition'ı herhangi bir abonelik yükümlülüğüne girmeden tek kullanıcı lisansı olarak da satın alabilirsiniz; Wiresoft Mağazası'ndan satın alırken, ilgili toplu lisansla aynı işlev yelpazesini sunan bu Office sürümünün tam sürümü için yalnızca bir kerelik maliyete katlanırsınız.

Temel hacim lisansı genellikle daha büyük bir şirketten gelir ve Wiresoft tarafından satın alınmıştır. Toplu lisanslar satın alındığında, şirket ayrıca fazla yazılım lisanslarını ve hatta toplu lisansın tamamını yeniden satma hakkına sahiptir - içerdiği bireysel lisansların veya toplu lisansın tamamının kullanılıp kullanılmadığına bakılmaksızın. Satış yoluyla, toplu lisans çözülür ve bireysel lisanslara dönüştürülür ve bunlar daha sonra kullanılmış yazılım olarak belirlenir. Bu bölme veya tanımlamanın, sunulan Office 2007 Professional Plus Edition'ın veya içerdiği programların genel işlevselliği üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Wiresoft daha sonra bu tek kullanıcılı lisansları satın alma sürümü olarak özellikle düşük bir fiyata sunmaktadır.

Wiresoft'tan satın aldığınız yazılım sadece ucuz değil, aynı zamanda güvenlidir: Satın alma işlemini başarıyla tamamladıktan ve hemen indirdikten sonra Office 2007 Professional Plus yazılımını bilgisayarınıza kurabilir ve yalnızca kişisel bireysel lisansınız için geçerli ve işlevsel olan ilgili toplu lisans anahtarı ile etkinleştirebilirsiniz. Bunun nedeni, Wiresoft'un yalnızca Office 2007 Professional Plus yazılımını veya orijinal Microsoft ürünleriyle aynı olan diğer Office sürümlerini veya versiyonlarını satmasıdır; bu önceki toplu lisansların kaynaklandığı şirketler yalnızca Avrupa'da yerleşiktir, bu nedenle bu Office 2007 Professional Plus sürümünün kullanılmış yazılım olarak satın alınması herhangi bir yasal risk içermez, çünkü kullanılmış yazılım ticaretine yasalar tarafından izin verilmektedir ve bu da mahkeme kararlarıyla birkaç kez onaylanmıştır.

Wiresoft Shop'tan kullanılmış yazılım satın almak, bir müşteri olarak Professional Plus 2007 gibi başka türlü kullanılamayan Office sürümlerini kendiniz kullanabilmeniz için uygun bir fırsattır. Bu nedenle müşteri portföyümüzde KOBİ'lerin yanı sıra, ucuz Microsoft programlarımızdan yararlanan serbest meslek sahipleri ve özel şahıslar da yer almaktadır.

Wiresoft Yazılım Mağazasında sadece MS Office Edition 2007 Professional Plus'ı değil, aynı zamanda bu sürümün diğer sürümlerini ve daha yeni sürümleri ve diğer Microsoft programlarını indirmek için düşük fiyatlı bir satın alma sürümü olarak bulacaksınız. Professional Plus veya başka bir Microsoft Office yazılımı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, e-posta, telefon veya sohbet yoluyla yetkin danışmanlığımızdan yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"
Müşteri puanları "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler