YETKİLİ ORİJİNAL ÜRÜN
24 SAAT İÇİNDE NAKLİYE
SOHBET, E-POSTA VE TELEFON İLE DESTEK
ÜCRETSİZ HATTI +4969 - 173261340

Hakkımızda

Bazen basit fikirler en iyisidir.

Günümüzün hizmet toplumunda, neredeyse her şirket ortak yazılım kullanmaya dayanıyor. Aynı zamanda, yaygın formatların fiyatları da her yıl artıyor. Bunda şaşılacak bir şey yok, çünkü geçmişte geliştiriciler ve üreticiler neredeyse hiç rekabetin olmadığı bir tekel konumu elde edebilmişlerdi. Bu başlangıç pozisyonu, büyük şirketlere fiyatları istedikleri gibi ayarlama imkanı vermektedir. Wiresoft olarak, yazılım sağlayıcılarının tekelci konumuna nasıl karşı koyabileceğimiz konusunda basit bir fikrimiz var.

Standart yazılım kullanan şirketler, önceden satın aldıkları lisansları alıp satarak maliyetlerini önemli ölçüde düşürebilirler. Ayrıca bu uygulama, yazılım pazarının serbestleştirilmesinde yeni standartlar ve geleneksel sağlayıcıların artan fiyatlarına karşı bir ünlem işareti oluşturmaktadır.

İkinci el yazılım ticareti sadece ekonomik açıdan mantıklı değil, aynı zamanda şirketlerin sürekli gelişimine de hitap ediyor. Zira yazılım, halihazırda canlı bir ikinci el ticaretinin mevcut olduğu standartlaştırılmış bir mal değildir. Bilgisayar sistemleri ve programları daha fazla esnekliğe tabidir, sürekli olarak güncellenmeleri ve şirketin ihtiyaçlarına göre uyarlanmaları gerekir. 

Biz de buradan başlamak istiyoruz. Devralmalar, birleşmeler veya iflaslar sırasında, halihazırda satın alınmış olan lisanslar genellikle atıl durumda kalmaktadır. Şirketimiz kullanılmayan yazılımları lisansları ile birlikte satın almakta ve diğer şirketlere devretmektedir. Bu sayede hem satan hem de satın alan şirketler kullanılmış yazılımların geri dönüşümünden fayda sağlamaktadır.

son görülen