YETKİLİ ORİJİNAL ÜRÜN
24 SAAT İÇİNDE NAKLİYE
SOHBET, E-POSTA VE TELEFON İLE DESTEK
ÜCRETSİZ HATTI +4969 - 173261340
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 HOME AND BUSINESS

MICROSOFT OFFICE MAC 2021 HOME AND BUSINESS

4.477,00 TRY *

KDV dahil

Anında indirme olarak kullanılabilir


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10526

Faydalar

- Hızlı teslimat
- Yetkili orijinal ürün
- 24 saat içinde sevkiyat
- Sohbet, e-posta ve telefon desteği
Mac için Microsoft Office 2021 Ev ve İş MS Office 2021 Home and Business for Mac, şu anda...daha fazla
Ürün Bilgisi "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 HOME AND BUSINESS"

Mac için Microsoft Office 2021 Ev ve İş

MS Office 2021 Home and Business for Mac, şu anda Apple bilgisayarlar için denenmiş ve test edilmiş Microsoft ofis yazılımının en son sürümüdür ve indirilebilir olarak da mevcuttur. Böylece kullanıcılar, modern bir ofisin hemen hemen her görev alanını kapsayan ve aynı zamanda birbirleriyle uyumlu olan çok yönlü bireysel program yelpazesinden bir kez daha yararlanırlar; yalnızca tek başlarına değil, özellikle bir ekip içinde erişilebilir verimli çalışma için: farklı alanlar için metin oluşturma için Word, elektronik tablo biçiminde karmaşık hesaplamalar için Excel, bilgilendirici, etkileşimli sunumlar için PowerPoint ve kapsamlı iletişim ve görev planlaması için Outlook ile. Bunlar, notları düzenlemeye yarayan OneNote uygulamasının yanı sıra verileri çevrimiçi kullanıma sunmaya yarayan bulut depolama OneDrive ve muhtemelen yine Skype'ın yerini alan Microsoft Teams ile destekleniyor.

Mac için Office 2021 Ev ve İş'in önceki sürümüne kıyasla bir özellik olarak yeni Office yazılımı, yeni Apple Silicon işlemcilerle donatılmış Mac bilgisayarlarda da kullanılabiliyor. Elbette Intel tabanlı Mac'lerde de kullanılabiliyor.

Wiresoft'un yazılım teklifinden yararlanarak yeni Office 2021 Home and Business for Mac tam sürümünü indirerek ve abonelik zorunluluğu olmadan normal yazılım ticaretinden daha düşük bir fiyata satın alın!

Mac için MS Office 2021 Ev ve İş'teki yenilikler nelerdir?

Pakette yer alan tüm uygulamalar teknik olarak günceldir ve bu durum elbette revize edilmiş tasarıma da yansımıştır, ancak tanıdık menü yapısı korunmuştur. Buna ek olarak, bulutta da ekip işbirliğine odaklanma daha da güçlendirildi. Yeni Office Edition ile Mac kullanıcıları da günlük işlerinde verimli ofis çalışmaları için popüler, güçlü araçlardan yararlanmaya devam ediyor.

Mac için Office 2021 Ev ve İş'in tüm yenilikleri henüz bilinmese de, Microsoft tek tek programlarla ilgili çeşitli ayrıntıları açıkladı:

 • Word 2021: XLOOKUP satır odak özelliği dikkat dağıtıcı unsurları azaltarak Word kullanıcılarının bir belgeyi satır satır doğru bir şekilde incelemesini kolaylaştırır.
 • Excel 2021: Bir tablo veya Excel çalışma sayfasındaki içeriği bulmayı veya kontrol etmeyi kolaylaştırmak için XLOOKUP işlevi de burada mevcuttur. Ayrıca, yeni dizi fonksiyonları FILTER, SORT, SORTBY, RANDARRAY, SEQUENCE, UNIQUE ve XMATCH ile elektronik tablolardaki dinamik diziler için geliştirilmiş destek bulunmaktadır.
 • PowerPoint 2021: Sunumlar artık uygulama olanaklarını ve bilgi içeriğini genişleten önceden kaydedilmiş bir sesli yorumla desteklenebiliyor.
 • Outlook: e-posta metinleri 70'ten fazla dile çevrilebilir.

Mac için Office 2021 Ev ve İş'te daha fazla özellik

Mac kullanıcıları için Office 2021'in mevcut Ev ve İş sürümü, tek tek programlara yapılan yukarıda belirtilen eklemelere ek olarak, genellikle programlar arası olan ve böylece daha verimli bir kullanıcı deneyimi sunan bir dizi başka geliştirme ve iyileştirme de sunuyor.

Word, Excel ve PowerPoint'te serbest el aracı 

Office programları Word, Excel ve PowerPoint'teki serbest çizim aracı, kullanıcılara serbest çizim ve eskizlerin yanı sıra diyagramlar ve formüller oluşturmak için çok çeşitli seçenekler sunar - son cihazın işlevselliğine bağlı olarak, bir belgede tablette kalemle, dokunmatik ekranda parmakla veya bağımsız bir cihazda veya dizüstü bilgisayarda fareyle çizim yapmak ve ardından bunları bir dizi efekt ve araçla daha fazla düzenlemek mümkündür. Mac için Office 2021 Ev ve İş ayrıca bu amaç için yeni kement ve silgi araçları sağlar. ODF gibi Office dışı dosya formatları da açılabilir ve düzenlenebilir.

Kapsamlı entegre PDF yönetimi

Yeni Office artık PDF dosyalarını Adobe Reader olmadan da görüntüleyebiliyor ve yorum yapmaya izin veriyor. Formlar ayrıca doldurulabilir ve dijital olarak imzalanabilir. Geliştirilmiş güvenlik ve yetkilendirme yönetimi sayesinde dosyalar yetkisiz erişime karşı da daha iyi korunuyor.

OneDrive ile Ekip Çalışması

OneDrive, ekipler arası projeler üzerinde çalışmak için pratik bir araçtır. Kullanıcılar Microsoft OneDrive'da depolanan belgeleri, elektronik tabloları ve slaytları birlikte düzenler - ofiste, ev ofiste veya yolda aynı anda MobiDrive Cloud'da. Mevcut Google Drive, OneDrive ve Dropbox hesapları da OneDrive aracılığıyla Mac için Office'e bağlanabilir. Erişim ve değişiklik hakları vermek için kapsamlı yönetim seçenekleri, kritik veri ve bilgilerin bulutta bile yetkisiz erişime karşı korunmasını sağlar.

Office programlarında erişilebilirlik

Erişilebilirlik, hem yazarlar hem de belge ve e-posta okuyucuları için bilgisayarlarda desteklenen çalışmaların ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Word, Excel, PowerPoint ve OneNote, Mac için Office 2021 Ev ve İş'te belgeleri anlamayı kolaylaştıran ve böylece diğer kullanıcılarla işbirliğini geliştiren optimize edilmiş bir erişilebilirlik denetimi sunar.

Bu, taslak hazırlarken uluslararası geçerli standartlar için desteğin yanı sıra metni yapılandırırken ve sunarken pratik önerileri de içerir. "Erişilebilirliği kontrol et" işlevi etkinleştirildiğinde, ilgili programda uyarıların veya hataların bir listesi görüntülenir ve bu liste iyileştirme için ipuçları ve önerilerle desteklenir. Diğer konumlardaki iş ortaklarıyla randevular planlarken, Outlook'ta saat dilimini görüntüleyerek uluslararası alıcıların da hazır bulunmasını sağlamak mümkündür.

Mac için Office 2021 Ev ve İş kullanıcıları, işlerini kolaylaştırmak için birçok yöntemden de yararlanıyor: "Kullanım Kolaylığı" bölümü, sesli ipuçlarını etkinleştirmek için "Sesle Geri Bildirim Sağla" ile çok çeşitli sesler içeriyor. Ayrıca daha iyi konsantrasyon için Mac için Office 2021 Ev ve İş'te Word, Koyu Gri ve Siyah Koyu Temaları içerir: daha ince bir arka plan seçmek dikkat dağıtıcı unsurları azaltabilir ve görevlere odaklanmayı artırabilir; ve Metinden Sese özelliğini etkinleştirmek, çalışırken ve hareket halindeyken belgelerdeki ve e-postalardaki içeriği yüksek sesle okuyabilir.

Mac için Office 2021 Ev ve İş'te yöneticilere özel özellikler

Office 2021 Ev ve İş Mac sürümünün, kullanıcılara yönelik saf avantajlara ek olarak, kullanıcıların daha kolay yönetilmesini sağlamak ve aynı zamanda daha yüksek güvenlik sağlamak için sistem yöneticileri için önceki sürümde zaten mevcut olan pratik işlevleri tekrar sunması bekleniyor:

 • GPO veya Grup İlkesi Nesnesi ile yöneticiler, ADMX şablonları aracılığıyla Office'i güvence altına almak için etkili grup ilkelerine sahiptir; bunlar, güncellemeleri ve belgelerdeki makroları kontrol ederken gelişmiş güvenlik sunar.
 • Buna ek olarak, güncelleme kontrolünün kendisi, özellik ve işlev güncellemelerinin yanı sıra yamalar ve düzeltmeler gibi güvenlikle ilgili kalite güncellemelerini etkinleştirmek için seçenekler içerir: örneğin, önemli özellik güncellemeleri göz ardı edilebilir ve temel güncellemeler 5 haftaya kadar ertelenebilir.
 • Mac için Office'te sağlanan Terminal Hizmetleri veya Uzak Masaüstü Hizmetleri kullanılarak, yazılım eski bir Mac'te de kullanılabilir.

Bir bakışta Mac için MS Office 2021 Ev ve İş'in tüm bireysel programları

Mac için Microsoft Office 2021'in Ev ve İş Sürümü ile Apple cihaz kullanıcıları, başka hiçbir ofis yazılımında olmadığı kadar çeşitli uygulama olanaklarıyla etkileyen klasik, vazgeçilmez Office programları Word, Excel, PowerPoint ve Outlook'a bir kez daha sahip oluyor:

 • Word 2021 , birçok kullanım için metin belgelerinin profesyonelce oluşturulması için her şeyi içerir - "Gözden Geçirme" işlevi gibi pratik araçlar, doğrudan bir belgede yabancı kelimelerin doğru kullanımını veya anlaşılmasını kolaylaştırır ve Microsoft Akademik Arama doğru alıntılamayı kolaylaştırır.
 • Excel 2021 , PowerPivot ve PowerQuery uzantılarıyla örneğin harita ve huni diyagramlarını göstermek için Excel sayfaları ve elektronik tablolar üzerinde gerçek zamanlı eşzamanlı işbirliği de dahil olmak üzere daha da fazla olanak sunuyor. Veri Kaybı Koruması, gizli verileri AB veri koruma düzenlemelerine uygun olarak korur.
 • PowerPoint 2021 her yeni baskısında, yakınlaştırmalar ve geçişler gibi animasyonlar da dahil olmak üzere sunumlara hayat vermek için daha ilginç görsel efektler; ayrıca içeriği görselleştirmek için yeni simgeler, SVG vektör dosyaları ve 3B modeller sunuyor. Word'den bilinen metin işaretleyicisi PowerPoint'te de kullanılabilir.
 • Outlook 2021 , e-postaları önem ve alaka düzeylerine göre otomatik olarak sıralayan akıllı araçlarla şirketlerdeki günlük e-posta selini güvenilir bir şekilde sıralar. Mesajları okuyan metinden sese işlevi zaman kazandırır. Outlook'ta da Veri Kaybı Koruması, eklerdeki kritik verilerin yetkisiz kişiler tarafından gönderilmesini ve erişilmesini önler

Mac için MS Office 2021 Ev ve İş'i yüklemek ve kullanmak için sistem gereksinimleri

Aşağıda, Mac için MS Office 2021 Ev ve İş'in yeni sürümü için geçerli olan bilinen sistem gereksinimleri ve geçerli kullanım koşulları hakkında bilgi bulabilirsiniz. Ayrıca, resmi sürümden sonra kullanım için ek talimatları izlemeniz gerekebilir.

Mac için MS Office 2021 Ev ve İş için donanım gereksinimleri

Mac için Office 2021 Ev ve İş, Microsoft Office paketinin yeni Apple Silicon işlemcili Mac bilgisayarlarda da çalışan sürümüdür. Ancak, Intel işlemcili Mac'lerde de kullanılabilir. Önceki 32-bit sürümü artık mevcut değildir, bu nedenle yazılım yalnızca 64-bit tabanlı cihazlara yüklenebilir. Sonuç olarak, aşağıdaki asgari gerekliliklere uyulmalıdır:

 • İşletim sistemleri: Mac 2021 için Office, macOS'in en güncel üç sürümü tarafından desteklenmektedir. Şu anda bunlar Monterey, Big Sur ve Catalina'dır; Mojave desteğinin kesilmesi veya artık güncellenmemesi beklenmektedir
 • İşlemci: Intel işlemci veya Apple Silicon işlemci
 • Sabit disk alanı: 10 GB
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Grafik kartı: DirectX 9 veya üstü
 • Ekran çözünürlüğü: 1.024 x 768 piksel

Mac için Microsoft Office 2021 Ev ve İş için Lisanslama

Mac için Microsoft Office 2021'in Ev ve İş sürümünün bir lisansı, bu sürümü tek bir Apple aygıtında kullanma hakkı verir. Bu, yazılımın bir kopyasının uzaktan kullanılmak üzere bir ağ sunucusuna veya uygun şekilde lisanslanmış bir uç cihazla Sanal Masaüstü Altyapısı aracılığıyla kurulmasını da içerebilir.

Mac için MS Office 2021 Ev ve İş'i Wiresoft'tan daha düşük bir fiyata satın alın

Mac için en yeni Office 2021 Ev ve İş sürümünü Wiresoft'tan daha ucuza satın almak varken neden daha fazla para harcayasınız? Wiresoft'ta orijinal Microsoft yazılımları için önemli ölçüde düşük fiyatlardan faydalanırsınız - anında indirme ve tüm bu avantajlarla:

 • Tek lisans kullanın - abonelik zorunluluğu olmadan
 • Tüm programlar dahil eksiksiz Office paketi
 • Tüm Office programlarının tam işlevselliği - Wiresoft yazılımı zaman kısıtlaması olmaksızın tamamen işlevseldir
 • Microsoft yazılımının yasal kullanımı - AB'deki mahkeme kararlarıyla onaylandı

Mac için güncel Microsoft Office 2021 Ev ve İş Sürümü veya diğer Microsoft yazılımları hakkında sorularınız mı var? O zaman bizimle sohbet, telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yorumları okuyun, yazın ve tartışın ...daha fazla
Müşteri puanları "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 HOME AND BUSINESS"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

son görülen