Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL

Anında indirme olarak kullanılabilir

  • SW10045
  • FQC-09525
  • Kalıcı olarak geçerli
  • Tüm diller
  • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
549,90 TRY * 609,90 TRY * (9,84% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  32bit/64bit


Bu işletim sisteminin daha basit sürümleriyle karşılaştırıldığında, Windows 10 Professional, öncelikle profesyonel kullanıcılar ile küçük ve orta ölçekli şirketler için tasarlanan iş işlevlerinde önemli bir artı sunar. Windows 10 Pro, grup ilkesi yönetimi, etki alanı erişimi, BitLocker, Internet Explorer EMIE için kurumsal mod, uzak masaüstü uygulaması ve Hyper-V istemcisi gibi özellikler sunar. Windows 10 Pro tüm bunları ve daha fazlasını, daha fazla işlevle özelleştirilebilen tipik kutucuk görünümüne sahip modern, kullanıcı dostu bir arayüzde sunar. Bunun arkasında, özellikle şirketler için ekonomik bir avantaj olan eski uç cihazlarda da kullanılabilen bir teknoloji var. Windows 10, güvenli oturum açma için biyometrik kullanıcı kimlik doğrulaması olan "Microsoft Hello" kullanır ve veri korumasını geliştiren birçok başka işlev sunar.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"

Kanıtlanmış Microsoft işletim sisteminin güçlü sürümü olan Windows 10 Pro'yu satın alın

Bu işletim sisteminin daha basit sürümleriyle karşılaştırıldığındaWindows 10 Professional, öncelikle profesyonel kullanıcıların yanı sıra küçük ve orta ölçekli şirketlere yönelik olan iş işlevlerinde önemli bir artı sunuyor. Windows 10 Pro, diğer özelliklerinin yanı sıra grup ilkesi yönetimi, etki alanı erişimi, BitLocker, Internet Explorer EMIE için kurumsal mod, uzak masaüstü uygulaması ve Hyper-V istemcisi gibi özellikler sunuyor.

Windows 10 Pro, tüm bunları ve daha fazlasını modern, kullanıcı dostu bir arayüzde, tipik kutucuk görünümüyle sunar ve daha fazla işlevle özelleştirilebilir. Bunun arkasında, özellikle şirketler için ekonomik bir avantaj olan eski uç cihazlarda da kullanılabilen bir teknoloji var.

Windows 10, güvenli oturum açma için biyometrik kullanıcı kimlik doğrulaması olan "Microsoft Hello" kullanır ve veri korumasını geliştiren birçok başka işlev sunar.

Windows 10 Pro Edition'ın satın alınması, bu işletim sisteminin birçok kullanıcı için belirleyici bir özellik olan eski donanımları da desteklemesi gibi büyük bir avantaja sahiptir. Windows 10 Pro'ya ek olarak, Wiresoft çevrimiçi mağazasından diğer Windows sürümlerini ve diğer birçok Microsoft programını da satın alabilirsiniz. Aşağıdaki genel bakış Windows 10 Pro 'nun en önemli yeniliklerini sunmaktadır.

Windows 10 Professional için lisans anahtarını ve indirme bağlantısını nasıl alabilirim?

Bu ürün bir indirme sürümüdür. Ödemenin alınmasından sonraki 24 saat içinde, lisans anahtarını ve indirme bağlantısını e-posta ile alacaksınız. Ürün daha sonra hemen çevrimiçi olarak indirilebilir, kurulabilir ve etkinleştirilebilir.

Windows 10 Pro'nun özel özelliklerine genel bakış

Windows Home gibi daha basit sürümlerle karşılaştırıldığında Windows 10 Pro, hem son cihazların hem de verilerin güvenliğini etkilediğinden işletmeler için özellikle önemli olan bir dizi ek özellik ve araç sunar. Yöneticiler bunu grup ilkelerini ve kullanıcı hesaplarını yönetmek için kullanabilir ve ayrıca tek tek cihazları kullanım için yapılandırır ve onları kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı korur.

Windows 10 Pro'nun bir diğer bileşeni de bilgisayarların ağ üzerinden uzaktan kontrol edilmesini sağlayan Uzak Masaüstü'dür. Windows 10 Pro kullanıcıları ayrıca son cihazlarını Microsoft Azure Active Directory'ye bağlayabilir ve böylece Microsoft Business Store'u kullanabilirler. Burada şirketler, şirketteki tüm kullanıcılar için birçok uygulama satın alabilir ve kullanabilir. Windows Professional ile ilgili tüm ayrıntılar aşağıda yer almaktadır.

Düzenleyici ile grup ilkelerini yönetme

Windows 10 Pro sürümünde bulunan gpedit.msc düzenleyicisi, yerel grup ilkelerini ayarlamak ve yönetmek için kullanılabilir. Yeni sürümde, tanımlanan kurallara göre güncellemelerin yüklenmesini kontrol etmek için kullanılabilir ve bu da zorlanabilir. Diğer editör özellikleri, uyumluluk son tarihi olarak adlandırılan, belirli bir güncellemenin en geç ne zaman yüklenmesi gerektiğinin ayarlanmasıdır; özellik güncellemeleri, kalite güncellemeleri ve işletim sistemi dışı güncellemeler arasında bir ayrım yapılabilir. Ayrıca editör, örneğin gereksiz dosyaları otomatik olarak silmek için kullanılan depolama optimizasyonunu (Storage Sense) merkezi olarak yapılandırmak ve etkinleştirmek için de kullanılır.

Uzak Masaüstü Uygulaması aracılığıyla uzaktan erişim işlevi

Uzak Masaüstü Uygulaması ile kullanıcılar uzak bir konumdan başka bir PC, tablet veya akıllı telefondan bilgisayarlarına bağlanabilir ve sanki önünde oturuyormuş gibi kullanabilirler. Yerel bilgisayarın masaüstü arayüzü RDS ağ geçidi üzerinden görüntülenir.

Etki Alanı Katılımı

Özellikle şirket bilgisayarları, tek tek cihazların ve kullanıcı hesaplarının yönetimini basitleştirmek için genellikle Active Directory'de belirli bir etki alanına aittir. Windows 10 Pro ile bu, Domain Join özelliği aracılığıyla mümkündür; alternatif olarak, ilgili son cihazlar için dokunmatik olarak optimize edilmiş varyant da mevcuttur.

Kurumsal Mod Internet Explorer (EMIE)

Windows 10 Professional 'da bulunan kurumsal mod veya Enterprise Mode, çoğunlukla eski web uygulamalarıyla uyumluluk sorunlarını azaltır. Geliştirilmiş uygulama ve web sitesi uyumluluğu sayesinde bunlar değiştirilmeden çalıştırılabilir. Buna ek olarak, web sitesi listelerinin araç tabanlı yönetimi - Kurumsal Mod Site Listesi Yöneticisi - oluşturma dahil olmak üzere bireysel alan adları için çeşitli seçenekler sunar.

BitLocker ile güvenli sabit disk şifreleme

Tablet ve dizüstü bilgisayar gibi mobil cihazlar kolayca çalınabilir veya kaybolabilir. Donanım kaybından daha da acı verici olan, genellikle yerel olarak depolanan hassas veya kişisel verilerin kaybıdır. Bu verilerin yanlış ellere geçmesini ve kötüye kullanılmasını önlemek için Windows 10 Pro'ya entegre edilen BitLocker ile güvenli bir şekilde şifrelenebilir.

BitLocker elbette verileri yetkisiz erişime karşı korumak için yerel bir bilgisayarda da etkinleştirilebilir. Windows 10 Pro çalıştıran bilgisayarlarda bunun için ana kartta bir TPM yongası bulunmalıdır, aksi takdirde BitLocker'ın etkinleştirilmesi ayrıca etkinleştirilmelidir.

Ayrıca "BitLocker To Go" aracı ile USB bellekler ve harici sabit diskler de şifrelenebilir.

Windows Defender Sistem Koruması

Windows 10 Professional 'a entegre edilen Defender System Guard (WDSG), diğer virüs koruma programları henüz etkinleştirilmediğinde işletim sistemini başlangıçta saldırılara karşı koruyan ek bir koruma katmanıdır. Windows Defender ayrıca bootkit ve rootkit'lerin yanı sıra normal virüs tarayıcıları tarafından henüz tespit edilemeyen saldırılara karşı da koruma sağlar.

Kiosk modu

Atanmış Erişim 8.1 olarak da adlandırılan Kiosk modu, birden fazla kullanıcı tarafından kullanılan bir Windows 10 bilgisayarda, her yetkili kişi için "atanmış erişim" olarak da adlandırılan bir kiosk kullanıcı hesabı oluşturarak her birinin yalnızca belirli işlevleri ve programları kullanabilmesini düzenler. Oturum açıldığında, yönetici tarafından önceden ayarlanmış olan uygulama etkinleştirilir. Ayara bağlı olarak, oturum açan kullanıcı örneğin sadece interneti veya müzik programını kullanabilir.

Kurumsal Veri Koruma

Kurumsal Veri Koruma (EDP) da Windows 10 Pro'nun Microsoft Intune veya System Center Configuration Manager gibi bir Mobil Cihaz Yönetimi (MDM) çözümü ile birlikte kullanılabilen bir özelliğidir. EDP'nin avantajı, bir yandan bir dizüstü bilgisayardaki özel ve iş verilerinin ayrılmasıdır; ikincisi daha sonra başka bir depolama konumuna taşınsa veya e-posta ile gönderilse bile Active Directory hak yönetimi aracılığıyla güvende kalır. EDP aracılığıyla yöneticiler, güvensiz olarak sınıflandırılan uygulamaların yüklenmesini ve bir kullanıcının belirli eylemlerini de engelleyebilir.

Akıllı Güvenlik Grafiği (ISG)

Bu akıllı önleyici koruma, Windows 10 Pro 'yu güncel kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı da korur. Akıllı Güvenlik Grafiği (ISG), bir şirket ağındaki mevcut güvenlik önlemlerini analiz eder ve eksiklikler tespit edilirse uygun iyileştirmeler veya çözümler önerir.

Hyper-V İstemcisi

Windows 10 Professional'da bulunan Hyper-V teknolojisi, çeşitli işletim sistemlerinin kendi sanal makinelerinde (VM) çalıştırılmasına olanak tanır. Burada kullanılan tip-1 hipervizörün avantajı, diğer şeylerin yanı sıra, bir veya daha fazla sunucunun sanallaştırılmasının mevcut depolama alanını daha iyi kullanmasıdır. Hyper-V'nin Windows ile işbirliği dinamik bellek yönetimi üzerinde olumlu etkilere sahiptir, böylece birkaç sanal makine sorunsuz bir şekilde paralel olarak çalışabilir. Mevcut sistem durumları hazırda bekleme durumu olarak kaydedilebilir ve tam bir sistem görüntüsü de Hyper-V istemcisi tarafından desteklenir, böylece gerekirse çok fazla zaman kaybı olmadan daha önceki bir sistem durumuna geri dönmek mümkündür.

Windows Business Store'a erişim

Windows 10 Pro altında şirketler ayrıca Windows Business Store'a erişebilir ve Azure Active Directory'yi ağlarına entegre edebilirler. Dizin hizmeti aracılığıyla, bir ağdaki tüm uç noktalar için yazılım ürünleri satın alabilir ve merkezi olarak dağıtabilirler.

Windows 10 sürümlerinin diğer önemli genel özellikleri ve işlevleri

Windows 10 işletim sistemlerinin aşağıdaki özellikleri, kullanıcılara daha da iyi ve daha güvenli bir deneyim sağlayan yeni eklemelerin yanı sıra mevcut özelliklerde yapılan geliştirmelerdir:

Cortana

Zaten tanıdık olan sesli asistan Cortana, Windows 10 'da varsayılan olarak etkinleştirilmiştir ve herhangi bir zamanda arama çubuğu aracılığıyla ya da onu arayarak erişilebilir. Ancak mobil cihazlarda, veri koruma veya pil gücünden tasarruf etme gibi nedenlerle de devre dışı bırakılabilir.

Windows Hello

Elveda parolalar - çünkü Windows Hello, bir PC'de veya başka bir uç cihazda oturum açmak ve kimliğinizi doğrulamak için güvenli bir alternatiftir: Parmak izi okuyucusu olan yeni cihazların çoğu Windows Hello'yu destekliyor; alternatif olarak program, yerel olarak veya web üzerindeki bir hesapta oturum açmak için kilit ekranı üzerinden yüz tanıma özelliği de sunuyor.

Snap Assist

Snap Assist, Windows 10 'da mevcut ekran alanını ideal şekilde kullanırken ekranda daha fazla netlik sağlayan pratik bir pencere yönetimi sunar. Snap Assist ile iki - ve yeni Corner Snap fonksiyonu ile dörde kadar - pencere, örneğin yazı yazarken İnternet paralel olarak kullanıldığında, eskisi gibi aralarında ileri geri tıklamak zorunda kalmadan aynı anda kullanılabilir.

Snap Assistant ayrıca o anda hangi programların aktif olduğunu gösteriyor ve artık birden fazla ekranı da destekliyor.

Süreklilik

İşlevin adından da anlaşılacağı gibi Continuum, nerede olursanız olun, tıpkı yerel Windows PC'de olduğu gibi bir akıllı telefon veya tablet üzerinde çalışmaya devam etmenizi sağlar. Tüm işlevler sanal klavye üzerinden kullanılabilir ve örneğin internet kullanılabilir, e-postalar gönderilebilir veya Microsoft Office uygulaması kullanılabilir. Her zamanki akıllı telefon veya tablet işlevleri ve hizmetleri her zamanki gibi kullanılabilir. Continuum, Windows'u her seferinde yeniden başlatmak zorunda kalmadan çalışma sırasında masaüstünden tablet moduna geçmeyi ve geri dönmeyi mümkün kılar. Masaüstü ekranı otomatik olarak diğer formata uyarlanır.

Windows Bilgi Koruması

Windows 10'daki Windows Bilgi Koruması (WIP), önceki Kurumsal Veri Koruması - EDP - veri sızıntılarına karşı koruma sağlayan ve aynı zamanda kullanıcıların Windows PC üzerindeki çalışmalarını kısıtlamayan bir teknolojinin güncel adıdır. WIP ayrıca hem özel hem de şirkete ait cihazlardaki kurumsal verileri ve uygulamaları kayıplara karşı korur.

Yöneticiler, bireysel kullanıcıların hangi uygulamaları ve programları kullanabileceğini tanımlamak için AppLocker'ı ve verileri hırsızlığa ve manipülasyona karşı korumak için Şifreleme Dosya Sistemini - EFS - kullanabilir. Daha da kapsamlı koruma için WIP, Windows Azure Rights Management ile de birleştirilebilir.

Windows 10 Pro'yu yüklemek için donanım gereksinimleri

Windows 10 Pro 'nun yerel bir PC veya dizüstü bilgisayarda sorunsuz çalışması için donanımın belirli gereksinimleri karşılaması gerekir. Windows 10 Pro'nun 32 bit ve 64 bit sürümleri hala mevcuttur, ancak daha yeni bir bilgisayarda tüm programları ve uygulamaları tam olarak kullanabilmek için 64 bit sürümün yüklenmesi gerekir. Windows 10 yüklenirken aşağıdaki genel temel teknik özellikler bir bilgisayar tarafından karşılanmalıdır:

  • İşlemci veya SoC (System-on-a-Chip - cep telefonlarında): en az 1 GHz
  • RAM: 32 bit için en az 1 GB veya 64 bit işletim sistemi için 2 GB RAM
  • Sabit disk alanı: 32 bit için en az 16 GB veya 64 bit işletim sistemi için 20 GB
  • Grafikler: Ekran 800 x 600, WDDM 1.0 sürücüsü ile DirectX 9 veya üstü
  • Cortana konuşma tanıma: Hi-Fi mikrofon dizisi

Wiresoft online mağazasından ucuza Windows 10 Pro satın alın

Microsoft'tanWindows 10 Pro, geleneksel ticarette tek bir lisans olarak dikkate değer olmayan bir fiyatla sunulmaktadır. Wiresoft çevrimiçi mağazasında, Windows 10 Professional'ı tek kullanıcı lisansı olarak kullanılmış yazılımdan çok daha düşük bir fiyata satın alabilirsiniz - aynı işlev yelpazesiyle.

Nedeni: Burada bulunan Windows 10 Pro Edition lisansı genellikle daha önce bir şirket tarafından kullanılan toplu lisansın bir parçasıdır. Bu toplu lisansın yasal olarak yeniden satılmasıyla birlikte, bu lisans feshedilmiş ve daha sonra kullanılmış yazılım olarak adlandırılan bireysel lisanslara dönüştürülmüştür. Ancak, bu bölünmenin veya kullanılmış yazılım olarak tanımlamanın Windows 10 Pro işletim sistemi yazılımının işlevselliği üzerinde hiçbir etkisi yoktur.

Wiresoft'tan yazılım satın almak: her zaman güvenli! Windows 10 Pro işletim sistemi sadece Wiresoft Shop'ta son derece uygun bir fiyatla mevcut değildir - satın alma işleminiz anında indirme yoluyla da rahat ve aynı zamanda güvenlidir: çünkü Wiresoft, Windows 10 Professional'ı yalnızca orijinal Microsoft ürünüyle aynı sürüm olarak satmaktadır. Satın alma işlemini başarıyla tamamladıktan ve indirdikten sonra, Windows 10 Pro lisansınızı hemen bir PC'ye yükleyebilir ve birlikte verilen geçerli toplu lisans anahtarıyla etkinleştirebilirsiniz.

Wiresoft Yazılım Mağazasında kullanılmış yazılım olarak Windows 10 Pro satın almak sizin için herhangi bir yasal risk oluşturmaz, çünkü kullanılmış yazılım ticaretine yasal olarak izin verilir ve bu da yasal olarak bağlayıcı çok sayıda kararla onaylanmıştır.

Wiresoft 'tan kullanılmış yazılım satın alan müşterilerimiz, Windows 10 Professional Edition'ı kendileri kullanmak için uygun bir fırsata sahip olurlar. Özellikle küçük işletmeler, aynı zamanda serbest meslek sahipleri ve özel şahıslar da ucuz yazılım teklifimizden yararlanmaktadır!

Wiresoft Yazılım Mağazasında Windows 10 Pro 'nun yanı sıra Microsoft'un diğer Windows sürümlerini ve programlarını indirmek için düşük fiyatlı bir satın alma sürümü olarak bulacaksınız. Bu veya başka bir Microsoft yazılımı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbette veya e-posta ya da telefon yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"
3 Haz 2021

Excellent product. Built new PC works smoothly for great customer support as well.

2 Ara 2020

Everything works fine

I bought the license in Christmas deal for ~7 euro. Upgrade from home to pro went without the issues also the key was activated without any problem. Thank you and I do recommend !

11 Oca 2020

Passt

Über Weihnachten die Aktion genutzt Win 10 Pro gekauft. Heute nach Einbau neuer geklonter SSD Win 10 Pro installiert.
Kleine Probleme bei der Aktivierung des Schlüssels.
Das Upgrade ist offenbar nicht mit jedem OEM-Schlüssel reibungslos möglich. Sollte Windows sich beschweren, dass ein Product Key nicht geeignet sei, hilft Folgendes: Microsoft hat einen generischen Product Key veröffentlicht, mit dem man eine Home- wie beschrieben auf eine Pro-Edition anheben kann: VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
Mit diesem Key kann man Windows 10 Pro allerdings nicht aktivieren. Dazu nach Pro-Upgrade nochmals wie im Artikel beschrieben zu dem erworbenen OEM-Key wechseln und Windows damit aktivieren.
Wenn es da immer noch Probleme gibt:
Falls der generische Key nicht funktioniert:

1. Netzwerkverbindung trennen, so dass der PC offline ist
2. VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T eingeben
3. Upgrade fertigstellen lassen
4. Netzwerkverbindung wiederherstellen
5. OEM-Key eingeben und aktivieren
Damit hat es denn endgültig funktioniert ohne Win 10 Pro komplett neu zu instzallieren

Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler