Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 

Ödeme seçenekleri

Hesaptan satın alma (sadece kurumsal müşteriler için)

Bizden e-posta yoluyla bir fatura alacaksınız ve fatura tutarını banka havalesi yoluyla uygun bir şekilde ödeyeceksiniz. Fatura ile ödeme yaptığınızda, kredi riskimizi değerlendirmek için bir hizmet sağlayıcıdan kredi itibarınız hakkında bilgi alırız. Farklı bir ödeme yöntemi seçerek kredi itibarınızın değerlendirilmesini önleyebilirsiniz. Kredibilitenizin değerlendirilmesi bizim için yeterliyse, malları derhal teslim edeceğiz. Faturayı aldıktan sonra14 günlük bir ödeme süresi ile uygun bir şekilde ödersiniz. Fatura ile ödeme seçeneği, siparişin alınmasından sonraki 24 saat içinde tarafımızdan onaylanacak veya reddedilecektir.

Kredi kartı veya Maestro ile ödeme (Paypal Plus / Unzer aracılığıyla)

Kredi kartı veya Maestro ile yapılan ödemeler, ödeme ortağımız Unzer veya PAYPAL tarafından mevcut güvenlik standartlarına göre işlenir. Kredi kartı ile ödeme yaparsanız, siparişiniz gönderildiğinde hesabınızdan tahsil edilecektir.

Sofortüberweisung ile ödeme

Online bankacılığınız aracılığıyla basit ve güvenli. Transfer, çevrimiçi ödeme ortağımız Sofort AG aracılığıyla doğrudan ve TÜV sertifikalı güvenlik standartlarına göre yapılır.

 PAYPAL ile ödeme yapın

PAYPAL hesabı olan tüm müşteriler için karmaşık olmayan ve doğrudan.

Peşin ödeme (ön ödeme)

Lütfen fatura tutarını (banka havalesi veya ödeme makbuzu) sipariş numaranızı belirterek banka hesabımıza havale edin. Banka bilgilerimizi faturada veya sipariş onayında bulabilirsiniz. Havalenizin alınmasından sonra, muhasebe departmanımızdan e-posta yoluyla ödemenin alındığına dair bir onay alacaksınız. Ürün daha sonra aşağıdaki gönderim detaylarına göre gönderilecektir. Peşinödemeiçin ödeme süresi 14 gündür.

Nakliye

Ürünler e-posta yoluyla veya fiziksel bir ürün sipariş edilirse posta yoluyla (DHL paketi) gönderilecektir. E-posta ile gönderim ücretsizdir.

Farklı ödeme yöntemleri için nakliye yöntemi:

Paypal: Akşam 5'e kadar gelen siparişler aynı gün kargoya verilir.

Kredi kartı: Akşam 5'ten önce gelen siparişler aynı gün kargoya verilir.

Sofortüberweisung: Saat 17:00'ye kadar gelen siparişler aynı gün kargoya verilir.

Hesaptan satın alma: Saat 17:00'ye kadar gelen siparişler aynı gün gönderilecektir.

Ön Ödeme: Siparişler yalnızca ödeme alındıktan sonra gönderilecektir.

Almanya içi nakliye ücreti DHL aracılığıyla 4,99 Euro'dur. AB içinde gönderilen ürünler için nakliye ücreti 9,99 Euro'dur. Teslimat DHL tarafından yapılır.

Siparişler ve teslimatlar yalnızca Almanya, Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Yunanistan, Büyük Britanya, İrlanda, İtalya, Lihtenştayn, Lüksemburg, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, İsveç, İsviçre, Slovakya, Slovenya, İspanya, Çek Cumhuriyeti ve Macaristan'da mümkündür.

Teslimat süresi (fiziksel gönderim):
Almanya içinde: 1 - 2 iş günü
Avrupa içinde: 4 - 6 iş günü

Teslimat gecikmeleri durumunda, 24 saat içinde e-posta ile anında geri bildirim alacaksınız. Bir ürün artık mevcut değilse, size eşdeğer bir alternatif sunacağız veya paranızı iade edeceğiz.

Teslimat süreleri

Teslimat süresi
tarafından yapılan ödeme ile başlar -Bankanıza ödeme emrinin verilmesinden sonraki gün peşin hesapla
-Sözleşmenin imzalanmasından sonraki gün hesaptan satın alma ile
-Paypal ile hemen
-Hemen anında havale ile
-Kredi kartı ile hemen

Teslimat süresi, teslimat durumuna bağlı olarak ertesi gün sona erer. Sürenin son günü Cumartesi, Pazar veya teslimat yerinde tanınan bir genel tatil gününe denk gelirse, bir sonraki iş günü bu günün yerini alacaktır.

Teslimatta gecikme olması durumunda sizi derhal bilgilendireceğiz. Bu durumda, bizden bir e-posta alacaksınız veya bir telefon numarası verilmişse, mevcut teslimat durumu ve yeni bir teslimat tarihi hakkında bir mesaj alacaksınız.

SSL Secure ile güvenlik

Siparişleriniz ve adınız, adresiniz veya kredi kartı bilgileriniz gibi ilgili kişisel verileriniz modern güvenlik sistemleri tarafından korunmaktadır. Bu verilerin iletimi, tüm yaygın İnternet tarayıcıları tarafından desteklenen bir güvenlik standardı olan VeriSign'ın Güvenli Yuva Katmanı (SSL) kullanılarak şifrelenir ve yabancılar tarafından okunamaz. Güvenlik durumunu adresin ilk kısmındaki "s" son ekinden anlayabilirsiniz ("http://" yerine "https://").

Kategoriler