Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10004
 • 021-09707
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
492,90 TRY * 546,90 TRY * (9,87% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


MS Office sürümü 2010 Standard  Microsoft'un en popüler ofis sürümlerinden biridir. Kapsamlı program ve işlev portföyü, kullanıcıların hem özel hem de her şeyden önce profesyonel olarak her alanda profesyonelce çalışmak için ihtiyaç duydukları her şeyi içerir: word 2010 ile çeşitli formatlarda metin belgelerinin oluşturulmasından Excel 2010 ile kapsamlı tablo verilerinin analizine, Outlook 2010 ile çok yönlü iletişim ve planlamadan PowerPoint 2010 ile bilgilendirici sunumların tasarımına, OneNote 2010 ile fikirlerin spontane bir şekilde kaydedilip paylaşılmasından Publisher 2010 ile yaratıcı ve sofistike bir şekilde yayınlanmasına kadar her şey MS Office 2010 Standard sürümünde bir araya getirilmiştir.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD"

Microsoft Office 2010 Standard - satılık kapsamlı ofis yazılımı

MS Office 2010 Standard sürümü, Microsoft'un en popüler ofis sürümlerinden biridir. Kapsamlı program ve işlev portföyü, kullanıcıların hem özel hem de her şeyden önce profesyonel olarak her alanda profesyonel olarak çalışması için gereken her şeyi içerir: word 2010 ile çeşitli formatlarda metin belgelerinin oluşturulmasından Excel 2010 ile kapsamlı tablo verilerinin analizine, Outlook 2010 ile çok yönlü iletişim ve planlamadan PowerPoint 2010 ile bilgilendirici sunumların tasarımına, OneNote 2010 ile fikirlerin spontane bir şekilde kaydedilip paylaşılmasından Publisher 2010 ile yaratıcı ve sofistike bir şekilde yayınlanmasına kadar her şey MS Office 2010 Standard Edition'da bir arada.

Normal ticarette, Microsoft Office 2010 Standard Edition yalnızca çok sayıda iş istasyonuna sahip büyük şirketler tarafından kullanılan toplu lisans olarak sunulmaktadır. Öte yandan Wiresoft, sürümü tek bir lisans olarak da sunuyor, böylece özel kullanıcılar ve serbest meslek sahiplerinin yanı sıra KOBİ'ler de Office 2010 Standard Edition'ın tüm programlarını satın alıp kullanabiliyor.

2010 Office sürümünü satın almak, Microsoft'un Windows 7 işletim sistemi tarafından desteklenmeye devam etmesi avantajına da sahiptir - bu sistem hala birçok alıcı tarafından kullanılmaktadır ve bu nedenle satın alma için belirleyici bir özelliktir. Wiresoft çevrimiçi mağazasında 2010 Office Standart sürümünün yanı sıra diğer sürümleri ve diğer Office sürümlerini de satın alabilirsiniz. Aşağıdaki genel bakış, Office 2010 Standard'da bulunan tüm programların ayrıntılı bir sunumunu sağlar.

MS Office 2010 Standart

Kanıtlanmış standart programlar Word, Excel, PowerPoint ve Outlook'a ek olarak Office Standard 2016 paketi, pratik dijital not defteri OneNote'un yanı sıra neredeyse her amaç için yazdırılabilir yayınlar oluşturmak için kullanılabilen Microsoft Publisher'ı da içeriyor. Bu uygulamalar profesyonel kullanım olanaklarını genişletmekte ve böylece her alanda kapsamlı profesyonel çalışmalara olanak sağlamaktadır. Masaüstü arayüzü de modernize edildi ve artık kullanımı daha da sezgisel.

MS Office 2010 Standard'daki bireysel programlara genel bakış:

 • Word 2010
 • Excel 2010
 • PowerPoint 2010
 • Outlook 2010
 • OneNote 2010
 • Yayıncı 2010

Word 2010

Microsoft 'un eşsiz kelime işlem yazılımı, 2010 sürümünde de çok çeşitli uygulama alanları için belgeler ve mektuplar oluşturmak, metinleri gereksinimlere göre profesyonelce biçimlendirmek ve aynı zamanda grafik, resim vb. eklemek için çok sayıda özellik ve işlev sunuyor.

 • XML dosya biçimi Word belgelerini sadece daha kompakt değil, aynı zamanda daha güvenli ve diğer sistemlerle uyumlu hale getirir.
 • Sekmeler tarzında işlev alanlarına göre makul bir şekilde düzenlenmiş menüler, komutlara ve biçimlendirme seçeneklerine erişimi özellikle açık hale getirir. Yeni tasarlanan şerit, eskisinden çok daha fazla işlev gösteriyor. Şerit ve sekmeler de kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir ve örneğin gerekli olmayan tüm işlevler gizlenebilir.
 • Sahne arkası görünümü, o anda açık olan bir belgeye ilişkin arka plan bilgilerini gösterir.
 • Standart şablonlar sadece birkaç tıklama ile bireysel ihtiyaçlara göre uyarlanabilir: buna yazı tipi veya yazı tipi boyutu, paragraf boyutu ve satır aralığı dahildir. Tüm değişiklikler yeni bir kişiselleştirilmiş standart şablon olarak da kaydedilebilir.
 • Word işlevlerinin çoğuna klavye kısayollarıyla da erişilebilir, bu da özellikle profesyonel kullanıcılar için metin çalışmalarında hız avantajı sağlar.
 • Yazım denetimi: "Belge denetleyicisi" menü öğesi altında, çeşitli otomatik düzeltme seçenekleri ayarlanabilir veya devre dışı bırakılabilir.
 • Word 2010'da belgeler yalnızca ortak düzenleme için başkalarıyla paylaşılmakla kalmıyor, aynı zamanda başkalarının değişiklikleri de izlenebiliyor ve yorumlar eklenebiliyor. Bunlar daha sonra üzerlerine tıklanarak kabul edilebilir veya reddedilebilir.
 • "Ana Belge" - bu, tüm posta birleştirmeleri için aynı metni içerir - ve kişiselleştirilmiş veriler için "Adres Mektup Birleştirme Alanları" ve tüm adres verilerini yönetmek için kullanılan "Veri Kaynağı" - örneğin Outlook'tan - üç öğeli adres mektup birleştirme işlevi. "Adres mektup birleştirme sihirbazı" kullanıcıları adım adım talimatlarla destekler.

Excel 2010

Güçlü hesaplama yazılımı, hesaplamaların hızlı bir şekilde gerçekleştirilebileceği geniş bir formül koleksiyonu içerir - özellikle büyük tablolardan gelen verilerin analizi ve yönetimi için vazgeçilmez bir avantaj. Excel 2010, verileri daha hızlı filtrelemek, bir hücrede mini grafikler oluşturmak, bir web arayüzü kullanmak vb. için çok sayıda yeni işlev ve araç içerir:

 • Excel 2010'un yeni şeridi, daha önce çok sayıda alt menüye dağılmış olan birçok ayarı ve işlevi açıkça bir araya getiriyor.
 • Sparklines, tüm grafikleri görsel bir özet olarak tek bir hücreye entegre etmeyi mümkün kılar ve bu da daha fazla netlik sağlar.
 • Veri dilimleri, ilgili filtreleri görüntülemek için önce bir liste açmak zorunda kalmadan pivot tablolardaki büyük miktarda veriyi filtreler
 • Sürüm kurtarma, yanlışlıkla kapatılan veri sayfalarının yeni şablonlar ve grafik yardımcılarıyla yeniden kullanılmasını destekler.
 • Backstage görünümü, tüm önemli işlevleri genişletilmiş bir durum çubuğunda görüntüler.
 • Elektronik tablolar üzerinde ortak çalışma, bir web uygulaması veya ücretsiz bir eklenti aracılığıyla da mümkündür.
 • Excel 2010 şu biçimleri destekler: .xls, .xlsx, .xlsm, .xlsb, .xltx, .xlt, .xltm, .xml, .xlam, .xla ve .xlw.

PowerPoint 2010

PowerPoint, hem özel hem de özellikle iş hayatında bilgilendirici sunumlar oluşturmak için çok yönlü bir araçtır. Office programı, profesyonelce tasarlanmış slaytları hızlı bir şekilde ve büyük bir deneyim gerektirmeden oluşturmak için kullanılabilecek çok çeşitli işlevler ve standart şablonlar sunar. Sadece birkaç tıklama ile grafikler, resimler ve videolar entegre edilerek her sunuma ayrı bir karakter kazandırılabilir. Bu, PowerPoint 2010'da yeni bir özelliktir:

 • Sunumlar için yeni XML formatı sadece daha kompakt değil, aynı zamanda daha güvenilir ve daha az depolama alanı gerektiriyor.
 • PowerPoint 2010'da bir slaydın tüm öğeleri, sorunsuz ve gecikmesiz oynatma için doğrudan belgeye entegre edilir.
 • SmartArt grafikleri yumuşak geçişler gibi dinamik efektler sunar ve böylece izleyicinin dikkatini artırır.
 • Video ve müzik entegrasyonu, multimedya deneyimi ile daha fazla çeşitlilik sağlar. Fonksiyon menüsü, oynatma sırasında sonsuz oynatma da dahil olmak üzere çeşitli seçeneklere izin verir.
 • Yeni şekil araçları, bilgilendirici grafikler için çeşitli nesnelerin serbestçe tasarlanmasına olanak tanır.

Outlook 2010

Dünyanın bu en popüler e-posta istemcisi, Office 2010 sürümünde sadece e-posta gönderme değil, aynı zamanda kişileri, randevuları, görevleri ve notları yönetmeyi de içeren çok yönlü özellikleriyle bir kez daha ikna edici. Çok yönlü Microsoft, iş yerinde ve aynı zamanda özel hayatta iletişim için tüm gereksinimleri karşılayan kapsamlı bir işlev koleksiyonu sunar.

 • Mesajlara e-posta imzası ekleme: E-posta mesajlarına yönelik imzalar için tasarım seçenekleri arasında yalnızca metin değil, aynı zamanda örneğin kişisel bir resim veya logo, elektronik kartvizit ve hatta el yazısı imzanın bir görüntü dosyası da bulunmaktadır.
 • "Konuşmalar" görünümü aracılığıyla e-postalar gruplandırılabilir veya konulara / konulara göre sıralanabilir, böylece posta kutusunda daha iyi bir genel bakış oluşturulur. Silme işlemi tüm görüşmeye de uygulanabilir.
 • QuickSteps ile, süreçleri otomatikleştirmek için tipik, sık kullanılan rutin görevler bir araya getirilebilir.
 • Kullanışlı arama işlevleri, kategoriye göre de dahil olmak üzere, yeniden kullanım için kaydedilebilen gelişmiş filtre seçenekleri sunar.

OneNote 2010

OneNote, kapsamlı not koleksiyonları için elektronik bir alternatiftir - ancak program çok daha iyi bir genel bakış sunar ve ayrıca bulut üzerinden iş arkadaşlarıyla işbirliği için tasarlanmıştır. Önemli belgeler merkezi olarak kaydedilir ve örneğin sunum hazırlamak, not almak ve internet araştırması yapmak için her zaman kullanılabilir. Not alma programı, bu işlevler de dahil olmak üzere sezgisel ve kullanımı kolaydır:

 • OneNote otomatik olarak "Genel" ve "Dosyalanmamış Notlar" sekmelerinin yanı sıra önceden ayarlanmış sayfaları içeren kişisel bir not defteri oluşturur: "İş", "En Sık Kullanılanlar" ve "Haberler".
 • Tüm not defterleri kişiselleştirilebilir ve daha sonra ilgili araç çubuğunun altında sekmeler olarak görünen başka bölümlere ayrılabilir. Bunlar da herhangi bir zamanda tekrar değiştirilebilir.
 • Boş sayfalar oluşturmanın yanı sıra, "İş" gibi standartlaştırılmış sayfa şablonlarını kullanma ve gerekirse bunları daha sonra başka bölümlere ayırma seçeneği de vardır.

Yayıncı 2010

Masaüstü yayıncılık yazılımı özellikle MS Office 2010 Standard'a dahildir ve çok çeşitli alanlar için profesyonel ve baskıya hazır bir şekilde yüksek kaliteli yayınlar oluşturmak üzere tasarlanmıştır.

 • Kartvizit ve tebrik kartı gibi basit belgelerin yanı sıra el ilanları, baskı için kataloglar ve bilgilendirici e-posta bültenleri oluşturmak için de kullanılabilir.
 • Bu amaçla, yayınların tipik görünümüne çok yakın olan ve daha sonra özelleştirilebilen geniş bir şablon yelpazesi mevcuttur.
 • Görüntüler bilgisayardan, doğrudan İnternet'ten veya Office.com üzerinden ClipArt olarak eklenebilir.
 • Görüntüleri daha fazla işlemek için gölgeler, ışık ve 3D gibi bir dizi efekt mevcuttur. Metinler için de birçok efekt kullanılabilir.

MS Office 2010 Standard için sistem gereksinimleri

Office 2010 Standard Edition iki sürüm halinde indirilebilir: 32 bit ve 64 bit. Varsayılan olarak, 32 bit sürüm bir PC'ye yüklenir, böylece eski bilgisayarlarda veya işletim sistemlerinde 64 bit sürümle uyumluluk sorunları önlenir. 4 GB belleğe sahip 64 bit sürüm, özellikle 2 GB'ın üzerindeki Excel dosyalarını düzenlerken avantajlar sunuyor. Yeni şerit arayüzü ayrıca sabit diskte önceki sürüme göre daha fazla alan gerektiriyor. Aksi takdirde, aşağıdaki asgari gereklilikler geçerlidir:

 • İşletim sistemleri: Windows 7 ila maks. Windows 10 veya min. Windows Server 2003
 • İşlemci: Microsoft Outlook'un tüm işlevlerini kullanabilmek için min. 500 MHz - 1 GHz önerilir
 • RAM: min. 256 MB RAM - tüm Outlook hizmetlerini kullanmak için 512 MB önerilir
 • Sabit disk alanı: min. 3,5 GB
 • Görüntü çözünürlüğü: min. 1.024 x 576, min. DirectX9c hızlandırmalı grafik kartı

MS Office 2010 Standard'ı Wiresoft online mağazamızdan ucuza satın alın

Bu Office 2010 Standard Edition geleneksel mağazalarda bulunmaz, çünkü aksi takdirde yalnızca şirketler için toplu lisans olarak sunulur. Wiresoft çevrimiçi mağazasında, Office 2010 Standard yazılımı tek kullanıcı lisansı olarak, satın alma olarak ve başka abonelik yükümlülükleri olmadan da mevcuttur; bu nedenle, Wiresoft üzerinden satın aldığınızda sizin için yalnızca bir kerelik maliyet vardır. İlgili Office toplu lisansında bulunan programların aynı kapsamına sahip olan programın tam sürümünü edinirsiniz.

Wiresoft'tan güvenli bir şekilde yazılım satın alın: MS Office 2010 Standard, Wiresoft'ta çok uygun bir fiyatla sunulmakla kalmıyor, aynı zamanda anında indirilerek satın alınabiliyor ve güvenli: Office 2010 Standard'ın bu tek kullanıcılı lisansı, Microsoft'un yalnızca büyük şirketlere sunduğu daha büyük bir toplu lisansın parçasıydı. Bir toplu lisansın satın alınması, tek tek veya tüm lisansların kullanılmamış olmasına bakılmaksızın, fazla yazılım lisanslarını veya toplu lisansın tamamını yeniden satma hakkını içerir. Satışla birlikte toplu lisans feshedilir ve bireysel lisanslara dönüştürülür - bunlar kullanılmış yazılım olarak adlandırılır. Bu bölmenin, içerilen programların işlevselliği veya kapsamı üzerinde hiçbir etkisi yoktur.

Wiresoft'tan yazılım satın almak, müşterilerimizin MS Standard 2010 gibi Office sürümlerini satın almaları için uygun bir yoldur. Serbest meslek sahipleri ve KOBİ'lerin yanı sıra, özel kullanıcılar da düşük maliyetli yazılım teklifimizden yararlanabilir!

Wiresoft yalnızca MS Office Standard veya diğer Microsoft Office sürümlerinin ve orijinal Microsoft ürünleriyle aynı olan programların tam sürümlerini satar; bunlar yalnızca yasal kaynaklardan gelir.

Wiresoft Yazılım Mağazasında Office 2010 Standard'ı kullanılmış yazılım olarak satın almak sizin için hiçbir yasal risk anlamına gelmez, çünkü kullanılmış yazılım ticaretine yasalar tarafından izin verilmektedir ve bu da çok sayıda kararla onaylanmıştır.

Bu Office 2010 Standard yazılımını satın alma ve indirme işlemini tamamladıktan sonra hemen bilgisayarınıza yükleyebilir ve verilen toplu lisans anahtarı (MAK) ile etkinleştirip tam olarak kullanabilirsiniz.

Office 2010 Standard Edition'a ek olarak, diğer Office sürümlerini ve diğer Microsoft programlarını da Wiresoft Yazılım Mağazasında satın alma sürümü olarak bulabilirsiniz. Office 2010 Standard veya başka bir Microsoft Office yazılımı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, e-posta, telefon veya sohbet yoluyla yetkin danışmanlığımızdan yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD"
Müşteri puanları "MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler