Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10148
 • D47-00916
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
1.086,90 TRY * 1.206,90 TRY * (9,94% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


İçeriği ikna edici ve canlı bir şekilde sunmak söz konusu olduğunda, Microsoft PowerPoint bu amaç için hala klasik bir yazılım programıdır. Çeşitli tasarım seçenekleri ve destekleyici işlevleriyle, dinamik geçişler ve animasyonlarla dikkat çeken bilgilendirici slaytlar oluşturmak mümkündür. PowerPoint for Mac 2019 ile, macOS işletim sistemleri için denenmiş ve test edilmiş Office yazılımının en son sürümü artık Wiresoft adresinden satın alınabilir. Sadece profesyoneller ve deneyimli kullanıcılar değil, aynı zamanda yeni başlayanlar ve Windows'a aşina olmayan kullanıcılar da iş, okul ve üniversitede entegre, sezgisel olarak kullanılabilen araçlarla slaytlarda konu ve içerik hazırlama ve bunları profesyonel bir video sunumu olarak da bilgilendirici ve etkileyici olan canlı bir sunumda derleme konusunda desteklenir. Oluşturma sırasında erişilebilirliğe dikkat etme imkanı, PowerPoint 2019 for Mac adresini kullanarak ulaşılabilecek kişilerin çevresini de genişletiyor.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019"

Tek bir ofis programı olarak Mac için Microsoft PowerPoint 2019

İçeriği ikna edici ve canlı bir şekilde sunum şeklinde sunmak söz konusu olduğunda, Microsoft PowerPoint bu amaç için hala klasik bir yazılım programıdır. Birçok tasarım seçeneği ve destekleyici işleviyle, dinamik geçişler ve animasyonlar sayesinde göz alıcı, bilgilendirici slaytlar oluşturabilirsiniz.

Mac için PowerPoint 2019 ile, macOS işletim sistemleri için kendini kanıtlamış ofis yazılımının en son sürümü artık Wiresoft'tan satın alınabilir. Sadece profesyoneller ve deneyimli kullanıcılar değil, aynı zamanda yeni başlayanlar ve Windows kullanmayanlar da iş, okul ve üniversitede entegre, sezgisel olarak kullanılabilen araçlarla slaytlarda konu ve içerik hazırlama ve bunları profesyonel bir video sunumu olarak bilgilendirici ve etkileyici olan canlı bir ders olarak derleme konusunda desteklenir. Oluşturma sırasında erişilebilirliğe dikkat etme imkanı, Mac için PowerPoint 2019 kullanımıyla ulaşılabilecek kişilerin çevresini de genişletiyor.

Mac için Microsoft PowerPoint 2019 'un kullanıcı arayüzü bu süreçte yeniden tasarlandı ve böylece daha da kullanıcı dostu hale geldi; yeni kullanıcılar için bile programa hızlı bir başlangıç sağlıyor. Ayrıca, bireysel bir görünüme sahip sunum slaytlarının oluşturulmasını sağlayan çok çeşitli şablonlar ve tasarım seçenekleri ile desteklenirler.

Ayrıca, Mac için PowerPoint 2019 dokunmatik kullanımı destekliyor - bu tabletlerin yanı sıra dijital kalemlerin genel kullanımı için de geçerli - özellikle yeni serbest çizim aracı, anında profesyonel çizimler oluşturmak için çok çeşitli efekt ve şekillere sahip.

Mac için PowerPoint 2019, geleneksel sağlayıcılardan yalnızca ilgili Office sürümünün sabit bir entegre bileşeni olarak temin edilebilir, ancak yazılımı Wiresoft'un çevrimiçi mağazasından ayrı olarak da satın alabilirsiniz - hem de rakipsiz bir fiyata! Lütfen tüm işlevleri kullanabilmek için aşağıda listelenen sistem gereksinimlerine de dikkat edin. Wiresoft'ta yalnızca Mac için PowerPoint 2019'u değil, önceki sürümleri de düşük bir fiyata tek kullanıcılı sürüm olarak ve diğer ofis programlarını da edinebilirsiniz. Mac için PowerPoint 2019'daki tüm önemli yeni özellikler aşağıdaki ayrıntılı genel bakışta verilmiştir.

Mac 2019 sürümündeki yeni PowerPoint özelliklerine genel bakış

Mac için PowerPoint 2019, mevcut araçların özellik setinde birçok iyileştirme ve geliştirmenin yanı sıra birçok yeni özellik içerir. Morph işlevi, SVG ve 3D grafiklerin eklenmesi ve erişilebilir sunumlar oluşturmak için daha da iyi destek özellikle dikkat çekicidir.

2019'un Mac sürümündeki belirli PowerPoint özellikleri

Microsoft, sunumların akışını daha ilgi çekici ve çeşitli hale getirmek için Mac için PowerPoint 2019'a bir dizi yeni özellik ekledi - özellikle biçimlendirme ve geliştirilmiş video kaydı:

 • Dönüşüm işlevi, animasyonlar için tamamen yeni seçenekler sunuyor. Bu, şekiller, görüntüler ve SmartArt ve WordArt grafikleri gibi tek tek nesnelerin yanı sıra metinleri de canlandırarak ayrı slaytlar arasında kesintisiz geçişler oluşturur - yalnızca diyagramlar hariçtir. Bunu yapmak için, çeşitli efektlerin kullanılabildiği bir dönüşüm geçişi oluşturmak amacıyla iki slaytın en az bir ortak nesneye sahip olması gerekir.
 • Bir sunumu kaydederken, artık sadece video ve ses yorumlarını değil, aynı zamanda dijital serbest giriş için hareketleri de kaydetmek mümkündür: yorumlar ve animasyonların yanı sıra işaretçi hareketleri ve ekran süresi gibi tüm öğeler sunumun içine kaydedilir. Bu, onu PowerPoint'te görüntülenebilecek bir videoya dönüştürür.
 • Çevrimiçi bir video entegre edilerek bir slayta daha fazla dinamizm kazandırılabilir. PowerPoint uygulamasından çıkmak zorunda kalmadan videoyu oynatmak mümkündür. Bu özellik macOS 10.13.4 (High Sierra) sürümünden itibaren kullanılabilir.

Yeni, ölçeklenebilir diyagramlar ve 3D modeller

PowerPoint slaytlarını tasarlamaya yönelik diyagram ve model portföyü de Mac için PowerPoint 2019'da, sunumları resimlendirirken daha da fazla olanak sunan üç boyutlu modeller de dahil olmak üzere bir dizi ek diyagramla genişletildi:

 • Mevcut tüm 3D modeller 360° serbestçe döndürülebilir ve ayrıca kayıpsız ölçeklendirilebilir.
 • Yeni morph işlevi kullanılarak bu 3D modeller de canlandırılabilir.
 • Kullanıcılar ayrıca kendi üç boyutlu içeriklerini oluşturabilir ve bunu bir PowerPoint slaydına ekleyebilir.
 • Ayrıca SVG (Ölçeklenebilir Vektör Grafikleri) dosyaları da yeni - ölçeklenebilir vektör grafikleri; 3D modeller gibi bunlar da görüntü kalitesinde kayıp olmadan istenildiği gibi büyütülüp küçültülebilme avantajına sahip, aynı zamanda serbestçe döndürülebiliyor ve renkli filtrelerle düzenlenebiliyor.
 • Yeni huni diyagramı türü, esas olarak süreç aşamalarını göstermek için çok uygundur.

Mac için PowerPoint 2019'daki genel özellikler

Bahsedilen yeni araç ve özelliklerin yanı sıra Mac için PowerPoint 2019, optimizasyonların yanı sıra başka birçok yeniliğe de sahip. Bunlar arasında özellikle serbest çizim desteğinin yanı sıra erişilebilir sunum belgeleri oluşturma desteği de yer alıyor.

Mac için PowerPoint 2019'da yeni masaüstü görünümü seçenekleri

Tipik Windows ofis tasarımı Mac için PowerPoint 2019'a uyarlanmıştır. Yeni görünüm seçenekleri de isteğe bağlı olarak devre dışı bırakılabilir:

 • Tüm Office uygulamaları için tipik olan şerit görünümü, Mac için PowerPoint 2019'da Windows 10 işletim sistemini karakterize eden Windows kutucuk görünümü ile birleştirilmiştir.
 • Sık kullanılan işlevler ve özellikler artık daha fazla vurgulanarak bulunmaları kolaylaştırılmıştır.
 • Sekmeler ayrıca bireysel ihtiyaçlara göre düzenlenebilir ve şerit tamamen gizlenebilir; işlevler daha sonra üstteki menü çubuğu aracılığıyla kullanılabilir.
 • Mac için PowerPoint 2019 artık program için tipik olan pencere renklerini (kırmızı) akromatik tonlarla değiştiren temalar da içeriyor. Bu, özellikle bir slaytın içeriğini okurken konsantrasyonu artırır. Beyaz görünüm çok parlaktır, Koyu Gri ve Koyu modlu Siyah ise özellikle azaltılmış, daha yüksek kontrastlı bir program ekranı sunar.

Pratik serbest el aleti ve yeni kalemler

Mac için PowerPoint 2019 artık formülleri veya diyagramları ve grafikleri anında çizmek ve bunları bir slayta eklemek için kullanılabilecek pratik bir serbest el aracına sahip. Araç sadece bir kalemle veya dokunma durumunda parmakla değil, aynı zamanda bilgisayar faresiyle de kullanılabilir. Word'den uzun zamandır bilindiği gibi, metin pasajlarını renkli olarak vurgulamak için bir dizi renkli kalem mevcuttur. Mac için PowerPoint 2019'daki serbest çizim aracı özellikle aşağıdaki özellikleri ve efektleri sunar:

 • Çizim ve yazı yazmanın yanı sıra ayrıntıları vurgulamak için, bu amaç için farklı güçlere ve renklere sahip çok çeşitli dijital kalemler mevcuttur: normal not yazmak için bir kalem, eskizlerin ve grafiklerin çizilebileceği bir kurşun kalem ve kelimelerin veya metin bölümlerinin altını renkli olarak çizmek için klasik metin işaretleyici. Program ayrıca galaksi ve gökkuşağı, gümüş ve altın, lav ve okyanus gibi metalik ve diğer grafik efektlere sahip kalemler de içeriyor.
 • Dikkat dağıtan arka planları kaldırmaya yönelik kırpma işlevi Mac için PowerPoint 2019'da önemli ölçüde geliştirildi: Program artık arka plan alanını otomatik olarak algılıyor ve seçiyor. Entegre kalem, parça ekleyerek veya çıkararak seçimi düzeltmek için kullanılabilir.
 • Kırpma işlevi, bir slayt için grafik olarak kullanmak amacıyla bir tablonun belirli alanlarını seçmek için de kullanılabilir.

Mac için PowerPoint 2019'da erişilebilir sunular oluşturma

PowerPoint'te slaytları görme engelli izleyiciler için daha kolay okunup anlaşılabilecek şekilde tasarlama seçenekleri 2019 Mac sürümünde yalnızca iyileştirilmekle kalmadı, aynı zamanda yeni özellikler de eklendi:

 • Mac için PowerPoint 2019'daki destekleyici hata düzeltme, kısmen burada uluslararası olarak geçerli standartlara da dayanarak, çalışma sırasında iyileştirme önerilerinde bulunur. Bunlar tek bir tıklamayla doğrudan kolayca kabul edilebilir ve program bunları otomatik olarak bir alana uygular.
 • Hata düzeltme aracı ayrıca resim ve grafiklere eksik alternatif metin ekler ve yetersiz renk kontrastını düzeltir. "Gri tonlamalı" görünüm, renk körü bir kişinin algısını canlı bir şekilde taklit eder.
 • Mac için PowerPoint 2019'a entegre edilmiş önceden tanımlanmış erişilebilir slayt şablonları, başlık yapısı da dahil olmak üzere uygun slayt başlıklarını zaten içerir.
 • Yapay zeka özelliği QuickStarter, bir sunum oluşturmak için pratik bir başlangıç yardımı sunar: Bu ilk olarak kullanıcıları tematik araştırma konusunda destekler. Bir konu girildiğinde, QuickStarter uygun alt konuların bir listesini görüntüler ve ayrıca her biri için uygun bir slayt seti önerir. Bing'deki araştırmanın sonuçlarına dayanarak, araç ilgili içerik ve yapılarıyla slaytlar oluşturur; istenen slaytlar daha sonra üzerlerine tıklanarak seçilebilir. Son olarak, geriye kalan tek şey arka plan grafikleri de dahil olmak üzere uygun bir görünüm eklemektir ve sunumun temeli sadece birkaç dakika içinde hazırdır.

PowerPoint belgesi üzerinde geliştirilmiş çevrimiçi işbirliği

Birden fazla kişi bir PowerPoint sunusu üzerinde çalışmak istiyorsa, bu Mac'te de mümkündür. Bunun için ön koşul, OneDrive veya SharePoint adlı iki Microsoft bulut hizmetinden birinin kullanılmasıdır. İlk olarak, sunumun bir kopyası burada yayınlanır ve daha sonra ilgili davetli çalışanlar tarafından düzenlenir. İlgili tüm kişiler değişikliklerini veya ek açıklamalarını yaptıktan sonra, orijinal ve kopya(lar) tekrar birleştirilir, böylece farklılıklar görüntülenir ve gerekirse geri alınabilir.

Mac'te Microsoft PowerPoint 2019 kullanmak için sistem gereksinimleri

Aşağıda listelenen bilgiler, bir Apple aygıtında Mac için PowerPoint 2019 'u yüklemek ve çalıştırmak için gereken minimum gereksinimleri listeler.

Yazılımın bazı özelliklerini kullanabilmek için en az macOS 10.13.4 (High Sierra) sürümünün yüklü olması gerektiğini lütfen unutmayın.

 • İşletim sistemi: mevcut üç macOS işletim sisteminden birinin bir sürümü
 • iPad ve iPhone: en az iOS 8.0 veya üstü
 • İşlemci: Intel
 • Bellek: en az 4 GB
 • Sabit disk: en az 3 GB kullanılabilir alan
 • Grafik kartı: en az 1.280 x 800 piksel

Mac için PowerPoint 2019'u Office Suite'in tek bir programı olarak Wiresoft'tan özel bir fiyatla satın alın

Mac için MS PowerPoint 2019, Mac için ilgili Microsoft Office paketinin tipik bir bileşenidir ve genellikle geleneksel yazılım mağazalarında tek başına bulunmaz. Wiresoft'ta Mac için PowerPoint 2019 programını ayrı ayrı da satın alabilirsiniz!

Avantajlarınız: Wiresoft tarafından sunulan PowerPoint'in satın alma sürümü tek kullanıcı lisansıdır ve sizi güncellemeler dahil uzun vadeli ve pahalı bir aboneliğe bağlamadığı gibi işlevler üzerinde herhangi bir kısıtlama anlamına da gelmez. Bu nedenle, özellikle diğer Office programlarına ihtiyacınız yoksa, Mac için PowerPoint 2019'u Wiresoft'tan tek bir program olarak satın almanız iki kat değerlidir.

Wiresoft ile yazılım satın alımınız her zaman ucuz ve aynı zamanda güvenlidir! Burada satın aldığınız Mac için PowerPoint 2019 tek kullanıcı lisansı ya şirketler için daha büyük bir toplu lisanstan geliyor ya da kullanılmış bir yazılım lisansı - dolayısıyla özel fiyat avantajı! İşlevsellik açısından, sunulan yazılım, Mac 2019 için Office Suite'in bir parçası olan ilgili PowerPoint programıyla aynıdır. Bu, daha küçük şirketlerin ve serbest çalışanlar veya özel kişiler gibi bireysel kullanıcıların Mac için PowerPoint 2019 sürümünün tüm avantajlarından yararlanabileceği ve bu süreçte tasarruf edebileceği anlamına gelir.

Wiresoft tarafından sunulan her Microsoft programı, gerçek ve kusursuz kullanılabilirliği açısından test edilmiştir - bu nedenle satın alma işleminizden hemen sonra indirilebilir ve ayrıca sınırsız bir süre boyunca ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın kullanılabilir.

Kullanılmış yazılım satın alırken veya satarken ne sizin ne de bizim yasal olarak belirsiz bir durumda olmadığımızdan her zaman emin olabilirsiniz! Bunun nedeni, kullanılmış yazılım ticaretine AB'de açıkça izin verilmesidir.

Wiresoft'un yazılım mağazasında Mac için PowerPoint'in güncel ve eski sürümlerinin yanı sıra diğer tüm Office programlarını ve ayrıca diğer birçok Microsoft programını ayrı ayrı satın alabilirsiniz.

Mac için PowerPoint 2019 veya başka bir Office yazılımı hakkında herhangi bir sorunuz varsa e-posta, telefon ve sohbet yoluyla yetkin danışmanlığımızdan yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019"
Müşteri puanları "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler