Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 10 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 10 PACK USER CAL

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

  • SW10464
  • R18-01853
  • Kalıcı olarak geçerli
  • Tüm diller
  • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
5.142,90 TRY * 5.712,90 TRY * (9,98% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Miktar 10x User CAL
Sistem  Windows Sunucu 
CAL User CAL
Teslimat kapsamı Kullanım hakkı
Dönem Sınırsız
Diller Tüm diller
Terminal sunucusu uyumlu değil(RDS CAL adresini görüntüleyin)


Microsoft Windows Server 2022'nin Standard veya Datacenter sürümündeki sunucu hizmetlerine Windows özellikli herhangi bir cihazla erişmek isteyen her kullanıcı, sunucu lisansına dahil olmayan kullanıcılar için ayrı bir istemci erişim lisansı (Kullanıcı CAL) gerektirir. Yalnızca bu lisans, bireysel bir kullanıcıya sunucu için ilgili erişim haklarını sağlar. Yetkili User CAL kullanıcısının Windows işletim sistemine sahip bir masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, akıllı telefon veya tablet kullanıp kullanmadığı önemli değildir. Bu, bir sunucu lisansı satın alan kişinin User CAL windows Server 2022'ye erişmek için hangi Windows özellikli uç cihazı kullanmak istediklerine karar vermekte özgürdürler.

Ürün hakkında başka sorularınız varsa, lütfen müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 10 PACK USER CAL"

Microsoft Windows Server 2022 ile verimli ağ yönetimi - 10'lu Paket User CAL

Genel Bakış

Microsoft Windows Server 2022 - 10 Paket User CAL (İstemci Erişim Lisansı), ölçeklenebilir ve güvenli kullanıcı yönetimi arayan şirketler için temel bileşendir. Bu 10'lu lisans paketiyle, on kullanıcıya kadar verimli yönetim sağlarken Windows Server 2022'nin gücünden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Güçlü işlevler

1. Optimum ölçeklenebilirlik: Bu lisans paketi, ağınıza on kullanıcıya kadar entegre etmek için sorunsuz ölçeklendirme sağlar. Windows Server 2022, verimli işbirliği ve sorunsuz iş yükü yönetimi için güçlü bir platform sağlar.

2. Daha fazla kullanıcı için gelişmiş güvenlik: Windows Server 2022'nin gelişmiş güvenlik özellikleriyle ağınızı tehditlere karşı koruyun. Her User CAL on kullanıcıya kadar güvenli erişim sağlar ve siber tehditlere karşı korur.

3. Esnek yapılandırma ve kullanım kolaylığı: Bu lisans paketi yalnızca performans değil, aynı zamanda esneklik ve kullanım kolaylığı da sunar. On adede kadar kullanıcı için erişimi kolayca yönetin ve yapılandırmayı kuruluşunuzun özel gereksinimlerini karşılayacak şekilde özelleştirin.

Basit yönetim

1. Birden fazla kullanıcı için verimli lisans yönetimi: Windows Server 2022'nin verimli yönetim işlevi ile lisanslarınızı kontrol altında tutun. On kullanıcınızın lisans kullanımını kolayca izleyin ve yönetin.

2. Çoklu erişim için kullanıcı dostu arayüz: Kullanıcı CAL'leri, kullanıcı erişiminin kolay yapılandırılması ve yönetimi için sezgisel bir arayüz sağlar. Yönetim süresini azaltın ve on kullanıcının tümü için verimliliği artırın.

Google'ın en son yardımcı masa güncellemesinin gereksinimlerini karşılar

H3: Birden fazla kullanıcı için optimum uyumluluk: Microsoft Windows Server 2022 - 10 Pack User CAL, Google'ın yardımcı masa güncellemesinin en son gereksinimleriyle tamamen uyumludur. Güncel kalın ve on kullanıcının tümü için sorunsuz entegrasyon sağlayın.

Sonuç

Microsoft Windows Server 2022 - 10 Pack User CAL, sunucu ortamlarına daha fazla sayıda kullanıcı entegre etmek isteyen kuruluşlar için uygun maliyetli ve güçlü bir çözüm sunar. Basit lisans yönetimi ile zahmetsizce ölçeklendirin, güvenliği en üst düzeye çıkarın ve işbirliğini optimize edin. Kuruluşunuzu başarılı bir dijital geleceğe hazırlayın ve kaynaklarınızdan en iyi şekilde yararlanın.

Bağlantılar "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 10 PACK USER CAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 10 PACK USER CAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler