YETKİLİ ORİJİNAL ÜRÜN
24 SAAT İÇİNDE NAKLİYE
SOHBET, E-POSTA VE TELEFON İLE DESTEK
ÜCRETSİZ HATTI +4969 - 173261340
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 10 PACK USER CAL

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 10 PACK USER CAL

7.933,00 TRY *

KDV dahil

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

  • SW10464

Faydalar

- Hızlı teslimat
- Yetkili orijinal ürün
- 24 saat içinde sevkiyat
- Sohbet, e-posta ve telefon desteği
Microsoft Windows Server 2022 - 10 Paket User CAL Standart veya Datacenter Edition'daki...daha fazla
Ürün Bilgisi "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 10 PACK USER CAL"

Microsoft Windows Server 2022 - 10 Paket User CAL

Standart veya Datacenter Edition'daki Microsoft Windows Server 2022 sunucu hizmetlerine Windows özellikli herhangi bir cihazla erişmek isteyen her kullanıcı, sunucu lisansına dahil olmayan kullanıcılar için ayrı bir istemci erişim lisansı (Kullanıcı CAL) gerektirir. Yalnızca bu, bireysel bir kullanıcıya sunucu için ilgili erişim haklarını sağlar. Yetkili Kullanıcı CAL'in Windows işletim sistemli bir masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, akıllı telefon veya tablet kullanıp kullanmadığı önemli değildir. Böylece, User CAL satın alan kişi Windows Server 2022'ye hangi Windows özellikli uç cihazla erişmek istediğine karar vermekte özgürdür.

Yeni Windows Server 2022 için kullanılmış Kullanıcı CAL'lerini Wiresoft'ta bulabilirsiniz! Yazılım ticaretinde yeni olarak sunulan kullanıcılar için istemci erişim lisanslarından daha düşük bir fiyatın yanı sıra Windows Server yazılımınıza erişmek için ihtiyacınız olan Kullanıcı CAL'lerinin tam sayısını kendiniz belirleyebilme avantajından yararlanın!

Kullanılmış bir Kullanıcı CAL ile Windows Server 2022'nin sınırsız kullanımı

Yeni Microsoft Yazılımı Windows Server 2022 Windows 10 işletim sistemine dayanmaktadır - standart sürümde, özellikle karmaşık ağlar için daha da fazla güvenlik sunan birçok yeni işlevin yanı sıra verilerin, uygulamaların ve hizmetlerin başkalarıyla paylaşılmasına ilişkin ek seçeneklere sahiptir - ve daha kapsamlı Datacenter Edition'da genişletilmiş işlevsellikten yararlanabilirsiniz. Bu Windows Server 2022 sürümleriyle, Kullanıcı CAL'ine sahip kullanıcılar, özellikle sanallaştırma ve Windows kapsayıcılarının kullanımıyla ilgili olarak hibrit senaryolardaki birçok olanaktan ve performans iyileştirmelerinden de yararlanır.

Windows Server 2022 ile daha yüksek ağ güvenliği

Güvenlik faktörü, ağları oluştururken ve yönetirken en önemli konu olmaya devam ediyor. Yeni Windows Server sürüm 2022'de, Kullanıcı CAL'ine sahip kullanıcılar, veri ve hizmetlerin korunmasını iyileştirmek için birçok yeni özelliğe sahiptir. Taşıma Katmanı Güvenliğinin en son sürümü olan TLS 1.3'ün yanı sıra, bunlar arasında VBS'ye (sanallaştırma tabanlı güvenlik) göre kod bütünlüğü, TPM 2.0 (Güvenilir Platform Modülü) özelliği ve hipervizör tabanlı güvenlik (HVCI) yer almaktadır. SMB (Sunucu Mesaj Bloğu) aracılığıyla RDMA ağlarının şifrelenmesi için AES-128 ve AES-256 standartları ve diğer işlevlerin yanı sıra Sanal OSE (İşletim Sistemi Ortamı) kullanılabilir.

Kullanıcı CAL'i aynı zamanda Hyper-V, SDN (Yazılım Tanımlı Ağ), SSD (Storage Spaces Direct) gibi diğer özelliklerin yanı sıra SVM (Korumalı Sanal Makineler) ve Depolama Çoğaltması gibi özelliklerin de kullanılmasına olanak tanıyarak yüksek güvenlikli sanallaştırma altyapıları oluşturmaktadır ve bu özellikler Server 2022 Edition'a bağlı olarak kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Windows Server 2022'de konteyner platformlarının yönetimi

Lisanslı kullanıcılar ayrıca Windows Server 2022'de Windows Containers kullanırken gelişmiş uygulama uyumluluğu özelliklerine ve Kubernetes ile Windows Container kullanıcı arayüzündeki iyileştirmelere erişebilir, bu da daha geniş destek ve daha fazla performans iyileştirmesi anlamına gelir. Kapsayıcıların oluşturulması da .NET uygulamaları için optimize edilmiştir.

Windows Server 2022 için yeni depolama ve geçiş hizmetleri

Windows Server 2022 ayrıca Depolama Geçiş Hizmetleri'nde veri ve hizmetlerin taşınması olasılığıyla ilgili ek işlevler içerir: User CAL , yerel kullanıcıların veya grupların yanı sıra depolamanın taşınması ve bağımsız sunucuların - özellikle Linus sunucularının - ve yük devretme kümelerinin taşınması gibi sürüme bağlı olarak çeşitli eklemeler ve iyileştirmeler sunar.

Kullanıcı İstemci Erişimi lisansıyla, Microsoft Edge'in standart kullanımının yanı sıra İletim Kontrol Protokolü (TCP), Alma Segmenti Birleştirme (RSC) ve Son AC Bilgilendirme (RACK) iyileştirmeleri ve AMD işlemcilerle İç İçe Sanallaştırma desteği de dahil olmak üzere Windows Server 2022'deki diğer birçok performans geliştirmesinden de yararlanabilirsiniz.

 Windows Server 2022 adresinin performansı hakkında daha fazla bilgi için bir Wiresoft temsilcisiyle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Windows Server 2022 için Kullanıcı CAL'leri için Kullanılan Yazılım ile lisanslama nasıl çalışır?

Temel olarak, Wiresoft'un KullanılmışYazılımları ile User CALs for Windows Server 2022 yeni bir ürünle aynı erişim seçeneklerini içerir - her zaman ilgili sürümde mevcut olan işlevlerle ilişkili olarak. Kullanılmış Kullanıcı CAL'leri satın almanın bir diğer avantajı da kaç adet bireysel istemci erişim lisansı satın almak istediğinizi bireysel olarak belirleyebilmenizdir. Wiresoft'un kullanılmış yazılımlarında, Microsoft'un öngördüğü gibi Kullanıcı CAL'lerinin olağan kademelendirilmesi nedeniyle herhangi bir kısıtlama yoktur. Bu, özellikle serbest meslek sahiplerinin ve küçük şirketlerin yazılım satın alırken tasarruf edebilecekleri anlamına gelir, çünkü Wiresoft lisans gereksinimlerini kişiye özel olarak hesaplamalarına olanak tanır.

Windows Server 2022 bir Kullanıcı CAL ile nasıl lisanslanır?

Microsoft lisans yönetimi, diğer hususların yanı sıra, her bir kullanıcının Windows Server 2022 sürümlerinden birine (Standart veya Datacenter) erişim için ayrı bir istemci erişim lisansı ile lisanslanmasını öngörmektedir. Daha önceki sunucu sürümlerinin lisanslanmasında olduğu gibi, User CAL sürümünün, Windows özellikli bir uç cihazda işlevlerine erişmesine izin verilebilmesi için en azından aynı Windows sunucu sürümüne eşit veya daha yüksek olması gerekir. Bu Kullanıcı CAL'i yalnızca Windows Server 2022'nin istemci/sunucu ortamı için erişim haklarını içerir ve önce yüklenmesi gereken bir yazılım içermez.

Microsoft lisans modeli, Windows Server 2022 için iki tür CAL sunmaktadır:

  • Windows Server 2022 için Kullanıcı CAL: Bu, bir uç cihazdan bağımsız olarak özel bir kullanıcı sunucusuna erişim hakları verir
  • Windows Server 2022 için Cihaz CAL: Bu, özel bir uç cihaza (PC, dizüstü bilgisayar, tablet, cep telefonu) sunucu erişim hakları verir

Kullanıcı CAL'lerini ve Cihaz CAL'lerini paralel olarak lisanslamak da mümkündür.

Windows Server 2022 için istemci erişim lisansları ile lisanslamanın avantajları nelerdir?

 Windows Server 2022 ve eski sürümlerin CAL tabanlı lisanslaması, çekirdek tabanlı lisanslamaya kıyasla, her şeyden önce ilgili tüm kullanıcılar için daha esnek ve dolayısıyla daha ihtiyaca dayalı bir hak yönetimi imkanı sunar. Wiresoft'tan kullanılmış kullanıcı erişim lisansları satın alırken, aksi halde öngörülen katı lisanslama ölçeği artık geçerli değildir - bu nedenle bizden tam olarak ihtiyacınız olan sayıda kullanıcı CAL'si satın alırsınız - ve daha fazlasını değil - ve ayrıca istediğiniz zaman ek bireysel kullanıcı CAL'leri satın alabilirsiniz.

Windows Server 2022 için Kullanıcı CAL'leri ile sürüm uyumluluğundan yararlanın!

 Windows Server 2022 için Kullanıcı CAL'si şu anda Microsoft tarafından sunulan en güncel istemci erişim lisansıdır. Bu, söz konusu kullanıcıya yalnızca mevcut Windows Server 2022 için erişim hakları sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda 2019 (sürüm düşürme) gibi eski sunucu sürümlerine erişim haklarını da içerdiği anlamına gelir. Dolayısıyla bu Kullanıcı CAL'i, sürüme bağlı olarak yalnızca söz konusu Windows Server yazılımı ve önceki sürümler için geçerli olan, ancak mevcut Windows Server sürümü 2022 (yükseltme) için kullanılamayan eski Kullanıcı CAL sürümlerine göre belirleyici bir avantaj sunar.

Windows Server 2022'yi bir Kullanıcı CAL ile lisanslarken nelere dikkat etmeliyim?

Yukarıda belirtildiği gibi, Kullanıcı CAL ile yalnızca tek bir kullanıcı Windows Server 2022 için erişim haklarına sahip olur. Kullanıcı CAL'nin kullanılmış yazılım veya yeni yazılım olması önemli değildir.

Kullanıcının Kullanıcı CAL'ına kaydı tamamlanır tamamlanmaz, lisans başka bir kullanıcıya devredilemez. Ayrıca CAL tipini değiştirmek, yani Kullanıcı CAL'ını Cihaz CAL'ı olarak kullanmak da temelde hariç tutulmuştur. Ancak, Windows Server 2022'ye erişim için Kullanıcı CAL'lerinin ve Aygıt CAL'lerinin paralel kullanımı mümkündür.

İstemci erişim lisansları için Microsoft lisans yönetiminin bu hükümleri, diğer şeylerin yanı sıra, bir Windows Server 2022'ye yetkisiz üçüncü taraf erişimini önlemeye de hizmet eder. Kullanıcı CAL'leri bu nedenle bir şirket ve verileri için daha fazla güvenlik anlamına gelir, çünkü doğru şekilde lisanslanmamış kullanıcılar sunucuya erişemez.

Windows Server 2022 için Kullanıcı CAL'inin özel avantajları nelerdir?

 Windows Server 2022 hizmetleri tarafından sağlanan işlevsellik açısından Kullanıcı CAL'si Aygıt CAL'sinden farklı değildir. Ancak kişisel İstemci Erişim Lisansı (Kullanıcı CAL), Windows Server'a erişim olanakları açısından başka avantajlar da sunar: Windows Server 2022 için bir Kullanıcı CAL ile yetkilendirilen her kullanıcı, sunucuya erişim için örneğin bir şirketteki herhangi bir lisanslı Windows özellikli uç cihazı kullanabilir. Özellikle bir çalışan Windows Server'a sık sık farklı iş istasyonlarından ve konumlardan erişiyorsa ve örneğin yerel olarak kullanılabilen çok farklı uç cihazlar kullanıyorsa, cihazla ilgili bir CAL'den daha esnektir. Bu nedenle User CAL , lisanslı kullanıcının her zaman tek ve aynı uç cihazı kullanmak istememesi veya kullanamaması durumunda büyük bir avantaj sunar.

Wiresoft'tan Microsoft Windows Server 2022 için kullanılmış Kullanıcı CAL'leri ile alıcı güvenliğiniz

Windows Server 2022 için Kullanıcı CAL'leri, Wiresoft çevrimiçi mağazasında tek bir istemci erişim lisansından başlayan kullanılmış yazılım olarak mevcuttur. Yalnızca kullanılmış yazılımların yeni CAL'lere kıyasla daha düşük fiyatından değil, aynı zamanda alıcınızın güvenliğinden ve diğer avantajlarından da yararlanın:

  • Wiresoft'tan kullanılmış bir User CAL satın alan bir müşteri, daha önce bir şirket tarafından satın alınmış ve daha sonra Wiresoft'a satılmış olan orijinal bir tek lisansa sahip olur.
  • Microsoft Windows Server 2022 için kullanılmış istemci erişim lisanslarının ticaretinin yasal dayanağı, hem son müşterilere satışa hem de satın alma ve kullanıma izin veren yürürlükteki yasadır.
  • Sunulan Kullanıcı CAL'i önceki bir sahibi tarafından zaten etkinleştirildiyse, bu lisans Wiresoft'a satıştan önce tekrar silinmiştir ve yine %100 serbestçe kullanılabilir.
Yorumları okuyun, yazın ve tartışın ...daha fazla
Müşteri puanları "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 10 PACK USER CAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

son görülen