Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

 • SW10485
 • MX3-00199
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
35.706,90 TRY * 39.672,90 TRY * (10% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans anahtarı
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Visual Studio, birçok alanda karmaşık kurumsal uygulamaların tasarlanması ve dağıtılması için Microsoft'un kendini kanıtlamış entegre geliştirme ortamıdır. Bu uçtan uca çözümün özellikle Enterprise sürümü, sadece tasarım için değil, aynı zamanda geliştirilen programların sürekli test edilmesi için de çok çeşitli araç ve özellikleriyle ikna edicidir ve bu nedenle özellikle büyük şirketler ve kuruluşlar ve dolayısıyla tüm programcı ekipleri için uygundur.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE"

Visual Studio 2022 Enterprise ile maksimum geliştirici üretkenliği - satın alma sürümü olarak

Visual Studio, birçok alanda karmaşık kurumsal uygulamaların tasarlanması ve dağıtılması için Microsoft'un kanıtlanmış tümleşik geliştirme ortamıdır. Özellikle, bu uçtan uca çözümün Enterprise sürümü, sadece tasarım için değil, aynı zamanda geliştirilen programların sürekli test edilmesi için de çok çeşitli araç ve özellikleriyle ikna edicidir ve bu nedenle özellikle büyük şirketler ve kuruluşlar ve dolayısıyla tüm programcı ekipleri için uygundur.

Visual Studio Enterprise , yeni sürüm 2022'de ayrıntılı birçok iyileştirmenin yanı sıra günlük geliştirici çalışmalarını kolaylaştıran tamamen yeni işlevlerle ikna ediyor; bunlar arasında özellikle yapay zeka tabanlı çözüm önerilerine sahip IntelliCode ve gerçek zamanlı işbirliğinde daha iyi işbirliği için pratik araçlara sahip Visual Studio Live Share yer alıyor.

Ayrıca, çeşitli özelliklerle genişletilen hata ayıklayıcı gibi Visual Studio Enterprise 2022'de yeniden düzenleme ve gezinme iyileştirilmiştir. Canlı Birim Testi ile testler kod yazılmaya devam ederken çalıştırılabilirken, Canlı Bağımlılık Kontrolü gerçek zamanlı olarak kodun ilgili bağımlılık kurallarıyla uyumlu olmasını sağlar.

Kullanıcılar, Visual Studio 2022 Enterprise Edition'ı Wiresoft'tan kullanılmış yazılım olarak satın alarak, Microsoft tarafından yalnızca toplu lisans olarak sunulan bu geliştirici yazılımını kendi bilgisayarlarında tek bir lisans olarak kullanabilmenin büyük avantajına sahip olurlar.

Visual Studio 2022 Enterprise Edition'a ek olarak, diğer Visual Studio Sürümlerini de - diğer sürümlerde - Wiresoft çevrimiçi mağazasında tek kullanıcılı satın alma sürümleri olarak bulabilirsiniz, normal ticaret genellikle bu şekilde stoklanmaz ve diğer birçok Microsoft programı. Aşağıdaki genel bakış, Visual Studio 2022 Enterprise'ın özel özelliklerinin yanı sıra bu sürümün diğer tüm önemli işlevlerini ve özelliklerini sunar.

Visual Studio 2022 Enterprise'da Öne Çıkanlar

Visual Studio 2022 , daha önce denenmiş ve test edilmiş özelliklere ve araçlara ek olarak, temel işlevlere bir dizi pratik ekleme ve optimizasyonun yanı sıra geliştiricileri programlamalarında daha da iyi destekleyen tamamen yeni işlevler sunar.

 • Git-First-Workflow: Yeni başlangıç penceresi artık birkaç yeni seçenek sunuyor: İlk olarak, bir depodan kod klonlama veya kontrol etme seçeneğinin yanı sıra bir proje açmak veya oluşturmak için çeşitli seçenekler sunuluyor. Bu sırada, bir proje oluşturulduğunda başlatılan önceki diyalog da tamamen revize edildi. Eskiden sol tarafta görüntülenen ağaç yapısı artık yok; yerini kullanıcıların istedikleri şablonları bulabilecekleri bir arama alanı ve çeşitli filtreler aldı.
 • Kod Düzenleyici: IDE'nin renk tasarımı standart maviden koyuya değiştirilebilir ve sözdizimini vurgulamak için yeni renkler vardır: Metotlar bronz renkte, for, foreach, if vb. anahtar kelimeler mor renkte vb. gösterilir.
 • PMA işleme (Per-Monitor-Aware): Şimdiye kadar, örneğin uzak bağlantılarda farklı çözünürlüklere sahip monitörler kullanıldığında, Visual Studio'nun bulanık görünmesi veya yanlış bir ölçeklendirme ile işlenmesi gibi ekran sorunları yaşanırken, Visual Studio 2022 artık PMA özellikli bir uygulama sunuyor ve kullanılan ilgili ölçeklendirme faktörlerinden bağımsız olarak doğru şekilde işleniyor.

Yeni arama ve filtre fonksiyonları

Bilinen birçok arama ve filtre işlevi Visual Studio 2022 Enterprise sürümü için optimize edilerek geliştiricilerin daha da fazla zaman kazanmasına ve daha verimli çalışmasına olanak tanıyor:

 • Yeni arama alanı ve yeni arama işlevleri: Daha önce Visual Studio'da aşina olduğumuz arama alanı artık menü çubuğunun ortasında daha merkezi bir konumda yer alıyor. Giriş alanı artık bulanık arama özelliğine de sahip, yani yanlış yazılmış terimlerde bile menü öğeleri için sonuçlar döndüren hataya toleranslı veya bulanık bir arama. Arama ayrıca, eşleşen isabetlerin yapılar ve menüler aracılığıyla tıklamak yerine doğrudan diyalogdaki ilgili noktada görüntülenmesi için seçenekleri de destekler.
 • Hata ayıklamaiçin arama işlevi: Belirli adlar ve değerler için arama, belirli nesneleri ve değerleri bulmaya yardımcı olmak için "Watch", "Locals" ve "Auto" hata ayıklama pencerelerini içerir. Örneğin alt nesneler veya listeler gibi çeşitli seviyeler de dahil edilmiştir. Ayrıca, değerlerin gösterimi de biçimlendirilebilir.
 • Referansları arayın: Burada bir listede görüntülenen arama sonuçları belirli özelliklere veya değişkenlere göre daha fazla filtrelenebilir. Aramanın okuma veya yazma eylemleri için olmasına bağlı olarak, arama alanına "okuma" veya "yazma" girilmelidir.
 • Proje klasörleri için yeni filtre işlevi: Visual Studio'daki proje klasörü gezgini artık görünümde kaldırılmış olan proje dosyalarını tek tek tamamen gizleme seçeneği de sunuyor. Ayrıca, Çözüm Gezgini'ndeki araç çubuğu, diğer şeylerin yanı sıra Çözüm Görünümü'nden Klasör Görünümü'ne geçme, düğümleri daraltma ve gizli dosyaları görüntüleme düğmelerini içerir.

Visual Studio 2022 Enterprise'da yeni refactoring'ler

C# artık kodu düzenlemeyi çok daha kolay hale getiren birçok yeni refactoring sunuyor; diğer şeylerin yanı sıra, üyeler arayüze veya temel sınıfa taşınabilir, ad alanları belirli bir klasör yapısına uyacak şekilde özelleştirilebilir ve foreach döngüleri LINQ sorgularına dönüştürülebilir. Uygun öneriler "ampul" içinde listelenmiştir.

Kod Temizleme

Code Cleanup ile kaynak kodunu otomatik olarak yeniden biçimlendirme işlevi Visual Studio 2022 adresinde kaynak kodu düzenleyicisinin altında bir süpürge simgesi olarak görüntülenir ve tek bir tıklamayla kullanılabilir. .editorconfig dosyalarının ayarları da dikkate alınır. Kod Temizleme ayrıca yeni bir bütünlük göstergesine ve temizleme sırasında bir grup klasik hatayı bulmak için yeni bir komuta sahiptir. Uyarılar veya öneriler tek bir tıklamayla görüntülenebilir ve hemen uygulanabilir. Sık uygulanan düzeltmeler de kaydedilebilir veya bir profil olarak yapılandırılabilir.

Visual Studio 2022'de IntelliCode

IntelliCode, önceki IntelliSense otomatik tamamlama özelliğinin daha da geliştirilmiş halidir. Bu, mevcut özellikleri ve yöntemleri alfabetik olarak sıralanmış bir listede gösterirken, IntelliCode listenin en üstünde söz konusu olma olasılığı en yüksek olan yöntemleri ve özellikleri gösterir ve bunları bir yıldız işaretiyle işaretler.

IntelliCode, GitHub'daki 2.000'den fazla açık kaynak projesinin Microsoft analizine dayanmaktadır, ancak kullanıcılar IntelliCode'u eğitmek ve bu temelde öneriler almak için kendi projelerini de kullanabilirler. Analiz verileri bu amaçla buluta aktarılır ve işlenir, ancak kaynak kodları yoktur.

Visual Studio Canlı Paylaşım

Live Share, bir kod tabanını ve bağlamını diğer ekip üyeleriyle paylaşarak 30'a kadar kullanıcının Visual Studio 2022 adresinde aynı kaynak kod tabanı üzerinde işbirliği yapmasına olanak tanır. Bu, Visual Studio Live Share bir görüntüyü değil, yalnızca bir dosya ağacını ve bağlam bilgilerini aktardığı için çalışır. Bu, her katılımcının kendi tanıdık ortamında kaldığı ve kaynak kodun belirli bölümlerini ana bilgisayardan bağımsız olarak düzenleyebileceği anlamına gelir. Live Share ayrıca ortak hata ayıklama imkanı da sunar.

Visual Studio 2022'de Hata Ayıklama

Hata ayıklamadan bahsetmişken: Visual Studio 2022'deki hata ayıklayıcı Enterprise artık önceki sürüme göre iki kat daha hızlı çalışıyor ve aynı zamanda işlem dışı C++ uygulamalarında hata ayıklarken bellek tüketimi önemli ölçüde azaltıldı.

 • Özellikleri sabitlemek için yeni araç: Nesneler özelliklerine göre daha da kolay tanımlanabilir. Bunu yapmak için, imleci hata ayıklayıcı penceresinde veya yerel değişkenler veya otomatik araçlar penceresinde belirli bir özelliğin üzerine sürüklemek ve pin sembolüne tıklamak yeterlidir: ilgili bilgiler hemen orada görüntülenir.
 • Veri Kesme NoktalarıVeri kesme noktaları önceki sürümlerde yalnızca C++'a yönelikken, Visual Studio 2022'de .NET Core uygulamaları için de kullanılabilir. Belirli bir nesne için bir özelliğin değeri değişir değişmez, o anda durumun nerede olduğuna bakılmaksızın kod yürütmesini keserler. Veri kesme noktaları, belirli bir global nesnenin düzenlendiği, eklendiği veya kaldırıldığı konumu bulmak için harikadır.

Mobil geliştiriciler için Xamarin

Xamarin artık Visual Studio 2022 Enterprise'da kullanılabilir. Önceki 21 GB yerine 7 GB'lık yer tasarrufu sağlayan kurulum boyutuna ek olarak Xamarin, Android için daha kısa derleme ve dağıtım süreleri de sunuyor. Ayrıca Xamarin.Forms XAML özellikleri için bir özellik editörü ve geliştirilmiş bir Xamarin.Forms Previewer içerir.

Web geliştiricileri için ASP.NET

ASP.NET uygulamaları için Visual Studio 2022 adresindeki varsayılan proje şablonu ASP.NET Core 2.2'ye dayanmaktadır. Proje şablonu da çok daha net hale getirilmiştir ve artık daha az dosya oluşturmaktadır.

Visual Studio 2022'de Özel Kurumsal İşlevler

Özellikle Visual Studio 2022 Enterprise, başka hiçbir sürümde bulunmayan bazı işlevler sunar:

 • Anlık görüntü hata ayıklama: Bu işlev, kullanıcıların belirli bir anda neler olduğunu analiz etmek için bir uygulamanın etkin yürütülmesinin anlık görüntüsünü oluşturmasına olanak tanır. Anlık görüntü, kaynak kodun ve değişkenlerin mevcut durumunu gösterir.
 • Zaman Yolculuğu Hata Ayıklama (TTD): Bu, anlık görüntü hata ayıklamanın bir uzantısıdır. TTD ile bir Azure Sanal Makinesi üzerinden çalışan web uygulamaları, uzaktaki bir sistemde hata ayıklama sırasında kaydedilebiliyor ve zamansal seyir incelenebiliyor.
 • Canlı Birim Testi: Canlı Birim Testi, .NET Framework veya .NET Core için çözüm paketlerini test etmek için uygundur. Bu özellik, kod yazılırken arka planda otomatik olarak birim testleri çalıştırmanıza olanak tanır. Canlı Birim Testi ayrıca kod değiştirilir değiştirilmez dinamik testler çalıştırır ve başarısız olursa kullanıcıları hemen bilgilendirir. Sonuçlar, kod kapsamı da dahil olmak üzere gerçek zamanlı olarak görselleştirilir.
 • IntelliTrace: C#, Visual Basic ve C++ için Visual Studio Enterprise'daki bu özel özellik, kod yürütmelerinin ilerlemesini izleyerek hata ayıklama süresinden tasarruf sağlar. Bir hata ayıklama oturumu sırasında IntelliTrace, sistemle etkileşimler (örneğin tıklamalar, sisteme veya kayıt defterine veya veritabanlarına erişimler, XML belgelerinin yüklenmesi, iş parçacıklarının başlatılması) ve program kodu içindeki yöntemlere yapılan çağrılar gibi verileri sürekli olarak kaydeder. Kullanıcılar, kurstaki somut değerleri görmek için tek tek ara istasyonlara geri dönebilir.

Visual Studio 2022 Enterprise için sistem gereksinimleri

Aşağıdaki gereksinimler genel olarak Visual Studio 2022 Enterprise kurulumu için geçerlidir; bireysel durumlarda daha yüksek olabilir:

 • İşletim sistemleri: Windows 10 sürüm 1909 veya üstü, Windows 11 sürüm 21H2, ( Home, Professional, Education ve Enterprise), Windows Server 2016 - Windows Server 2022 Standard & Datacenter
 • İşlemci: min. 1,8 GHz Quad-Core veya daha iyisi önerilir. ARM işlemciler desteklenmez
 • Bellek: min. 4 GB RAM
 • Sabit disk alanı: 850 MB, tipik kurulumlar 20 - 50 GB boş alan gerektirir (yüklü özelliklere bağlı olarak 210 GB'a kadar)
 • Grafik kartı: min. 1,920 x 1080, önerilen 1,366 x 768 veya üstü

Visual Studio 2022 Enterprise'ı Wiresoft'un Online Mağazasından uygun fiyata tek tek satın alın

Visual Studio 2022 Enterprise yazılımı normalde Microsoft tarafından yalnızca toplu lisans olarak sunulur. Wiresoft Online Shop'ta Enterprise Edition'ı tek bir lisans olarak da satın alabilirsiniz - kullanılmış yazılım olarak adlandırılan özellikle uygun bir fiyata.

Satışa sunduğumuz Visual Studio 2022 Enterprise Edition tek lisansı, bir şirketin daha önceki Visual Studio toplu lisansının bir bileşenidir ve yeniden satıldığında bölünmüş ve böylece daha sonra kullanılmış yazılım olarak adlandırılan tek lisanslara dönüştürülmüştür. Bu Visual Studio 2022 Kurumsal Yazılımının ne bölünmesi ne de kullanılmış yazılım olarak tanımlanması, işlevsellikle ilgili herhangi bir kısıtlama anlamına gelmez.

Wiresoft'tan yazılım satın alın - sizin için her zaman güvenli! Wiresoft Shop'ta bulunan Visual Studio 2022 Enterprise bu sürümü, özellikle uygun fiyatıyla ikna etmekle kalmaz, aynı zamanda birlikte verilen geçerli toplu lisans anahtarıyla lisansın anında indirilmesi ve etkinleştirilmesi yoluyla satın alma sırasında güvenlik sunar.

Visual Studio 2022 Enterprise veya Wiresoft Yazılım Mağazasında kullanılmış yazılım olarak başka herhangi bir programın satın alınması herhangi bir yasal sorun teşkil etmez, çünkü kullanılmış yazılım ticaretine yasalar tarafından açıkça izin verilmektedir ve bu durum yasal olarak bağlayıcı çok sayıda kararla teyit edilmiştir.

 Visual Studio 2022 Enterprise Edition gibi yazılımların tek bir lisans olarak kullanılması, müşterilerimize özel program sürümlerini kendileri kullanmak için ucuz bir fırsat sunmaktadır. Siz de uygun Microsoft yazılım teklifimizden yararlanabilirsiniz!

Wiresoft Yazılım Mağazasında Visual Studio 2022 Enterprise Edition'ın yanı sıra Visual Studio'nun diğer sürümlerini ve diğer Microsoft programlarını hemen indirebilirsiniz.   Visual Studio 2022 Enterprise veya başka bir Microsoft yazılımı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbette veya e-posta veya telefon yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE"
Müşteri puanları "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler