Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10043
 • FQC-08190
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
344,90 TRY * 381,90 TRY * (9,69% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  32bit/64bit


Windows 8.1 Professional Microsoft'un önceki sürümden memnun olmayan tüm kullanıcılar için ikna edici bir cevaptır. Bunun ana nedeni, tablet ve akıllı telefon arayüzleri tarzında, programları ve diğer özellikleri görsel olarak azaltılmış, tek renkli simgeler halinde gösteren ve kare temel şekilleri nedeniyle kutucuklar olarak da bilinen tamamen revize edilmiş Metro tasarımıydı.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

 

Ürün Bilgisi "MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL"

Windows 8.1 Pro - kullanılan yazılım olarak yenilikçi Microsoft işletim sisteminin güçlü sürümü

Windows 8.1 Professional, önceki sürümden memnun olmayan tüm kullanıcılar için Microsoft'un ikna edici cevabıdır. Bunun nedeni, her şeyden önce, tablet ve akıllı telefon arayüzleri tarzında, programları ve diğer özellikleri görsel olarak azaltılmış, tek renkli simgeler halinde gösteren ve kare temel şekilleri nedeniyle kutucuklar olarak da bilinen tamamen revize edilmiş Metro tasarımıydı.

Tanıdık ana ekranın  geri dönüşüne ek olarak, Windows 8.1 bir dizi iyileştirme ve özellikle şirketlere yönelik Pro Edition'da, ağların yönetimi ve ilgili güvenlik kurallarının yanı sıra verilerin korunması için vazgeçilmez olan bir dizi vazgeçilmez iş işlevi sunuyor. KOBİ'lerde kullanılmak üzere tasarlanan Windows 8.1 Pro, son cihazların çevrimdışı olsa bile bir ağa erişmesini sağlayan Domain Join gibi özelliklerin yanı sıra özellikle mobil cihazlarda verilerin korunması için BitLocker ve güçlü sanallaştırma teknolojisi Hyper-V gibi özellikler sunuyor. 

8.1 Pro Edition'ın satın alınması, bu Windows işletim sisteminin eski donanım sistemlerinde de kullanılabilmesi gibi büyük bir avantaj sunuyor. Wiresoft online mağazasında Windows 8.1 Pro'nun tek kullanıcılı satın alma sürümünün yanı sıra diğer sürümleri, daha eski veya daha yeni işletim sistemlerini ve diğer birçok Microsoft programını bulabilirsiniz. Aşağıdaki genel bakışta önce Windows 8.1 Pro'nun en önemli yenilikleri, ardından da tüm Windows 8.1 sürümünün önemli özellikleri sunulmaktadır.

Windows 8.1 Pro Sürümünün Özellikleri

Ek özellikleri ve karakteristikleriyleWindows 8.1 Pro, öncelikle ağ güvenliği ve sanallaştırmanın önemli bir rol oynadığı şirketlere ve uzman kullanıcılara yöneliktir. Aşağıdaki özellikler burada kapsamlı olanaklar sunmaktadır:

Windows 8.1 Pro'da Etki Alanına Katılma

Windows 8.1 Pro sürümünün belirleyici özelliklerinden biri, şirketlerin bir ağdaki uç cihazları yönetmesi için gerekli olan Domain Join özelliğidir.

Etki alanına katılma, bilgisayarların fiziksel veya VPN bağlantısına ihtiyaç duymadan Access Directory aracılığıyla bir şirket ağına çevrimdışı olarak bağlanmasına olanak tanır. Çevrimdışı etki alanına katılma, uzaktan sağlama kurallarının tanımlanması da dahil olmak üzere DirectAccess ilkeleri tarafından yönetilir.

Bir etki alanı altında birleştirilen tüm ağ bilgisayarları, bir BT yöneticisi tarafından bir etki alanı denetleyicisi (bir bilgisayar ağındaki bilgisayarların ve kullanıcıların merkezi kimlik doğrulaması için bir sunucu) aracılığıyla yönetilir, böylece ortak bir veritabanı ve güvenlik politikasının yanı sıra benzersiz bir ada sahip olurlar.

Entegre Grup İlkesi Yönetim Konsolu (GPMC) aracılığıyla etki alanı ilkesini değiştirebilir veya yenilerini oluşturabilirler. Windows 8.1 Pro ile bu işlem eski sürümlere göre daha kolaydır. Ayrıca yöneticilerin, genellikle dizüstü bilgisayarlar, tabletler veya akıllı telefonlar gibi özel mobil cihazları içeren belirli bir etki alanına ait olmayan cihazlarla BYOD (kendi cihazını getir) senaryolarını yönetmesini kolaylaştırır.

Windows 8.1 Pro için Hyper-V

Ayrıca Windows 8.1 Pro'ya sanallaştırma teknolojisi Hyper-V'nin yeni sürümü de entegre edilmiştir. Bireysel sistemleri tamamen izole etme imkanına ek olarak, bu, donanım düzeyinde Veri Yürütme Önleme (DEP) ve IPv4 adreslerini yönetmek için Ağ Adresi Çevirisi (NAT) gibi çeşitli güvenlik işlevlerinin kullanılmasını sağlar.

Hyper-V, veri merkezlerinin yanı sıra daha küçük ortamların sanallaştırılması için kullanılır. Windows 8.1 Pro'da bulunan sürümle Hyper-V, istemci sanallaştırması için de kullanılabiliyor. Böylece sanal sunucular, sistem çalışırken Hyper-V ana bilgisayarları arasında taşınabilir veya kopyalanabilir. Ayrıca Hyper-V, sanal sabit disk (veya VDHX) biçimindeki sabit disklerin görüntülerini de işler.

BitLocker ile güvenli sabit disk şifreleme

Bir tablet veya dizüstü bilgisayarın kaybolması veya hatta çalınması ne kadar çabuk gerçekleşir. Mobil cihazın kaybolmasından çok daha kritik olan, cihazda depolanan hassas veya kişisel verilerin artık kullanılamaması veya kötüye kullanılamamasıdır. Windows 8.1 Pro 'ya entegre edilen BitLocker, en azından bu verileri güvenli bir şekilde şifreleyerek yetkisiz kişiler tarafından görüntülenmesini veya suç amaçlı kullanılmasını önler.

Bu amaçla, pratik araç "BitLocker To Go" USB bellekleri ve harici sabit diskleri de şifreleme imkanı sunuyor.

Windows 8.1 Pro'daki diğer özellikler

Buna ek olarak, Windows 81'in Pro sürümü, Trusted Boot ve Secure Boot, Windows Güvenlik Duvarı'nın yanı sıra Windows Defender ve bir URL aracılığıyla yüklenebilecek kötü amaçlı yazılımları tespit eden bir filtre olan Microsoft SmartScreen ile gelişmiş uçtan uca güvenlik sunar.

Ve Şifreleme Dosya Sistemi (EFS) ile NTFS disklerindeki dosyalar Windows NT tabanlı işletim sistemleri altında güvenli bir şekilde şifrelenebilir, böylece yetkisiz kişiler yetersiz korunan erişim hakları veya disklerin çalınması yoluyla bunlara erişse bile gizli ve korunmuş kalırlar.

Windows 8.1 sürümünün en önemli genel yenilikleri ve işlevleri

Sürüm 8.1, önceki sürüm Windows 8'in temel yeniliklerinin çoğunu koruyor, ancak kullanıcıların memnun olmadığı birçok ayrıntıyı iyileştiriyor. Ancak temel olarak, Windows 8.1 ile çalışan tüm son cihazlarda tek tip bir kullanıcı arayüzü sunma fikri korunmuştur.

Döşenmiş "Modern Kullanıcı Arayüzü

Yeni işletim sisteminin tipik kutucuk görünümü kullanıcılar için en çarpıcı özelliktir: daha önce sık kullanılan tüm programların listesi vb. yerine, tüm kullanılan ve standart uygulamalar artık "Modern UI" tasarımında gösterilmektedir - burada UI "Kullanıcı Arayüzü" anlamına gelmektedir - Microsoft tarafından Metro tasarımı olarak da adlandırılmaktadır.

8.1 Pro sürümünün yanı sıra diğer sürümlerde de kullanıcılar, bayraklı göze çarpan düğmeye tıklayarak işletim sisteminin eski sürümlerinden aşina oldukları başlat menüsü görünümüne geçebilirler. Sağ tıklama, önemli Windows ayarlarının yanı sıra sistemi yeniden başlatma veya kapatma seçeneklerine doğrudan erişim sağlar. Windows 8.1 kullanıcıları ayrıca işletim sisteminin kutucuk arayüzü ile mi başlayacağı yoksa hemen masaüstünü mü yükleyeceği konusunda da seçim yapabiliyor.

Arka plan seçimi için, entegre ön resim vb. seçimi yerine, artık kendi fotoğraflarınız vb. de görüntülenebilir. Ayrıca birkaç fotoğrafı dönüşümlü olarak görüntüleme seçeneği de vardır.

Yeni: Karoların boyutu ve şekli artık özelleştirilebiliyor. Tamamen yeni Modern Kullanıcı Arayüzü tasarımının amacı, başlangıçta tüm son cihazlarda (yani PC'lerden veya dizüstü bilgisayarlardan tabletlere ve akıllı telefonlara kadar) tek tip bir görünüm oluşturmaktı; böylece döşeme tasarımı, masaüstü ekrana kıyasla daha küçük bir cep telefonunda görsel olarak daha çekici hale geldi. Sürüm 8.1. Pro vb. artık dört karo boyutu sunuyor: Büyük, Geniş, Orta ve Küçük. Bu, önemsiz veya nadiren kullanılan uygulamaların görsel olarak daha az dikkat çekmesini sağlarken, yeni hava durumu uygulaması gibi popüler uygulamalar için daha büyük ekran, birçok canlı bilgiyi de gösterdiği için önizleme işlevinin kullanımını kolaylaştırıyor. Daha büyük ekranlarda, hangi program olduğuna dair kısa bir metin bilgisi de yer alıyor; bu da daha teknik uygulamalarda oryantasyon için yardımcı oluyor.

Faydalı: Windows 8.1 kutucuk konseptine (henüz) aşina olmayan kullanıcılar için Microsoft, kullanımla ilgili ipuçları, açıklayıcı metinler ve videolar içeren kendi "Yardım ve İpuçları" uygulamasını entegre etti.

Windows 8.1 Pro ile dört uygulamayı aynı anda görüntüleyin

Uygulamalar açıkken, Windows 8.1, ilk uygulamayı ekran genişliğinin üçte birinde ve ikinci uygulamayı genişliğin üçte ikisinde görüntüleyen 8 sürümüne kıyasla, etkin kutucuk programlarını serbestçe seçilebilen boyutlarda yan yana görüntüler. Ekran, özellikle yüksek çözünürlüklü ekrana sahip uç cihazlarda iyi bir şekilde kullanılabilir. Çözünürlüğü 1.920 x 1.200 piksel olan masaüstü ekranlarda dört açık uygulama bile görüntülenebilir. Bölme çizgisini hareket ettirerek, uygulamaların boyutu açıldıktan sonra da değiştirilebilir. Hangi uygulamanın o anda etkin olduğu, bölme çizgisi üzerindeki üç nokta ile gösterilir.

Windows 8.1'deki yeni uygulamalar

Windows 8.1. - elbette Professional Edition'da da - bazı kullanıcıların akıllı telefonlarından kesinlikle özledikleri bir dizi yeni uygulama sunuyor:

 • Hesap makinesi uygulaması: Bu, basit hesaplamalara ve kilometreden mile gibi ölçümlerin dönüştürülmesine olanak tanır. Uygulama ayrıca daha karmaşık formüller içeren bilimsel bir görünüme de sahiptir.
 • Çalar saat uygulaması: Tipik alarm işlevlerine ek olarak, çalar saat ayrıca bir geri sayım sayacı ve bir kronometre sunar.
 • Ses kaydedici uygulaması: İyi bilinen ses kaydedici artık Windows Blue'nun bir parçası: Uygulama ile ses kayıtları yapılabilir ve isteğe bağlı olarak SkyDrive'a da kaydedilebilecek şekilde düzenlenebilir.
 • Yemek Pişirme ve Keyif" uygulaması: Burada, yemek pişirme meraklıları birçok durum için birçok resimli tarif bulacaklar. Entegre alışveriş listesi işlevi, akıllı telefonda kullanımı özellikle pratik hale getirir.

Eski ve yeni uygulamalar selinde bir genel bakış oluşturmak için, Windows 8.1'de bunlar birlikte gruplandırılabilir, bu da uzun listelere tıklamayı gereksiz hale getirir.

Windows 8.1'de Charms Çubuğu

Buna ek olarak, Charms Çubuğu gibi tipik yeni Windows 8 işletim öğelerini kapatmak için ayar seçenekleri mevcuttur. Windows 8 ile birlikte sunulan Charms Bar'ın amacı, kullanıcılara beş önemli fonksiyon olan "Ara, Paylaş, Başlat, Cihazlar ve Ayarlar "a doğrudan erişim sağlamaktır. Kullanıcı fare imlecini ekranın sağ üst köşesine getirdiğinde aktif hale gelir ve kaybolur. Windows 8.1 Pro vb. sürümlerde, gerekmiyorsa Charms Çubuğunu devre dışı bırakmak daha kolaydır. Ayrıca, tek tek uygulamalar arasında geçiş yapma işlevi de monitörün sol üst köşesine tıklanarak devre dışı bırakılabilir.

SkyDrive

Microsoft'un çevrimiçi depolama alanı SkyDrive, 8.1 sürümü için bir kez daha revize edildi. Bu durum özellikle senkronizasyonda kendini göstermektedir: daha önce dosyalar Windows Explorer aracılığıyla SkyDrive'a kopyalandığında, burada depolanan tüm dosyalar otomatik olarak tüm son cihazlarla senkronize edilirken, Windows 8.1'de SkyDrive artık yalnızca klasörleri ve küçük resimleri senkronize etmektedir. Depolama hizmeti yalnızca bir dosyaya çift tıklayarak dosyayı indirir. Bu yeni ayar, özellikle kullanılan cihazlardan bazılarının sabit disk alanı daha azsa ve internet bağlantısı daha zayıfsa kullanışlıdır. Hem yerel olarak hem de SkyDrive'da depolanan tüm veriler yeni SkyDrive uygulaması aracılığıyla yönetilir. Windows 8.1 ayrıca önemli bilgisayar ayarlarını ve belirli yedekleme dosyalarını SkyDrive'da depolar.

Windows 8.1 Pro'yu yüklemek için donanım gereksinimleri vb.

Windows 8.1 Pro 'nun bir son cihazda sorunsuz çalışabilmesi için belirli donanım gereksinimlerini karşılaması gerekir. Windows 8.1 Pro'nun 32-bit ve 64-bit sürümleri mevcuttur; yalnızca 64-bit sürümü belirli programların ve uygulamaların tam olarak kullanılabilmesini garanti eder. Windows 8.1 yüklenirken aşağıdaki temel teknik özellikler karşılanmalıdır:

 • İşlemci: min. 1 GHz, PAE, NX ve SSE2 desteği ile
 • RAM: 32 bit için en az 1 GB veya 64 bit için 2 GB RAM
 • Sabit disk alanı: 32 bit için en az 16 GB veya 64 bit için 20 GB
 • Grafik kartı: WDDM sürücüsü ile Microsoft DirectX 9

Windows 8.1 Pro'yu Wiresoft'un online mağazasından uygun fiyata satın alın

Windows 8.1 Pro -eğer varsa- geleneksel ticarette yeni bir tek lisans olarak hiç de azımsanmayacak bir fiyatla sunulmaktadır. Ancak Wiresoft online mağazasında Windows 8.1 Professional'ı tek kullanıcı lisansı olarak kullanılmış yazılımdan çok daha düşük bir fiyata satın alabilirsiniz - aynı yazılım ürününü alacaksınız.

Bu şu şekilde çalışır: Sunulan tek Windows 8.1 Pro Edition lisansı, bir şirket tarafından satın alınan toplu lisansın bir parçasıydı. AB'de tamamen yasal bir süreç olan yeniden satış yoluyla bu parçalara ayrılmış ve daha sonra kullanılmış yazılım olarak adlandırılan ve sunulan bireysel lisanslara dönüştürülmüştür. Ancak, toplu lisansın bu şekilde bölünmesi veya kullanılmış yazılım olarak etiketlenmesi, diğer şeylerin yanı sıra, yazılımın aşınma ve yıpranmaya maruz kalmaması nedeniyle bu Windows 8.1 Pro masaüstü işletim sisteminin işlevselliği üzerinde herhangi bir olumsuz etkiye sahip değildir.

Wiresoft ile yazılım satın almak her zaman ucuz ve aynı zamanda güvenlidir! Bu Windows 8.1 Pro işletim sistemini Wiresoft Mağazasından sadece çok uygun bir fiyata satın almakla kalmazsınız, aynı zamanda satın alma işleminiz güvenlidir: Wiresoft sadece Microsoft ürünüyle aynı olan orijinal Windows 8.1 Professional yazılımını satar. Bu nedenle, başarıyla tamamlanan satın alma işleminden sonra, Windows 8.1 Pro lisansınızı hemen indirip son cihazınıza yükleyebilir ve herhangi bir zaman kısıtlaması olmaksızın yalnızca sizin için geçerli olan birlikte verilen toplu lisans anahtarıyla etkinleştirebilirsiniz. Wiresoft Yazılım Mağazasından Windows 8.1 Pro gibi kullanılmış yazılım satın almak sizin için herhangi bir yasal risk oluşturmaz, çünkü kullanılmış yazılım ticaretine yasalar tarafından açıkça izin verilmektedir ve bu da yasal olarak bağlayıcı birçok kararla onaylanmıştır.

Wiresoft'tan kullanılmış yazılım satın almak, Windows 8.1 Professional masaüstü işletim sistemini kullanabilmek için müşterilerimize diğer tekliflere göre uygun bir alternatif sunmaktadır. KOBİ'ler ve kuruluşların yanı sıra, müşterilerimiz arasında serbest meslek sahipleri ve düşük fiyatlı yazılım teklifimizden yararlanmaktan mutluluk duyan özel kişiler de bulunmaktadır!

Wiresoft Yazılım Mağazasında Windows 8.1 Pro'nun yanı sıra Windows masaüstü işletim sisteminin diğer sürümlerini ve diğer Microsoft programlarını hemen indirebileceğiniz düşük fiyatlı bir satın alma sürümü olarak bulabilirsiniz. Bu veya başka bir Microsoft yazılımı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbette veya e-posta ya da telefon yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler