Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT POWERPOINT 2021

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10488
 • 079-02577
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
1.280,90 TRY * 1.421,90 TRY * (9,92% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Uyumlu


Microsoft PowerPoint ikna edici bilgi görselleştirmeleri tasarlamak ve canlı sunumlar oluşturmak için kullanılan klasik bir yazılım programıdır. PowerPoint 2021 ile, kanıtlanmış Office yazılımının en son sürümü iş, okul ve üniversitede profesyonel sunumlar oluşturmak için kullanılabilir. Profesyonellerin yanı sıra yeni başlayanlar da, konuları ve içerikleri bilgilendirici ve aynı zamanda etkileyici bir şekilde slaytlar üzerinde derlemek ve bunları canlı bir sunumla aktarmak için sezgisel olarak kullanılabilen araçlarla desteklenir.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT POWERPOINT 2021"

Tek başına bir program olarak Microsoft PowerPoint 2021

Microsoft PowerPoint , ikna edici bilgi görselleştirmeleri tasarlamak ve canlı sunumlar oluşturmak için kullanılan klasik bir yazılım programıdır. PowerPoint 2021 ile, denenmiş ve test edilmiş Office yazılımının en son sürümü işte, okulda ve üniversitede profesyonel sunumlar oluşturmak için kullanılabilir. Profesyonellerin yanı sıra yeni başlayanlar da, konuları ve içerikleri bilgilendirici ve aynı zamanda etkileyici bir şekilde slaytlar üzerinde derlemek ve bunları canlı bir sunumla aktarmak için sezgisel olarak kullanılabilen araçlarla desteklenir.

Yeni revize edilmiş, kullanıcı dostu Microsoft PowerPoint 2021 kullanıcı arayüzü, programa hızlı bir giriş sağlarken, geniş şablon ve tasarım seçenekleri, bireysel bir görünüme sahip sunum slaytlarının oluşturulmasına olanak tanır.

Yeni PowerPoint 2021 , tabletlerde dokunmatik olarak optimize edilmiş kullanımı ve dijital kalem kullanımını da destekliyor - burada, kişinin kendi taslaklarını kendiliğinden kullanabileceği yeni serbest çizim aracından özellikle bahsetmek gerekir.

Microsoft OneDrive ile ağ oluşturularak PowerPoint 2021 bulut üzerinden ekipler halinde de kullanılabilir. Yüksek güvenlik standartları sorunsuz işbirliğini garanti eder. Ayrıca bu, erişilebilir sunumlar oluşturmayı eskisinden daha da kolay hale getiriyor.

PowerPoint2021 normalde yalnızca ilgili Office sürümünün sabit bir bileşeni olarak mevcuttur, ancak Wiresoft'ta yazılımı ayrı olarak da satın alabilirsiniz. PowerPoint 2021'i bilgisayarınızda veya başka bir son cihazda kullanabilmek için Windows 10 işletim sistemi zorunlu bir gerekliliktir. Güncel PowerPoint 2021'e ek olarak, eski sürümleri ve diğer Office programlarını da Wiresoft çevrimiçi mağazasından yazılım aboneliği olmadan tek kullanıcılı sürüm olarak özellikle düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz. Aşağıdaki ayrıntılı genel bakışta PowerPoint 2021'deki tüm ilginç yeni özellikler gösterilmektedir.

Sürüm 2021'deki yeni PowerPoint özelliklerine genel bakış

PowerPoint 2021, genişletilmiş yakınlaştırma işlevleri ve SVG ve 3D grafiklerin kullanımı gibi önceki araçlara yönelik çok sayıda iyileştirme ve geliştirmenin yanı sıra birkaç yeni özellik de içeriyor.

Etkileyici sunumlar için özel PowerPoint işlevleri

PowerPoint 2021, özellikle sunumları daha da canlı ve ilginç hale getiren bazı yeni pratik işlevler sunuyor:

 • Dönüşüm işlevi kullanılarak, tek tek slaytlar arasında yumuşak geçişler oluşturulur ve tek tek nesneler veya metinler de canlandırılabilir.
 • Yakınlaştırma işlevleri de daha dinamik sunumlar yaratır: Slayt yakınlaştırma ile sunum yapanlar, görsel olarak kesintiye uğramadan sunumun belirli slaytları, bölümleri ve kısımları arasında serbestçe gezinebilirler. Yakınlaştırma efekti böylece süreklilik izlenimi yaratır.
 • Slaytlarda yalnızca ayrıntıları vurgulamak için yakınlaştırmayı kullanmak da mümkündür.
 • Özet yakınlaştırma ile, dinamik efektler oluşturmak için tüm sunum tek bir slaytta özetlenebilir.
 • Ekran sunumları dijital Surface Pen veya Bluetooth üzerinden kullanılabilen başka bir kalemle de yapılabilir: Bu aynı zamanda slaytları değiştirmeyi çok kolaylaştırır; ayrıca sunum sırasında bir slaydın belirli alanlarını vurgulamak ve bunlara daha fazla dikkat çekmek için de kullanılabilir.
 • Kayıt fonksiyonları, video ve ses yorumlarının yanı sıra dijital serbest el girişi için hareketleri kaydetme imkanı sunar. Mevcut tüm özellikler şeritteki "Kayıt" sekmesinde açıkça düzenlenmiştir.
 • Bir sunumu video dosyası olarak dışa aktarırken, keskin filmler için artık yüksek çözünürlüklü 4K çözünürlük de seçilebilir.

Yeni diyagram türleri ve 3D modeller

PowerPoint'e entegre edilmiş önceki grafik ve modellere ek olarak, 2021 sürümü, sunumları gösterme olanaklarını daha da genişleten bir dizi ek diyagramın yanı sıra üç boyutlu modeller de sunuyor:

 • Yeni entegre 3D modellerin tümü 360° döndürülebilir ve ölçeklendirilebilir: Kullanıcılar bu tür üç boyutlu içerikleri kendileri de oluşturabilir ve bir PowerPoint dosyasına ekleyebilirler.
 • Morph geçişi uygulanarak 3D modeller de hareketlendirilebilir.
 • Artık mevcut olan ölçeklenebilir vektör grafikleri - SVG (Scalable Vector Graphics) dosyaları olarak da bilinir - 3D modellerde olduğu gibi, görüntü kalitesinde kayıp olmadan istenildiği gibi büyütülebilme, küçültülebilme ve döndürülebilme ve filtrelerle daha fazla işlenebilme avantajına sahiptir.
 • Coğrafi veriler, örneğin bir alandaki belirli istatistiksel dağılımları göstermek için birkaç adımda bir harita diyagramına dönüştürülebilir.
 • Yeni huni diyagramları, süreçlerin aşamalarını özellikle net bir şekilde göstermek için kullanılabilir.

Genel fonksiyonlar

Bu yeni araç ve özelliklere ek olarak PowerPoint 2021, her şeyden önce serbest çizimi destekleyen ve erişilebilir sunum belgelerinin oluşturulmasını kolaylaştıran ve ayrıca programın kullanımını genel olarak daha da verimli hale getiren bir dizi başka yenilik de sunuyor.

PowerPoint'te masaüstü görünümü ve özellikler için yeni seçenekler

Ofis tasarımı da PowerPoint 2021 adresinde, seçime göre etkinleştirilebilen aşağıdaki özelliklerle geliştirilmiştir:

 • PowerPoint 2021 şimdi, programa özgü pencere renklerini akromatik tonlarla değiştirerek çalışma sırasında konsantrasyonu özellikle teşvik eden ek tasarımlar içeriyor: Örneğin beyaz çok parlak bir görünüm sunarken, koyu gri ve özellikle Koyu Mod ile siyah özellikle azaltılmış bir etkiye sahiptir ve gözler için kolaydır.
 • Önceki tipik, tanıdık şerit görünümü, Windows 10 işletim sisteminin de gösterdiği gibi PowerPoint 2021'de kutucuk görünümüyle birleştirildi. Şimdi, sık kullanılan öğeler ve işlevler daha hızlı bulunabilmeleri için daha güçlü bir şekilde vurgulanmaktadır. Sekmeler de farklı şekilde düzenlenebilir ve şerit tamamen gizlenebilir, böylece işlevlere yalnızca genel menü çubuğu üzerinden erişilebilir.

PowerPoint 2021'de Freehand aracı ve diğer grafik özellikleri

PowerPoint 2021'de, yalnızca kalem girişi ve dokunmatik kontrolle değil, aynı zamanda bilgisayar faresiyle de çalıştırılabilen, örneğin diyagramları ve formülleri serbestçe çizmek ve bunları hemen bir sunuya eklemek veya bir süredir Word'de mümkün olduğu gibi metin pasajlarını renkli olarak vurgulamak için güçlü bir serbest el aracı mevcuttur. PowerPoint, diğerlerinin yanı sıra aşağıdaki özelliklere ve efektlere sahiptir:

 • İşaretleme ve çizim için çeşitli kalınlıklarda ve renklerde farklı dijital kalemler kullanılabilir: eskiz çizmek için bir kalem, normal yazı için bir kalem ve kelimelerin vb. altını renkli olarak çizen popüler fosforlu kalem dahil. Ayrıca, metalik efektli kalemlerin yanı sıra galaksi ve gökkuşağı, lav, okyanus, gümüş ve altın gibi tanımlayıcı adlara sahip diğer grafik efektleri de mevcuttur.
 • Serbest el aracı ve "Freehand FormulaInsert" fonksiyonu ile daha da karmaşık matematiksel formüller serbestçe oluşturulabilir ve bir sunuma eklenebilir.
 • Bazen rahatsız edici arka plan olmadan bir resmin yalnızca belirli bir ayrıntısını kullanmak istersiniz, bu durumda arka planın kaldırılması gerekir. PowerPoint 2021'de kırpmak daha da kolaydır çünkü program arka plan alanını otomatik olarak algılar. Parça eklemek veya çıkarmak için entegre kalemle düzeltmeler yapılabilir.
 • Kalemle, bir grafikte yalnızca bunları kullanmak için bir tablonun belirli alanlarını seçmek de mümkündür.

PowerPoint'te erişilebilir sunumlar oluşturma

 PowerPoint 2021 adresinde, önceki iyileştirilmiş seçeneklere ek olarak, slayt oluştururken sunum içeriğini görme engelli izleyiciler için daha kolay okunacak ve anlaşılacak şekilde optimize etmek için yeni işlevler de mevcuttur.

 • Destekleyici hata düzeltme etkinleştirildiğinde, PowerPoint 2021 uluslararası geçerli standartlara dayalı iyileştirmeler için önerilerde bulunur. "Kontrol Et" seçeneğine tıklandığında, program önerilerde bulunur ve bu öneriler kabul edilir ve başka bir tıklama ile otomatik olarak uygulanır.
 • Örneğin, hata düzeltme aracı görsel nesnelerdeki eksik alternatif metnin yanı sıra grafik ve görüntülerdeki yetersiz renk kontrastına işaret eder: "Gri tonlamalı" görünüm sayesinde PowerPoint, renk körü bir kişi için onların görünümünü simüle eder.
 • Önceden tanımlanmış PowerPoint slayt şablonlarını kullanırken, bu tür slayt başlıkları otomatik olarak bir başlık yapısı içerecek şekilde entegre edilir.
 • Burada, yapay zeka özelliği QuickStarter da yeni bir sunum için pratik bir başlangıç yardımı sunuyor, çünkü kullanıcıları tematik araştırmanın yanı sıra yapılandırmada da destekliyor. Bir konu girdikten sonra, QuickStarter eşleşen alt konuların bir listesini görüntüler ve her biri için uygun bir slayt seti önerir. Bing'deki araştırmaya dayanarak, ilgili içeriğe sahip slaytlar oluşturulur ve bunlar üzerlerine tıklanarak seçilebilir. Bir sonraki adımda, arka plan grafikleri de dahil olmak üzere uygun bir görünüm eklenebilir, böylece bir sonraki sunumun temeli birkaç dakika içinde hazır olur.

PowerPoint belgeleri üzerinde daha kolay işbirliği

Bir sunum üzerinde birden fazla kişi çalışıyorsa, yazarın adı da dahil olmak üzere yaptıkları değişiklikler veya geri bildirimler görüntülenebilir ve ayrıca geri alınabilir. Bunu yapmak için sunumun bir kopyasının OneDrive veya SharePoint'te bulutta yayınlanması gerekir. İlgili tüm kişiler değişikliklerini veya yorumlarını buraya ekledikten sonra, orijinal ve kopya karşılaştırılabilir ve her iki sürüm birleştirilebilir.

PowerPoint 2021 için sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemleri: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
 • İşlemci: min. 1,6 GHz
 • Sabit disk alanı: min. 16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit)
 • RAM: min. 2 GB RAM (32 bit) veya 4 GB RAM (64 bit) - önerilen: 4 GB
 • Grafik kartı: min. 1,280 x 768 piksel, min. WDDM 2.0 ile DirectX 9 - önerilir: DirectX 10

PowerPoint 2021'i Office Suite'in tek bir programı olarak Wiresoft'tan düşük bir fiyata satın alın

MS PowerPoint Microsoft Office paketlerinin klasik bir parçasıdır ve normalde yalnızca diğer Office programlarıyla birlikte kullanılabilir. Wiresoft'ta PowerPoint 2021'i diğer Microsoft yazılım tedarikçilerinin aksine tek başına bir program olarak da satın alabilirsiniz.

Avantajınız: PowerPoint Tek Kullanıcı Lisansı sizi uzun vadeli ve dolayısıyla pahalı bir aboneliğe, güncellemelere veya herhangi bir kullanım kısıtlamasına bağlamaz. Bu nedenle, özellikle Office dışı programları kullanmak istiyorsanız, PowerPoint 2021'i Wiresoft'tan tek bir program olarak satın almak iki kat değerlidir.

Wiresoft ile güvenli yazılım satın alma: Burada satın aldığınız PowerPoint tek kullanıcı lisansı genellikle bir toplu lisans veya kullanılmış bir yazılımdır - bu nedenle özellikle uygun fiyatımız! İşlevsellik açısından bu, Office Suite 2021 içinde de bulunan PowerPoint programıyla tamamen aynıdır. Ayrıca, ne sizin ne de bizim bu tür bir yazılımın satışı veya satın alınmasıyla ilgili yasal bir gri alanda olmadığımızdan emin olabilirsiniz! Kullanılmış veya kullanılmamış her Microsoft programı Wiresoft tarafından gerçek, kusursuz kullanılabilirliği açısından test edilmiştir ve bu nedenle satın alma ve indirme işleminizden sonra sınırsız bir süre boyunca %100 kullanılabilirdir.

Ciddi bir yazılım satıcısı olarak Wiresoft, yalnızca Microsoft'un sunduğu programlarla aynı olan tam sürümleri sunmaktadır. Bu, özel kullanıcıların, serbest çalışanların ve küçük şirketlerin PowerPoint 2021 'un tüm avantajlarından yararlanabileceği ve aynı zamanda tasarruf edebileceği anlamına gelir. Wiresoft Yazılım Mağazasında sadece PowerPoint'i değil, diğer tüm Office programlarını ve diğer birçok Microsoft programını da ayrı ayrı satın alabilirsiniz.

PowerPoint 2021 veya başka bir Office programı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, e-posta, telefon ve sohbet yoluyla uzman tavsiyelerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT POWERPOINT 2021"
Müşteri puanları "MICROSOFT POWERPOINT 2021"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler