Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10450
 • FQC-10534
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
972,90 TRY * 1.079,90 TRY * (9,91% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  64bit


Yeni Windows 11 Pro ile, bir işletim sisteminden özellikle yüksek taleplerde bulunan kullanıcılara, şirketlerin tüm işlerini verimli bir şekilde tamamlamaları için daha yüksek performansla birlikte çok sayıda işlev ve olanak sunuluyor. Windows 11 Pro, bilgisayarda çalışmayı daha sezgisel ve dolayısıyla daha verimli hale getiren modernize edilmiş, daha da kullanıcı dostu bir arayüzle, diğer şeylerin yanı sıra yeni çekici "Float Design" ve "Dark Mode" seçeneğiyle kendini gösteriyor.

Ürün hakkında başka sorularınız varsa, lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

 

Ürün Bilgisi "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"

Windows 11 Pro - profesyonel kullanıcılar için yeni Microsoft işletim sistemi

Yeni Windows 11 Pro ile, bir işletim sisteminden özellikle yüksek talepleri olan kullanıcılara, şirketlerin işindeki tüm görevleri verimli bir şekilde tamamlamak için daha yüksek performansla birlikte çok sayıda işlev ve seçenek sunulmaktadır. Windows 11 Pro, yeni çekici "Float Design" ve "Dark Mode" seçeneği ile bilgisayarda çalışmayı daha sezgisel ve dolayısıyla daha verimli hale getiren modernize edilmiş, daha da kullanıcı dostu bir arayüzle kendini gösteriyor.

Windows 11 Pro ayrıca, merkezi kontrollü revize edilmiş başlat menüsü, ekiplerin görev çubuğuna entegrasyonu, geliştirilmiş arama işlevi ve dokunmatik, dijital kalem ve ses tanıma yoluyla optimize edilmiş kullanım gibi kullanılabilirlikte birçok iyileştirme ve basitleştirme sunuyor. Buna ek olarak, widget'lar Windows 11 Pro ile geri dönüyor ve özellikle oyun hayranları grafiksel olarak daha da büyüleyici bir oyun deneyimini dört gözle bekleyebilirler.

Wiresoft'ta, yeni Windows 11 Pro 'yu kullanılmış yazılım olarak makul bir fiyata bulabilirsiniz - bir artı performans ve profesyonel kullanıcıların taleplerini karşılayacağı kesin olan birçok iş işlevi ile. Windows 11 Pro 'nun yeni özellikleri ve işlevleri hakkında daha fazla bilgiyi aşağıdaki genel bakışta ve canlı sohbette doğrudan bir Wiresoft çalışanından öğrenebilirsiniz.

Windows 11 Pro daha fazlasını sunuyor

Yeni Windows 11 Pro, bu sürümde özellikle yönetim amaçlı çok sayıda çalışanı olan şirketler için önemli olan bir dizi ek işlev ve araç sunuyor: Bunlar, hem son cihazlar hem de veriler için genişletilmiş güvenlik işlevlerini içerir. Burada Windows 11 Pro, grup ilkeleri gibi önemli cihaz yönetimi işlevlerinin yanı sıra, bireysel son cihazlarda olası donanım sorunlarını önlemek için güncellemelerin dağıtımının hassas bir şekilde kontrol edilebildiği Windows Update for Business'ı da desteklemektedir.

Windows 11 Pro ile daha kapsamlı güvenlik işlevleri

Güvenlik açısından, örneğin aşağıdaki özellikler özellikle Windows Pro'da mevcuttur:

 • Görselleştirme teknolojisi Hyper-V, diğer işletim sistemlerini sanal bilgisayarlar olarak çalıştırmayı mümkün kılar. Başlıca avantajları arasında sunucu kapasitesinin daha düşük kullanımı, daha az enerji kaynağı kullanımı ve sanal hizmetler birbirinden ayrı olarak yürütüldüğü için daha yüksek güvenlik yer almaktadır. Ayrıca, özellikle eski donanımlarda uygulamalar daha sorunsuz çalıştırılabilir.
 • BitLocker şifreleme teknolojisi ile sabit diskler güvenli bir şekilde şifrelenebilir. Bu işlev özellikle tablet ve dizüstü bilgisayar gibi mobil cihazlar kullanılırken önemlidir, çünkü bunlar daha kolay çalınabilir veya kaybolabilir. Bu nedenle hassas veya kişisel verilerin kötüye kullanılmasını önlemek için BitLocker ile güvenli bir şekilde şifrelenebilirler. USB bellekler ve harici sabit diskler de "BitLocker To Go" kullanılarak şifrelenebilir.
 • Windows 11'in sanallaştırılmış bir sürümü, yabancı programları ve uygulamaları test etmek için "Windows Sandbox" içinde başlatılabilir. Test edilen her uygulama ana bilgisayardan ayrı olarak çalıştırılır. Ayrıca bir VHD (sanal sabit disk) indirmeye de gerek yoktur.
 • "Windows Defender Application Guard" (WDAG) ile tarayıcı bir tür sandbox içinde de kullanılabilir. WDAG öncelikle çalışanların sörf yaparken üretkenliklerini engelleyen saldırıları önlemek için kullanılır. Güvenilmeyen web siteleri izole edilir ve örneğin Word, PowerPoint ve Excel dosyalarının şirketteki güvenilir kaynaklara erişimi de engellenir.

Windows 11 Pro ile yönetim işlevleri

Özellikle çok sayıda çalışanı olan şirketlerde, grupların yanı sıra bireysel kullanıcıların yönetimi yöneticiler için daha büyük zorluklar oluşturmaktadır. Örneğin Windows Pro'da aşağıdaki özellikler kullanılabilir:

 • Grup ilkeleri, PC'lerin, kullanıcı hesaplarının ve grupların tanımlanmasına ve yönetilmesine, örneğin verilere ve yazıcılar gibi cihazlara erişim haklarına, uyumluluk son tarihleri de dahil olmak üzere güncellemelerin yüklenmesine ve ayrıca depolama optimizasyonuna (Storage Sense) olanak tanır.
 • Burada, özellikle Kiosk modu, her çalışanın kendi kimliğine sahip bir Kiosk kullanıcı hesabı aldığı bireysel uç cihazların yapılandırılmasını sağlar.
 • Uzak Masaüstü Uygulaması, kullanıcılara uzak bir konumdan kendi bilgisayarlarına bağlanmaları ve kullanmaları için PC, tablet veya akıllı telefon için uzaktan erişim işlevi sunar.
 • Microsoft İş Mağazası, özellikle şirketlerdeki kullanıcılara, örneğin belirli grupların kullanımına sunulan ve daha sonra merkezi olarak uygulanan uygulamaları bulabilecekleri merkezi bir yer sağlar.

Windows 11 Pro'da başka ne gibi yenilikler var?

Windows 11, sadece Pro Edition'da değil, aynı zamanda yeni bir kullanıcı deneyimi sunan çok sayıda yeni özellik ve işlev içeriyor. En önemli yenilikler arasında örneğin görünüm yer almaktadır:

 • "Yüzen tasarım" ile yeni görünüm: Windows 11'in yüzeyi sadece yuvarlatılmış köşelerle değil, aynı zamanda şeffaf pencereler ve özellikle masaüstüne üç boyutlu bir görünüm kazandıran, katlanmış bir kumaşı andıran yeni duvar kağıdı ile bağlantılı olarak yüzen öğelerle de karakterize edilir. Windows 11 ayrıca birçok yeni sistem simgesine sahip.
 • Windows 11 burada yeni bir sistem simgesi yazı tipini de tanıtıyor: Segoe Fluent Icons. Segoe Fluent ile gliflerin gösterimi üç ilkeyi takip eder: Glifler yalnızca içeriğin iletilmesi için gerekli olan ayrıntıları içerir (minimal). Basit, geometrik şekillere dayanırlar (Basic) ve modern, anlaşılması kolay bir stil kullanırlar (Evolved).
 • İçerik menüsü de daha anlaşılır hale getirilmiştir: Bu bir yandan yuvarlatılmış köşeleriyle dikkat çeken yeni "Sun Valley" tasarımıyla ve özellikle de daha az kullanılan işlevlerin artık menüden kaldırılmış olmasıyla sağlanıyor, böylece daha önemli işlevlere ulaşmak kolaylaşıyor.

Masaüstü de revize edildi ve şimdi önceki sürüme kıyasla sezgisel çalışma için yeni, daha kullanıcı dostu bir tasarım sunuyor:

 • Windows 11 'in yeni Başlat menüsü artık canlı kutucuklar içermiyor, ancak akıllı telefonların görünümünü temel alıyor ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi için tüm cihaz türlerinde tutarlı bir kullanıcı arayüzünü daha da destekliyor.
 • Yeni simgelerin bulunduğu görev çubuğu ekranın alt kısmında ortalanmıştır, ancak bunlar daha önce olduğu gibi sola yaslı olarak da gruplandırılabilir.
 • Daha konsantre çalışma için Karanlık Mod da mevcuttur.
 • Bilgi merkezi artık bildirim merkezini hızlı ayarlardan ayırıyor ve tarihe tıklandığında takvimi gösteriyor.
 • Widget'lar geri döndü, diğerlerinin yanı sıra haber çubuğu "Haberler ve ilginç konular", diğer sağlayıcılardan diğerleri de güçlendirilebilir.
 • Ayrıca Windows 11'in görev çubuğuna entegre edilen ve Skype'ın yerini alan iletişim platformu Teams ile kullanıcılar tek bir tıklamayla  adresinde sohbet edebilir veya video konferanslara katılabilirler.
 • Dokunmatik ekranlı cihazlar için daha fazla dokunmatik hareket ve geliştirilmiş ekran klavyesine sahip yeni tablet modu da yeni işlevler ve daha fazla netlik sunuyor.
 • Android uygulamaları Windows 11 ile de kullanılabilir ve akıllı telefon bunlara bağlanabilir
 • Son olarak, Windows 11 Pro 'da ekran görüntüleri için yeni bir ekran alıntısı aracının yanı sıra ek işlevlere sahip yeni bir hesap makinesi, yeni Microsoft tarayıcısı Edge için yeni bir tasarım, enerji tasarrufu modu ve isteğe bağlı olarak Microsoft araç koleksiyonu PowerToys da kullanıcılara sunuluyor.

Windows 11 Pro için donanım gereksinimleri

Windows 11 Pro'nun yerel bir PC veya dizüstü bilgisayarda kısıtlama olmaksızın çalışabilmesi için donanımın belirli gereksinimleri karşılaması gerekir. Buna ek olarak, Windows 11 Pro Edition'a 128 GB yerine 2 TB'a kadar RAM takılabilir ve maksimum 2 tam işlemci veya 128 CPU çekirdeği desteklenir. Daha fazla ayrıntı için lütfen bir Wiresoft temsilcisiyle iletişime geçin. Aşağıdaki asgari gereklilikler geçerlidir:

 • İşlemci: 64 bit destekli çift çekirdekli CPU (1 GHz)
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Sabit disk alanı: 64 GB
 • Sistem: Güvenli başlatma için Secure Boot etkinleştirilmiş UEFI sürüm 2.3.1 veya üstü
 • Ürün Yazılımı: Güvenilir Platform Modülü (TPM) sürüm 2.0
 • Grafik kartı: WDDM 2.0 sürücüsü ile DirectX 12
 • Ekran: Yüksek çözünürlüklü (720p), 9 inçten büyük, renk kanalı başına 8 bit

Windows 11 Pro'yu bugün Wiresoft Online Shop'tan kullanılmış yazılım olarak düşük bir fiyata satın alın

Yeni Windows 11 Pro işletim sistemi artık Wiresoft Yazılım Mağazasında kullanılmış yazılım olarak da mevcuttur - bu, karşılaştırılabilir yeni yazılımlardan önemli ölçüde daha düşük bir fiyatla kullanabileceğiniz anlamına gelir. Wiresoft ile kullanılmış yazılım satın alırken aşağıdaki avantajlardan da faydalanırsınız:

 • Microsoft Windows 11 Pro satın alındığında, Wiresoft müşterileri daha önce bir şirket tarafından satın alınmış ve Wiresoft'a satılmış orijinal bir işletim sistemi lisansına sahip olurlar.
 • Kullanılmış Microsoft Windows 11 Pro yazılımının yeniden satışı için yasal dayanak, satın alma ve kullanımının yanı sıra satışına da izin veren yürürlükteki yasadır.
 • Bu nedenle, bu Windows 11 Pro lisansı yeniden satıldığında "kullanılmış" olarak işaretlenir, ancak bu, işlevselliği üzerinde herhangi bir kısıtlama olduğu veya zaten kullanılmış olduğu anlamına gelmez.
 • Önceki alıcı Windows 11 Pro yazılımını zaten yüklemiş veya etkinleştirmişse, Wiresoft'a satıştan önce tekrar silinmiştir, böylece tekrar %100 yeniden kullanılabilir.
Bağlantılar "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler