Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT WORD 2013

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10121
 • 021-10257
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
332,90 TRY * 368,90 TRY * (9,76% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


 Microsoft Word 2013 ile kullanıcılar, klasik kelime işlem yazılımının kapsamlı bir şekilde gözden geçirilmiş bir sürümüne erişebilir - ofiste, okulda, üniversitede veya özel alanda belgelerin profesyonel olarak oluşturulması için.   Microsoft Word 2013 'ün geniş işlev yelpazesi, hem deneyimli kullanıcıların hem de yeni başlayanların, önceden bilgi sahibi olmadan kısa sürede net bir şekilde yapılandırılmış sürekli metinler, mektuplar ve diğer yazılı belge türlerini oluşturmasını kolaylaştırır. Otomatik yazım denetleyicisi veya birçok şablon da dahil olmak üzere biçimlendirme araçları gibi kapsamlı bir pratik özellikler portföyü, kullanıcıları metin oluştururken destekler. Microsoft Word 2013 'un sezgisel kullanıcı arayüzü de özellikle kullanıcı dostudur ve hemen kullanılmasını kolaylaştırır. Windows 7 ile uyumluluğu sayesinde MS Word 2013 birçok eski PS'de de kullanılabilir.   

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT WORD 2013"

MS Word 2013 - basit kelime işleme için çok yönlü seçenekler, ayrıca tek başına bir program olarak

Microsoft Word 2013, kullanıcılara klasik kelime işlem yazılımının kapsamlı bir şekilde gözden geçirilmiş bir sürümünü sunar - ofiste, okulda, üniversitede veya özel alanda belgelerin profesyonel olarak oluşturulması için. Microsoft Word 2013 'teki geniş işlev yelpazesi, hem deneyimli kullanıcıların hem de yeni başlayanların önceden bilgi sahibi olmadan kısa sürede net bir şekilde yapılandırılmış sürekli metinler, mektuplar ve diğer yazılı belge türlerini oluşturmalarını kolaylaştırır.

Otomatik yazım denetleyicisi veya birçok şablon içeren biçimlendirme araçları gibi pratik özelliklerden oluşan kapsamlı bir portföy, kullanıcıları metin oluştururken destekler. Microsoft Word 2013 'ün sezgisel kullanıcı arayüzü özellikle kullanıcı dostudur ve anında kullanımını özellikle kolaylaştırır. Windows 7 ile uyumluluğu sayesinde MS Word 2013 birçok eski PS'de de kullanılabilir.

Daha önceki Word sürümlerinden aşina olunan ve optimize edilen araçlara ek olarak Word 2103, revize edilmiş menü bandında (şerit) mevcut tüm metin seçeneklerinin özellikle net bir şekilde düzenlenmesini sağlar. Okuyucu dostu olma özelliğini geliştiren ve buluttaki metinler üzerinde ortak çalışmayı destekleyen birçok yeni işlev ve özellikle desteklenen yazılım, dokunmatik olarak optimize edilmiş kullanımıyla tablet ve akıllı telefonlarda da kullanım imkanı sunuyor.

Word 2103, Wiresoft 'tan - özellikle pratik - tek kullanıcılar için tek bir program olaraktemin edilebilir. Bu size Office Suite 2013'te bulunan programla aynı işlev yelpazesine sahip Word sunar. Aşağıda en önemli özellik ve geliştirmelere genel bir bakış bulacaksınız.

Word 2013'teki tüm önemli yenilikleri sadece birkaç tıklama ile keşfedin

Word 2013'teki tüm önemli yeni özellikler hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, programı açtığınızda bunları hemen bulacaksınız. F1'e tıklandığında Word yardım sistemi açılır ve burada kullanıcılar Word 2013'teki en önemli yeni özelliklerin bir özetini içeren "Başlarken" başlığı altında "Word 2013'teki Yenilikler" yardım konusunu bulurlar:

 • Word başlatıldığında, sol sütunda son kullanılan tüm belgelerin bir listesi görüntülenir. Bir belge burada listelenmemişse, "Daha fazla belge aç" seçeneğine tıklayarak liste genişletilebilir.
 • Yeni "Tasarım" (Düzen) sekmesi, mevcut tasarımları kişisel gereksinimlere uyarlamak için ilgili komutlar da dahil olmak üzere Word 2013'e entegre edilmiş tüm tasarımları ve biçim şablonlarını içerir.
 • "Tekrar hoş geldiniz": Word, bir kullanıcının bir belgede en son çalıştığı yeri hatırlar. Hoş geldiniz mesajına tıklandığında, bu hemen görüntülenir.
 • Yeni düzenleme görünümü "Basit İşaretleme", kenar boşluğunda göze çarpmayan basit bir çizgi ile düzeltmeleri vurgular. Bu satıra tıklandığında "Basit İşaretleme" görünümü ile tüm işaretlemelerin görüntülenmesi arasında geçiş yapılır.
 • Entegre bir stil sayfası aracılığıyla biçimlendirilen başlıklar genişletilmiş veya küçültülmüş olarak görüntülenebilir: Sol taraftaki oka tıklandığında, ilgili metin gösterilir veya gizlenir.
 • PDF belgeleri doğrudan Word 2013'te açılabilir ve düzenlenebilir Word dosyalarına dönüştürülebilir. Düzenledikten sonra bunlar PDF formatında tekrar kaydedilebilir.
 • Word'ün eski bir sürümüyle oluşturulmuş bir belgeyi açarken, Word 2013 belgeyi uyumluluk modunda görüntüler. Bu, belgenin yeni Word işlevleri olmadan düzenlenmesini mümkün kılar, böylece belge daha sonra Word'ün eski sürümüyle tekrar düzenlenebilir.

Buna ek olarak, resim ve grafiklerin entegrasyonu, konsantre okuma, çevrimiçi işbirliği ve dokunmatik cihazlarda kullanım için birçok başka işlev vardır:

Word 2013'te gerçek zamanlı düzen

Bir Word belgesine resim ve grafik eklemek ve yerleştirmek 2013 sürümünde daha da kolay ve aynı zamanda çeşitli düzen işlevleriyle daha net:

 • Düzen seçenekleri, bir belgeye resim veya benzeri bir şey eklenir eklenmez bir simge şeklinde görüntülenir ve bir tıklamayla açılabilir. Görüntü ve metin akışını hassas bir şekilde ayarlamak için artık çeşitli ayar seçenekleri mevcuttur.
 • Bu amaçla, canlı düzen, seçilen ayarların sonucunu hemen gösteren gerçek zamanlı bir önizleme sunar ve istenirse hemen geri alınabilir.
 • Yeni hizalama kılavuzları, metin içindeki fotoğrafları veya diyagramları düzenlemeyi ve taşımayı kolaylaştırır.
 • Diyagramları düzenlemek için Word, ilgili işaretli grafiğin hemen yanında birkaç düğme de sağlar.

Word 2013'te yeni okuma modu

Word, çok daha iyi bir genel bakış sağlayan yeni okuma modu ile birçok açıdan daha iyi bir okuma deneyimi sunuyor:

 • Belgeler ekranda okunması daha kolay sütunlar halinde görüntülenir. Seçilen sayfa genişliğine ve yakınlaştırma faktörüne bağlı olarak, metin bir veya iki sütun halinde görüntülenir. Sol ve sağ ok sembollerini kullanarak da metin içinde gezinebilirsiniz.
 • Word ayrıca birkaç belgeyi sekme olarak görüntüler.
 • Sayfanın sol kısmında, başlıklar bir navigasyon yardımcısı olarak görüntülenir. Burada, ilgili başlığa tıklayarak doğrudan istediğiniz sayfaya atlayabilirsiniz. Bu kenar çubuğu sayfa önizlemesini de görüntüleyebilir. Tek yapmanız gereken "Sayfalar "a tıklamak.
 • Okuyucunun dikkatini mümkün olduğunca az dağıtmak için neredeyse tüm düzenleme araçları gizlenebilir. Ancak, "Tanımla", "Çevir" veya "Web'de Ara" (Bing ile Ara) gibi bazı pratik araçlar yine de içerik menüsü aracılığıyla görüntülenebilir; ayrıca yorum eklemek için "Yorum" ve metinde işaretlemeler için "Vurgula".
 • Okuyucular, entegre arama işlevini kullanarak belirli terimleri arayabilir; tüm isabetler sol kenar çubuğunda "Sonuçlar" altında listelenir. Bir arama sonucuna tıklandığında, Word okuyucuyu doğrudan ilgili sayfaya götürür.
 • Bir nesneyi yakınlaştırarak (fare ile çift tıklayarak veya parmakla çift dokunarak), bir Word belgesinde bulunan tablolar, diyagramlar ve resimler ekranı dolduracak şekilde büyütülebilir. Yakınlaştırma görünümü, ilgili öğenin dışına çift tıklayarak veya çift dokunarak tekrar azaltılır.
 • Okuma modu tekrar kullanıldığında, Word kullanıcının belgede en son bulunduğu konumu tam olarak görüntüler. Bu, başka bir bilgisayarda çevrimiçi olarak açılan belgeler için de geçerlidir.
 • Düzenleme moduna geri dönmek için "Belgeyi Görüntüle / Düzenle" komutuna tıklamanız yeterlidir.

Word 2013'te çevrimiçi işlevler

Word 2013 ayrıca buluttaki belgeler üzerinde ortak çalışmayı da destekliyor. Bunlar SharePoint veya OneDrive aracılığıyla paylaşılabilir ve aynı anda birkaç kullanıcı tarafından ortaklaşa düzenlenebilir. Ortaklaşa düzenlenen bir belgedeki değişiklikler senkronize edilirken, ilk kaydedilenler doğrudan kabul edilir. Başka bir kullanıcı tarafından daha sonra değişiklik yapılması durumunda, ilgili metin pasajı işaretlenir ve ardından sürümler tekrar kaydedilerek birleştirilir. Bir çakışma olması durumunda, Word bunu belirtir ve kullanıcının bu sorunu manuel olarak çözmesine destek olur. Çevrimiçi işlevler arasında sosyal medya entegrasyonu da yer almaktadır. Aşağıdaki işlevler ve özellikler word 2013'te mevcuttur:

 • Backstage görünümü: Artık "Dosya" sekmesinde yeni "Hesap" komutu var. Kullanıcılar burada Microsoft hesaplarıyla oturum açabilir ve örneğin hesap verilerini değiştirebilir, aynı zamanda Word'ün arka planını ve tasarımını ayarlayabilir ve bunun aracılığıyla kullanılan ilgili hizmetleri entegre edebilir. Böylece belirli dosyalara yönelik görevler Backstage görünümü üzerinden organize edilebilir.
 • Microsoft SkyDrive entegrasyonu, belgeleri açmak, kaydetmek ve paylaşmak için daha fazla seçenek sunuyor: Backstage görünümünde, bir belgeyi yerel olarak yönetmek ile Microsoft SkyDrive'a kaydetmek veya açmak arasında seçim yapabilirsiniz.
 • Burada kaydedilen belgeyi diğer kullanıcılarla paylaşmak için bir bağlantı gönderilebilir veya belge kullanılan ilgili sosyal ağlarda kullanılabilir hale getirilebilir.
 • Bir belgeye bağlantı gönderirken, belge yazarın bilgisayarında çevrimiçi olarak sunulduğu sürece alıcılar belgeyi web tarayıcısında görüntüleyebilir.
 • Web'den çevrimiçi grafikler eklemek Word 2013'te daha da net ve kolay hale geldi. Kullanıcılar Office.com'dan fotoğraf ve küçük resim indirmek, Microsoft arama motoru Bing üzerinden çevrimiçi resim aramak veya çeşitli sosyal medya hizmetleri ya da SkyDrive üzerinden resim dosyalarına erişmek isteyip istemediklerini seçebilirler.
 • Bu, web'deki videolar için de geçerlidir: Bunlar örneğin Bing veya YouTube aracılığıyla bir belgeye eklenebilir ve doğrudan orada da oynatılabilir.

Word 2013'ü dokunmatik ekranlı cihazlarda kullanma

Word 2013, tabletlerde ve Windows 8 akıllı telefonlarda da rahatlıkla kullanılabiliyor. Bunu yapmak için, kullanıcıların DeepL erişimi için araç çubuğundaki parmakla giriş modunu etkinleştirmeleri yeterlidir; ayrıca arayüz öğelerinin ekranını büyütebilir ve tek tek düğmeler ve komutlar arasında daha fazla boşluk ayarlayabilirler.

Microsoft Word 2013 için sistem gereksinimleri

Word 2013, 32 bit ve 64 bit olmak üzere iki sürüm halinde indirilebilir. Sonuç olarak bireysel donanım gereksinimleri farklılık gösterebilir.

 • İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2008/ 2012/ 2012 R2 /2016 /2019/ 2022
 • İşlemci: min. 1 GHz
 • RAM: 1 GB (32 Bit) veya 2 GB 64 Bit)
 • Sabit disk alanı: 3 GB
 • Görüntü çözünürlüğü: min. 1.024 x 576, Direct X10 hızlandırmalı kart

Microsoft Word 2013'ü Office paketinin tek bir programı olarak Wiresoft'tan uygun fiyata satın alın

Word, herhangi bir Microsoft Office paketinin tipik bir sabit bileşenidir, bu nedenle genellikle ayrı olarak mevcut değildir. Ancak Wiresoft'ta MS Word 2013'ü tek başına bir program olarak satın alabilirsiniz - diğer yazılım mağazalarının çoğunun aksine - ve özellikle düşük bir fiyata!

Wiresoft'ta sunulan Word 2013 'ün tek kullanıcılı lisansı, Office Suite 2013'te bulunan sürümle aynıdır. Serbest meslek sahipleri veya küçük şirketler gibi diğer Office programları olmadan yalnızca Word kullanmak isteyen herkes, Word 2013 sürümünün tüm avantajlarından faydalanabilir ve tasarruf edebilir.

Word 2013 'e ek olarak, Wiresoft Yazılım Mağazasında özel bir fiyatla satın alabileceğiniz diğer birçok Microsoft yazılımı tek lisansını da bulabilirsiniz. Bu orijinal Microsoft ürünleri genellikle şirketler tarafından kullanılan daha büyük hacimli lisansların bir parçasıydı. Bize yeniden satılmasıyla birlikte, sınırsız kullanım hakları tekrar serbest bırakıldı. Sonuç olarak, alıcı olarak yasal bir gri alana girmezsiniz. Bunun nedeni, ilgili lisans da dahil olmak üzere önceden yüklenmiş tüm yazılımların yeni bir kullanıcı tarafından tekrar özgürce kullanılabilmesi için önceden silinmiş olmasıdır. Saygın bir yazılım satıcısı olarak Wiresoft, çevrimiçi mağazada sunulan tüm Microsoft ürünlerini yalnızca tam sürüm olarak sunar, bu nedenle sınırsız bir süre boyunca ve işlevler açısından herhangi bir kısıtlama olmaksızın kullanılabilir.

Word 2013 veya başka bir Office programı hakkında sorularınız mı var? O halde yetkin tavsiyelerimizden yararlanın ve bizimle e-posta, telefon veya sohbet yoluyla iletişime geçin.

Bağlantılar "MICROSOFT WORD 2013"
Müşteri puanları "MICROSOFT WORD 2013"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler