Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT EXCEL MAC 2016

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10141
 • D46-00945
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
858,90 TRY * 952,90 TRY * (9,86% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Excel çok çeşitli aritmetik işlemler için klasik elektronik tablo programı olan2016, Mac için bağımsız bir program olarak da mevcuttur. Bu güncel program sürümü, ilgili PC sürümü ile tam olarak aynı işlev yelpazesini sunmasa da, önceki sürüm 2013'ün tüm işlevlerine sahiptir ve şimdi her iki sistem arasında tam uyumluluk sunmaktadır. Windows Excel Excel 2016 for Mac şekil setleri ve karmaşık tablolarla profesyonel çalışmayı daha da kolaylaştıran bir dizi yeni işlev ve araç içeriyor. Satış tahminleri ve diğer tahminler artık hesaplanabiliyor, pivot tablolar kullanılabiliyor ve pivot grafikler oluşturulabiliyor.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT EXCEL MAC 2016"

Mac için Microsoft Excel 2016 - macOS için verimli elektronik tablo programı

Çok çeşitli hesaplama işlemleri için klasik elektronik tablo programı olanExcel 2016, Mac için tek başına bir program olarak da mevcuttur. Bu mevcut program sürümü, ilgili PC sürümüyle tam olarak aynı işlev yelpazesini sunmasa da, Windows önceki sürümü Excel 2013'ün tüm işlevlerine sahiptir ve şimdi her iki sistem arasında tam uyumluluk sunmaktadır.

Mac için Excel 2016, sayı kümeleri ve karmaşık tablolarla profesyonel çalışmayı daha da kolaylaştıran bir dizi yeni işlev ve araç içeriyor. Satış tahminleri ve diğer tahminler artık hesaplanabiliyor, pivot tablolar kullanılabiliyor ve pivot grafikler oluşturulabiliyor.

Mac için Excel 2016, elektronik tablo belgeleri üzerinde ekipler halinde çalışmak ve bunları gerçek zamanlı olarak kullanıma sunmak için de optimize edilmiştir. Mac kullanıcıları, ofiste, evde veya yolda Excel dosyalarını bulutta düzenlemek için Microsoft hizmeti OneDrive'ı da kullanabilir: Yükleme ile her yetkili kullanıcı için ayrı sürüm veya kullanım hakları atanabilir, böylece hassas verilerin korunması ağda da garanti altına alınır.

Mac için Excel 2016, Wiresoft Yazılım Mağazasında düşük fiyatlı tek bir lisans olarak mevcuttur. Aşağıda, popüler hesaplama yazılımını satın aldığınızda size sunduğu en önemli işlevlere genel bir bakış bulacaksınız.

Mac sürümü 2016'daki yeni Excel işlevleri

Mac için Excel 2016, başta pivot tablolar olmak üzere pek çok iyileştirmenin yanı sıra mevcut işlevlerde aşağıdaki geliştirmeleri ve tamamen yeni araçları da içeriyor:

 • PROGNOSE.ETS: Bu fonksiyon, AAA versiyonundaki ETS algoritmasını (üstel düzeltme) kullanarak mevcut (geçmiş) değerlere dayalı olarak gelecekteki bir değeri hesaplar veya tahmin eder. PROGNOSE.ETS, örneğin satışları, stok seviyelerini veya tüketici eğilimlerini tahmin etmeyi mümkün kılar.
 • ZİNCİRLEME: Bu işlevi kullanarak, Excel'deki birkaç hücre artık başka bir hücreye bağlanabilir.
 • IF fonksiyonu: Bu, kullanıcıların mevcut bir değer ile beklenen bir değer arasında mantıksal bir karşılaştırma oluşturmasına olanak tanır. IF fonksiyonu iki sonuç üretebilir: Karşılaştırma doğruysa, ilk sonuç çıkarılır; karşılaştırma yanlışsa, ikinci sonuç çıkarılır. IF fonksiyonu, değerlerin yanı sıra metinleri değerlendirmek için de kullanılabilir. Ayrıca hataların ve matematiksel operatörlerin değerlendirilmesine de olanak tanır. Ayrıca, karşılaştırmalar yapmak için birkaç What-If fonksiyonu iç içe yerleştirilebilir.

Bir Excel sayfası üzerinde çalışırken, özellikle bağlamla ilgili araçlar büyük bir rahatlama sağlar: Belirli öğelerin seçilmesiyle birlikte, menü şeridinde ek komutlar görüntülenebilir. Örneğin, Mac kullanıcıları menü şeridinde "Grafik tasarımı" ve "Biçim" sekmelerinin de görüntülenmesi için bir grafik seçerler. Aynı şekilde, "Formüller" sekmesindeki "Fonksiyon ekle" seçeneğine tıklayarak "Formül oluşturucu" alanının görüntülenmesini sağlayarak fonksiyonlar eklenebilir. Burada sadece belirli fonksiyonları aramak ve bir tıklama ile eklemek değil, aynı zamanda doğru sözdizimine bakmak da mümkündür. Bu özellik ayrıca seçilen işlevler için kapsamlı yardım sunar. Bu özel hesaplama işlevlerine ek olarak, Mac için Excel 2016, Excel dosyaları üzerinde çalışmayı kolaylaştıran bir dizi başka araç da içerir:

 • Filtreleri görüntüle: Özellikle birden fazla kullanıcı bir Excel belgesi üzerinde birlikte çalıştığında, birinin kendi hesaplamalarını takip etmesi genellikle zordur. Mac için Excel 2016'daki filtre görünümü ile kullanıcılar artık diğer çalışanların sıralama ve filtrelerini gizleyebilir.
 • Filemaker: Excel 2016'nın Mac sürümü de PC sürümüne göre özel bir avantaja sahiptir: Filemaker veritabanlarına doğrudan erişim sunar.
 • PivotCharts: PivotCharts desteği ilk kez Excel 2016'nın Mac sürümüne de entegre edilmiştir. Bu, grafiklerin artık PivotTable'lardan da türetilebileceği anlamına gelir.
 • Önerilen çizelgeler: Mac için Excel 2016'da da yer alan bu kullanışlı özellik, belirli bir elektronik tablo için en uygun grafik türünün seçilmesinde çok pratik bir yardım sağlar. Etkinleştirmek için, söz konusu tüm verileri fare veya kalemle seçmeniz yeterlidir; işlev, gerçek verilere dayalı olarak canlı önizlemede eşleşen grafik türlerinden bir seçim önerecektir.
 • Formül oluşturucu: Bu araç, özellikle yeni başlayanlar için yeni bir formül oluşturmak istediklerinde hoş bir rahatlama sağlar, çünkü her bir işlevi ayrıntılı olarak açıklar.

Mac için Office 2016'daki yeni genel bireysel işlevler

Mac için Excel 2016, Excel çalışma kitapları bağlamında ortaya çıkan birçok görevde Mac kullanıcısını destekleyen bir dizi ek pratik işlev ve araç da içerir:

Serbest formül girişi

Serbest el aracı ile formül girişi, özellikle Mac için Excel 2016 'da pratik uygulama olanakları sunar: Fare veya dokunmatik giriş kullanılarak, matematiksel bir formül serbestçe oluşturulabilir ve hemen bir Excel belgesine eklenip kullanılabilir.

Excel belgelerinin daha kolay paylaşımı

Mac için Excel'in 2016 sürümünde, Excel sayfalarını diğer kullanıcılarla paylaşmak daha da hızlı ve kolay. Mac için Excel 2016'nın şeridinde, "Paylaş" işlevi bu amaç için kullanılabilir. Her Excel belgesi için bir dizi seçenek mevcuttur: Her bir muhatap için bireysel haklar atanabilir - sadece okuma için değil, aynı zamanda düzenleme veya iletme vb. için de.

excel 2016'da işbirliği için "Sürüm Geçmişi "ni kullanma

"Sürüm Geçmişi" işlevi Mac 2016 için Excel'de de mevcuttur. Bu, kullanıcılara her Excel belgesi için bir sürüm geçmişi verir. "Sürüm Geçmişi "nin en büyük avantajı, bu aracın yalnızca eski düzenleme durumlarını göstermesi değil, aynı zamanda bu sürümlerin düzenleme için yeniden açılabilmesidir. Bu, birden fazla kullanıcı buluttaki bir Excel belgesi üzerinde aynı anda çalıştığında ve diğerleri tarafından gerçekleştirilen tüm eylemleri takip etmek genellikle zor olduğunda işi kolaylaştırır.

Mac için Excel 2016'da OneDrive'ı kullanma

OneDrive, Microsoft'un sunduğu ve dosyaların web üzerinden paylaşılabildiği veya kullanıma sunulabildiği pratik bir bulut depolama alanıdır. Mac'te OneDrive senkronizasyon uygulamasını kullanmak isteyen kullanıcılar da bu uygulamayı indirebilir ve Mac için Excel 2016'da kullanabilir. Excel belgeleri OneDrive'a kaydedilebilir ve daha sonra her yerden ve çeşitli son cihazlardan çevrimiçi erişim için kullanılabilir.

Mac için Excel 2016'da Veri Kaybı Koruması

Microsoft'un veri kaybını önlemeye ve hassas verileri korumaya yönelik kanıtlanmış aracı olan Veri Kaybı Koruması (DLP), Excel 2016'nın Mac sürümüne de entegre edilmiştir. Güçlü içerik filtreleri, kredi kartı numaraları vb. hassas verileri tanır ve kullanıcıları bunlara karşı uyarır veya bir Excel dosyasında aktarılmalarını önler. Bu nedenle yöneticiler Mac için Excel 2016'daki DLP'yi öncelikle hassas bilgiler içeren içeriklerin oluşturulması ve paylaşılmasına yönelik ilkeler oluşturmak için kullanır, böylece olası güvenlik riskleri hemen fark edilir ve görüntülenir.

Mac için Excel 2016 için sistem gereksinimleri

Mac için Excel 2016 'nın donanım gereksinimleri aşağıdaki gibidir: Programın yalnızca 64 bit sürümü mevcuttur. Ayrıca, satın alma sürümü olarak Mac için Excel 2016, iPhone'larda iOS için kullanılamaz. Diğer gereksinimler:

 • İşlemci: Intel işlemci
 • İşletim sistemi: Mac OS X, en az 10.10 (Yosemite) veya üstü sürüm
 • Çalışma belleği: en az 4 GB RAM
 • Sabit disk alanı: HFS+ formatında en az 6 GB (ayrıca: Mac OS Extended veya HFS Plus)
 • Ekran: en az 1.280 x 800 çözünürlük

Mac için Excel 2016'yı Wiresoft'tan tek başına bir program olarak satın alın

Excel genellikle Mac için Office paketinin ayrılmaz bir parçasıdır ve bu nedenle normal mağazalarda tek başına bir program olarak sunulmaz. Wiresoft Yazılım Mağazasında Mac için Excel 2016'nın yanı sıra önceki program sürümlerini ve Mac için Office Suite'in diğer bileşenlerini de tek kullanıcı lisansı olarak satın alabilirsiniz. Mac için Excel 2016'yı Wiresoft 'tan satın aldığınızda, kullanılmış yazılım için inanılmaz düşük fiyatın yanı sıra tüm bu avantajlardan da faydalanırsınız:

 • Wiresoft'ta sunulan Excel Mac sürümü 2016 bir satın alma lisansıdır.
 • Bu nedenle, bir abonelik için kaydolmanız gerekmez ve bu nedenle
 • pahalı güncellemeleri indirin ve ayrıca
 • kullanım süresi için zaman sınırlaması yoktur.
 • Wiresoft'tan temin edilebilen Excel 2016 Tek Kullanıcı lisansı, Mac için 2016 Office Suite'in bir parçası olan Excel programıyla aynıdır.
 • Mac için Excel 2016'yı tek kullanıcı yazılımı olarak satın alarak uzun vadede de avantaj elde edersiniz.

Mac için Excel 2016 bağımsız lisansının satın alınması, özellikle bu denenmiş ve test edilmiş elektronik tablo yazılımının tüm avantajlarını kullanmak isteyen ve diğer tüm Office programlarına ihtiyaç duymayan kullanıcı grupları için tüm bu avantajları sunar. Serbest çalışanlar ve özel kullanıcıların yanı sıra, küçük şirketler de yazılım satın alırken ucuz ve ekonomik bir çözüm arıyorlarsa Wiresoft'un program yelpazesinden yararlanabilirler.

Yalnızca Mac için Excel 2016 değil, Wiresoft Yazılım Mağazasından satın alabileceğiniz diğer tüm Mac yazılım lisansları da yalnızca orijinal Microsoft ürünleridir. Mac için Office programları bizden her zaman tek kullanıcılı tam sürümler olarak temin edilebilir. Bu nedenle, ya bir şirketin daha büyük hacimli lisansının bir parçasıydılar ya da önceki bir sahibi tarafından kullanılmış ve Wiresoft'a satış yoluyla tekrar piyasaya sürülmüşlerdi. Bu aynı zamanda bir yazılım programının önceki kurulumunu veya lisansın kullanımını da siler. Mac 2016 için Excel lisansı veya başka herhangi bir ofis programı, ödeme yapıldıktan hemen sonra başka bir işlem yapmadan indirilebilir ve kurulabilir ve %100 kullanılabilir.

Ciddi bir yazılım satıcısı olarak, çevrimiçi mağazada test sürümü olan ve işlevsellik açısından yalnızca sınırlı ölçüde kullanılabilen veya sınırlı bir kullanım süresine sahip olan bu tür program yazılımları sunmaz.

Dolayısıyla, bir alıcı olarak Mac için Excel 2016 gibi kullanılmış yazılımları kullanırken kullanım hakları veya kullanılabilirlik açısından herhangi bir dezavantaja maruz kalmayacaksınız. Bu tür yazılım ürünlerinin Wiresoft'tan satın alınması kesinlikle yasaldır ve bu nedenle denetime de açıktır. Buna ek olarak, her Excel veya diğeryazılım lisansı daha önce Wiresoft tarafından kullanılabilirlik açısından kontrol edilmiştir.

Mac için Excel 2016 veya Mac için başka bir ofis yazılımı satın almakla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, e-posta, telefon veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçin ve uzman tavsiyelerimizden yararlanın.

Bağlantılar "MICROSOFT EXCEL MAC 2016"
Müşteri puanları "MICROSOFT EXCEL MAC 2016"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler