Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT OUTLOOK 2013

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10038
 • 543-06057
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
332,90 TRY * 368,90 TRY * (9,76% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Uyumlu


E-postaların, özel ve Business-iletişimlerin günlük yönetiminin yanı sıra önemli randevuların ve görevlerin organizasyonu - kanıtlanmış Microsoft Office -programı olan Outlook 2013 ile modern iş hayatının tipik alanlarına ait tüm bu görevler verimli bir şekilde yönetilebilir. Sezgisel olarak çalıştırılan ve özellikle kullanıcı dostu olan Desktop-view of Outlook 2013 , çok sayıda pratik özellikle tamamlanan ve hem profesyonelleri hem de deneyimsiz kullanıcıları tüm görevleri hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamada en iyi şekilde destekleyen verimli bir çalışma deneyimi için tüm ön koşulları sunar. Örneğin, sanal klasörler belirli içerikleri aramak ve e-posta trafiğinden daha fazlasını filtrelemek için ayarlanabilir.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT OUTLOOK 2013"

Microsoft Outlook 2013 - ofiste ve günlük yaşamda kapsamlı iletişim için kendini kanıtlamış Office yazılımı - tek başına bir program olarak

E-postaların, özel ve iş bağlantılarının günlük yönetiminin yanı sıra önemli randevuların ve görevlerin organizasyonu - denenmiş ve test edilmiş Microsoft Office programı Outlook 2013 ile, modern günlük iş yaşamının tipik alanları olan tüm bu görevler verimli bir şekilde yönetilebilir.

Outlook 2013 'ün sezgisel olarak çalıştırılabilir ve özellikle kullanıcı dostu masaüstü görünümü, çok sayıda pratik özellikle tamamlanan ve hem profesyonelleri hem de deneyimsiz kullanıcıları tüm görevleri hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamada en iyi şekilde destekleyen verimli bir iş deneyimi için tüm ön koşulları sunar. Örneğin, sanal klasörler yalnızca e-posta trafiğini filtrelemek için değil, belirli içerikleri aramak için de ayarlanabilir.

Önceki sürümün aksine,Outlook 2013 çok daha net bir arayüz sunuyor. Özellikle dikkat çeken: e-postalar, kişiler ve takvimler için gezinme çubuğu pencerenin alt kenarına taşındı, böylece diğer içerikler için daha fazla alan sağlandı. Bununla birlikte, e-posta trafiğinin yanı sıra görevler, kişiler ve takvim girişlerini yönetmek için tüm tipik işlevler hala doğrudan kullanılabilir.

Outlook 2013 'teki dokunmatik işlevlerin optimizasyonu sayesinde, yazılım artık tabletler ve akıllı telefonlar gibi çeşitli son cihazlarda da rahatça kullanılabiliyor.

Outlook 2013, MS Office sürümlerinin düzenli bir bileşenidir ve bu nedenle ayrı olarak (veya yalnızca abonelikle) mevcut değildir. Wiresoft'un Outlook 2013 'ü tek başına bir program olarak satın alma teklifi, Office 2013 sürümü yüklü olmayan kullanıcıların bile bilgisayarlarında bu iletişim yazılımını kullanabileceği anlamına geliyor.

Outlook 2013 sürümü, bu programın Windows 7 'den itibaren eski Microsoft işletim sistemleri altında da çalışması avantajını sunmaktadır. Bu, özellikle mevcut işletim sistemine sahip olmayan veya buna geçmek isteyen kullanıcılar için büyük bir avantajdır.

Wiresoft çevrimiçi mağazasında, MS Outlook 'un 2013 sürümünün yanı sıra yazılımın en son ve diğer sürümlerini tek kullanıcı lisansı olarak satın almak için makul bir fiyata ve diğer Office programlarını bulabilirsiniz. Outlook 2013 'teki en önemli işlevlere ve özelliklere genel bir bakış aşağıda bulunabilir.

Outlook 2013'teki en önemli işlevlerin sunumu

Modern iş hayatı, iş ortaklarıyla kapsamlı ve başarılı bir iletişimi bir araya getiren çok sayıda görevi içerir: Bu, yalnızca e-postaların gönderilmesini ve arşivlenmesini değil, aynı zamanda görevlerin, projelerin ve kişilerin düzenlenmesini ve koordine edilmesini de içerir. Outlook 2013, her biri bu amaç için gerekli olan tüm bu işlevleri bir araya getirir.

DeepL erişim çubuğu Outlook arayüzünün komut merkezini temsil eder ve alt kenarda yer alır. Burada kullanıcılar tek bir tıklamayla Outlook 'un tüm ana özellikleri arasında geçiş yapabilirler: e-postalardan takvime, kişilere veya görevlere. DeepL erişim çubuğu, her bir görev alanını yerine getirmek için uygun araç ve seçenek yelpazesi sunan standart sekmelerle tamamlanmaktadır. DeepL erişim çubuğundaki düğmelerin (simgelerin) sırası ve seçiminin yanı sıra sayısı da istenildiği gibi özelleştirilebilir.

Mesaj listesi ayrıca sık kullanılan eylemler için bir dizi komut içerir: Tek bir tıklama ile mesajlar önemli, okundu, okunmadı veya silindi olarak işaretlenebilir.

Ayrıca, örneğin aşağıdaki işlevler ve araçlar Outlook 2013'ün kullanımını kolaylaştırır:

 • E-posta mesajlarına dijital imza eklenebilir ve bu imza her e-postanın sonunda otomatik olarak görünür. Bunun için birçok seçenek mevcuttur: adres ve gönderenin portresini içeren geleneksel metne ek olarak, gönderenin elektronik kartviziti, bir şirket logosu veya hatta el yazısı imzanın bir resmi görüntülenebilir.
 • Hatırlatıcılar açılır pencere olarak görüntülenir, böylece önemli bir randevu asla gözden kaçmaz. Outlook'ta yalnızca takvim girdileri değil, kişiler ve e-posta iletileri de anımsatıcı olarak ayarlanabilir.
 • Outlook 2013 'te görevlerin veya yapılacaklar listelerinin yönetimi, farklı listeleri birleştirmeyi, hatırlatıcı olarak görüntülemeyi ve durumlarını takip etmeyi mümkün kılar.
 • Web sitesi posta kutuları, e-postaların ve projelerin merkezi olarak yönetilmesini sağlar: Outlook, Exchange ve SharePoint'i birbirine bağlayarak, bir ekibin tüm üyeleri takvimlere, görevlere ve proje klasörlerine erişebilir ve böylece  her yerden yönetilebilir.
 • Kişiler, görevler ve diğer içerikler gibi belirli girdileri aramak, sanal bir arama klasörü oluşturarak Outlook 2013 'te artık çok kolay: Bir arama başlatırken, tüm e-postalar veya öğeler belirli bir kritere göre aranır ve filtrelenmiş arama sonuçları daha sonra bu sanal klasörde toplu olarak görüntülenir. Örneğin, artık yalnızca bir Outlook posta kutusunun tüm klasörlerindeki tüm okunmamış e-postaları aramak da mümkün.

Aşağıdaki akıllı özellikler de net ekranlar ve otomatik işlevler sayesinde sıkça karşılaşılan birçok görevi basitleştirir:

 • E-posta trafiğine daha hızlı genel bakış: Gelen kutusu, gelen bir e-postanın daha önce olduğu gibi sadece ilk kelimeleri yerine metnin ilk üç satırının görüntüleneceği şekilde ayarlanabilir. Bu, alıcıların içerik hakkında bilgi edinmek için her e-postayı açmak zorunda kalmadığı, ancak zaten kısa bir fikir verildiği anlamına gelir.
 • Bir e-postayı yanıtlamak, içine gömülü bir yorumla daha da hızlıdır. Tek bir tıklama ile cevap doğrudan okuma alanına girilebilir. Lync aracılığıyla, gerçek zamanlı bir sohbette göndericiyle hemen konuşmak da mümkündür.
 • Günlük ofis hayatının telaşında, alıcıya mesajın asıl nedeni olan bir PDF veya başka bir ek göndermek istenir, ancak e-postaya dahil edilmesi unutulur. Açılır bir uyarı ile Outlook, metinde bahsedilen ancak yanlışlıkla eklenmemiş bir metin varsa bunu size hatırlatır.
 • Windows Phone'da zaten entegre olan "Kişi Kartı" işlevi artık Outlook 2013'te de mevcut. E-posta adresi ve telefon numaraları gibi belirli bir kişi için ilgili tüm unsurların yanı sıra ilgili şirket hakkındaki bilgileri ve Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlardaki mesajları otomatik olarak toplar ve bunları net bir şekilde derler. Kişiler Kartı Outlook'ta randevuları koordine etmek, e-posta göndermek veya bir kişiyi doğrudan aramak için kullanılabilir.
 • Takvim görünümü artık, örneğin dışarıdaki etkinlikler gibi belirli randevuların planlanmasında hava durumunun rol oynadığı durumlarda yerel hava durumu tahminini de içeriyor.
 • Outlook 2013 zaten Exchange ActiveSync desteği içermektedir; bu nedenle outlook.com'a (hotmail.com) bağlanmak için artık özel bir Bağlayıcı Eklentisine gerek yoktur. Masaüstündeki Outlook'taki içeriği outlook.com'dakiyle senkronize etmek de mümkündür.
 • Yeni MeetingNotes işlevi, Outlook takvimindeki bir randevudan OneNote 'ta hemen bir not oluşturma imkanı da sunuyor. Bu daha sonra otomatik olarak ilgili tarihin yanı sıra saati ve katılımcı sayısını da içerir - tam olarak Outlook takvim girişinde belirtildiği gibi.
 • IOS için Outlook veya Android için Outlook kullanıldığında, e-posta taslakları da otomatik olarak mobil uç cihazla senkronize edilir, böylece bu mesajlar hareket halindeyken de kullanılabilir.

Microsoft Outlook 2013 için sistem gereksinimleri

Office programı Outlook 2013, Microsoft tarafından 32-bit ve 64-bit sürümleriyle indirilmeye sunulmuştur. Outlook 2013'ün 32 bit sürümü Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 Windows işletim sistemleri tarafından desteklenmektedir.

Outlook 2013'ün 64-bit sürümü yalnızca yukarıda belirtilen işletim sistemleri tarafından değil, aynı zamanda Windows Server 2008 R2 ve Windows Server 2012 tarafından da desteklenmektedir.

Bit sürümüne bağlı olarak, çalışma alanı ve sabit disk alanı için ek donanım gereksinimleri de vardır. Kurulum sırasında aşağıdaki minimum gerekliliklere uyulmalıdır:

 • İşletim sistemleri: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • İşlemci: min. 1 GHz veya daha hızlı - x86- veya x64-bit işlemci
 • Bellek (RAM): min. 1 GB (32 bit); 2 GB (64 bit)
 • Sabit disk: min. 3 GB
 • Ekran: Minimum çözünürlük 1.024 x 576 piksel
 • DirectX10 özellikli grafik kartı
 • Windows 8 için optimize edilmiş çoklu dokunmatik işlevsellik

Microsoft Outlook 2013'ü Wiresoft'tan düşük bir fiyata tek tek satın alın

MS Outlook 2013, normal MS Office sürümleri 2013'ün tipik bir bileşenidir ve bu nedenle normal ticarette tek başına mevcut değildir, ancak yalnızca bir Office paketi ile birlikte veya ücretli bir abonelik sürümü olarak mevcuttur.  Wiresoft çevrimiçi mağazasında Outlook 2013, sık yazılım güncellemeleri içeren bir abonelik zorunluluğu olmaksızın satın alma sürümü olarak ayrı ayrı da satın alınabilir; Wiresoft üzerinden satın alırken yalnızca bir defaya mahsus maliyetler ortaya çıkar. Bu durumda, Office 2013'te bulunan yazılım bileşeniyle aynı işlevselliğe sahip programın normal tam sürümünü satın alırsınız; tek fark, bu Outlook 2013 'ün yalnızca sizin tarafınızdan kullanılan tek bir lisans olmasıdır.

Wiresoft ile güvenli yazılım satın alma: Wiresoft'tan Outlook 2013 veya başka bir Office programı satın almak ucuz, kullanışlı ve güvenlidir: Çünkü bu Outlook 2013 yazılımı, genellikle yalnızca büyük şirketler tarafından satın alınan ve kullanılan daha büyük bir toplu lisansın parçası olan tek kullanıcılı bir lisanstır. Her şirket, satın aldıktan sonra ihtiyaç fazlası yazılım lisanslarını - örneğin Wiresoft'a - satma hakkını elde eder. Bunların kullanılıp kullanılmadığı veya daha yeni bir program sürümü ile değiştirilip değiştirilmediği ya da donanımın genel bir uyarlaması veya işletim sisteminin güncellenmesi nedeniyle artık desteklenip desteklenmediği önemli değildir. Satış yoluyla, toplu lisans feshedildi ve bireysel lisanslara dönüştürüldü - bunlar daha sonra ikinci el yazılım veya kullanılmış yazılım olarak adlandırıldı. Bununla birlikte, bölünme işlevselliklerini hiçbir şekilde etkilemez; ayrıca, yazılım aşınma ve yıpranmaya maruz kalmaz. Bu nedenle Wiresoft yalnızca Outlook 2013'ün tam program sürümlerini ve Microsoft'tan temin edilebilen orijinal sürümlerle aynı olan ve yasal kaynaklardan gelen diğer sürümleri veya Microsoft programlarını satmaktadır.

Wiresoft ile Outlook 2013 'ü kullanılmış yazılım olarak satın aldığınızda, kullanılmış yazılım ticaretine yasalarca açıkça izin verildiği için herhangi bir yasal risk taşımazsınız.

Bu Outlook 2013 yazılımı, satın alma işlemi tamamlandıktan ve bilgisayarınıza indirildikten hemen sonra tarafınızdan kurulabilir ve verilen toplu lisans anahtarı -Çoklu Etkinleştirme Anahtarı (MAK) - ile etkinleştirilebilir ve herhangi bir zaman veya diğer kısıtlamalar olmaksızın hemen kullanılabilir.

Microsoft programlarının Wiresoft üzerinden satın alınması, müşterilerimizin çoğunlukla pahalı olan veya normalde bulunmayan bu programları kendi başlarına kullanabilmeleri için ekonomik açıdan avantajlı bir çözümdür. Yalnızca serbest çalışanlar ve özel kullanıcılar değil, KOBİ'ler de uygun yazılım teklifimizden yararlanıyor, çünkü yalnızca Outlook 2013 'ü oluşturan tüm avantajları elde etmekle kalmıyor, aynı zamanda satın alma işleminde tasarruf ediyorlar!

Wiresoft Yazılım Mağazasında, diğer Microsoft programlarının yanı sıra Outlook 2013 'ün daha yeni ve eski sürümlerinin yanı sıra birçok başka Office programı da bulunmaktadır. MS Outlook 2013 veya başka bir Microsoft programı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, e-posta, telefon veya sohbet yoluyla yetkin danışmanlığımızdan yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT OUTLOOK 2013"
Müşteri puanları "MICROSOFT OUTLOOK 2013"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler