Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10496
 • 3YF-00233
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
2.440,90 TRY * 2.710,90 TRY * (9,96% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


MS Office 2021 Standard for Mac, Apple bilgisayarlar için denenmiş ve test edilmiş Microsoft ofis yazılımının şu anda indirilebilir olarak da mevcut olan en son sürümüdür. Böylece kullanıcılar, modern bir ofisin hemen hemen her görev alanını kapsayan ve aynı zamanda birbirleriyle uyumlu olan çok yönlü bireysel program yelpazesinden bir kez daha yararlanarak, yalnızca tek başlarına değil, özellikle bir ekip içinde erişilebilir verimli çalışma için: farklı alanlar için metin oluşturma için Word, elektronik tablo biçiminde karmaşık hesaplamalar için Excel, bilgilendirici, etkileşimli sunumlar için PowerPoint ve kapsamlı iletişim ve görev planlaması için Outlook ile. Bunlar, notları düzenlemek için kullanılan OneNote uygulaması, verileri çevrimiçi olarak kullanılabilir hale getirmek için bulut depolama OneDrive ve muhtemelen Skype'ın yerini alan Microsoft Teams ile tamamlanmaktadır.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"

Mac için Microsoft Office Standard 2021 

MS Office 2021 Standard for Mac, şu anda Apple bilgisayarlar için denenmiş ve test edilmiş Microsoft ofis yazılımının en son sürümüdür ve indirilebilir olarak da mevcuttur. Böylece kullanıcılar, modern bir ofisin hemen hemen her görev alanını kapsayan ve aynı zamanda birbirleriyle uyumlu olan çok yönlü bireysel program yelpazesinden bir kez daha yararlanırlar; yalnızca tek başlarına değil, özellikle bir ekip içinde erişilebilir verimli çalışma için: farklı alanlar için metin oluşturma için Word, elektronik tablo biçiminde karmaşık hesaplamalar için Excel, bilgilendirici, etkileşimli sunumlar için PowerPoint ve kapsamlı iletişim ve görev planlaması için Outlook ile. Bunlar, notları düzenlemeye yarayan OneNote uygulamasının yanı sıra verileri çevrimiçi kullanıma sunmaya yarayan bulut depolama OneDrive ve muhtemelen yine Skype'ın yerini alan Microsoft Teams ile destekleniyor.

Mac için Office 2021 Standard'ın önceki sürümüne kıyasla bir özellik olarak yeni Office yazılımı, yeni Apple Silicon işlemcilerle donatılmış Mac bilgisayarlarda da kullanılabiliyor. Buna ek olarak, elbette Intel tabanlı Mac'lerde de kullanılabiliyor.

Wiresoft'un ikinci el yazılım teklifinden yararlanarak yeni Office 2021 Standard for Mac tam sürümünü indirerek ve herhangi bir abonelik zorunluluğu olmadan normal yazılım ticaretinden daha düşük bir fiyata satın alın!

Mac için MS Office 2021 Standard'daki yenilikler nelerdir?

Pakette yer alan tüm uygulamalar teknik olarak günceldir ve bu durum elbette revize edilmiş tasarıma da yansımıştır, ancak tanıdık menü yapısı korunmuştur. Buna ek olarak, bulutta da ekip işbirliğine odaklanma daha da güçlendirildi. Yeni Office Edition ile Mac kullanıcıları da günlük işlerinde verimli ofis çalışmaları için popüler, güçlü araçlardan yararlanmaya devam ediyor.

Mac için Office 2021 Standard'ın tüm yeni özellikleri henüz bilinmese de, Microsoft tek tek programlarla ilgili çeşitli ayrıntıları açıkladı:

 • Word 2021: DÜŞEYARA satır odağı işlevi, dikkat dağıtıcı unsurları azaltarak Word kullanıcılarının bir belgeyi satır satır kontrol etmesini kolaylaştırır.
 • Excel 2021: Bir tablo veya Excel çalışma sayfasındaki içeriği bulmayı veya kontrol etmeyi kolaylaştırmak için XLOOKUP işlevi de burada mevcuttur. Ayrıca, yeni dizi fonksiyonları FILTER, SORT, SORTBY, RANDARRAY, SEQUENCE, UNIQUE ve XMATCH ile elektronik tablolardaki dinamik diziler için geliştirilmiş destek bulunmaktadır.
 • PowerPoint 2021: Sunumlar artık uygulama olanaklarını ve bilgi içeriğini genişleten önceden kaydedilmiş bir sesli yorumla desteklenebiliyor.
 • Outlook: e-posta metinleri 70'ten fazla dile çevrilebilir.

Mac için Office 2021 Standard'da daha fazla özellik

Mac kullanıcıları için Office 2021'in mevcut standart sürümü, tek tek programlara yapılan yukarıda belirtilen eklemelere ek olarak, genellikle programlar arası olan ve böylece daha verimli bir kullanıcı deneyimi sunan bir dizi başka geliştirme ve iyileştirme de sunuyor.

Word, Excel ve PowerPoint'te serbest el aracı 

Office programları Word, Excel ve PowerPoint'teki serbest çizim aracı, kullanıcılara serbest çizim ve eskizlerin yanı sıra diyagramlar ve formüller oluşturmak için çok çeşitli seçenekler sunar - son cihazın işlevselliğine bağlı olarak, bir belgede tablette kalemle, dokunmatik ekranda parmakla veya bağımsız bir cihazda veya dizüstü bilgisayarda fareyle çizim yapmak ve ardından bunları bir dizi efekt ve araçla daha fazla düzenlemek mümkündür. Mac için Office 2021 Standard, bu amaçla yeni kement ve silgi araçları da sunuyor. ODF gibi Office dışı dosya formatları da açılabilir ve düzenlenebilir.

Kapsamlı entegre PDF yönetimi

Yeni Office artık PDF dosyalarını Adobe Reader olmadan da görüntüleyebiliyor ve yorum yapmaya izin veriyor. Formlar ayrıca doldurulabilir ve dijital olarak imzalanabilir. Geliştirilmiş güvenlik ve yetkilendirme yönetimi sayesinde dosyalar yetkisiz erişime karşı da daha iyi korunuyor.

OneDrive ile Ekip Çalışması

OneDrive, ekipler arası projeler üzerinde çalışmak için pratik bir araçtır. Kullanıcılar Microsoft OneDrive'da depolanan belgeleri, elektronik tabloları ve slaytları birlikte düzenler - ofiste, ev ofiste veya yolda aynı anda MobiDrive Cloud'da. Mevcut Google Drive, OneDrive ve Dropbox hesapları da OneDrive aracılığıyla Mac için Office'e bağlanabilir. Erişim ve değişiklik hakları vermek için kapsamlı yönetim seçenekleri, kritik veri ve bilgilerin bulutta bile yetkisiz erişime karşı korunmasını sağlar.

Office programlarında erişilebilirlik

Erişilebilirlik, hem yazarlar hem de belge ve e-posta okuyucuları için bilgisayarlarda desteklenen çalışmaların ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Word, Excel, PowerPoint ve OneNote, Mac için Office 2021 Standard'da belgelerin anlaşılmasını kolaylaştıran ve böylece diğer kullanıcılarla işbirliğini geliştiren optimize edilmiş bir erişilebilirlik denetimi sunar.

Bu, taslak hazırlarken uluslararası geçerli standartlar için desteğin yanı sıra metnin yapılandırılması ve görüntülenmesi için pratik öneriler içerir. "Erişilebilirliği kontrol et" işlevi etkinleştirildiğinde, ilgili programda uyarıların veya hataların bir listesi görüntülenir ve bu liste iyileştirme için ipuçları ve önerilerle desteklenir. Diğer konumlardaki iş ortaklarıyla randevular planlarken, Outlook'ta saat dilimini görüntüleyerek uluslararası alıcıların da hazır bulunmasını sağlamak mümkündür.

Mac için Office 2021 Standard kullanıcıları, çalışmayı kolaylaştıran birçok yöntemden de yararlanıyor: "Kullanım Kolaylığı" bölümü, sesli ipuçlarını etkinleştirmek için "Sesle Geri Bildirim Sağla" ile çok çeşitli sesler içeriyor. Buna ek olarak, Office 2021 Standard for Mac'teki Word'de bulunan Koyu Gri ve Siyah temaları daha iyi konsantrasyon sağlar: daha dikkat çekici bir arka plan seçilerek dikkat dağıtıcı unsurlar azaltılabilir ve görevlere daha iyi odaklanılabilir; ve Metinden Sese özelliği etkinleştirilerek, belgelerdeki ve e-postalardaki içerikler çalışma sırasında ve hareket halindeyken yüksek sesle okunabilir.

Mac için Office 2021 Standard'da yöneticiler için özel özellikler

Office 2021 Standard for Mac sürümünün, kullanıcılara yönelik saf faydalara ek olarak, kullanıcıların daha kolay yönetilmesini sağlamak ve aynı zamanda daha yüksek güvenlik sağlamak için sistem yöneticileri için önceki sürümde zaten mevcut olan pratik işlevleri tekrar sunması bekleniyor:

 • GPO veya Grup İlkesi Nesnesi ile yöneticiler, belgelerdeki makroların yanı sıra güncellemeleri kontrol ederken gelişmiş güvenlik sunan ADMX şablonları aracılığıyla Office'i güvence altına almak için etkili grup ilkelerine sahiptir.
 • Buna ek olarak, güncelleme kontrolünün kendisi, özellik ve işlev güncellemelerinin yanı sıra yamalar ve düzeltmeler gibi güvenlikle ilgili kalite güncellemelerini etkinleştirmek için seçenekler içerir: örneğin, önemli özellik güncellemeleri göz ardı edilebilir ve temel güncellemeler 5 haftaya kadar ertelenebilir.
 • Mac için Office'te sağlanan Terminal Hizmetleri veya Uzak Masaüstü Hizmetleri kullanılarak, yazılım eski bir Mac'te de kullanılabilir.

Bir bakışta MS Office 2021 Standard for Mac'in tüm bireysel programları

Mac için Microsoft Office 2021'in Standart Sürümü ile Apple cihaz kullanıcıları bir kez daha klasik, vazgeçilmez Office programları Word, Excel, PowerPoint ve Outlook'a sahip oluyor ve bu programlar diğer hiçbir ofis yazılımında olmadığı kadar çeşitli uygulama olanaklarıyla göz dolduruyor:

 • Word 2021 , birçok kullanım için metin belgelerinin profesyonelce oluşturulması için her şeyi içerir - "Gözden Geçirme" işlevi gibi pratik araçlar, doğrudan bir belgede yabancı kelimelerin doğru kullanımını veya anlaşılmasını kolaylaştırır ve Microsoft Akademik Arama doğru alıntılamayı kolaylaştırır.
 • Excel 2021 , PowerPivot ve PowerQuery uzantılarıyla örneğin harita ve huni diyagramlarını göstermek için Excel sayfaları ve elektronik tablolar üzerinde gerçek zamanlı eşzamanlı işbirliği de dahil olmak üzere daha da fazla olanak sunuyor. Veri Kaybı Koruması, gizli verileri AB veri koruma düzenlemelerine uygun olarak korur.
 • PowerPoint 2021 her yeni baskısında, yakınlaştırmalar ve geçişler gibi animasyonlar da dahil olmak üzere sunumlara hayat vermek için daha ilginç görsel efektler; ayrıca içeriği görselleştirmek için yeni simgeler, SVG vektör dosyaları ve 3B modeller sunuyor. Word'den bilinen metin işaretleyicisi PowerPoint'te de kullanılabilir.
 • Outlook 2021 , e-postaları önem ve alaka düzeylerine göre otomatik olarak sıralayan akıllı araçlarla şirketlerdeki günlük e-posta selini güvenilir bir şekilde sıralar. Mesajları okuyan metinden sese işlevi zaman kazandırır. Outlook'ta da Veri Kaybı Koruması, eklerdeki kritik verilerin yetkisiz kişiler tarafından gönderilmesini ve erişilmesini önler

Mac için MS Office 2021 Standard'ı yüklemek ve kullanmak için sistem gereksinimleri

Aşağıda, Mac için MS Office 2021 Standard'ın yeni sürümü için geçerli olan bilinen sistem gereksinimleri ve geçerli kullanım koşulları hakkında bilgi bulabilirsiniz. Ayrıca, resmi sürümden sonra kullanım için ek talimatları izlemeniz gerekebilir.

Mac için MS Office 2021 Standard için donanım gereksinimleri

Mac için Office 2021 Standard, Microsoft Office paketinin yeni Apple Silicon işlemcili Mac bilgisayarlarda da çalışan sürümüdür. Ancak, Intel işlemcili Mac'lerde de kullanılabilir. Önceki 32-bit sürümü artık mevcut değildir, bu nedenle yazılım yalnızca 64-bit tabanlı cihazlara yüklenebilir. Sonuç olarak, aşağıdaki asgari gerekliliklere uyulmalıdır:

 • İşletim sistemleri: Mac 2021 için Office, macOS'in en güncel üç sürümü tarafından desteklenmektedir. Şu anda bunlar Monterey, Big Sur ve Catalina'dır; Mojave desteğinin kesilmesi veya artık güncellenmemesi beklenmektedir
 • İşlemci: Intel işlemci veya Apple Silicon işlemci
 • Sabit disk alanı: 10 GB
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Grafik kartı: DirectX 9 veya üstü
 • Ekran çözünürlüğü: 1.024 x 768 piksel

Mac için Microsoft Office 2021 Standard'ın Lisanslanması

Mac için Microsoft Office 2021'in Standart Sürümünün bir lisansı, onu bir Apple aygıtında kullanma hakkı verir. Bu, uygun şekilde lisanslanmış bir uç cihazla uzaktan veya Sanal Masaüstü Altyapısı aracılığıyla kullanmak için bir ağ sunucusuna bir yazılım kopyasının yüklenmesini de içerebilir.

MS Office 2021 Standard for Mac'i Wiresoft'tan kullanılmış yazılım olarak daha düşük bir fiyata satın alın

Mevcut Office 2021 Standard Edition for Mac'i kullanılmış yazılım olarak satın almak varken neden daha fazla para harcayasınız ki? Wiresoft'ta orijinal Microsoft yazılımları için önemli ölçüde düşük fiyatlardan faydalanırsınız - anında indirme ve tüm bu avantajlarla:

 • Tek lisans kullanın - abonelik zorunluluğu olmadan
 • Tüm programlar dahil eksiksiz Office paketi
 • Tüm Office programlarının tam işlevselliği - Wiresoft kullanılan yazılım, zaman sınırlaması olmaksızın tamamen işlevseldir
 • Kullanılmış Microsoft yazılımının yasal kullanımı - AB'deki mahkeme kararlarıyla onaylandı

Mevcut Microsoft Office 2021 Standard-Edition for Mac ile diğer Microsoft veya diğer kullanılan yazılımlar hakkında sorularınız mı var? O zaman bizimle sohbet, telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"
Müşteri puanları "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler