Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

 • SW10112
 • 9EA-01045
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
5.314,90 TRY * 5.903,90 TRY * (9,98% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Core 2 Core Eklenti
Cihazlar 1x
Sanal makineler Temel lisans gerektirir
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat kapsamı Kullanım hakkı


Wiresoft'tan2-Core  Paketleriile Windows Server 2019 Datacenter için lisanslama ihtiyaçlarınızı tamamlayın! Windows Server 2019'un Datacenter sürümü daha büyük, modern veri merkezlerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır: Korumalı VM'ler ve birçok hibrit işlev dahil olmak üzere neredeyse sınırsız sanallaştırma seçeneği ve yüksek ölçeklenebilirlik sunar ve çokluCloud ortamlarında veri ve uygulamaların kapsamlı bir şekilde korunması için güvenilir performans ve ek güvenlik katmanlarını bir araya getirir.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Datacenter 2-Core

Windows Server 2019 Datacenter lisanslama ihtiyaçlarınızı Wiresoft'un 2-Core Paketleri ile tamamlayın! Windows Server 2019'un Datacenter Sürümü daha büyük, modern veri merkezlerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır: Korumalı VM'ler ve birçok hibrit işlev dahil olmak üzere neredeyse sınırsız sanallaştırma seçenekleri ve yüksek ölçeklenebilirlik sunar ve çoklu bulut ortamlarında veri ve uygulamaların kapsamlı bir şekilde korunması için güvenilir performans ve ek güvenlik katmanlarını bir araya getirir.

Windows Server 2019 Datacenter sunucu işletim sistemi, fiziksel ve sanal ağların güvenli bir şekilde bağlanmasına veya bulut tabanlı sunucuların sağlanmasına olanak tanır ve bu nedenle modern BT'nin mevcut gereksinimlerini karşılamak için idealdir. İşletim sistemi olarak Windows 10'u temel alan bu sürüm, mevcut işlevler için birçok optimizasyonun yanı sıra yeni, güçlü özellikler ve hizmetler sunar.

Windows Server 2019'un Datacenter Sürümünün satın alınması için önemli karar faktörleri Hyper-V, Yazılım Tanımlı Ağ (SDN), Storage Spaces Direct ve Storage Replica özellikleridir: Sınırsız sayıda sanal bilgisayarın çalışması için Korumalı Sanal Makineler ile birlikte bunlar, güvenilir sanallaştırma altyapıları sağlaması gereken tüm şirketler için vazgeçilmez işlevleri temsil eder. Datacenter Edition ayrıca aşağıdakiler gibi özel özellikler de içerir:

 • Sınırsız Depolama Çoğaltması
 • Hiper Birleşik Altyapı
 • Yazılım Tanımlı Ağ
 • Yazılım Tanımlı Depolama

Windows Server 2019, şirketlere şirket içi ortamlar ile kendini kanıtlamış Microsoft Azure Hizmetleri arasında yakın bir bağlantı sunuyor - bunlar daha fazla hibrit işlev ve ek güvenlik katmanlarının yanı sıra Depolama Geçiş Hizmeti ile buluta veri dahil olmak üzere değişiklik ve sunucu geçişi için destek sağlıyor.

Windows Server 2019 Datacenter 'ın lisanslaması her zaman çekirdek tabanlıdır ve sunucu başına minimum 16 çekirdek sayısı vardır. Daha büyük sunucular ek olarak 2-Core paketlerle lisanslanabilir. Bu, lisans gereksinimlerinizi rahat ve esnek bir şekilde genişletmenize olanak tanır.

Wiresoft'ta, Windows Server 2019 Datacenter 2-Core Paketini kullanılmış yazılım olarak bulabilirsiniz - ilgili yeni ürünlerden önemli ölçüde daha düşük bir fiyata - ancak işlevsellik, performans ve güvenlik açısından tüm tipik veri merkezi özelliklerini sunar. Windows Server 2019 Datacenter'ın güçlü özelliklerinin yanı sıra 2-Core Paketler ile Microsoft lisanslama koşulları hakkında ayrıntılı bilgi aşağıdaki genel bakışta verilmiştir.

Windows Server 2019 Datacenter - neredeyse sınırsız sanallaştırma için

Windows Server 2019 Datacenter sürümü, sanallaştırma olanaklarının yanı sıra veri ve uygulamaların güvenliğini de yeni bir düzeye taşıyor: önceki sürümden bilinen işlevlere yapılan birçok iyileştirme ve eklemenin yanı sıra, sunucu ve masaüstü sanallaştırmasında birçok avantaj sunan yazılım tanımlı HCI (hiper yakınsak) altyapı platformları oluşturma olanağına sahip, çünkü bunların yalnızca uygulanması ve yönetilmesi değil, aynı zamanda ölçeklendirilmesi de daha kolay ve böylece karmaşık BT altyapılarının bile dağıtımını basitleştiriyor.

Windows Server 2019 Datacenter ne gibi katma değerler sunuyor?

Temel olarak, Windows Server 2019 Datacenter Edition sanallaştırma seçeneklerinde maksimum seviyeyi sunar - bu nedenle, ilgili yüksek BT iş yüklerinin yanı sıra bunun önemli bir rol oynadığı şirketler için özellikle uygundur. Datacenter Edition'da, çalıştırılabilecek sanal makine ve Hyper-V konteyner sayısı sınırsızdır ve RAM sınırı 24 TB'tır. Bunun için aşağıdaki önemli özellikler de maksimum işlevsellikle mevcuttur:

Korumalı Sanal Makineler ile bulutta genişletilmiş koruma

Korumalı VM'ler (Sanal Makineler) yüksek güvenlikli sanallaştırma altyapılarının oluşturulmasını sağlar. Böylece sanal sunucular, genel bulutta depolanan veri ve uygulamaların yetkisiz erişime veya kullanıma karşı güvenilir bir şekilde korunmasını sağlayacak şekilde güvence altına alınır. Mevcut VM'ler de Korumalı VM'lere dönüştürülebilir ve korumalı Linux VM'leri oluşturulabilir. Korumalı sanal makineler Sunucu Yöneticisi ile, Windows Yönetim Merkezi'nden veya PowerShell aracılığıyla kurulabilir.

Yazılım Tanımlı Ağ

Windows Server 2019 'daki Yazılım Tanımlı Ağ (SDN) özelliği, hem fiziksel (yönlendiriciler, anahtarlar ve ağ geçitleri gibi) hem de sanal ağ cihazlarının ve öğelerinin (Hyper-V sanal anahtarları, Hyper-V ağ sanallaştırması ve RAS ağ geçitleri gibi) merkezi olarak yapılandırılmasını ve dinamik olarak yönetilmesini sağlar. Ağ katmanları artık ağ cihazlarına bağlı olmadığından, fiziksel ve sanal ağ arasında daha yüksek entegrasyon elde etmek için mevcut SDN uyumlu cihazlar kullanılabilir. Bu bağlamda, Windows Server 2019 Datacenter Edition, güvenlik duvarı izlemenin yanı sıra iki ağı eşleştirme ve sorunsuz bir şekilde bağlama yeteneği sunar.

SDN ile örneğin şunları yapmak mümkündür:

 • Ağları dinamik olarak oluşturun, güvenli hale getirin ve bağlayın
 • Fiziksel ve sanal ağları kontrol etmek için politikalar tanımlama
 • Ağ politikalarını ölçeklendirin
 • İş yüklerinin dağıtımını hızlandırın
 • Ağ güvenliği risklerini en aza indirin
 • Datagram Aktarım Katmanı Güvenliği (DTLS) aracılığıyla sanal ağların güvenli şifrelenmesi için Şifreli Ağlar

Yazılım Tanımlı Depolama

Windows Server 2019 'daki Yazılım Tanımlı Depolama (SDS), depolama donanımını depolama yazılımından ayırır. Bu, veri depolamanın temel depolama donanımından bağımsız olarak yönetilmesine, ölçeklendirilmesine ve sağlanmasına olanak tanır. Bu aynı zamanda operasyonel süreçleri değiştirmeden kolayca değiştirilebilmesini veya genişletilebilmesini sağlar, bu da maliyet verimliliğine katkıda bulunur.

Depolama Çoğaltması

Windows Server 2019 Datacenter'da Depolama Çoğaltması özelliği sınırlama olmaksızın kullanılabilir. Bu, verilerin hem senkron hem de asenkron replikasyonunu destekler ve dosya sistemi düzeyinde kaybolmasını etkili bir şekilde önler. Eşzamanlı çoğaltma, fiziksel konumlardaki verileri arızaya karşı güvenli bir birimle yansıtırken, konumlar arasındaki eşzamansız çoğaltma, daha yüksek gecikme süresine sahip ağ bağlantıları aracılığıyla gerçekleşir. Felakete Hazırlık ve Kurtarma (DR) da kesinti riskini en aza indirir.

Doğrudan Depolama Alanları (S2D)

Storage Spaces Direct, sunucuların yerel veri depolamasını sanal bir kümede birleştirir. Düğümleri farklı fiziksel veri taşıyıcılarını veya veri taşıyıcı sistemlerini bağlayabilir; bunlar arasındaki iletişim SMB protokolü aracılığıyla gerçekleşir. S2D böylece daha fazla arıza güvenliği sunar, böylece daha büyük bir sayı olması durumunda, kümenin kendisi etkilenmeden birkaç küme düğümü de arızalanabilir.

Storage Spaces Direct, yazılım tanımlı depolama sistemlerinin (SDS) basit bir şekilde uygulanmasına ve yönetilmesine ek olarak, sunucu depolamasının donanımından bağımsız olarak ve böylece daha verimli bir şekilde kullanılabildiği ölçeklenebilir, yüksek kullanılabilirliğe sahip depolama sistemlerinin oluşturulmasını da sağlar.

Windows Server 2019'un diğer yeni özellikleri

Windows Server 2019 Datacenter Edition'ın bu özel özelliklerine ek olarak, aşağıdaki temel özellikler de işletmeler tarafından kullanılabilir:

System Insights ile kapsamlı analizler

Bir makine öğrenimi modeliyle desteklenen tahmine dayalı analitik özelliği System Insights, Windows Server 2019 'da kullanıma sunulmuştur. Bu, Windows Server örneklerini tepkisel olarak yönetmek için gereken çabayı azaltmaya yardımcı olabilecek doğru tahminler yapmak için performans göstergelerini ve olaylarını analiz ederek yerel olarak dağıtılan sunucuların çalışması hakkında içgörüler sağlar ve böylece operasyonel maliyetlerin azaltılmasına yardımcı olur.

Kubernetes ve Linux desteği

Windows Server 2019'da Kubernetes ve Linux artık daha iyi destekleniyor: Kubernetes ile yönetilen Linux ve Windows konteynerleri böylece paralel olarak da kullanılabilir. Kubernetes için konteyner ağı gibi yeni işlevler de mevcuttur ve burada bireysel görüntüler geliştirilmiştir.

Azure Hizmetleri ile veri ve ağ için daha yüksek koruma

Sadece verilerin değil, ağ altyapılarının da güvenilir bir şekilde korunması şirketlerde giderek daha önemli hale geliyor. Windows Server 2019, Exploit Guard ve Domain Controller ile Windows Defender Gelişmiş Tehdit Koruması (ATP) gibi güçlü işlevler sunar.

Burada, Windows Server 2019 'da bulunan hibrit özellikler, yerel Aktif Dizinlerin daha iyi korunmasının yanı sıra Microsoft Azure hizmetlerinin daha kolay kullanılmasını sağlar - böylece Windows Server ve Azure hizmetleri arasındaki daha yakın işbirliği, diğerlerinin yanı sıra verilerin kolayca senkronize edilmesini veya veri yedeklemesini sağlar:

 • Azure Yedekleme
 • Azure Site Kurtarma
 • Azure Güncelleştirme Yönetimi
 • Azure AD Yasaklı Parolalar
 • Azure AD Parola Koruması ve
 • Azure Ağ Bağdaştırıcısı

Bu, Azure Cloud'daki yerel bir sunucuyu sanal bir Azure ağına bağlar. Depolama Geçiş Yardımcısı ayrıca, Azure File Sync'in depolama konumu olarak işlev görebileceği buluta veri dahil olmak üzere sunucu geçişini kolaylaştırır.

Windows Server 2019 Datacenter çalıştırmak için donanım gereksinimleri

Windows Server 2019 yazılımı Windows 10 tabanlıdır ve Windows Server 2019 Datacenter 'ın sorunsuz ve güvenli çalışmasını sağlamak için kullanılan donanımın aşağıda listelenen minimum gereksinimleri karşılaması gerekir. Gerçek gereksinimler, ilgili sistem yapılandırmasının yanı sıra yüklü uygulamalara da bağlıdır.

 • Sabit disk alanı: 32 GB
 • Depolama alanı RAM: 512 MB
 • Sunucu masaüstü ekranı için bellek: 2 GB
 • İşlemci mimarisi: x64
 • İşlemci hızı: 1,4 GHz / 64 bit
 • Super VGA destekli grafik kartı: 1.024 x 768 piksel
 • Ağ kartı: GBit/s aralığında minimum verim ile 1x Ethernet

Windows Server 2019 Datacenter 2-Core ile Lisanslama

Sunucuları Windows Server 2019 Datacenter ile lisanslarken, hesaplama için temel olarak çekirdek sayısını kullanan kullanılmış yazılımlar için Microsoft lisanslama düzenlemelerine de uyulmalıdır. Aşağıdaki hükümler geçerlidir:

Windows Server 2019 Datacenter için Genel Microsoft Lisans Koşulları

Windows Server 2019 Datacenter gibi Microsoft sunucu yazılımları her zaman başlangıçta fiziksel donanım temelinde lisanslanır. Fiziksel çekirdek işlemci sayısına ek olarak sanal sunucu sayısı da sayılır. Bir sunucu lisansı her zaman iki fiziksel işlemci çekirdeğini kapsar. Microsoft lisans düzenlemeleri, mevcut donanımın 8 çekirdekten daha az çekirdeğe sahip olup olmadığına bakılmaksızın, işlemci başına minimum 8 çekirdek sayısına dayanmaktadır. Ayrıca, fiziksel sunucu başına en az 2 işlemci = 16 çekirdek.

Bir şirketteki Windows Server'ın 16'dan daha fazla sayıda çekirdeği varsa, bunlar da Windows Server 2019 Datacenter için 2-Core paketlerle esnek bir şekilde lisanslanabilir.

Windows Server 2019 Datacenter için diğer lisanslama gereksinimleri

Hyper-V ortamında, tüm işlemciler fiziksel işlemci çekirdeklerine karşılık gelen lisanslara sahiptir. Özellikle Windows Server Datacenter sürümü, sınırsız sayıda Hyper-V örneğinin yürütülmesine izin verir. Bunun için ön koşul, daha önce de belirtildiği gibi, sunucunun ilgili tüm işlemci çekirdeklerinin zaten lisanslanmış olmasıdır.

Datacenter Edition'daki Linux örnekleri için lisans gerekmez.

Windows Server lisansına ek olarak, Windows Server 2019 'a erişen tüm istemcilerin (kullanıcılar ve son cihazlar) bir istemci erişim lisansına (CAL) sahip olması gerekir. Kullanıcı ve Cihaz CAL'leri de Wiresoft'tan düşük fiyatlarla temin edilebilir.

Microsoft Windows Server 2019 Datacenter için kullanılan Wiresoft yazılımı hakkında SSS

Wiresoft tarafından kullanılmış yazılım olarak sunulan Windows Server 2019 Datacenter için 2-Core bir paket, kullanılabilirlik açısından karşılık gelen yeni, kullanılmamış bir sunucu lisansından farklı değildir - sadece yazılım genellikle yıpranmadığı için değil. Bununla birlikte, kullanılmış Windows Server lisansları hakkında sıklıkla başka sorular sorulmaktadır - bunlar aşağıda yanıtlanmıştır.

Windows Server 2019 Datacenter 2-Core gibi kullanılmış yazılımlar nereden geliyor?

Wiresoft tarafından kullanılmış olarak sunulan Windows Server 2019 Datacenter yazılımı, örneğin 2-Core Paket, genellikle yeni olarak satın almış, muhtemelen kullanmış ve daha sonra Wiresoft'a satmış olan kuruluşlardan veya şirketlerden gelir. Wiresoft'a satıştan sonra veya mağazadaki teklifle, bu nedenle kullanılmış yazılım olarak adlandırılır ve bu sayede yeni bir lisans gibi kullanılabilir.

Kullanılmış Windows Server 2019 Datacenter yazılımının satışı, satın alınması ve kullanımı yasal mı?

Evet: Wiresoft'ta, bir müşteri olarak sizin için hem Windows Server 2019 Datacenter 2-Core gibi kullanılmış bir yazılımın satın alınmasının hem de gerçek, resmi kullanımının herhangi bir geçerli yasayı ihlal etmediğinden emin olabilirsiniz, çünkü olağan yargı yetkisi yalnızca Microsoft kullanılmış yazılımıyla ticarete değil, aynı zamanda yazılım bir şirketin lisans envanterinden geliyorsa kullanımına da izin verir. Bu konudaki çeşitli mahkeme kararları bu gerçeği tekrar tekrar teyit etmiştir.

Kullanılmış bir Windows Server 2019 Datacenter 2-Core lisansı da olağan alıcı korumasıyla birlikte gelir mi?

Evet: Sunulan Windows Server 2019 Datacenter 2-Core Paketi gibi kullanılmış yazılımlar da Wiresoft müşterisi olarak size karşılaştırılabilir yeni sunucu yazılımlarıyla aynı avantajları sunar: Satın aldıktan hemen sonra indirme yoluyla olağan alıcı güvenliğine sahip olursunuz ve birlikte verilen geçerli lisans anahtarıyla sunucu lisansınızı hemen etkinleştirebilirsiniz.

Windows Server 2019 Datacenter 2-Core gibi Kullanılmış Yazılımların başka avantajları var mı?

Kullanılmış yazılımlar Wiresoft müşterilerine her şeyden önce büyük bir ekonomik avantaj sunar, çünkü yazılım stoklarını yeni ürünlere göre çok daha ucuza güncelleyebilir ve böylece rahatlıkla güncel tutabilirler. Wiresoft'un kullanılmış yazılımları böylece işletme maliyetlerinin azaltılmasına katkıda bulunabilir, çünkü tüm alıcıların eksiksiz kaydı nedeniyle denetim güvenliği de sunar!

Wiresoft Yazılım Mağazasında yalnızca ucuz kullanılmış yazılım olarak Windows Server 2019 Datacenter sürümünün 2-Core li paketlerini değil, aynı zamanda temel lisanslama için karşılık gelen 16-Core paketleri de bulacaksınız. Daha düşük bir sanallaştırma gereksiniminiz varsa, Windows Server 2019 Standard Edition'ın yanı sıra Windows Server 2019 'un önceki sürümlerini ve ilgili gerekli istemci erişim lisanslarını (CAL'ler) da bulabilirsiniz. Wiresoft'un geniş kapsamlı kullanılmış yazılım portföyü, bahsedilen tüm avantajlara sahip diğer birçok Microsoft programını da içerir. Windows Server 2019 Datacenter veya başka bir sürümün lisanslanmasıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen sohbet yoluyla veya e-posta ya da telefon yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanmaktan çekinmeyin.

Bağlantılar "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE"
Müşteri puanları "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler