Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
Filtre için sonuç bulunamadı!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard Device CAL Bir Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL satın almak, belirli bir cihaza Sharepoint platformuna erişim izni vermek anlamına gelir. Böylece, bir şirket bilgisayarı veya hatta bir...
857,90 TRY *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard User CAL Bir Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL satın almak, (başka bir) çalışanın şirket belgelerine kolayca erişmesini ve projeler üzerinde her yerden işbirliği yapmasını sağlamak...
857,90 TRY *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL
Device CAL ile Microsoft SharePoint Server 2016 Standard satın alın - Özelleştirilmiş çözüm Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL sürümü, sezgisel kullanımlı tanıdık bir ortamın yanı sıra şirketler için bir dizi yenilik...
715,90 TRY *

SharePoint Server CAL: İşbirliğinizi ve bilgi yönetiminizi optimize edin

SharePoint Server CAL'ler şirketlerde işbirliği ve bilgi yönetimi için güçlü bir çözüm sunar. Bu İstemci Erişim Lisansları (CAL) ile SharePoint Server özelliklerine sorunsuz bir şekilde erişebilir ve ekiplerinizin verimliliğini artırabilirsiniz.

Neden SharePoint Server CAL?

İşbirliğine dayalı çalışma ortamı

SharePoint Server CAL, ekiplerin birlikte etkili bir şekilde çalışabileceği ortak bir çalışma ortamı sağlar. Belgeleri paylaşın, birlikte içerik oluşturun ve şirketinizdeki iletişimi optimize edin.

Belge yönetimi ve organizasyonu

Verimli belge yönetimi çok önemlidir. SharePoint Server CAL ile belgeleri merkezi olarak depolayabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Bu, onları bulmayı kolaylaştırır ve üretkenliği artırır.

Güvenlik ve erişim kontrolü

Hassas bilgileri SharePoint Server CAL'ın güvenlik özellikleriyle koruyun. Erişim haklarını tanımlayın ve kimin hangi verilere erişebileceğini kontrol edin. Şirket bilgilerinizin gizliliğini ve bütünlüğünü sağlayın.

SharePoint Server CAL'ı nasıl edinebilirim?

Esnek lisanslama

SharePoint Server CAL esnek lisanslama seçenekleri sunar. Şirketinizin gereksinimlerine göre ihtiyacınız olan lisans sayısını seçin. Lisans maliyetlerini büyümenizle uyumlu tutmak için kullanımı gerektiği gibi ölçeklendirin.

Kolay entegrasyon

SharePoint Server CAL'ı mevcut BT altyapınıza entegre etmek kolaydır. Lisansları kolayca yönetin ve işbirliğini ve bilgi yönetimini optimize etmek için SharePoint'in kapsamlı özelliklerinden yararlanın.

Sonuç

SharePoint Server CAL ile şirketinizdeki işbirliğini ve bilgi yönetimini optimize edin. Üretkenliği artırmak için ortak çalışma özelliklerinden, verimli belge yönetiminden ve güvenlik kontrollerinden yararlanın. Esnek lisanslama seçeneklerini seçin ve en son Google Yardım Masası güncellemesinin gereksinimlerini karşılamak için SharePoint Server CAL'yi BT altyapınıza sorunsuz bir şekilde entegre edin.

Kategoriler