Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10448
 • D86-05942
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
2.458,90 TRY * 2.730,90 TRY * (9,96% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Microsoft Visio 2021, verilerin diyagramlar şeklinde görselleştirilmesi de dahil olmak üzere çok çeşitli alanlarda çok sayıda teknik ve iş süreci ile genel bakış ve tesis planları oluşturmak için kullanılabilen çok yönlü görselleştirme yazılımının en son sürümüdür. Bu amaçla, MS Visio 2021 sürümü Standard optimize edilmiş araçlar ve daha fazla şekil ile ek olanaklar sunar. Microsoft Azure Active Directory veya Exchange Server kullanıldığında, veriler örneğin bu yolla veya bir Excel tablosundan şekillere aktarılabilir.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"

Visio 2021 Standard - diyagramlar ve teknik tasarımlar oluşturmaya yönelik pratik Microsoft uygulamasının en son sürümü

Microsoft Visio 2021, verilerin diyagramlar şeklinde görselleştirilmesi de dahil olmak üzere çok çeşitli alanlarda çok sayıda teknik ve iş süreci ile genel bakış ve tesis planları oluşturmak için kullanılabilen çok yönlü görselleştirme yazılımının en son sürümüdür. Bu amaçla, MS Visio 2021 Standard sürümü, optimize edilmiş araçlar ve daha fazla şekil ile ek olanaklar sunar. Microsoft Azure Active Directory veya Exchange Server kullanıldığında, veriler örneğin bu yolla veya bir Excel tablosundan şekillere aktarılabilir.

Masaüstü arayüzü diğer MS Office programlarına benzediğinden ve bu nedenle tanıdık geldiğinden, yeni başlayanlar bile Visio 2021 Standard 'da yollarını çabucak bulurlar - verileri ve projeleri bilgilendirici bir şekilde sunmak ve bunları ekip içinde iletişim için kullanmak için mevcut araçları ve özellikleri sezgisel olarak kullanabilirler. Visio 2021 Standard, dokunmatik özellikli cihazlarda dijital kalemle veya parmağınızla da kullanılabilir.

Visio Standard Edition 2021, küçük ve orta ölçekli şirketlerin yanı sıra çalışma alanlarında yüksek düzeyde profesyonel görselleştirmeler oluşturmak isteyen serbest meslek sahipleri için idealdir.  Bu amaçla Visio, örneğin, çapraz fonksiyonel iş akışlarının gösterimi için akış şemaları, zaman çizelgelerini ve takvimleri gösteren programlar, Gantt ve PERT diyagramlarının yanı sıra basit ağ diyagramları, ofis planlaması için mimari kat planları ve genellikle şirketlerde iş süreçlerinin görselleştirilmesinde kullanılan çeşitli organizasyon şemaları içerir: pazarlama, beyin fırtınası, hata yapısı analizi ve denetimler gibi alanlarda. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok çok amaçlı diyagram da vardır.

Büyük olasılıkla Microsoft, MS Visio 2021 Standard gibi yeni yazılım sürümlerinin ve diğer birçok yeni uygulamanın fiyatlarını artıracak, ancak bunlar satın alınabilir olmaya devam edecek. Wiresoft'ta Visio 2021 Standard, tek bir lisans şeklinde kullanılmış yazılım olarak ve yeni ürüne kıyasla önemli ölçüde daha düşük bir fiyatla satın alınabilir - daha fazla bilgi için ekibimizle iletişime geçmeniz ve Visio 2021'in ne zaman indirmeye hazır olacağını hemen öğrenmeniz yeterlidir.

Wiresoft Software-Onlineshop'ta, örneğin Visio 2021 Standard ile uyumlu programlar gibi diğer birçok Microsoft uygulamasını da uygun fiyata kullanılmış yazılım olarak bulabilirsiniz. Aşağıdaki genel bakışta, yeni MS Visio 2021 Standard Edition'ın bilinen yenilikleri ve optimizasyonlarının yanı sıra tipik işlevler ve özellikler hakkında bilgi bulacaksınız.

Visio 2021 Standard Edition'ın daha önce bilinen yenilikleri

MS Visio 2021 Standard Edition muhtemelen iyileştirmelerin yanı sıra bazı yenilikler de içerecektir. Bu bağlamda, Microsoft aşağıdakileri duyurmuştur:

 • Masaüstü görünümü, şeritteki güncellenmiş sekmelerde görülebilecek şekilde daha da modernleştirildi.
 • Visio 2021 Standard ayrıca çeşitli şekiller, şablonlar ve stiller için güncellemeler sunar.
 • Visio Standard 2021'in ayrıca verilerin korunmasını sağlamak amacıyla bilgi haklarının yönetimi için kapsamlı seçenekler sunduğu belirtiliyor.
 • Kullanıcıları farklı topolojilerin ve yapılandırmaların gösteriminde desteklemek için Azure diyagramlarının oluşturulmasına yönelik yeni şablonlar mevcuttur.
 • Burada ayrıca arşiv görüntüleri ve Visio diyagramları için kullanılabilecek simgeler gibi zengin medya içeriğine yönelik geliştirmelerin de olması bekleniyor.

MS Visio Standard 2021 Edition hakkında daha fazla ayrıntıyı -bilindiği anda- bir Wiresoft temsilcisinden öğrenin.

MS Visio 2021 Standard'daki çok çeşitli diyagramları kullanın veya kendi şekillerinizi oluşturun

MS Visio 2021 Standard, kullanıcılara çok çeşitli süreç ve yapıları görselleştirmek için kullanılabilecek kapsamlı bir diyagram türleri koleksiyonu sunar. Belirli bir uygulama alanı için uygun diyagramların aranmasını kolaylaştırmak için, bunlar tematik olarak sözde şablonlara ayrılır ve bunlar da bireysel şekilleri veya diyagram formlarını içerir. Örneğin Standart Sürümde, basit ağ diyagramları da oluşturulabilir. Visio'da bulunan şekillerin çoğu endüstri standardı uyumludur, yani bağlayıcı bilgiler içerirler ve bu nedenle içerdikleri bilgilerin daha fazla kullanımı için de kullanılabilirler.

Şekillerin kolay düzenlenmesi

Şekiller daha sonra, örneğin kendi metninizle gerektiği gibi tamamlanabilir - bu durumda, tek tek alanlar doğrudan tanımlanabilir veya veriler, örneğin bir Excel tablosuna veya - varsa - bir Exchange veritabanına bağlanarak doğrudan içe aktarılabilir. MS SharePoint veya OneDrive Hizmetleri üzerinden içe aktarma da mümkündür.

Kendi şekillerinizi oluşturma

Belirli yapıların ve süreçlerin gösterimi için optimize edilmiş şekillere ek olarak Visio 2021, Şartname ve Tanımlama Dili (SDL) standardına uygun olarak organizasyon şemaları gibi sık ihtiyaç duyulan alanlarda hızlı bir başlangıç sağlayan ve örneğin akış şemaları, iş akışları ve zaman çizelgeleri oluşturmak için beyin fırtınası yapan bir dizi pratik genel başlangıç diyagramı da sunar. Özellikle yeni başlayanlar için yararlı olan pratik ipuçları da mevcuttur.

Vision 2019 Standard'da kullanıcılar kendi özel şekillerini oluşturmak için bu genel ve özel şekilleri kullanabilir ve bunları tekrar tekrar kullanmak üzere "Sık Kullanılanlar "da yeni ana şekiller olarak kalıcı bir şekilde kaydedebilirler. Buna ek olarak, Visio 2019 Standard 'da bulunan şekiller, ek gereksinimlere bağlı olarak grafiksel olarak daha fazla uyarlanabilir veya tamamlanabilir: örneğin, tek tek içerikler veya bileşenler çeşitli araçlarla daha güçlü bir şekilde vurgulanabilir ve tüm diyagram da düzenlenebilir. Örneğin araçlar ve seçenekler mevcuttur: Metnin biçimi ve rengi değiştirilebilir ve ayrıca döndürülebilir; diyagram çizgilerinin kalınlığı, stili ve rengi de değiştirilebilir. Ayrıca, dolgu renkleri, degradeler, saydamlıklar ve desenlerden oluşan bir paletin yanı sıra, sunumları ve raporları anlamak için yardımcı olabilecek belirli alanları vurgulamak için gölge, ışıldama, yansıma ve 3D efektleri de mevcuttur.

MS Visio 2021 Standard'daki diyagram türlerine kısa bir giriş

Visio 2021 Standard yine bazı diyagram türlerine eklemeler içeriyor ve bu da uygulama yelpazesini daha da genişletiyor. En sık kullanılan şekil ve formlar, süreçleri tanımlayan diyagramları içerir:

 • Akış şemaları - bunlar, teknik prosedürlerin yanı sıra projelerdeki süreçlerin bireysel aşamalarını görselleştirmek için kullanılabilir; ayrıca, farklı ekiplere bireysel iş adımları atamak için kullanılabilen yüzme şeridi diyagramlarını da içerir.
 • Çapraz fonksiyonel akış diyagramları özel bir durumdur; tipik formları, sistem ve şirket kararlarını modellemek için kullanılan IDEF0 diyagramları veya iş bilişimi ve süreç yönetiminde kullanılan BPMN diyagramlarıdır.
 • Süreç akış diyagramları çoğunlukla kimyasal ve endüstriyel süreçleri temsil etmek için kullanılır, ayrıca süreçte kullanılan ekipmanı da dikkate alırlar.
 • İş süreci diyagramları, karmaşık yapıda bile olsa birçok operasyonelsüreci gösterebilir.
 • Zaman çizelgesi diyagramları, örneğin iş süreçlerindeki gelişmelerin sırasını belgeler.

Ayrıca, Visio Standard 2021 aşağıdaki diyagram türlerini sağlar:

 • Organizasyon şemaları, organizasyonlardaki yapıların yanı sıra hiyerarşileri ve bağımlılıkları da açıklığa kavuşturur.
 • Sıra diyagramları, ilgili olayların yanı sıra belirli etkileşimlerin katılımcı aktörlerini veya nesnelerini görselleştirir.
 • Faaliyet diyagramları aktörlerin eylemlerini veya yöntemlerini tanımlar.
 • Durum diyagramları, bir nesnenin geçtiği aşamaların sırasını gösterir, örneğin ürün yaşam döngüsü.
 • Vaka veya kullanım senaryosu diyagramları, geliştirme projelerinin bireysel aşamalarını tanımlar.
 • İletişim diyagramları, bir sistem içindeki unsurların etkileşimlerini gösterir.
 • 3D çubuk grafikler satışları, kâr artışını veya diğer KPI'ları gösterebilir.
 • Kat plan ları ve bunların bir çeşidi olan bina plan ları, mimari alanların ve kat planlarının yapılandırılmasını görselleştirir; ayrıca, örneğin, alan planlaması için de gerekli olduğu gibi, devrelerin teknik açıklamaları (IEEE uyumluluğuna uygun olarak), tesisatlar, boru hatları ve sistemler gibi altyapıları da tasvir ederler.
 • BT diyagramları, Active Directory'lerde olduğu gibi süreçlerin, işlevlerin ve rollerin yanı sıra veritabanlarının ağlarını da gösterir; ITIL diyagramları (Bilgi Teknolojisi Altyapı Kütüphanesi) da bu kategoriye girer.

Microsoft Visio 2021 Standard için donanım gereksinimleri

MS Visio 2021 Standard Edition'ın hem 32 bit hem de 64 bit sürümünün bulunması ve yalnızca Windows 10 veya 11 ve Windows Server 2019 ile birlikte kullanılabilmesi bekleniyor. En son ayrıntılar için lütfen e-posta, telefon veya sohbet yoluyla doğrudan Wiresoft ekibiyle iletişime geçin. Bireysel asgari gerekliliklerin ayrıntılarını aşağıdaki genel bakışta bulabilirsiniz:

 • İşletim sistemleri: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2022
 • İşlemci: 1,6 GHz, çift çekirdekli
 • Bellek: 4 GB RAM (64 bit) veya 2 GB RAM (32 bit)
 • Sabit disk alanı: 4.0 GB
 • Ekran/ekran çözünürlüğü: 1,280 x 768
 • Grafikler: Grafik donanımını hızlandırmak için DirectX 10 grafik kartı
 • Visio dosyalarının bulut tabanlı kullanımı için işlevlerin kullanımının yine bir Microsoft OneDrive, OneDrive İş veya SharePoint Hizmetleri hesabı gerektirmesi beklenmektedir

Wiresoft Yazılım Mağazasından kullanılmış yazılım olarak Microsoft Visio 2021 Standard satın alın

Mevcut MS Visio Standard 2021 Sürümü, Wiresoft Yazılım Mağazasında kullanılmış tek bir lisans olarak zaten sunulmaktadır - resmi çıkış tarihinden sonra indirilebilir. Kullanılmış yazılım olarak fiyatı, ilgili yeni Visio Standard 2021 yazılımından daha düşüktür. Wiresoft'ta, kullanılmış yazılım satın alırken aşağıdaki avantajlardan yararlanırsınız:

 • Wiresoft Shop'tan Microsoft Visio 2021 Standard satın aldığınızda, daha önce bir Avrupa şirketi tarafından satın alınmış ve Wiresoft'a satılmış orijinal tek bir lisans alırsınız. Yeniden satışta, sunulan MS Visio 2021 Standard lisansı, Visio yazılımının işlevselliği üzerinde herhangi bir kısıtlama anlamına gelmeyen veya bu lisansın halihazırda kullanılmış olduğu anlamına gelmeyen "kullanılmış" olarak işaretlenir.
 • Teklif edilen MS Visio 2021 Standard uygulaması ve Wiresoft tarafından satışa sunulan diğer tüm kullanılmış Microsoft lisansları, sınırlı kullanılabilir veya zaman sınırlı test sürümleri değildir ve etkinleştirilmiş bir lisans anahtarı içermez, ancak satın alma işleminizden sonra yalnızca kendiniz için yetkilendirilmiş bir yazılım ürünüdür.
 • İlk alıcı söz konusu MS Visio 2021 Standard yazılımını zaten yüklemiş ve etkinleştirmişse, Wiresoft'a satıldığında bu yazılım tekrar silinmiştir, böylece ilgili yazılım lisansı tekrar %100 ücretsiz olarak kullanılabilir.
 • Wiresoft tarafından satın alınan ve bu MS Visio Standard 2021 yazılımı gibi yeniden satış için sunulan tüm kullanılmış lisanslar, satıştan önce tam kullanılabilirlik açısından tarafımızdan kontrol edilmiştir.
 • Kullanılmış Microsoft Visio 2021 Standard yazılımının yeniden satışının yasal dayanağı, kullanılmış yazılımın satışına ve satın alınmasına ve kullanımına izin veren yürürlükteki yasadır.
 • Başarıyla tamamlanan satın alma işleminden sonra, MS Visio 2021 Standard uygulamanız Elektronik Yazılım Teslimatı (ESD) aracılığıyla doğrudan kullanımınıza sunulur.
 • Wiresoft ile Visio 2021 Standard Edition gibi kullanılmış bir lisans satın alırken, her zaman yasal ve orijinal bir Microsoft ürünü satın aldığınızdan ve kullandığınızdan emin olabilirsiniz.

Kullanılmış yazılım olarak Microsoft Visio 2021 Standard veya MS Visio 2021'in diğer sürümlerinin yanı sıra eski MS Visio sürümleri veya diğer Microsoft yazılımlarını satın almanızla ilgili başka sorularınız varsa, lütfen e-posta, telefon veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bağlantılar "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"
Müşteri puanları "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler