Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10449
 • D87-07606
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
4.730,90 TRY * 5.255,90 TRY * (9,99% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Microsoft Visio 2021, hem iş hem de teknik alanlarda çok çeşitli süreçleri ve diyagramları görselleştirmeye yönelik profesyonel yazılımın en son sürümüdür; özellikle Visio 2021 Professional'da bulunan yeni araçlar ve formlarla, eskisinden daha karmaşık konular veya veri kümeleri bile net bir şekilde sunulabilir. MS Office programlarından da aşina olunan ve yeni sürümde güncellenen sezgisel masaüstü arayüzü, Visio 2021'e başlamayı özellikle kolaylaştırır: yeni kullanıcılar bile yollarını çabucak bulur ve projeleri için veri ve fikirleri bilgilendirici diyagramlara ve sunumlara dönüştürmek için araçları ve özellikleri hemen kullanabilir. Visio 2021 Professional, dokunmatik özellikli cihazlarda dijital kalemle ve parmakla da kullanılabiliyor.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL"

Visio 2021 Professional - çok yönlü Microsoft görselleştirme yazılımının en son sürümü

Microsoft Visio 2021, hem iş hem de teknik alanlarda vb. çok çeşitli süreçleri ve diyagramları görselleştirmeye yönelik profesyonel yazılımın en son sürümüdür; özellikle Visio 2021 Professional'da bulunan yeni araçlar ve formlarla, eskisinden daha karmaşık konular veya veri kümeleri bile net bir şekilde sunulabilir.

MS Office programlarından da tanıdık gelen ve yeni sürümde güncellenen sezgisel masaüstü arayüzü, Visio 2021'e başlamayı özellikle kolaylaştırıyor: yeni kullanıcılar bile yollarını çabucak buluyor ve projeleri için veri ve fikirleri bilgilendirici diyagramlara ve sunumlara dönüştürmek için araçları ve özellikleri hemen kullanabiliyor. Visio 2021 Professional, dokunmatik özellikli cihazlarda dijital kalemle ve parmakla da kullanılabiliyor.

MS Visio 2021 Professional, iş akışlarının ve organizasyon şemalarının ayrıntılı açıklamalarını oluşturmak için yeni şekiller de içerir, ancak aynı zamanda çok çeşitli teknik sistemleri ve süreçlerini temsil etmek için de kullanılabilir - diğer şeylerin yanı sıra, sınıfları ve arayüzleri modellemek için UML yapı diyagramları ve AutoCAD'den kolayca içe aktarılan DWG dosyaları da mevcuttur. Microsoft Azure Active Directory veya Exchange Server kullanılırken, veriler Excel'den doğrudan şekillere de aktarılabilir.

MS Visio 2021 sürümlerinin yanı sıra diğer yeni Microsoft uygulamalarının fiyatlarının da artırılacağı zaten biliniyor! Wiresoft, bu Microsoft Visio 2021 Professional Edition'ı halihazırda satın alma sürümü olarak tek bir lisans şeklinde ve önemli ölçüde daha düşük bir fiyata kullanılmış yazılım olarak sunmaktadır - sadece ekibimizle iletişime geçin ve indirmeniz için ne zaman hazır olacağını hemen öğrenin.

Wiresoft Software çevrimiçi mağazasında kullanılmış yazılım olarak bulunan ve indirimli fiyatla da satın alabileceğiniz diğer tüm Microsoft uygulamaları hakkında daha fazla bilgi edinin, örneğin Visio 2021 Professional ile uyumlu programlar. Aşağıdaki genel bakışta, yeni MS Visio 2021 Professional Edition'ın klasik özelliklerinin yanı sıra şimdiye kadar bilinen yenilikler ve optimizasyonlar hakkında bilgi bulacaksınız.

Şimdiye kadar bilinen: Visio 2021 Professional Edition'daki yenilikler şunlardır

Satın alma lisansı olarak MS Visio 2021 Professional Edition'ın işlevsel kapsamı Visio Online Plan 2 ile benzer olacaktır. Aşağıdaki detaylar da Microsoft tarafından duyuruldu: Masaüstü görünümü, şeritteki yeni güncellenmiş sekmeler de dahil olmak üzere modernleştirildi. Elbette Visio 2021 Professional, ekip işbirliği için geliştirilmiş destek de dahil olmak üzere şekiller, şablonlar ve stiller için güncellemeler de içeriyor: birkaç kişi aynı anda tek bir diyagram üzerinde çalışabilir ve bu da verilere bağlanabilir. Visio Professional 2021, bilgi sızıntılarını önlemek için bilgi haklarını yönetme konusunda da kapsamlı seçenekler sunar. Ayrıca, Visio 2021 Professional şunları sunar:

 • Ağ topolojileri, sanal bilgisayar yapılandırması ve diğer birçok işlem dahil olmak üzere kullanıcıların Azure diyagramları oluşturmasına yardımcı olacak yeni şablonlar.
 • Amazon Web Services (AWS) için yeni altyapı şekilleri ile ilgili şablonlar artık diyagramlar için de kullanılabiliyor.
 • Visio gösterimleri için arşiv görüntüleri, simgeler ve daha fazlasından oluşan bir kütüphane de dahil olmak üzere daha zengin medya içeriği kullanılabilir.
 • Mekânsal aralıklara ilişkin mevcut yönergeleri dikkate alan iş yerlerinin planlanmasına yönelik yeni şekiller. Suç mahallerini görselleştirmek için yeni şekiller ve mobil uygulamalar için tel kafes diyagramları da dahil edilmiştir.

MS Visio 2021'deki çok çeşitli diyagramları kullanın veya kendi şekillerinizi oluşturun

Visio 2021 Professional, akla gelebilecek tüm alanların temsil edilebileceği kapsamlı bir Visio diyagramları koleksiyonu sunar. Doğru diyagramı bulmayı kolaylaştırmak için bunlar, daha sonra tek tek şekilleri içeren sözde şablonlara göre açıkça düzenlenmiştir. Bu şekillere kullanıcı tarafından metin eklenebilir - yazarken otomatik olarak eklenebilir ya da bir Excel elektronik tablosuna veya Exchange veritabanına bağlanabilir: MS SharePoint veya OneDrive Hizmetleri kullanıldığında, bunlar da bu yolla içe aktarılabilir. Entegre şekillerin çoğu endüstri standardı uyumludur, yani daha fazla kullanım için bağlayıcı bilgiler içerirler.

Visio 2021 Professional, yaklaşık 400'ü güncellendiklerinde kendilerine bağlı meta verileri otomatik olarak ayarlayan "akıllı" şekiller olmak üzere 600'den fazla şekil içerir. Ayrıca Visio 2021 Professional 'da kendi şekillerinizi oluşturabilir ve bir sonraki kullanımınızda tekrar kullanılabilir olmaları için bunları ana şekil olarak kaydedebilirsiniz.

Özellikle Visio 2021 Professional, kullanıcılara muhtemelen yalnızca bu sürümde mevcut olacak bir dizi ek diyagram sunuyor:

 • UML diyagramları: Visio 2021 Professional'a entegre UML araçları, bağlantı noktaları ve arayüzler gibi ilişkileri ve bileşenleri görselleştiren iletişim, bileşen ve dağıtım diyagramları oluşturmak için de kullanılabilir. Grafiksel modelleme dili UML - Unified Modelling Language - özellikle yazılım bileşenlerinin görselleştirilmesi ve dokümantasyonunun yanı sıra şartnameler ve tasarımlar için geliştirilmiştir: UML sınıf diyagramları, bir sistemin nesneleri arasındaki ilişkileri içeren statik görünümleri gösterirken, UML bileşen diyagramları, ilgili bileşenlerin ilişkilerinin yanı sıra bir kodun yapısını göstermek için kullanılır. Ayrıca, donanım ve yazılım unsurlarının konfigürasyonunun gösterimi için UML dağıtım diyagramları ve aktörler veya nesneler arasındaki etkileşimlerin görselleştirilmesi için UML sıra diyagramları dahil edilmiştir.
 • Veritabanı Gösterim Diyagramları: Varlık İlişki Modeli (ER modeli veya ERM) olarak da adlandırılan bu modeller, bir veritabanının grafiksel modelini oluşturmak için kullanılabilir.

MS Visio 2021 Professional'da diğer diyagram türleri

Visio 2021 Professional yine birçok farklı türde diyagram ve özelliğin yanı sıra ek dosya türleri için destek sunuyor. Buna ek olarak, pratik başlangıç diyagramları, özellikle akış şemaları, iş akışları ve zaman çizelgelerinin görselleştirilmesinde sıklıkla kullanılan beyin fırtınası, organizasyon şemaları ve SDL (Şartname ve Tanımlama Dili) alanlarında Visio yazılımına daha hızlı bir giriş sağlar ve özellikle yeni başlayanlar için bunları oluştururken pratik ipuçları içerir.

Visio 2021 Professional 'da bulunan şekiller de çeşitli araçlarla yaratıcı bir şekilde uyarlanabilir: Degradeler ve saydamlıklar, gölge, parıltı, ayna ve 3D efektleri ve diğer birçok olasılık seçilebilir.

Visio 2021 ayrıca AutoCAD dosyaları için optimize edilmiş destek sunar, böylece DWG veya DXF dosyaları da gecikmesiz şekil kaplaması dahil olmak üzere içe aktarılabilir ve ölçeklendirilebilir. Bina planları ve kat planları gibi AutoCAD nesneleri bir Visio Şekline dönüştürülebilir ve daha sonra başka Visio Şekilleri ile desteklenebilir.

Visio 2021 Professional Edition'daki diyagram türlerine genel bakış

Örneğin Visio 2021 Professional'da, aşağıdaki sık kullanılan diyagram türleri veya şekilleri birçok varyantta mevcuttur:

 • Akış şemaları, Swimlane diyagramları, çapraz fonksiyonel akış şemaları (IDEF0 diyagramları ve BPMN diyagramları) ve iş süreci diyagramları dahil olmak üzere iş süreçlerinin veya teknik prosedürlerin bireysel aşamalarını görselleştirir - bunlar, diğer alanların yanı sıra iş bilişiminde veya süreç yönetiminde karmaşık operasyonel süreçleri açıklamak için kullanılır. Pivot diyagramlar, zaman çizelgesi diyagramları ve 3D çubuk grafikler de belirli yönleri göstermek için kullanılır.
 • Süreç akış diyagramları teknik alanda kimyasal ve endüstriyel süreçleri ve tesisleri görselleştirmek için kullanılırken
 • BT diyagramları, örneğin aktif dizinler ve veritabanları için kullanılır.
 • Organizasyon şemaları, sıra diyagramları, faaliyet diyagramları ve durum diyagramları, organizasyonlar içindeki yapıların yanı sıra etkileşimlere dahil olanları veya ayrıca nesnelerin ürün yaşam döngüsünü açıklığa kavuşturur.
 • Kullanım senaryosu diyagramları ve iletişim diyagramları ise etkileşimleri ve iş projelerinin farklı aşamalarını görselleştirir.
 • Kat planları ve bina planları, odaların kullanımını görselleştirmek için bir şirkette alan planlamasına yardımcı olur ve bina hizmetleri için IEEE uyumlu teknik gösterimler de mevcuttur.
 • Tel kafes diyagramları , uygulama geliştirmede, örneğin kullanıcı arayüzünü ve bireysel işlevleri ve içerikleri netleştirmek için kullanılır.

Microsoft Visio 2021 Professional'ı kullanmak için donanım gereksinimleri

MS Visio 2021 Professional Edition'ın yine hem 32 bit hem de 64 bit sürüm olarak sunulması ve yalnızca Windows 10 veya Windows Server 2019 ile birlikte kullanılabilmesi bekleniyor. Daha fazla ayrıntıyı doğrudan Wiresoft ekibinden e-posta, telefon veya sohbet yoluyla öğrenebilirsiniz. Bireysel asgari gereklilikler hakkında daha fazla ayrıntı aşağıdaki genel bakışta bulunabilir:

 • İşletim sistemleri: Windows 10, Windows Server 2019
 • İşlemci: 1,6 GHz, çift çekirdekli
 • RAM: 4 GB RAM (64 bit) veya 2 GB RAM (32 bit)
 • Sabit disk alanı: 4.0 GB
 • Ekran/ekran çözünürlüğü: 1,280 x 768
 • Grafikler: Grafik donanımını hızlandırmak için DirectX 10 grafik kartı
 • Visio dosyalarının bulut tabanlı kullanım özelliklerini kullanmak için bir Microsoft OneDrive, OneDrive İş veya SharePoint hesabı gerektirmesi bekleniyor

Wiresoft Yazılım Mağazasından kullanılmış yazılım olarak Microsoft Visio 2021 Professional satın alın

Mevcut MS Visio 2021 Professional Edition, Wiresoft Yazılım Mağazasında kullanılmış tek bir lisans olarak zaten sunulmaktadır ve resmi çıkış tarihinden sonra kullanılabilir. Kullanılmış yazılım olarak fiyat, bu sürümün ilgili yeni yazılımından daha düşüktür. Wiresoft'tan Microsoft Visio 2021 Professional için kullanılmış yazılım satın alırken bu avantajlardan yararlanın:

 • Wiresoft'tan MS Visio 2021 Professional satın aldığınızda, daha önce bir Avrupa şirketi tarafından satın alınmış ve yeniden satılmış olan tek bir lisansa sahip olursunuz. Yeniden satış nedeniyle, sunulan MS Visio 2021 Professional lisansı, bu yazılımın işlevselliğinde herhangi bir kısıtlama anlamına gelmeyen veya bu lisansın zaten kullanılmış olduğunu belirten "kullanılmış" ibaresi olmaksızın kullanılmış olarak işaretlenmiştir.
 • Bu MS Visio 2021 Professional ve Wiresoft tarafından satışa sunulan diğer kullanılmış Microsoft lisansları, sınırlı kullanımlı veya zaman sınırlı test sürümleri değildir ve önceden etkinleştirilmiş bir lisans anahtarı içermez, ancak satın alma işleminizden sonra yalnızca sizin için yetkilendirilmiş bir yazılım ürünüdür.
 • İlk satın alan kişi bu Microsoft Visio 2021 Professional yazılımını yüklemiş ve etkinleştirmişse, Wiresoft'a yapılan satışla birlikte bu durum tekrar silinmiştir, böylece söz konusu yazılım lisansı tekrar %100 ücretsiz olarak kullanılabilir hale gelmiştir.
 • Kullanılmış Microsoft Visio 2021 Professional yazılımının yeniden satışının yasal dayanağı, bu yazılımın satışına ve satın alınmasına ve kullanımına izin veren yürürlükteki yasadır.
 • Wiresoft tarafından satın alınan ve yeniden satış için sunulan tüm bu tür kullanılmış lisanslar, satıştan önce tam kullanılabilirlik açısından tarafımızdan test edilmiştir.
 • Başarıyla tamamlanan satın alma işleminden hemen sonra, MS Visio 2021 Professional uygulamanız Elektronik Yazılım Teslimatı (ESD) yoluyla kullanımınıza sunulur.
 • Bu nedenle, Wiresoft ile bir lisans satın alırken, Visio 2021 Professional Edition'ın yasal ve orijinal bir Microsoft ürününü satın aldığınızdan ve kullandığınızdan emin olabilirsiniz.

Kullanılmış yazılım olarak Microsoft Visio 2021 Professional veya MS Visio 2021'in başka bir sürümünün yanı sıra eski MS Visio sürümleri veya diğer Microsoft yazılımlarının kullanılmış lisansını satın almanızla ilgili başka sorularınız varsa, lütfen e-posta, telefon veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçin.

Bağlantılar "MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

MICROSOFT WORD 2021 MICROSOFT WORD 2021
1.280,90 TRY *
Kategoriler