Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10446
 • 076-05905
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
5.142,90 TRY * 5.712,90 TRY * (9,98% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Project 2021 Standard Microsoft'un çok yönlü proje yönetim yazılımının en son sürümü olup, öncelikle KOBİ'ler ve serbest meslek sahipleri için iş projelerini tasarlamak, kontrol etmek ve son olarak belgelemek üzere tasarlanmıştır. Bu amaçla uygulama, tüm aşamaların ve bileşenlerin farklılaştırılmış kontrolü için gerekli olan kapsamlı işlevler sunar. Bu amaçla, ortaya çıkan tüm görevlerin ve aşamaların yönetiminde önemli bir rol oynayan tüm temel süreçleri tasvir eden ve bir veya daha fazla proje üzerinde verimli bir şekilde çalışmayı sağlayan birçok pratik özellik ile desteklenen, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok tipik şablon da vardır.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD"

MS Project 2021 Standard - satın alma sürümü olarak proje yönetimi yazılımının en son sürümü

Project 2021 Standard, öncelikle KOBİ'ler ve serbest meslek sahipleri için iş projelerini tasarlamak, kontrol etmek ve son olarak belgelemek üzere tasarlanmış çok yönlü Microsoft proje yönetimi yazılımının en son sürümüdür. Bu amaçla uygulama, tüm fazların ve bileşenlerin farklılaştırılmış kontrolü için gerekli olan kapsamlı işlevler sunar. Bu amaçla, ortaya çıkan tüm görevlerin ve aşamaların yönetiminde önemli bir rol oynayan tüm temel süreçleri tasvir eden ve bir veya daha fazla proje üzerinde verimli bir şekilde çalışmayı sağlayan birçok pratik özellikle desteklenen, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok tipik şablon da vardır.

MS Project 2021 Standard Edition böylece kaynakların merkezi yönetimi ve zaman kaydı da dahil olmak üzere başarılı portföy, risk ve belge yönetimi için tüm gereksinimleri karşılar. Çeşitli görev ilişkilerinin daha hızlı anlaşılması için diğer şeylerin yanı sıra çeşitli entegre programlara sahip önceden yüklenmiş Gantt şemaları, özellikle karmaşık projeler için netlik sunar; mevcut durum ve tamamlandıktan sonra raporlama için, diğer katılımcılarla iletişimde temel bulguları ve bilgileri açıkça sağlayan entegre raporlar da mevcuttur.

MS Project 2021 Standardı hangi hedef kitle için geliştirildi?

Microsoft Project 2021'in Standart Sürümü, özellikle çeşitli projeleri genellikle kendi başlarına tasarlayan ve bunları tüm aşamaları ve ayrıntıları ile yöneten kullanıcılar için geliştirilmiştir; bu genellikle serbest meslek sahiplerinin yanı sıra küçük ve orta ölçekli şirketler için de geçerlidir. Önceki sürümlerde olduğu gibi, MS Project'in bu standart sürümü Microsoft SharePoint veya Project Server ile entegre senkronizasyon sunmaz, ancak proje planlama ve yönetiminin tipik alanlarını kontrol etmek için iş zekası araçları da dahil olmak üzere gerekli tüm işlevlere sahiptir: proje programlarının oluşturulması, maliyet planlaması, görevlerin farklılaştırılmış yönetimi ve devam eden ve nihai raporlama.

Wiresoft, Microsoft Project 2021 Standard Edition'ı halihazırda satın alma sürümü olarak tek bir lisans şeklinde ve önemli ölçüde daha düşük bir fiyatla kullanılmış yazılım olarak sunmaktadır - ekibimizle iletişime geçin ve sizin için ne zaman kullanılabilir olacağını hemen öğrenin.

Ayrıca, Wiresoft Software çevrimiçi mağazasında bulunan ve indirimli bir fiyata sunulan Kullanılmış Yazılım olarak da satın alabileceğiniz diğer tüm Microsoft uygulamaları ve Windows 10 gibi Project 2021 Standard ile uyumlu Microsoft programları hakkında bilgi edinin. Aşağıdaki genel bakış, yeni MS Project 2021 Standard Edition'ın en önemli optimizasyonları ve özellikleri hakkında sizi bilgilendirir.

MS Project 2021 Standardı ne yapabilir?

Görsel olarak, Project 2021 Standard halihazırda eski sürümlerden sıyrılan daha net, daha konsantre bir masaüstü arayüzü sunuyor. Office'ten de bilinen "renkli", "koyu gri" ve "beyaz" tasarımlar burada isteğe bağlı olarak mevcuttur, bu sayede özellikle ikincisi odaklanmış bir çalışma ortamı sağlar.

MS Project 2021 Standard 'da yeni projeler, deneyimsiz kullanıcılar tarafından bile sadece birkaç tıklama ile oluşturulabilir, çünkü yaygın proje türleri için çok çeşitli tipik şablonlar mevcuttur; alternatif olarak, profesyoneller tarafsız, boş bir Gantt şeması da kullanabilirler. Veriler ve görev listeleri, uygun biçimlendirme ve anahatlar korunarak Excel, Word, Outlook veya PowerPoint'ten Project'e kolayca aktarılabilir.

Project 2021 Standard'da daha kolay proje oluşturma

Standart şablonlara ve boş bir Gantt şemasına (çubuk görünümü) ek olarak, Project 2021 Standard 'da özel projeler için ağ diyagramı (akış şeması) gibi birçok başka şablonun yanı sıra bir projeyi görüntülemek için form, sayfa (tablo) veya kullanıma bağlı olarak (sütunlar) görünümler ve ayrıca istenen yöne bağlı olarak atamaların yanı sıra bağlantıları da dahil olmak üzere bireysel görevleri ve kaynakları net bir şekilde görüntülemek için çeşitli filtreler gibi diğer kapsamlı seçenekler mevcuttur.

Proje görevlerinin yapılandırılması ve ilişkilendirilmesi

Project 2021 Standard 'da görevler, ilgili kaynakların ve ilişkilerin atanması da dahil olmak üzere birkaç görevin aynı anda eklenmesini destekleyen görev maskesi kullanılarak bir çubuk grafiğe de aktarılabilir. Örneğin, görevler açılır menü aracılığıyla birbirlerine bağlanabilir ve bu seçenek görev tablosundaki "Toplu görev adı" alanı aracılığıyla da kullanılabilir. Her bir zaman ekseni için başlangıç ve bitiş tarihleri ayrı ayrı belirtilebilir. Zaman ekseni çubukları etiketlenebilir ve görevin ilerleyişi görüntülenebilir, bu da ilgili görevler hakkında daha fazla netlik sağlar.

Bir proje içindeki hiyerarşilerin görüntülenmesi için, tek tek görevlere tab tuşu aracılığıyla pozitif veya negatif bir girinti de verilebilir; değişiklikler daha sonra otomatik olarak ilgili tüm görevlere uygulanır, bu da özellikle daha karmaşık proje programları için önemlidir. Bir projedeki münferit görevler de bir ilişki içinde görüntülenmek üzere istenildiği gibi birbirine bağlanabilir. Bunu yapmak için, ilişkili tüm görevleri görüntülemek ve uygun olanı etkinleştirmek üzere "Selef" sütununda ilgili hücreyi seçmek yeterlidir.

MS Project Standard 2021'deki diğer önemli alanlar

MS Project 2021 Standard ayrıca portföy yönetimi için denenmiş ve test edilmiş tüm özelliklerin yanı sıra bazı durumlarda ek optimizasyonlarla kaynak yönetimi ve rapor oluşturma özelliklerine de sahiptir.  

Portföy yönetimi

MS Project 2021 Standardının en önemli bileşenlerinden biri olan portföy yönetiminde tüm projeler kayıt altına alınır ve ilerlemeleri izlenir. Bu şekilde, proje yöneticileri her zaman mevcut durum hakkında genel bir bakışa sahip olur ve bir proje plana göre gitmiyorsa, örneğin belirli görevler henüz programa göre tamamlanmadıysa, maliyetler kontrolden çıkıyorsa veya kaynaklar mevcut değilse veya azalıyorsa hemen tepki verebilir. Bağımsız güncelleme sayesinde, mevcut durum tek bir tıklama ile anında görüntülenebilir.

Power BI bağlantısı sayesinde, MS Project 2021 Standard Edition'daki bütçe yönetimi, iyileştirme önerileri de dahil olmak üzere analiz için ayrıntılı görüntüleme seçeneklerine sahiptir.

Kaynak yönetimi

MS Project 2021 Standard 'daki kaynak yönetimi, entegre araçlar ve özellikler sayesinde ilgili kaynakların ayrıntılı, daha net ve dolayısıyla daha verimli bir şekilde planlanmasına ve yönetilmesine olanak tanır. Burada farklı türler "işgücü", "malzeme" ve "maliyetlere" göre ayrılır ve bunlar özellikle çapraz proje planlaması için kaynak havuzu aracılığıyla merkezi olarak yönetilir ve münferit görevlere kesin olarak atanır; bu da zaman kısıtlamalarının yanı sıra maliyet sınırlarının da dikkate alınmasını ve insan gücü kullanımı ve aşırı yüklerle ilgili risklerin önlenmesini sağlar.

MS Project Standard 2021'de Raporlama

Özellikle Çevik Proje Yönetiminin önemli bir yönü, devam eden bir projenin mevcut durumunu göstermek veya tamamlandıktan sonra önemli içgörüleri başkalarıyla paylaşmak gibi belirli amaçlar doğrultusunda proje verilerini görselleştirmek için raporlar oluşturmaktır. Kullanıcılar, Project 2021 Standard 'da mevcut olan en yaygın proje türleri için grafikler, resimler ve çizelgelerle daha da geliştirilebilen tipik rapor şablonlarından bir seçki bulacaklar. Project 2007 gibi formatlara ek olarak, proje verileri .PDF, .XPS, .CSV, .XML ve Microsoft Excel çalışma kitapları olarak da sunulabilir.

Microsoft Project 2021 Standard için donanım gereksinimleri

Microsoft Project 2021 Standardının bu 2021 sürümü için aşağıdaki minimum gereksinimlerin geçerli olması beklenmektedir; ek uygulamaların veya programların kullanımına bağlı olarak, daha fazla gereksinimin dikkate alınması gerekebilir:

 • İşletim Sistemleri: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • İşlemci: min. 1,6 GHz, Çift Çekirdekli (32 veya 64 Bit)
 • RAM: 2 GB RAM (32 bit) veya 4 GB RAM (64 bit)
 • Sabit disk alanı: 4 GB
 • Ekran çözünürlüğü: 1.280 x 768 piksel
 • Grafik kartı: DirectX 10
 • Bulut dosya yönetimi için özel işlevler OneDrive, OneDrive İş veya SharePoint gerektirebilir

Microsoft Project 2021 Standard Edition hakkında herhangi bir sorunuz varsa veya daha fazla ayrıntıya ihtiyacınız varsa, lütfen Wiresoft ekibinin bir üyesiyle iletişime geçin.

Wiresoft Yazılım Mağazasından Microsoft Project 2021 Standard Satın Alın

Yeni MS Project 2021 Standard Edition, Wiresoft Yazılım Mağazasında kullanılmış tek bir lisans olarak zaten mevcuttur - bu nedenle fiyat, bu sürümün ilgili yeni yazılımının fiyatından daha düşüktür. Microsoft Project 2021 Standard için kullanılmış yazılım satın alırken, Wiresoft'ta bu avantajlardan yararlanırsınız:

 • Kullanılmış Microsoft Project yazılımının yeniden satışının yasal dayanağı, bu Project yazılımının satışına ve satın alınmasına ve kullanımına izin veren yürürlükteki yasadır.
 • Wiresoft'tan satın alırken, daha önce bir Avrupa şirketi tarafından satın alınmış ve yeniden satılmış olan tek bir MS Project 2021 Standard lisansı alırsınız. Yeniden satışta, MS Project 2021 Standard'ın bu lisansı, Proje Yazılımının işlevselliği üzerinde herhangi bir kısıtlama anlamına gelen veya bu lisansın gerçekten kullanıldığını ima eden "kullanılmış" ibaresi olmaksızın kullanılmış olarak işaretlenir.
 • İlk alıcı bu lisansı veya Microsoft Project Standard yazılımını daha önce yüklemiş ve etkinleştirmişse, Wiresoft'a yapılan satışla birlikte bu durum tekrar silinmiştir, böylece söz konusu yazılım lisansı tekrar %100 ücretsiz olarak kullanılabilir hale gelmiştir.
 • MS Project 2021 Standard ve Wiresoft'ta satışa sunulan diğer kullanılmış Microsoft lisansları ne sınırlı kullanılabilir veya zaman sınırlı test sürümleridir ne de önceden etkinleştirilmiş bir lisans anahtarı içerirler, ancak satın alma işleminizden sonra yalnızca sizin için yetkilendirilmiş bir yazılım ürünüdür.
 • Wiresoft'tan satın alınan tüm bu kullanılmış lisanslar, satış öncesinde tarafımızdan tam kullanılabilirlik açısından test edilmiştir.
 • Başarıyla tamamlanan satın alma işleminden hemen sonra, MS Project 2021 Standard uygulamanız Elektronik Yazılım Teslimatı (ESD) aracılığıyla kullanımınıza sunulur.
 • Bu, Wiresoft ile bir lisans satın aldığınızda, Project 2021'in Standart Sürümünün yasal ve orijinal bir Microsoft ürününü satın aldığınızdan ve kullandığınızdan emin olabileceğiniz anlamına gelir.

Kullanılmış yazılım olarak Microsoft Project 2021 Standard veya MS Project 2021'in başka bir sürümünün yanı sıra eski MS Project sürümleri veya diğer Microsoft yazılımlarının kullanılmış lisans satın alımınızla ilgili başka sorularınız varsa, lütfen e-posta, telefon veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçin.

Bağlantılar "MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD"
Müşteri puanları "MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler