Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10014
 • 3YF-00090
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
1.201,90 TRY * 1.333,90 TRY * (9,9% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Kapsamlı Microsoft yazılım paketi Office 2016 Mac için de mevcuttur. Standard sürümü kendini kanıtlamış Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve OneNote programlarını içeriyor. Mac sürümünde MS Office 2016, OS X'e optimize edilmiş bir uyarlama ile önceki bileşenlerin kapsamlı bir revizyonunu sunarken, tipik düzeni ile Windows'tan bilinen tipik kullanıcı arayüzünü koruyor. Kullanıcılar metin yazabilir, hesaplamalar yapabilir, sunumlar tasarlayabilir, e-postaları yönetebilir ve Mac sisteminin tanıdık özelliklerinden mahrum kalmadan her zamanki gibi notları işleyebilirler. Windows sürümünden aşina olunan klavye kısayolları da Mac için Microsoft Office 2016'da benimsenmiştir , bu da iki işletim sistemi arasında geçiş yapan kullanıcılar için özellikle rahatlatıcıdır.

Ürün hakkında başka sorularınız varsa, lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"

Mac için Microsoft Office 2016 - verimli ofis ve iş yazılımı

Kapsamlı Microsoft Office 2016 yazılım paketi Mac için de mevcuttur. Standart sürüm, kendini kanıtlamış Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve OneNote programlarını içerir. Mac sürümünde MS Office 2016, OS X'e optimize edilmiş bir uyarlama ile önceki bileşenlerin kapsamlı bir revizyonunu sunarken, tipik düzeni ile Windows'tan bilinen tipik kullanıcı arayüzünü koruyor. Kullanıcılar, Mac sisteminin tanıdık özellikleri olmadan metin yazabilir, hesaplamalar oluşturabilir, sunumlar tasarlayabilir, e-postaları yönetebilir ve notları her zamanki gibi işleyebilirler. Windows sürümünden aşina olduğumuz klavye kısayolları Mac için Microsoft Office 2016 'da da benimsenmiştir, bu da özellikle iki işletim sistemi arasında geçiş yapan kullanıcılar için rahatlatıcı bir durumdur.

Office 2016 Mac 'te, Windows altında oluşturulan belgeler ile OS X altında oluşturulan belgeler arasındaki çapraz platform uyumluluğu, özellikle sunumda daha fazla tekdüzelik sağlanarak optimize edilmiştir. Bu, yalnızca Windows ve Mac kullanıcıları arasında değil, aynı zamanda Office'in Microsoft bulutu OneDrive'ı sunmayı tercih ettiği bulutta da belgeleri işbirliği yaparken ve paylaşırken özel bir avantaj sunuyor.

MS Office 2016 Standard'ın Mac sürümü yine de bazı açılardan Windows sürümünden farklıdır: Microsoft Publisher ve Microsoft Access uygulamaları Mac için Office 2016'ya dahil değildir; ayrıca "Akıllı Arama" - "İçgörüler" - ve "Ne yapmak istersiniz?" gibi iki yeni işlev de eksiktir - "Tell Me" - ve Word, Excel ve PowerPoint'e yeni eklenen grafik türleri.

Bununla birlikte, Mac için Office 2016'da bulunan programlarda birçok pratik iyileştirmenin yanı sıra ortaya çıkan tüm görevleri zahmetsizce yönetmek için yeni ilginç işlevler de var.

Mac için Microsoft Office 2016, Wiresoft Yazılım Mağazası'nda Standart sürüm için düşük fiyatlı tek bir lisans olarak mevcuttur. Aşağıda, Mac için Office 2016'nın satın alındığında sunduğu tüm avantajlara genel bir bakış bulacaksınız.

Mac için Office 2016'nın bireysel programlarındaki yeni işlevler

Mac için Office 2016'daki birçok yeni özellik, belgeler üzerinde uygulamalar arası çalışmayı destekleyen üç ayrı uygulama olan Excel, Word ve PowerPoint'teki uygulamalar arasında da kullanılabiliyor.

Basitleştirilmiş belge paylaşımı

Belgeleri daha da kolay paylaşmak için kullanıcıların şeritteki ilgili "Paylaş" düğmesine tıklamaları yeterlidir. Okuma ve düzenleme hakları bireysel olarak da verilebilir.

Belgelerin geliştirilmiş sürüm geçmişi

Bir belge üzerinde birden fazla meslektaşla çalışırken, belgenin eski sürümlerinin kullanılabilir durumda kalması önemlidir. "Sürüm Geçmişi" işlevini kullanarak, bunlar yalnızca hemen görüntülenmekle kalmaz, aynı zamanda bunları kullanmaya devam etmek için ilgili durumlar da geri yüklenebilir.

Mac için de OneDrive entegrasyonu

Mac için Office 2016 'daki OneDrive entegrasyonu artık Mac kullanıcıları tarafından da kullanılabiliyor ve böylece OneDrive'da kayıtlı bir Office belgesine konumdan bağımsız olarak ilgili herhangi bir uç cihazdan erişilebiliyor. Bu, daha önce olduğu gibi bunları yerel olarak bir PC veya benzerine ya da bir USB belleğe kaydetmeyi gereksiz kılar.

Veri Kaybı Koruması (DLP)

DLP işlevi OneDrive aracılığıyla Word, Excel ve PowerPoint belgeleri için Mac için Office 2016 'da da kullanılabilir. Özellikle yöneticiler, belge oluştururken ve diğer kullanıcılarla paylaşırken yönergeler ve veri güvenliği bildirimleri belirleyen politikaları merkezi olarak oluşturmak ve yönetmek için DLP'yi kullanabilir ve uygulama potansiyel bir risk tespit eder etmez bunları görüntüleyebilir.

Mac uygulamaları için Office 2016'daki bireysel özellikler

Word, Excel ve PowerPoint'te bir arada bulunan bu yeni özelliklere ek olarak Mac için Office 2016, standart sürümde bulunan diğer uygulamalar için de çeşitli yeni özellikler ve geliştirmeler içeriyor:

Mac için Office 2016'daki yeni Word özellikleri

Özellikle aşağıdaki işlevler, birden fazla kullanıcının bir Word belgesi üzerinde birlikte çalışmasını kolaylaştırır:

 • Gerçek zamanlı girdi: Aynı Word belgesi üzerinde birden fazla kullanıcı çalışıyorsa, her bir kullanıcının o anda nerede değişiklik yaptığını göstermek için gerçek zamanlı girdi kullanılabilir ve bu değişiklikler anında izlenebilir veya kontrol edilebilir.
 • Yorum fonksiyonu: Geliştirilmiş yorum fonksiyonu ile Word 2016'da metin düzenleme artık çok daha net ve verimli, çünkü bir Word belgesi artık çeşitli katılımcıların tüm yorumlarını içeriyor; ayrıca bunlara doğrudan yanıt da verilebiliyor, böylece artık ekstra bir e-posta yazmaya gerek kalmıyor.
 • Sabitlenmiş klasöre kaydet: Bir Word belgesi artık görsel olarak ilgili klasöre sabitlenebilir, böylece her kullanıcı bir atlama listesi (jumplist) aracılığıyla bu klasöre ve içerdiği belgelere daha hızlı ve kolay bir şekilde erişebilir.
 • Word'de PDF: Bir PDF'nin içeriğini Word'e aktarmak için artık Mac için Word for Office 2016'da kopyalayıp yapıştırmaya gerek yoktur - bazen zahmetli bir şekilde: bunu yapmak için, yalnızca metni değil tüm grafik öğelerini de aktarmak için PDF'yi doğrudan Word ile açmak yeterlidir. Bunlar ve artık Word'de serbestçe düzenlenebilir. Word belgesi PDF olarak tekrar kullanılacaksa, yine bu formatta kaydedilebilir.

Mac için Office 2016'daki yeni Excel işlevleri

Mac için Excel 2016, mevcut işlevlerde aşağıdaki geliştirmelerin yanı sıra yeni araçlar da içerir:

 • PROGNOSE.ETS: PROGNOSE.ETS fonksiyonu ile zaman serileri, kullanıcılar arasında iyi bilinen ETS algoritması (Exponential Smoothing) kullanılarak üstel yumuşatma yoluyla verilere ekstrapole edilebilir. Bu fonksiyon kısa vadeli alternatif tahminler üretmek için kullanılır ve bu tahminler tahmin sayfası olarak da sunulabilir.
 • LET işlevi: LET ile artık bir formül içindeki aralıkları tek tek adlandırmak mümkündür; bu sadece hesaplama gücünü değil, aynı zamanda Excel'deki okunabilirliği ve birleştirilebilirliği de geliştirir.
 • Görünüm filtresi: Özellikle bir Excel belgesi üzerinde birlikte çalışırken, daha iyi bir genel bakış elde etmek için yalnızca belirli görünümleri (örneğin kendi görünümlerinizi) görüntüleyebilmek genellikle önemlidir. Filtre görünümü aracılığıyla, diğer kullanıcıların sıralama ve filtreleri artık gizlenebilir.

Mac için Office 2016'daki yeni Outlook işlevleri

Outlook'u e-postaları ve randevuları düzenlemek için kullanmayı seven Mac kullanıcıları aşağıdaki yeni özellikleri kesinlikle takdir edeceklerdir; bunlar yalnızca günlük e-posta selini düzenlemekle kalmaz, aynı zamanda içerik ve belgeleri bulmayı da çok daha kolay hale getirir.

 • Dosya eklerine genel bakış: Dosya eki içeren bir e-posta gönderilecekse, Mac için Outlook 2016 son kullanılan tüm belgeleri bir listede net bir şekilde görüntüler.
 • Belgeleri paylaşma: OneDrive'ın Mac kullanıcıları, okuma ve düzenleme vb. için paylaşım izinlerinin bireysel yapılandırması da dahil olmak üzere belgeleri başkalarıyla kolayca paylaşmak için bunu kullanabilir.
 • Dağınıklık işlevi: Bu araç, çok sayıda e-postayı ayıklamak ve böylece sapla samanı birbirinden ayırmak için önemli bir yardımcıdır: Önemsiz e-postaları otomatik olarak kendi klasörlerine ayırır ve gözden kaçmamaları için Outlook aracılığıyla burada depolanan e-postaların günlük bir özetini gönderir.
 • Basitleştirilmiş arama: İçerik ararken geçerli klasörü veya posta kutusunu değiştirmek için, "Yeni arama alanı" açılır listesi aracılığıyla aramayı değiştirmek yeterlidir.

Mac için Office 2016'daki yeni PowerPoint işlevleri

Mac için Office Standard'daki yeni Outlook işlevleri, diğer şeylerin yanı sıra, sunum sırasında zaman yönetimini iyileştirmek ve içeriği net bir şekilde vurgulamak için pratik yollar sunar:

 • Zaman takibi: Sıkışık zaman dilimleri olan sunumlar sırasında strese son verin: Zaman takibi zaman yönetimini geliştirir ve belirli bir sunum süresinin verimli bir şekilde kullanılmasına yardımcı olur, çünkü sunum sırasında mevcut zamanı gösterir; bu şekilde kullanıcı istediği zaman buna göre tepki verebilir ve sunumunu ayarlayabilir.
 • Fırça aracıyla daha kısa notlar: Kullanıcılar artık bir sunum sırasında belirli unsurları veya süreçleri işaret etmek için lazer işaretçi veya hatta bir değnek kullanmak yerine, önemli unsurları renkli olarak vurgulayarak izleyicilerin dikkatini çekmek için entegre fırçayı kullanabilirler. Bu yalnızca sunum modunda gerçekleşir, bu nedenle orijinal PowerPoint dosyası değişmeden kalır.
 • Paylaşım işlevi: PowerPoint'teki paylaşım işlevi, sunuların artık sosyal medya aracılığıyla daha kolay ve hızlı bir şekilde yayınlanabilmesi için geliştirildi.

Mac için Office 2016'daki yeni OneNote özellikleri

Office'in not defteri OneNote, not almayı, düzenlemeyi ve önemli fikirleri başkalarıyla paylaşmayı daha da kolay hale getiriyor:

 • Not Defterlerini Paylaşın: Fotoğraflar, çizimler, videolar vb. gibi bir projeyle ilgili tüm bilgiler yeni OneNote'ta merkezi olarak toplanabilir ve diğerleriyle senkronize edilebilir, bu da projeler üzerinde işbirliğini geliştirir.
 • Video ekleme: Vimeo ve YouTube'daki videolar artık OneNote ile bir sayfaya kolayca entegre edilebiliyor.
 • Doğrudan bir web sayfası üzerinde notlar oluşturun: Microsoft Edge tarayıcısını kullanan Mac kullanıcıları, bir web sayfasına kolayca notlar veya vurgular yazabilir ve ardından bunları OneNote aracılığıyla paylaşabilir.

Mac için Office 2016 Standard için sistem gereksinimleri

Mac için Office 2016 'nın yalnızca 64 bit sürümü mevcuttur. Ayrıca Mac için Office 2016, satın alma sürümünde iPhone'larda iOS için kullanılamıyor.

 • İşlemci: Intel işlemci
 • İşletim sistemi: Mac OS, en az 10.10 (Yosemite) sürümünden Mac OS 10.12.6 (Sierra) sürümüne kadar
 • Çalışma belleği: en az 4 GB RAM
 • Sabit disk alanı: HFS+ formatında 6 GB (ayrıca: Mac OS Extended veya HFS Plus)
 • Ekran: en az 1.280 x 800

Mac için MS Office 2016'yı Wiresoft online mağazasından uygun fiyata satın alın

Wiresoft'ta Mac için Office 2016'nın entegre uygulamalarla birlikte standart sürümünü bulabilirsiniz:

 • Word 2016
 • Excel 2016
 • PowerPoint 2016
 • Görünüm 2016
 • OneNote 2016

Mac için Office 2016 'nın Standart Sürümünü Wiresoft 'tan satın aldığınızda, Kullanılmış Yazılım için düşük fiyatımıza ek olarak aşağıdaki ek avantajlardan da yararlanırsınız:

 • Wiresoft'tan her bir Mac için Microsoft Office 2016 Standart lisansı satın aldığınızda, yalnızca sizin tarafınızdan kullanılan bir yazılım ürününe sahip olursunuz.
 • İlk alıcı tarafından kullanılan her Office yazılımı lisansı Wiresoft'a satıldığında silinmiştir, böylece %100 ücretsizdir ve tekrar kullanılabilir.
 • Mac için Office'in toplu lisanslardan kaynaklanan bireysel lisansları, kullanıma uygun olduklarından emin olmak için Wiresoft tarafından kapsamlı bir şekilde kontrol edilmiştir.
 • Ciddi bir yazılım satıcısı olarak Wiresoft, çevrimiçi mağazasında yalnızca sınırlı bir süre için geçerli olan veya sınırlı işlevlere sahip test sürümleri sunmaz.
 • Wiresoft'tan satın aldığınızda, yasal olarak geçerli düzenlemelere uygun orijinal bir Microsoft yazılım ürünü satın aldığınızdan her zaman kesinlikle emin olabilirsiniz, böylece hiçbir şekilde yasal gri bir alanda kalmazsınız.

Mac Standard için Microsoft Office 2016 veya diğer Microsoft yazılım ürünlerini satın almakla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen e-posta, telefon veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçin.

Bağlantılar "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"
Müşteri puanları "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler