Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT EXCEL MAC 2021

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10493
 • 065-04598
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
1.280,90 TRY * 1.421,90 TRY * (9,92% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Microsoft Excel karmaşık matematiksel ve ticari hesaplamaların yapılabildiği, bugüne kadar eşi benzeri görülmemiş bir elektronik tablo yazılımıdır. Mac için mevcut 2021 sürümü de bir dizi yeni özelliğe sahiptir: Çok sayıda iyileştirmeye ek olarak program, istatistiksel analizlere ek olarak mantıksal ve iş matematiksel analizleri gerçekleştirmek için pivot tabloların kullanımıyla da desteklenen çok sayıda yeni işlevle desteklenmiştir. Çok çeşitli grafik türleri, ölçeklenebilir grafikler ve modeller de sonuçların rapor oluşturma için anlamlı ve net bir şekilde sunulmasını sağlar. Excel 2021, verilerin diğer sistem ortamlarına doğrudan aktarılmasına da olanak tanıyan Microsoft'un güçlü iş analitiği hizmeti PowerBI tarafından desteklenmektedir.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT EXCEL MAC 2021"

Pratik tek kullanıcı lisansı olarak Mac için Microsoft Excel 2021

Microsoft Excel karmaşık matematiksel ve ticari hesaplamalar yapmak için eşsiz bir elektronik tablo yazılımıdır. Mac için mevcut 2021 sürümü de bir dizi yeni özelliğe sahiptir: Çok sayıda iyileştirmeye ek olarak program, istatistiksel analizlere ek olarak mantıksal ve iş matematiksel analizleri gerçekleştirmek için pivot tabloların kullanımıyla da desteklenen çok sayıda yeni işlevle desteklenmiştir. Çok çeşitli grafik türleri, ölçeklenebilir grafikler ve modeller de sonuçların rapor oluşturma için anlamlı ve net bir şekilde sunulmasını sağlar. Excel 2021, Microsoft'un güçlü iş analizi hizmeti PowerBI tarafından desteklenir ve verilerin diğer sistem ortamlarına doğrudan aktarılmasına da olanak tanır.

Çeşitli yeni grafik araçları, önemli verileri renkli olarak vurgulamanıza veya kendi formüllerinizi ve grafiklerinizi özel olarak oluşturmanıza ve bunları hemen kullanmanıza olanak tanır. Mac için Excel 2021 ayrıca tabletlerde gelişmiş dokunma desteği sunarak tabletlerde veya akıllı telefonlarda kullanımı kolaylaştırıyor. Bu, yeni serbest çizim aracını daha da pratik ve kullanımı daha kolay hale getiriyor. Buna ek olarak, erişilebilir tablolar ve çalışma kitapları oluşturmak için geliştirilmiş seçenekler mevcuttur.

Wiresoft çevrimiçi mağazasında, güncel Mac için Excel sürüm 2021'i tek kullanıcılı sürüm olarak, yani yazılım aboneliği olmadan, selefi ve diğer tüm Office programlarının yanı sıra özellikle düşük bir fiyata bulabilirsiniz. Aşağıda Mac için Excel 2021'in tüm önemli yeni özelliklerine genel bir bakış yer almaktadır.

Mac için Excel 2021'in en önemli yeni özelliklerine genel bakış

Yeni Mac için Excel 2021 , önceki sürüme göre birçok iyileştirmenin yanı sıra, bazıları daha önce yalnızca Office abonelik modeline dahil olan birçok yeni araç ve işlev içeriyor. Bunlar hem tipik Excel işlevleri hem de genel MS Office özellikleridir.

Sürüm 2021'deki belirli Excel tablo işlevleri

Gelişmiş sorgular için tabloları bağlamak, Mac için Excel 2021 adresinde aşağıdaki kullanışlı işlevlerle optimize edilmiştir:

 • IF fonksiyonu karmaşık IF fonksiyonlarının girişini basitleştirir: Böylece ilgili koşullar önceden tanımlanmış bir sırayla test edilir. MAXWENNS işlevi, belirtilen koşullardan en az birini karşılayan tanımlanmış bir aralık için en büyük sayıyı belirtir; en küçük sayı için MINWENNS işlevi aynı şekilde kullanılabilir.
 • Mac için Excel 2021'de artık, daha önce mümkün olmayan, çok fazla veya hatta yanlışlıkla işaretlenmiş bu tür tek tek hücreleri, satırları veya sütunları bir seçimden hariç tutmak veya devre dışı bırakmak da mümkündür.
 • FIRST VALUE fonksiyonu, bir başlangıç değerini bir listedeki diğer değerlerle karşılaştırır. Bir eşleşme meydana gelir gelmez, fonksiyon tarafından tanımlanan sonuç döndürülür; eşleşme bulunamazsa, "else" değeri döndürülür.
 • Yeni TEXT CHAIN fonksiyonu önceki CHAIN fonksiyonuna göre daha kısa ve girilmesi daha kolay olma avantajına sahiptir. Daha önce yalnızca tek veya hücre referansları mümkünken artık aralık referanslarını da desteklemektedir, böylece artık bir dizi hücre veya tüm sütunlar da dikkate alınabilir.
 • METİN ZİNCİRİ işlevi, her bir öğe kullanıcı tarafından belirtilen bir ayırıcıyla ayrılmış olarak çeşitli aralıklardaki metinlerin birleştirilmesine olanak tanır. METİN ZİNCİRLEME, hücrelere dağıtılmış tek tek kelimeleri bir cümle halinde birleştirmek için de kullanılabilir.

Mac için Excel 2021'de PivotTable iyileştirmeleri

Büyük miktarda verinin analiz edilebildiği ve diğer şeylerin yanı sıra ölçümler ve KPI'lar ile değerlendirilebildiği ve sonuçlarının açıkça görüntülenebildiği etkili Excel aracı olan PivotTable, 2021 sürümünde kullanım kolaylığındaki iyileştirmelere ek olarak birkaç pratik işlevle desteklenmiştir:

 • Gecikmeli güncelleme artık her bir değişikliğin tüm çalışma kitabına dağıtılmasını beklemek zorunda kalmadan Power Pivot'ta aynı anda birden fazla değişiklik yapılmasına olanak tanıyor. Power Pivot penceresi kapatıldıktan sonra tüm değişiklikler bir kerede dağıtılır.
 • PivotTabloların standart düzenler olarak kişiselleştirilmesi: Mac için Excel 2021'deki bu pratik işlevle, bir pivot tabloyu kendi fikirlerinize göre ayrı ayrı ayarlamakla kalmaz, aynı zamanda bu ayarları kısmi sonuçların veya genel sonuçların tercih edilen görüntüsünün yanı sıra rapor düzeni de dahil olmak üzere standart bir düzen olarak kaydedebilir, böylece bir sonraki kullanım için hemen kullanılabilir.
 • İlişkilerin otomatik olarak tanınması: Bir analiz sırasında sık kullanılan adımları temel alan bu işlev, daha önce bir çalışma kitabında kullanılan bu tür tablolar arasında otomatik olarak ilişkiler oluşturur. Mac için Excel ayrıca bir analiz sırasında en az iki tablonun bağlanması gerektiğinde bunu tanır ve görüntüler. Tek bir tıklamayla, ilgili ilişkiler hemen kullanılabilir.
 • Mac için Excel 2021'de, özel hesaplamalar artık doğrudan PivotTable alan listesinde oluşturulabilir ve hemen düzenlenebilir.
 • PivotTable'lar aracılığıyla hesaplamalar için OLAP (Çevrimiçi Analitik İşleme) sunucuları kullanılıyorsa, sorguları artık daha da hızlıdır, böylece bu OLAP PivotTable'ları daha da hızlı kullanılabilir. Yalnızca Microsoft SQL Server Analysis Services'e bağlı pivot tablolar değil, aynı zamanda üçüncü taraf OLAP sunucularından gelen veriler de kullanılabilir.
 • Akıllı yeniden adlandırma: Mac için Excel 2021, bir çalışma kitabındaki veri modelinin tablolarını ve sütunlarını yeniden adlandırırken, çalışma sayfaları ve DAX formülleri de dahil olmak üzere ilgili tüm tabloları ve hesaplamaları otomatik olarak günceller.

Grafikler ve 3D modeller için kütüphanenin genişletilmesi

Analizleri ve raporları daha açıklayıcı hale getirmek için Excel 2021 for Mac yeni grafik türlerinin yanı sıra kullanıcıların sonuçları ve özel alanların işlevlerini göstermek için de kullanabilecekleri üç boyutlu model grafikleri sunuyor.

 • Mac için Excel 2021'deki yeni harita grafikleri, özellikle coğrafi değerleri net bir şekilde göstermek için pratiktir. Kıtaların, ülkelerin ve aynı zamanda idari bölgeler ve posta kodu alanları gibi daha küçük alanların haritaları, istatistiksel veya diğer değerleri ve bunların dağılımını göstermek için kullanılabilir.
 • Huni diyagramları, örneğin satış veya satın alma gibi çeşitli aşamalardaki bir sürecin dağılımını göstermek için özellikle uygundur.
 • Örneğin Excel 2021'deki yeni 3D modeller, 360° döndürülebildikleri için karmaşık ilişkileri üç boyutlu olarak tasvir etmek için özellikle uygundur. Hemen temin edilebilen çok çeşitli 3B gösterimlere ek olarak, bunlar kullanıcı tarafından da oluşturulabilir. mac için Excel 2021'deki 3B modeller MacOS 10.12, 10.13.4 ve üzeri sürümlerden itibaren desteklenmektedir.
 • SVG (Ölçeklenebilir Vektör Grafikleri) dosyaları gibi ölçeklenebilir vektör grafikleri de görüntü kalitesinde kayıp olmadan büyütülebilir veya küçültülebilir ve ayrıca döndürülebilir.
 • Görüntü kitaplığının ücretsiz kullanımı: Mac için Excel 2021 kitaplığında bulunan tüm simgeler, piktogramlar, sembollerin yanı sıra sunumları ve çalışma sayfalarını göstermek için 3D görüntüler ve SVG dosyaları lisans ücreti ödemeden ücretsiz olarak kullanılabilir.

Excel ve diğer Office programlarında daha fazla yeni işlev

Excel 2021 gibi klasik Office programlarında sadece tasarımı değil, aynı zamanda grafiklerin eklenmesini veya düzenlenmesini ve diğer pratik araçları da etkileyen çeşitli pratik özellikler de mevcuttur.

Mac için Excel'de yeni görünüm seçenekleri ve masaüstü özellikleri

Excel ayrıca, Mac ekranında çalışmayı olabildiğince keyifli ve aynı zamanda gözler için kolay hale getirmeyi amaçlayan çeşitli arka plan ve program temaları içerir.

 • Böylece, en güçlü kontrastı sunan beyaz, koyu gri ve siyah temaları artık seçilebilir.
 • Yeni Şerit Kullanıcı Arayüzü: Önceki şerit ekranı Office 2021'de Windows'a özgü kutucuk görünümüyle birleştirildi - ancak önceki sürümden tanıdık gelen görünüm, görünüm seçeneklerinde seçim için hala mevcut.
 • Sık kullanılan işlevler, hemen bulunabilmeleri için yeni görünümde belirgin bir şekilde yerleştirilmiştir.

Mac için Excel'de yazı yazmak ve çizim yapmak için Freehand aracı

 Mac için Excel 2021 artık çok çeşitli efektlerle tamamlanan yeni serbest el işlevlerine de sahip. Yeni Serbest El Çizim aracı ile kullanıcılar seçili alanları işaretleyebilir, ancak her şeyden önce kendiliğinden formüller, diyagramlar vb. çizebilir ve bunları hemen bir çalışma kitabına aktarabilir. Kullanıcılar aşağıdaki seçeneklere sahiptir:

 • Dijital kalemler çeşitli tasarımlarda, kalınlıklarda ve renklerde mevcuttur: çizim için bir kalem, yazı yazmak için bir kalem ve metin pasajlarını vurgulamak için bir fosforlu kalem vardır.
 • Gökkuşağı, galaksi, lav, okyanus, altın, gümüş gibi çarpıcı grafik efektlerinin yanı sıra alt gölgeler, parıltılar, 3D efektler vb. göz alıcı tasarımlar oluştururken, önceden tanımlanmış şablonlar sayesinde resimler örneğin bir çizgi çizime dönüştürülebilir veya dolgu rengi değiştirilebilir.
 • Karmaşık matematiksel formüller, "Freehand FormulaInsert" işlevi kullanılarak bir çalışma kitabına hemen eklenebilir. Bu fare ile de yapılabilir - sadece yazmaya başlayın ve Excel formül çizimini metne dönüştürür. Mac için Excel'i dokunmatik ekranlı bir cihazda kullanan kullanıcılar, formülleri kalem yerine parmaklarıyla da çizebilirler.
 • Kement seçimi: Daha fazla düzenleme için serbest çizimin bir alanını seçmek için Yüzey Kalemi gerekmez - bu parmak ucuyla da yapılabilir.

Erişilebilirliğin kullanımı artık daha da pratik

Pratik bir özellik de Excel 2021 for Mac adresinde mevcuttur: yeni ve optimize edilmiş işlevler, Excel belgelerinin içeriğinin sınırlı anlayışa sahip kullanıcıların da daha kolay okuyabileceği ve daha fazla düzenleyebileceği şekilde hazırlanmasını destekler. Destekleyici hata düzeltme etkinleştirildiğinde, iyileştirmeler doğrudan belgenin ilgili noktalarında görüntülenir; aşağıdaki araçlar dahildir:

 • Uluslararası uygulanabilir erişilebilirlik standartlarının bir listesi.
 • Öneriler, "Erişilebilirliği kontrol et" altındaki "Kontrol et" seçeneğine tıklanarak görüntülenir ve Tek Tıklama ile hemen uygulanabilir.
 • "Erişilebilirlik kontrolüne devam et" özelliğine tıklandığında, belgedeki erişilebilirlik sorunları da çalışma sırasında hemen görüntülenir.

Mac için Excel sürüm 2021'in diğer kullanışlı özellikleri

Aşağıda listelenen yeni işlevler, diğer Office Suite 2021 programlarına ek olarak Excel'de de mevcuttur ve çalışmayı daha da verimli hale getirir:

 • Çevirmen:Tek tek yabancı sözcükler, pasajlar veya yabancı dildeki tüm metinler artık Excel'de daha da kolay bir şekilde çevrilebilir. Daha önce olduğu gibi, bunları girmek için bir tarayıcı aracılığıyla ilgili bir web sitesini çağırmak yerine, bu artık doğrudan Excel'de mümkündür. Microsoft Translator aracılığıyla otomatik dil tanımayı içeren yeni entegre çeviri işlevi, 60'tan fazla dilin kelime hazinesini içerir.
 • Veri Kaybı Koruması: Kanıtlanmış Microsoft özelliği DLP'nin Excel'e entegrasyonu, örneğin hesap ve kredi kartı numaraları gibi gizli verileri bulmak için gerçek zamanlı olarak tanımlanmış yönergelere göre içerik aramayı mümkün kılar; bu aynı zamanda veri koruma kurallarına uymayı daha da kolaylaştırır.

MacOS için Excel 2021 için sistem gereksinimleri

Kullanıcıların bir Apple cihazına Excel 2021 for Mac yükleyip çalıştırabilmeleri için, minimum gereksinimler olarak aşağıdaki özellikleri karşılaması gerekir:

 • İşletim sistemi: son üç güncel macOS işletim sisteminden birinin geçerli sürümü
 • İşlemci: Intel veya Apple Silicon (M1)
 • Bellek: en az 4 GB
 • Sabit disk: en az 10 GB kullanılabilir alan
 • Grafik kartı: 1.280 x 800 piksel

Mac için Excel 2021'i Wiresoft'tan bağımsız bir ofis programı olarak satın alın

Mac için MS Excel 2021 varsayılan olarak macOS için Microsoft Office paketi 2021'in bir parçasıdır, ancak diğer birçok Microsoft yazılım tedarikçisinin aksine, Mac için Excel 2021'i Wiresoft çevrimiçi mağazasından Office paketi 2021'in diğer bileşenleri olmadan bağımsız bir program olarak satın alabilirsiniz. Sunduğumuz macOS için Excel programı tam teşekküllü bir satın alma sürümüdür. Sizin için bu, ücretli güncellemelerle bir abonelik yükümlülüğüne girmediğiniz anlamına gelir. Bu aynı zamanda, Excel 2021 için bu Mac sürümü ile kullanım süresi söz konusu olduğunda herhangi bir zaman kısıtlamasına uymanız gerekmediği anlamına gelir. Bu tek kullanıcılı lisans, Mac için Office Suite 2021'de bulunan Excel programıyla aynıdır.

 Bu nedenle Wiresoft'tan Excel 2021 for Mac ürününü satınalmak para tasarrufu sağlar; bu da yalnızca serbest çalışanlar için değil, aynı zamanda bu klasik elektronik tablo yazılımını yalnızca profesyonel olarak veya evde kullanmak isteyen ve tüm ofis paketine ihtiyaç duymayan birkaç çalışanı olan küçük şirketler için de avantajlıdır.

Excel, Word veya diğer programlar olsun - Wiresoft Yazılım Mağazasında sunulan tüm yazılım lisansları orijinal Microsoft ürünleridir. Kural olarak, bunlar bir toplu lisanstan kaynaklanan tek kullanıcılı lisanslardır veya bir şirket tarafından satın alınmışlardır ve Wiresoft'a satılarak tekrar serbestçe kullanılabilirler. Bu, işlevler veya süre açısından kullanılabilirliklerini kısıtlamadığı gibi, alıcı olarak yasal bir gri alana girdiğiniz anlamına da gelmez. Ciddi bir yazılım satıcısı olarak Wiresoft, müşterilerimize yalnızca Microsoft programlarının %100 kullanılabilir tam sürümlerini sunmaktadır.

Mac için Excel veya Mac için başka bir Office programı hakkında başka sorularınız varsa ya da uzman tavsiyelerimizden yararlanmak istiyorsanız, e-posta, telefon veya sohbet aracılığıyla bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT EXCEL MAC 2021"
Müşteri puanları "MICROSOFT EXCEL MAC 2021"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler