Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

 • SW10116
 • 312-04349
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
4.558,90 TRY * 5.064,90 TRY * (9,99% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
CU Versiyonu Güncel
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat kapsamı İndir + Lisans
Ek bilgi 5 adede kadar posta kutusu veritabanı


Windows Exchange 2016, e-postaların ve kişilerin yanı sıra randevuların ve görevlerin merkezi olarak yönetilebildiği güvenilir bir mesajlaşma platformu sunar. Bu, Server Windows 10'un sürümüdür. Özellikle küçük veya orta ölçekli şirketler ve kurumlar, sürümü ile birçok pratik işlevden, yüksek ölçeklenebilirliğinden ve güvenlikten ödün vermeden esnek, aynı zamanda yerel olarak bağımsız kullanımda ekiplerin işbirliğini destekleyen özelliklerinden yararlanabilir. Server Standard Cloud

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD"

Microsoft Exchange Server 2016 Standard Sürüm

Windows Exchange Server 2016, e-postaların ve kişilerin yanı sıra randevuların ve görevlerin merkezi olarak yönetilebildiği güvenilir bir mesajlaşma platformu sunar. Windows 10'un sunucu sürümüdür. Özellikle küçük veya orta ölçekli şirketler ve kurumlar, Standart Sürüm ile birçok pratik işlevden, yüksek ölçeklenebilirliğinden ve güvenlikten ödün vermeden esnek, yerel olarak bağımsız kullanımda ekiplerin işbirliğini destekleyen bulut özelliklerinden yararlanabilir.

Exchange Server 2016 'nın standart sürümü, sunucu başına en fazla 5 posta kutusu veritabanını destekler ve sunucu rollerini 2'ye indirerek optimize edilmiş bir sunucu mimarisi sunar: posta kutusu ve uç aktarım. Bu nedenle sunucu yazılımı, iş süreçlerinin kontrolü ve yönetimi ile süreçte gerekli olan bilgi alışverişi için şirketlerde vazgeçilmez bir bileşendir. Güçlü iletişim sistemi, hem dahili hem de harici bir arayüz işlevi görerek farklı lokasyonlardaki çalışanları ve departmanları güvenilir bir şekilde birbirine bağlar ve böylece iş akışlarının verimliliğini artırmaya kapsamlı bir şekilde katkıda bulunur: E-postalar, kişiler ve randevular sadece merkezi olarak yönetilemez, net bir şekilde arşivlenemez ve kolayca aranamaz - entegre hak yönetimi aynı zamanda çalışanların veri ve içeriğe farklılaştırılmış bireysel erişimini de sağlar; Microsoft Exchange Server 2016 Standard böylece maksimum kontrol ve aynı zamanda yüksek derecede şeffaflığa sahiptir.

Wiresoft'ta Exchange Server 2016 'nın Standart Sürümü, yeni yazılıma kıyasla daha düşük, indirimli bir fiyatla kullanılmış yazılım olarak mevcuttur - eğer hala bu şekilde sunuluyorsa. İkinci el yazılımlar, maliyetten tasarruf etmek isteyen ve Exchange 2016 Standard gibi güçlü yazılımları kullanmanın ekonomik bir yolunu arayan küçük şirketler ve kuruluşlar için özellikle caziptir. Çünkü kullanılmış yazılım olarak bile Exchange 2016 Standard, sürümün tipik ölçeklenebilirliğini, performansını ve güvenliğini sağlar, çünkü bütünüyle kullanılabilir.

Exchange Server 2016 Standard'ın kullanılan yazılım olması durumunda, lisanslama Microsoft lisans yönetimi hükümlerine uygun olarak gerçekleştirilir. Her Exchange Sunucusu için ayrı bir standart lisansın yanı sıra ek istemci erişim lisansları satın alınmalıdır. Exchange Server 2016 Standard'ı en uygun şekilde lisanslamanızın yanı sıra dahil edilen optimizasyonlar ve yeni işlevler hakkında ayrıntılı bilgi aşağıdaki bölümde bulunabilir.

Bir bakışta Microsoft Exchange Server 2016'nın avantajları

Windows Server 2016 Standard sürümü, mevcut işlevlerin daha da geliştirilmesinin yanı sıra bir dizi önemli yenilik de sunuyor. Bunlardan ilki, sunucu rollerinin sayısını ikiye indirerek sunucu mimarisinin optimize edilmesidir: Posta Kutusu ve Edge Transport - bu konuda daha fazla ayrıntı aşağıda verilmiştir. Ayrıca, arama ölçeklendirmesi basitleştirildi ve bulut hizmetleri desteği geliştirildi. Diğer özellikler de şunlardır:

Hibrit Bulut desteği

Exchange Server 2016 Standard artık hibrit senaryoları da destekliyor, posta kutuları yerel bir sunucuda veya bulutta bulunabilir. Yerel posta kutuları, Exchange Online arşivleme ve Azure Rights Management aracılığıyla bulut uzantıları olarak da kullanılabilir.

Web'de Outlook

Eski sürümlerde "Outlook Web Access" veya "Outlook Web App" olarak bilinen Exchange Server 'a web tabanlı erişimin yeni adı artık "Outlook on the Web". Bunun nedeni, bu özelliğin Microsoft tarafından temelden gözden geçirilmiş ve optimize edilmiş olmasıdır: Outlook artık Android veya iOS çalıştıran bir akıllı telefon veya tablete Outlook uygulamasını yüklemeden de kullanılabiliyor. Yeni süpürme işlevi, belirli bir göndericiden gelen e-postaları düzenlemeyi kolaylaştırır: isteğe bağlı olarak, bunlar yalnızca belirli sayıda gün boyunca saklanabilir veya yalnızca en son mesaj kaydedilir.

Web üzerinde Outlook, Microsoft tarayıcıları Edge ve Internet Explorer 11 yerine Safari, Firefox veya Google Chrome ile de büyük kısıtlamalar olmaksızın kullanılabilir.

Outlook aracılığıyla bulutta geliştirilmiş işbirliği

Outlook 2016 veya Web üzerinde Outlook'ta, SharePoint 2016'da kaydedilen dosyalar artık eskisi gibi yalnızca ek olarak değil, bir bağlantı olarak da e-postaya eklenebilir. İlgili alıcı, bağlantılı dosyayı bilgisayarında bir ek gibi açmaya devam edebilir. Sunucudan sunucuya kimlik doğrulama için standart protokol OAuth'tur (Açık Yetkilendirme). Dosyalara erişim hakları bireysel olarak ayarlanabilir ve otomatik olarak etkinleştirilebilir.

optimize edilmiş arama için eKeşif

Exchange Server 2016'da eDiscovery'nin arama mimarisi revize edilmiştir - hem eşzamansız hem de merkezsiz olarak çalışır, birkaç sunucuyu aynı anda arar ve bu da daha hızlı sonuçlar elde edilmesini sağlar. Outlook veya Web üzerinde Outlook'ta, bir arama terimi girildiğinde, posta kutusunda veya kişilerde en sık kullanılan e-postaların yanı sıra önceki aramalara dayalı öneriler görüntülenir. Ayrıca, bilgi bulmayı kolaylaştırmak için tarih aralığı ve ilgili gönderenler için bağlamsal filtreler de mevcuttur. Web üzerinde Outlook ile sadece kendi takviminizde değil, başkalarının takvimlerinde de arama yapmak mümkündür.

Yeni takvim fonksiyonları

Takvim, yeni görünümünün yanı sıra takvim etkinlikleri için e-posta hatırlatıcıları ve toplantı davetleri için alternatif bir zaman önerme seçeneği gibi yeni özelliklere de sahip oldu.

Microsoft Exchange Server 2016 Standard'ın diğer özellikleri

Exchange Server 2016 'nın Standart sürümü ile Enterprise arasındaki en büyük fark, desteklenen posta kutusu veritabanı sayısının daha düşük olması ve en fazla 5 olmasıdır.

Standart sürümde Veri Kaybını Önleme (DLP) özellikleri, sınırsız sayıda sanal makine veya 2 Hyper-V konteyneri desteği ve Storage Spaces Direct, Storage Replica, Shielded Virtual Machines ve OneDrive for Business özellikleri MEVCUT DEĞİLDİR.

Exchange Server 2016 Standard teknik özellikleri

Aşağıda Exchange Server 2016 tarafından desteklenen senaryolar, mimari ve Exchange 2016 yazılımının en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için minimum donanım ve yazılım gereksinimleri hakkında bazı bilgiler yer almaktadır.

Sunucu mimarisi - önceki sürüme kıyasla değişiklikler

Exchange Server 2016'da önceki sürüme kıyasla en önemli değişiklikler şunlardır:

 • Sunucu rollerinin 2'ye indirilmesi: Exchange 2016'da artık 1. Ana işlevselliğe sahip olan Posta Kutusu rolü, istemci isteklerini alır ve veritabanlarını tutar; 2. İntranet ve İnternet arasında e-posta aktarırken ek güvenlik sağlamaktan sorumlu olan Edge Transport rolü. İstemci Erişim Sunucusu rolü (CAS) kaldırılmıştır.
 • MBX2016 Sunucusuna yük dengeleyiciler aracılığıyla erişilir. Bir istemci posta kutusu sunucusundaki İstemci Erişim Hizmetinde oturum açar ve etkin veritabanına sahip posta kutusu sunucusuna yönlendirilir. İletişim protokol seviyesinde gerçekleşmeye devam eder.
 • Yeni standart protokol HTTP üzerinden MAPI: HTTP üzerinden MAPI artık Exchange Server 2016'da Outlook üzerinden iletişim için standart protokoldür. Outlook ve Exchange bağlantıları için optimize edilmiş güvenilirlik ve kararlılık sunar ve ayrıca aktarım hatalarını görüntüler. Hazırda bekletme modundan, ağ değişikliğinden ve kesintiye uğrayan bağlantılardan sonra Outlook, sunucuyla eskisinden çok daha hızlı bağlantı kurar, kısa kesintilerde yeniden bağlantı gerekmez.
 • Sanallaştırma hakları, standart sürümde 2 sanal makinenin veya 2 Hyper-V konteynerinin çalışmasına izin verir.
 • Bir arada yaşama senaryoları: Exchange 2016, Exchange Server 2010 SP3 RU11'in yanı sıra Exchange Server 2013 CU11 ile birlikte çalışmayı destekler; Exchange 2013 CU11 İstemci Erişim Sunucusu üzerinden gelen istekler Exchange 2016 Posta Kutusu Sunucusuna iletilir. Ancak eski Exchange sürümleri artık desteklenmemektedir.

Exchange Server 2016 Standard için sistem gereksinimleri

Windows Exchange Server 2016 Standard'ı yüklemek ve kullanmak için aşağıdaki donanım ve yazılım gereksinimlerinin karşılanması gerekir. Masaüstü üzerinden sabit iletişim için Microsoft Outlook'un uyumlu bir sürümünün yüklenmesi de gereklidir. Aşağıdaki asgari gereklilikler karşılanmalıdır:

 • İşletim sistemleri: Windows Server 2012 R2 Standard veya Datacenter, Windows Server 2016 Standard veya Datacenter veya üstü
 • İşlemci: 64 bit işlemci veya AMD64 platform desteğine sahip AMD işlemci
 • Sabit disk: Kurulum sürücüsünde 30 GB sabit disk alanı; yüklü Unified Messaging dil paketi başına 500 MB; kuyruk veritabanı için 500 MB
 • Posta kutusu rolü: 8 GB
 • Edge Transport rolü: 4 GB
 • Ekran çözünürlüğü: min. 1.024 x 768 piksel
 • Active Directory: Windows Server 2008 R2 veya daha yeni bir sürüm
 • Etki alanı düzeyinin yanı sıra orman işlev düzeyi: Windows Server 2008 R2 veya üstü

Microsoft Exchange Server 2016 Standard'ın Lisanslanması

Exchange Server 2016 'nın Standart Sürümü, 5 adede kadar posta kutusu veritabanı desteğiyle küçük ve orta ölçekli işletmelerin ve kuruluşların posta kutusu ihtiyaçlarını karşılar; Exchange Server'ın fiziksel veya sanal işletim sistemi ortamında çalışmasına bakılmaksızın, Exchange Server 2016 Standard'ın çalışan her örneği için ayrı bir sunucu lisansı gereklidir. Her Exchange Server örneği, yazılım belleğe yüklendiğinde veya talimatları yürütüldüğünde çalışıyor olarak kabul edilir.

Wiresoft'tan kullanılan yazılım olarak Microsoft Exchange Server 2016 Standard hakkında SSS

Exchange Server 2016 Standard Edition gibi kullanılmış yazılımlarla, hem satın alma işleminizin hem de sunucu lisansını kullanımınızın yasal olduğundan, yeni ve kullanılmamış bir lisansla aynı kullanımları sunduğundan emin olabilirsiniz - çünkü yazılım genellikle yıpranmaz ve ne işlevselliği ne de kullanım izni kısıtlanır. Aşağıda, kullanılmış Exchange Server yazılımıyla ilgili tüm tipik soruların yanıtlarını bulacaksınız.

Wiresoft'un Exchange Server 2016 Standard için kullandığı yazılım nereden geliyor?

Wiresoft Yazılım Mağazasında sunulan Exchange Server 2016 Standard gibi kullanılmış yazılımlar, daha önce bu yazılımı yeni satın alan şirketler tarafından satın alınmıştır. Bunların satılmasının en yaygın nedenleri, ihtiyaç fazlası lisanslar veya başka nedenlerle kullanılmayan lisanslar olmaları ya da yazılım sürümünün başka bir sürüm veya başka bir türle değiştirilmiş olması ve artık kullanılmamasıdır. Wiresoft, yeni bir sunucu lisansı gibi kullanılabilseler bile, bu tür tüm lisansları kullanılmış yazılım olarak işaretler.

Exchange Server 2016 Standard gibi kullanılan yazılımlar da alıcı güvenliği sunuyor mu?

Evet: Exchange Server 2016 Standard gibi kullanılmış yazılımlar, Wiresoft müşterilerine satın aldıklarında yeni sunucu yazılımlarıyla aynı avantajları sunar: anında indirme ve verilen sınırsız lisans anahtarı aracılığıyla anında lisans etkinleştirme yoluyla olağan alıcı güvenliği.

Kullanılmış yazılımların satın alınması ve kullanılması yasal mı?

Evet: Wiresoft tarafından sunulan Exchange Server 2016 Standard için kullanılmış yazılım, şirket lisans stoklarından gelmektedir. Kullanılmış yazılımların ticareti ve kullanımı olağan yargı yetkisine tabidir: bu her ikisinin de yasal olduğunu ilan etmiştir ve bu aynı zamanda çeşitli mahkeme kararları ile tekrar tekrar teyit edilmiştir.

Wiresoft kullanılan yazılımının başka ne gibi avantajları var?

Wiresoft'un kullanılmış yazılımları, hem büyük hem de küçük şirketlere mevcut yazılım stoklarını tamamlamak veya güncellemek için uygun bir fırsat sunar, çünkü fiyatlar karşılaştırılabilir yeni yazılımlardan önemli ölçüde daha düşüktür. Wiresoft yazılım mağazasında Exchange Server 'ın eski sürümlerini veya artık yeni olarak sunulmayan diğer yazılımları da bulabilirsiniz, bu da daha pahalı yükseltmelerden kaçınılabilmesi gibi bir avantaja sahiptir. Wiresoft kullanılan yazılım, tüm alıcıların tam olarak doğrulanması nedeniyle denetim güvenliği sunma avantajına da sahiptir!

Wiresoft'un kullandığı yazılım teklifi, Exchange Server 2016 Standard Edition'ın yanı sıra Enterprise Edition'ı (ilgili gerekli istemci erişim lisansları dahil) ve daha yeni program sürümlerini içerir. Wiresoft'ta, yukarıda belirtilen tüm avantajlarla birlikte Outlook gibi diğer birçok Microsoft programı için de uygun teklifler bulacaksınız. Exchange Server 2016 Standard lisansınız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen sohbet, e-posta veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bağlantılar "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD"
Müşteri puanları "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler