Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 

header_wiresoft

BİZ KİMİZ VE NE YAPIYORUZ?

Wiresoft, tanınmış üreticilerin yazılımlarını indirmek için Avrupa'nın en büyük çevrimiçi mağazasını işleten genç ve uluslararası bir e-ticaret şirketidir. 2010'da kurulan bir start-up şirketi olarak, profesyonel hizmetler ve çeşitli ürün portföyümüzle Almanya'da başarılı bir şekilde yerimizi aldık. Online mağazamız ile B2C ve B2B sektörlerinde faaliyet gösteriyoruz. Harici ve dahili danışmanlık hizmetlerimizin bir parçası olarak, yaklaşan denetimler, lisanslama modelleri, süreç optimizasyonu sorunları ve daha fazlası hakkında yetkin tavsiyeler de sağlıyoruz. Bu arada, Wiresoft Group büyüyerek yetişkin bir şirket haline geldi ve 27'den fazla ülkede uluslararası alanda kendini kanıtladı. 

 

NE SUNUYORUZ?

 
about-us-1

para

REKABETÇI FIYATLAR

Öncelikli hedefimiz, müşterilerimize her zaman uygun satın alma fiyatları ve kapsamlı hizmet sunmaktır. B2C ve B2B müşterilerine hitap ediyoruz.

hizmet

SERVİS

Müşterilerimize pazartesiden cumaya mesai saatleri içinde (8:00 - 16:00) telefon, canlı sohbet, ekran paylaşımı veya e-posta yoluyla uzman tavsiyesi sağlıyoruz - Wiresoft'tan satın alınan yazılımların kurulumuna da yardımcı oluyoruz.

about-us-2

about-us-3

alıntı

"%100 para iade garantimiz sayesinde, müşterilerimizin bir noktada sorunlarıyla baş başa kalma konusunda endişelenmelerine gerek yok!"

CEO - Soheil Hosseini

kalite

KALİTE

Wiresoft, makul bir fiyata test edilmiş kaliteyi temsil eder. Yüksek eğitimli personelimiz, satışa sunulan ürünlerin yüksek kalite standartlarımızı karşılayıp karşılamadığını önceden kontrol etmektedir. Bu, ürünün ilgili ekonomik alana adanmış orijinal bir ürün olmasını sağlar. Mallar ancak başarılı bir incelemeden sonra satış platformumuza yerleştirilir. Bu sayede tüm dünyada birçok memnun müşterinin güvenini kazandık. Wiresoft'un yazılımı ile güvenli taraftasınız.

about-us-4
about-us-5

 sürdürülebi̇li̇rli̇k

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sürdürülebilirlik şirketimiz için en önemli önceliktir. Bu nedenle, mevcut kaynakların daha sorumlu bir şekilde kullanılmasını sağlamak için son yıllarda daha fazla adım attık: Yüksek kağıt tüketimini telafi etmek için Wiresoft'taki neredeyse tüm süreçler dijital olarak kontrol edilmektedir. Çalışma arkadaşlarımız, çevreyi korumak adına, toplu taşıma araçlarıyla işe gitmek için indirimli iş bileti başvurusunda bulunma seçeneğine de sahiptir.

b2b

B2B

B2B mağazamızda, ticari ve kamu sektörleri için geniş bir yelpazede yazılım ürünleri sunuyoruz. B2B müşterileri için özel müşteri hizmetleri sunuyoruz. Gerekirse, işletme ekibi ayrıca yaklaşan projeler için yerinde destek sağlar ve özelleştirilmiş satın alma tavsiyelerinin yanı sıra lisanslama sorunları ve yaklaşan denetimler için kapsamlı destek sunar. Harici olarak, teknik danışmanlarımız ön denetimlerden ve süreç optimizasyonu gibi teknik tavsiyelerden sorumludur. Dahili olarak, test ortamını yönetir ve dahili danışmanlık, atölye çalışmaları ve daha fazlasını yürütürler. Satın aldıktan sonra bile size yoğun profesyonel destek ve kapsamlı hizmet sunuyoruz.

about-us-6
 
 

NEREDEN GELİYORUZ?

Zeitstrahl 2010 2017 2019 2022 Kuruldu Uluslararası-laştırma Ek lokasyonlarınaçılması Bir avukattarafından incelenen iş modeli 27'den fazla ülkede aktif
kalp_ikonu 1.000.000 mutlu müşteri̇ler
 
users_icon55 Meslektaşlarımız
 
e_icon4.8 TrustedShops incelemeleri
 
 

BİZİM VİZYONUMUZ

Disiplinler arası ve çok kültürlü bir şirket olarak Wiresoft

 
vizyon-01

Son yıllarda ekibimiz pazarlama, geliştirme, yabancı dilde müşteri desteği, satın alma, satış ve sekreterlik alanlarındaki meslektaşlarımızı da kapsayacak şekilde genişledi. Bu da iş alanlarımızı sürekli olarak geliştirmemize, ürün yelpazemizi genişletmemize ve müşteri tabanımızı artırmamıza olanak sağlıyor.

 
vizyon-2

Ekip çalışması ve açık bir kurum kültürü bizim için boş sözler değil, içselleştirilmiş ve yaşanmış değerlerdir. Kendimizi büyük, çeşitli ve güçlü bir ekip olarak görüyoruz: meslektaşlarımız arasında iyi bir işbirliği karşılıklı saygı ve güvene dayanır. Wiresoft'ta herkes, olumlu bir çalışma ortamında benzersiz potansiyelini tam olarak kullanabilmek için kendi zorluklarını keşfetme fırsatını hak eder.

 
vizyon-3

Kozmopolitlik ve çok kültürlülük de bizim için özellikle önemli değerlerdir: bir şirket olarak, küreselleşmiş bir dünyanın farklı ihtiyaçlarını her zaman karşılamak istiyoruz ve hiçbir şekilde dışlanmaya tolerans göstermiyoruz. Ekibimizin çok kültürlü yapısı Wiresoft'un uluslararası yönelimini yansıtmaktadır: bu da çok kültürlü bir dünyada her zaman kişiye özel hizmetler sunmamızı sağlamaktadır.

 
vizyon-4

En iyi tekliflerimiz ve kişiye özel hizmetimizle dünyanın her yerinde her zaman son derece uygun bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz. Her zaman geniş bir yelpazede güçlü markalı yazılımların yanı sıra rakipsiz düşük fiyatlar ve yüksek müşteri dostu olmayı garanti ederek, uluslararası odaklı bir şirket olarak büyümeye devam ediyor ve hedeflerimize her geçen gün daha da yaklaşıyoruz.

 
Kategoriler