Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10451
 • KV3-00309
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
2.263,90 TRY * 2.514,90 TRY * (9,98% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  64bit


Yeni Windows 11 Enterprise ile, özellikle bir işletim sisteminin güvenliği konusunda yüksek talepleri olan büyük şirketler, ilgili tüm görevleri verimli bir şekilde yönetmek için maksimum işlev ve olanaklara sahip olurlar. Windows 11 Enterprise, gelişmiş güvenlik ve aynı zamanda daha kapsamlı yönetim gerektiren bu tür şirket ve kuruluşlarda hibrit çalışanlar için özel olarak geliştirilmiştir. Bu sürüm, sanallaştırma tabanlı güvenlik ve hipervizör korumalı kod bütünlüğü dahil olmak üzere daha yüksek bir koruma düzeyi sunar. Kullanıcılar parola kullanmak yerine, çok seviyeli kimlik doğrulama özelliğine sahip Windows Hello for Business aracılığıyla rahat ve güvenli bir şekilde oturum açabilirler.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"

Windows 11 Enterprise - profesyonel kullanıcılar için en kapsamlı Microsoft işletim sistemi

Yeni Windows 11 Enterprise ile, bir işletim sisteminin güvenliğine özellikle yüksek taleplerde bulunan büyük şirketler, ilgili tüm görevleri verimli bir şekilde yönetmek için maksimum işlev ve olanaklara sahip olurlar. Windows 11 Enterprise, gelişmiş güvenlik ve daha kapsamlı yönetim gerektiren bu tür şirket ve kuruluşlarda hibrit çalışma için özel olarak geliştirilmiştir. Bu sürüm, sanallaştırma tabanlı güvenlik ve hipervizör korumalı kod bütünlüğü dahil olmak üzere daha yüksek düzeyde koruma sunar. Kullanıcılar parola kullanmak yerine, çok düzeyli kimlik doğrulama özelliğine sahip Windows Hello for Business aracılığıyla rahat ve güvenli bir şekilde oturum açarlar.

Windows 11 Enterprise maksimum özellik sunar ve 2 sürümü mevcuttur:

 • Windows 11 Enterprise E3, gelişmiş yönetim özelliklerinin yanı sıra daha fazla güvenlik ve kontrol özelliği içerir.
 • Windows 11 Enterprise E5 ayrıca daha da gelişmiş yönetim işlevlerine sahip Uç Nokta için Microsoft Defender'a sahiptir.

Windows 11 Enterprise, bilgisayarda çalışmayı daha da sezgisel ve dolayısıyla daha kullanıcı dostu hale getiren yeni bir masaüstü arayüzü ile kendini gösteriyor. En çarpıcı yenilikler arasında yüzen öğelere sahip çekici "yüzen tasarım", merkezi kontrollü revize edilmiş başlat menüsü, görev çubuğuna "Takımlar" entegrasyonu, daha da geliştirilmiş arama işlevi, dokunmatik, dijital kalem ve ses tanıma ile çalışmak için optimize edilmiş seçenekler ve odaklanmış çalışma için "Karanlık Mod" yer alıyor.

Windows 11 Enterprise 'ın bu 64 Bit tam sürümleri, özel müşteriler için veya bireysel olarak normal yazılım ticaretinde mevcut değildir: Wiresoft ile bu sürümleri kullanılmış yazılım olarak ve dolayısıyla bireysel lisanslar olarak satın alma ve böylece performansın yanı sıra iş işlevlerindeki artılardan yararlanma olanağına sahipsiniz.

Windows 11 Enterprise 'ın yeni özellikleri ve işlevleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki genel bakışa bakın - ayrıca canlı sohbette bir Wiresoft çalışanıyla kişisel iletişim kurun.

Windows 11 Enterprise işletmeler için daha fazlasını sunuyor

Yeni Windows 11 Enterprise, özellikle çok sayıda çalışanı olan büyük şirketlerde kullanıcıların ve son cihazların yönetimi için büyük önem taşıyan maksimum işlev ve araç sunuyor.

Windows 11 Enterprise, şirketlerin farklı büyüklüklerine ve güvenlik ihtiyaçlarına göre uyarlanmış iki farklı modelde sunuluyor:

Windows 11 Enterprise E3 - aşağıdaki özelliklerle birlikte:

 • Kontrollü güncellemeler de dahil olmak üzere işletim sisteminin dağıtımı için çok yönlü seçenekler
 • Cihazlar ve uygulamalar için kapsamlı yönetim seçenekleri
 • Evrensel baskı için sunucusuz baskı yönetimi
 • En son güvenlik tehditlerine karşı gelişmiş koruma

Windows 11 Enterprise E5 - ayrıca şunları içerir:

 • Microsoft Defender - özellikle bulut üzerinden sunulan uç nokta güvenliğini kullanan büyük kurumlar için aşağıdaki gibi özelliklerle eksiksiz bütünsel çözüm:
 • Uç nokta koruması, tespit ve müdahale
 • Güvenlik Risk Yönetimi
 • Mobil kimlik avı gibi mobil cihazlardaki tehdit ve riskleri tespit etmek için Mobil Tehdit Savunması (MTD)

Windows 11 Enterprise E5 için Microsoft Defender ile daha da kapsamlı tehdit koruması

Windows 11 Enterprise E5 için Microsoft Defender ile kurumlar benzersiz tehdit içgörüleri elde eder ve gelişmiş izleme, analiz ve destek ile birinci sınıf güvenlik uzmanlarının uzmanlığından yararlanır.

Bu bütünsel otomatik güvenlik çözümü, uç nokta tespiti ve yanıtı da dahil olmak üzere buluttaki uç noktaları aşağıdaki özelliklerle özel olarak korur:

 • risk tabanlı değerlendirme, saldırı yüzeyini azaltma ve yeni nesil davranış tabanlı koruma, zengin özelliklere sahip API'ler ve anında ve uygun önlemleri almak için birleşik güvenlik açığı yönetimi
 • özellikle yeni polimorfik ve metamorfik kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma - dosyasız ve dosya tabanlı tehditlere ek olarak
 • Gelişmiş davranışsal analitik ve makine öğrenimi, davranışsal izleme yoluyla saldırıları ve sıfır gün istismarlarını tespit eder
 • Siber tehditlere karşı savunmasız olan kuruluşlarda saldırı yüzeylerini azaltın
 • Bir sistemin bütünlüğünü korumak için donanım tabanlı izolasyon - hem başlangıçta hem de yerel ve uzak kanıtlar aracılığıyla yürütme sırasında
 • Kötü amaçlı web sitelerine karşı koruma sağlamak için Microsoft Edge için konteyner izolasyonu

Windows 11 Enterprise'daki diğer yeni özellikler

Kullanıcılar yeni Windows 11 Enterprise Edition'ın diğer birçok işlevinden de faydalanabilecekler - bunların büyük bir kısmı ek güvenlik işlevleridir, ancak genel optimizasyonların yanı sıra sistem yönetimi alanında da bir dizi ilginç yenilik vardır.

Güvenlik

Güvenlik açısından, Windows 11 Enterprise 'da aşağıdaki özellikler mevcuttur:

 • Hyper-V, işletim sistemlerinin sanal bilgisayarlar olarak çalışmasını sağlayan bir görselleştirme teknolojisidir. Hyper-V'nin avantajları arasında sunucu kapasitesinin daha düşük kullanımı ve bunun sonucunda enerji kaynaklarının daha az kullanılması ve sanal hizmetlerin ayrı yürütülmesi nedeniyle daha yüksek güvenlik yer almaktadır.
 • BitLocker, özellikle tabletler ve dizüstü bilgisayarlar gibi mobil cihazlardan sabit diskleri güvenli bir şekilde şifrelemek için etkili bir şifreleme teknolojisidir. "BitLocker To Go" ile USB bellekler ve harici sabit diskler de şifrelenebilir.
 • Windows Sandbox, bilinmeyen programları ve uygulamaları test etmek için bir VHD (sanal sabit disk) yüklemeden Windows 11'in sanallaştırılmış bir sürümünün kullanılmasına olanak tanır.
 • Windows Defender Application Guard (WDAG), tarayıcıyı bir tür sanal alanda kullanmayı da mümkün kılar. Bu sayede Word, PowerPoint ve Excel dosyalarının yanı sıra güvenilmez olarak ilan edilen web sitelerini izole ederek ve böylece şirketteki güvenilir verilere erişmelerini engelleyerek internette gezinirken meydana gelen saldırıları önlemek mümkün hale geliyor.

Yönetim

Daha büyük şirketlerde, çok sayıda bireysel kullanıcı veya grubun farklılaştırılmış yönetimi, hafife alınmaması gereken bir zorluktur. Windows 11 Enterprise bu amaç için yeni özellikler sunmaktadır:

 • Son cihazların yanı sıra kullanıcı hesaplarını ve kullanıcı gruplarını yönetmek için grup ilkeleri, hem verilere ve cihazlara erişim hakları hem de güncellemeler - örneğin uyumluluk son tarihleriyle - ve depolama optimizasyonu (Storage Sense) için.
 • Kiosk modunda, her çalışan ayrı bir kimliğe sahip bir kullanıcı hesabı alır ve bu da uç cihazların yapılandırılmasını basitleştirir.
 • Uzak Masaüstü Uygulaması aracılığıyla, kişinin kendi bilgisayarını şirket lokasyonunda kullanmak için uzak bir konumdan bir PC, tablet veya akıllı telefondan uzaktan erişim mümkündür.
 • Microsoft İş Mağazası, belirli kullanıcıların kullanımına sunulabilecek uygulamaları merkezi bir konumda sağlar.

Windows 11 Enterprise ile genel yenilikler

Windows 11 ayrıca Enterprise Edition'daki birçok işlevin yanı sıra kullanıcılara çalışırken yeni bir görünüm ve his sunan eklemeler de içeriyor - örn:

 • "Yüzen Tasarım": Windows 11'in masaüstü arayüzünün yeni tasarımı, üç boyutlu bir görünüm kazandıran şeffaf, yüzen pencerelerin yanı sıra katlanmış bir kumaşı andıran yeni duvar kağıdı ve birçok yeni sistem simgesiyle öne çıkıyor.
 • "Segoe Fluent" glifleri görüntülemek için yeni bir tasarımdır. Segoe Fluent üç ilkeye dayanmaktadır: Bir glif yalnızca anlamı iletmek için gerekli olan ayrıntıları içerir (minimal). Her bir glif basit geometrik şekillere (Basic) ve anlaşılması kolay modern bir stile (Evolved) dayanmaktadır.
 • Yeni "Sun Valley" tasarımı, öğelerin yuvarlatılmış köşeleri nedeniyle öne çıkıyor. Ayrıca, daha az sıklıkta kullanılan işlevler artık menüden kaldırıldı, böylece daha önemli işlevlere daha hızlı bir şekilde ulaşılabiliyor.
 • Windows 11 Enterprise 'ın yeni başlat menüsü artık eskisi gibi "canlı kutucukları" göstermiyor, ancak daha çok Microsoft akıllı telefonlarının görünümüne ve hissine yönelik - sonuç olarak kullanıcılar artık her tür son cihazda tek tip bir kullanıcı arayüzü buluyor.
 • Yeni simgeler de dahil olmak üzere görev çubuğu artık ekranın alt kısmında ortalanmıştır, konum daha önce olduğu gibi sola hizalanabilir. Ayrıca, artık Skype'ın yerini alan iletişim platformu Teams'i de içeriyor; kullanıcılar bir tıklamayla sohbet edebiliyor veya video konferanslara katılabiliyor.
 • Bilgi merkezinde, bildirim merkezi hızlı ayarlardan ayrılmıştır ve tarihe tıklandığında takvim görüntülenir.
 • Birçok kişi tarafından özlenen widget'lar geri döndü, haber çubuğu "Haberler ve ilginç konular" ile diğer sağlayıcılardan widget'lar eklenebilir.
 • Yeni tablet modu daha fazla dokunmatik hareket ve geliştirilmiş bir ekran klavyesi içeriyor.
 • Windows 11 ile Android uygulamaları da kullanılabilir veya akıllı telefon bağlanabilir.
 • Ekran görüntüleri için yeni bir ekran alıntısı aracının yanı sıra ek işlevlere sahip yeni bir hesap makinesi, Microsoft tarayıcısı Edge için yeni tasarım vb. de Windows 11 Enterprise'daki eklemeler arasında yer alıyor.

Windows 11 Enterprise'ın kanıtlanmış özel işlevleri

Windows 11 Enterprise 'ın mevcut sürümünde, önceki sürümün kanıtlanmış işlevleri muhtemelen tekrar kullanılabilir olacaktır:

 Uzak kullanıcılar için DirectAccess, VPN bağlantısı olmadan bile ağ kaynaklarının bağlantısını kullanmak için

 • Windows To Go Creator, kullanıcıların Windows 11 Enterprise'ı yabancı bir uç cihazda bile bir USB bellek veya USB sabit sürücüde kullanmalarına olanak tanır,
 • AppLocker: Bu, beyaz liste dahil olmak üzere bir Kurumsal bilgisayarda uygulamaların kullanımına yönelik kuralları tanımlar
 • BranchCache bant genişliğini optimize eder ve hızı artırır
 • Evrensel Yazma Filtresi, verileri yeniden başlatmaya kadar kullanılabilir olacak şekilde ana bellekte saklar
 • Credential Guard, oturum açma verilerini işletim sisteminin geri kalanından izole edilmiş "sanallaştırma tabanlı güvenlik" ile güvence altına alır
 • Device Guard, iş istasyonlarının yalnızca tanımlanmış uygulamaların çalıştırılabileceği şekilde yapılandırılmasına olanak tanır
 • Desktop Analytics, Windows istemcilerine yararlı güncellemeler hakkında bilgi sağlayan bulut tabanlı bir hizmettir.

Windows 11 Enterprise'ın yayın öncesi sürümünün bu ve diğer özelliklerinin kullanılabilirliği hakkında daha fazla bilgi için lütfen bir Wiresoft temsilcisiyle sohbet edin.

Windows 11 Enterprise için donanım gereksinimleri

Windows 11 Enterprise 64 bit sürümüne yüklenebilir. Bunlardan birini yerel bir PC veya dizüstü bilgisayarda kısıtlama olmaksızın kullanmak için, donanımının önceki sürümlerden farklı olan belirli gereksinimleri karşılaması gerekir. Ayrıca, Windows 11 Enterprise Edition'da artık 128 GB yerine 2 TB'a kadar RAM takılabiliyor ve maksimum 2 tam işlemci veya 128 CPU çekirdeği destekleniyor. Daha fazla ayrıntı için lütfen bir Wiresoft temsilcisiyle iletişime geçin. Aşağıdaki asgari gereklilikler geçerlidir:

 • İşlemci: 64 bit destekli çift çekirdekli CPU (1 GHz)
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Sabit disk alanı: 64 GB (64 bit)
 • Sistem: Güvenli önyükleme için Secure Boot etkinleştirilmiş UEFI sürüm 2.3.1 veya üstü
 • Ürün Yazılımı: Güvenilir Platform Modülü (TPM) sürüm 2.0
 • Grafik kartı: WDDM 2.0 sürücüsü ile DirectX 12
 • Ekran: Yüksek çözünürlük (720p), 9 inçten büyük, 8 bit renk kanalı

Windows 11 Enterprise E3 ve E5'i Wiresoft Online Shop'tan düşük fiyatlarla kullanılmış yazılım olarak bugünden satın alın

Yeni Windows 11 Enterprise işletim sistemi artık Wiresoft Yazılım Mağazasında kullanılmış yazılım olarak Enterprise E3 ve Enterprise E5 sürümlerinde mevcuttur - bu nedenle bunlar yalnızca karşılaştırılabilir yeni ürünlerden önemli ölçüde daha düşük bir fiyatla size sunulmakla kalmaz, aynı zamanda özel müşterilere yapılan satışlar ve genel olarak tek lisanslar için geçerli olan yeni Enterprise yazılım lisansları üzerindeki kısıtlamalar da artık geçerli değildir. Ayrıca, Wiresoft ile kullanılmış yazılım satın alırken aşağıdaki avantajlardan da faydalanırsınız:

 • Microsoft Windows 11 Enterprise Edition satın alındığında, Wiresoft müşterileri daha önce bir şirket tarafından satın alınmış ve Wiresoft'a satılmış olan orijinal bir yazılım lisansına sahip olurlar.
 • Kullanılmış Windows 11 Enterprise yazılımının yeniden satışının yasal dayanağı, Microsoft yazılımının satışının yanı sıra satın alınmasına ve kullanılmasına da izin veren yürürlükteki yasadır.
 • Windows 11 Kurumsal Yazılımı yeniden satılırken "kullanılmış" olarak tanımlanır ve "kullanılmış" ifadesi işlevselliğinde herhangi bir sınırlama olduğu veya gerçekten kullanılmış olduğu anlamına gelmez.
 • Windows 11 Enterprise yazılımı önceki alıcı tarafından zaten yüklenmiş veya etkinleştirildiyse, Wiresoft'a satılmadan önce %100 yeniden kullanılabilmesi için tekrar silinmiştir.
 • Wiresoft tarafından yeniden satış için sunulan bu kullanılmış Windows 11 Enterprise yazılımı, satıştan önce tam kullanılabilirlik açısından test edilmiştir.
 • Wiresoft tarafından kullanılmış olarak satışa sunulan bir Windows 11 Enterprise yazılım lisansı ve diğer kullanılmış Microsoft yazılımları, sınırlı kullanılabilir veya zaman sınırlı bir test sürümü değil, satın alma işleminizden sonra etkinleştirilecek olan sizin için yetkilendirilmiş bir yazılım ürünüdür.
 • Başarıyla tamamlanan satın alma işleminizin ardından, Windows 11 Enterprise yazılımı Elektronik Yazılım İndirme (ESD) yoluyla hemen kullanımınıza sunulur.
 • Wiresoft'tan kullanılmış bir Microsoft yazılımı lisansı satın alırken, her zaman orijinal ve yasal bir Microsoft ürünü satın aldığınızdan ve kullandığınızdan emin olabilirsiniz.

Kullanılmış yazılım olarak Windows 11 Enterprise E3 veya E5 satın almanız veya yeni Windows 11 işletim sisteminin başka herhangi bir sürümünün yanı sıra eski Windows sürümleri veya diğer Microsoft yazılımları ile ilgili başka sorularınız varsa, lütfen e-posta, telefon veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bağlantılar "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"
Müşteri puanları "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler