Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10007
 • 79P-04749
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
652,90 TRY * 724,90 TRY * (9,93% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


 MS Office Suite 2013 Professional Plus bu Office sürümü için mevcut en kapsamlı yazılım paketidir. Word, Excel, PowerPoint, OneNote ve Outlook'un güncel, güçlü program sürümlerine ek olarak - İş İletişim Yöneticisi dahil - Publisher ve Access'in yanı sıra InfoPath, Lync ve Office Web Apps'i de içerir. Böylece Office Edition 2013 Professional Plus, modern bir şirketin iş gereksinimlerini fazlasıyla karşılamak için tüm özellikleri ve sezgisel olarak kullanılabilir araçları beraberinde getirir: Çok sayıda katılımcıyla video aracılığıyla da modern iletişimden, tarayıcı uyumlu formların oluşturulmasına ve uygulamaların geliştirilmesine, kelime işlem, elektronik tablolar ve net sunumlar ve profesyonelce tasarlanmış yayınlar için klasik Office programlarına kadar. 

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2013 Professional Plus - tek kullanıcı lisansı olarak satın alın

MS Office Suite 2013 Professional Plus, bu Office sürümü için mevcut olan en kapsamlı yazılım paketidir. Word, Excel, PowerPoint, OneNote ve Outlook'un güncel, güçlü program sürümlerine ek olarak - İş İletişim Yöneticisi dahil - Publisher ve Access'in yanı sıra InfoPath, Lync ve Office Web Uygulamalarını da içerir.

Böylece Office Edition 2013 Professional Plus, modern bir şirketin iş gereksinimlerini fazlasıyla karşılayacak tüm özellikleri ve sezgisel olarak kullanılabilen araçları beraberinde getiriyor: Çok sayıda katılımcıyla video aracılığıyla da modern iletişimden, tarayıcı uyumlu formların oluşturulmasına ve uygulamaların geliştirilmesine, kelime işlem, elektronik tabloların yanı sıra canlı sunumlar ve profesyonelce tasarlanmış yayınlar için klasik Office programlarına kadar. Yine entegre olan SharePoint 2013 ve Lync 2013 uygulamaları da dosya ve bilgilerin doğrudan gerçek zamanlı olarak paylaşılmasını ve iletilmesini sağlıyor. Son olarak, birçok özellik tabletlerde ve akıllı telefonlarda kullanım için dokunmatik olarak optimize edilmiştir.

Professional Plus'ı satın almak için bir başka argüman da Windows 7 ile uyumluluğudur, yani bu sürüm ve içerdiği programlar eski bilgisayarlarda da sorunsuzca kullanılabilir. Office 2013 Professional Plus ayrıca Microsoft SkyDrive'ı kullanma ve veri ve belgeleri bulutta birden fazla kullanıcı tarafından paylaşılıp düzenlenebilmeleri için burada saklama seçeneği de sunuyor.

Normalde yalnızca toplu lisans müşterileri için mevcut olan MS Office 2103 Professional Plus sürümü, Wiresoft'tan tek kullanıcılar için satın alma sürümü olarak da temin edilebilir. Tek bir lisansla, serbest meslek sahipleri ve daha küçük ölçekli şirketler de yalnızca bu Office sürümünün sunduğu artı programlardan yararlanabilir. Aşağıdaki genel bakış, çeşitli Office 2013 yazılım programlarının en önemli özelliklerini ve geliştirmelerini sunmaktadır.

Office 2013 için Word'deki tüm önemli yenilikler

Word 2013 sadece metinleri düzenlerken değil, okurken de çok daha iyi bir genel bakış sunuyor. Ayrıca, programın daha eski bir sürümüyle oluşturulmuş Word belgelerinin yanı sıra PDF belgelerini birlikte çalışmak veya kullanmak artık daha da kolay.

Genel pratik işlevler

 • Word 2013 başlatıldığında, son kullanılan tüm belgeler sol kenar boşluğundaki bir sütunda liste olarak görüntülenir.
 • "Taslak" sekmesine (düzen) tıklandığında, kişisel gereksinimlere göre de uyarlanabilen tüm format şablonlarına genel bir bakış sağlanır.
 • "Basit İşaretleme" düzenleme görünümünde, düzeltmeler metin kenar boşluğunda dikey bir çizgi ile gösterilir.
 • Bir PDF belgesi Word 2013'te sağ fare tıklamasıyla hemen açılabilir ve metin ve grafikler gibi tüm içerik dahil olmak üzere daha sonra kullanılmak üzere bir Word dosyası olarak kullanılabilir. Bu daha sonra PDF formatında tekrar kaydedilebilir.
 • Daha eski bir Word sürümüyle oluşturulmuş bir metin belgesi Word 2013'te uyumluluk modunda açılabilir. Bu, kaydedildikten sonra orijinal Word sürümüyle kullanılmaya devam edilebilecek şekilde düzenlenebileceği anlamına gelir.
 • Grafik ve benzerlerini eklerken, Word 2013 düzen seçenekleri için önerilerde bulunur ve daha sonra sadece tıklanarak benimsenebilir.
 • Hizalama kılavuzu, tablo ve grafiklerin metin akışı içinde hassas bir şekilde düzenlenmesini kolaylaştırır.
 • Gerçek zamanlı düzen, ilgili grafik ve metin düzenlemesinin anında canlı bir önizlemesini sağlar.

Daha iyi okuma modu

 • Word 2013, okumayı kolaylaştırmak için belgeleri sütunlar halinde görüntüleme imkanı sunar. Ok sembolleri ile sayfaları bir kitaptaki gibi çevirebilirsiniz.
 • Daha tarafsız bir metin sunumu için, birkaç yararlı araç dışında tüm düzenleme araçları gizlenebilir.
 • Bir Word belgesinde yer alan grafikler ve tablolar, nesne yakınlaştırma aracılığıyla ekranı dolduracak şekilde büyütülebilir - tek gereken ilgili metin öğesine çift tıklamaktır.
 • Aynı anda birden fazla Word belgesi düzenleniyorsa, bunlar sekmeler aracılığıyla görüntülenebilir.
 • Büyük belgelerde, tüm başlıklar sol taraftaki sayfa alanında görüntülenebilir; bir tıklama belgeyi ilgili metin pasajına yönlendirir.

Excel 2013'teki en önemli yenilikler

Excel ayrıca Office 2013 Professional Plus 'ta büyük miktarda verinin bile analiz edilebileceği bazı yeni araçlar içeriyor. Elektronik tablo yazılımı artık verileri düzenlerken kullanıcıya özgü prosedürleri tanıyor ve bunları otomatik olarak ekliyor. Optimize edilmiş PivotChart ve PivotTable işlevleri Excel 2013'te de mevcuttur.

 • Flaş önizleme işlevi tipik düzenleme modellerini tanır ve tüm sütunlar için bile diğer girişleri otomatik olarak tamamlar.
 • Hızlı analiz, verilerin sadece birkaç tıklamayla biçimlendirilmesini sağlar. Bir veri seti seçildiğinde, bilinen işlevleri içeren bir hızlı seçim menüsü açılır ve biçimlendirme önerileri fareyle üzerine gelindiğinde görüntülenebilir ve üzerlerine tıklanarak uygulanabilir.
 • Excel 2013'teki grafikler için hızlı seçim, seçilen bir veri kümesini görselleştirmek için hangi grafik türünün en iyi şekilde kullanılabileceğine ilişkin önerilerde bulunur.
 • Excel tablolarındaki verileri filtrelerken seçenekler, veri bölümleri için kullanılan filtreyi de gösterir, böylece hangi verilerin görüntülendiği her zaman nettir.

PowerPoint 2013'teki en önemli yenilikler

Microsoft PowerPoint 2013 Professional Plus, bir dizi yeni tasarım ve animasyonla sunumlar için tasarım seçeneklerini genişletti. En dikkat çekici özelliği ise geniş ekran tasarımı. Yeni PowerPoint ayrıca pratik bir hoparlör görünümü içeriyor ve MP4 ve MOV gibi medya formatlarını, yüksek çözünürlüklü içeriği ve codec bileşenlerini destekliyor.

 • Daha fazla alan için geniş slayt formatı 16:9 artık standart olarak sunuluyor.
 • İki PowerPoint dosyası artık tüm düzenlemeler dahil olmak üzere tek bir belgede birleştirilebilir.
 • Yorumlar, ilgili kişilerin yanı sıra irtibat kişilerini de içeren bir sunumda da görüntülenebilir.
 • PowerPoint sunumları artık video olarak da yayınlanabiliyor ve doğrudan sosyal medya kanallarına gönderilebiliyor.

Outlook 2013'teki en önemli yenilikler

Outlook 2013 çok daha net bir masaüstü arayüzü ile karşımıza çıkıyor. E-postalar, kişiler ve takvim için gezinme çubuğunu ekranın altına taşımak, diğer içerikler için daha fazla alan yaratır.

 • Facebook veya Xing gibi sosyal ağlar artık entegre edilmiştir, böylece kullanıcılar ortakların ve arkadaşların faaliyetlerini doğrudan takip edebilir.
 • Sosyal ağlardaki kişi bilgileri Outlook kişi listesine aktarılabilir.
 • Outlook 2013'teki Skype, İnternet üzerinden telefon görüşmeleri yapmayı mümkün kılar.
 • Outlook'taki Exchange ActiveSync artık kişileri ve takvimleri senkronize etmek için Exchange sunucularını kullanma ihtiyacını ortadan kaldırıyor.
 • Yeni Peeks işlevi Takvim, Kişiler veya Görevler'deki önemli bilgileri anında bir pencerede görüntüler.

Access 2013'teki en önemli yenilikler

Access, MS Office 2103 Professional Plus sürümünün özel bir bileşenidir. Veritabanı yazılımı, ilişkisel veritabanı yönetim sistemi Jet Engine'i, bir şirkette ihtiyaç duyulan tüm tipik veritabanı uygulamalarını oluşturmak için entegre bir geliştirme ortamında güçlü araçlarla birleştirir. Bu amaçla Access 2013, diğerlerinin yanı sıra aşağıdaki araçları ve özellikleri sunar:

 • Access Web Apps'in kullanıcı tanımlı oluşturulması, veritabanı yazılımının en önemli yeniliğidir. Kullanıcılar programlama bilgisi olmadan bile uygulama oluşturmak için kullanabilirler: Access'in kullanıcı dostu bir arayüz de dahil olmak üzere otomatik olarak eksiksiz bir veritabanı yapısı oluşturması için gereken tek şey uygun veri türünü seçmektir.
 • Uygulama, veri ekleme ve düzenleme komutlarının yanı sıra navigasyon ve temel işlevleri de içerir.
 • Erişim web uygulamaları, bir web tarayıcısında SharePoint uygulaması olarak hemen kullanılabilir ve başkalarıyla paylaşılabilir.
 • Kullanıcılar ayrıca uygulamaların kullanımı hakkında da bilgi sahibi olurlar.
 • Entegre tablo şablonları, böyle bir Access uygulaması ile oluşturulan bilgilerin izlenmesine olanak tanır.
 • Access'in Microsoft SQL Server ve Microsoft Azure SQL veritabanına bağlanması, hem yerel tedarikte hem de bulutta verilerin daha fazla güvenilirliğini, güvenliğini ve ölçeklenebilirliğini de sağlar.

Publisher 2013'teki en önemli yenilikler

Profesyonelce tasarlanmış yayınlar oluşturmaya yönelik program da MS Office 2103 Professional Plus Edition'ın özel bir bileşenidir. Publisher, kullanıcılara baskıya hazır olarak kaydedilebilen her tür katalog, kart, el ilanı, bülten vb. için kapsamlı tasarım seçenekleri sunar.

 • Publisher 2013, bilgisayardaki, Office.com'daki ClipArt kataloğundaki veya İnternet'teki görüntüleri merkezi olarak arama ve bunları bir belgeye ekleme seçeneğini içerir.
 • Tasarım sırasında aynı anda birden fazla görüntü dosyası seçilirse, Publisher 2013 bunları taslakta bir sütunda net bir şekilde görüntüler.
 • Görüntüler tasarım alanındaki bir sayfaya sürüklenebilir ve aynı şekilde değiştirilebilir.
 • Bir görüntüyü arka plan olarak kullanmak için çeşitli tasarım seçenekleri mevcuttur: "Doldur" görüntüyü tüm arka planı kaplayacak şekilde genişletir, "Döşe" arka planı döşemelerle doldurur.
 • Gölgeler, yansımalar, parlama efektleri ve eğimler gibi efektler de metinler için kullanılabilir.

Lync 2013'teki en önemli yenilikler

Lync, projeler üzerinde verimli ortak çalışma için vazgeçilmez bir iletişim aracıdır. Tek bir tıklama ile anında video konferanslar düzenlemek veya IP telefon kullanmak için kullanılabilir. En önemli yeni işlevler şunlardır:

 • Lync Mobil Uygulaması - dokunmatik işlevlerle artık akıllı telefonlar için de optimize edilmiştir - Windows Phone'un yanı sıra iPhone veya Android için.
 • Lync Server 2013 yeni anlık mesajlaşma ve varlık özelliklerine sahiptir.
 • Exchange 2013 ile bağlantılı olarak, kullanıcılar Outlook 2013, Outlook Web Uygulaması ve Lync 2013'teki kişileri yönetebilir ve senkronize edebilir.

InfoPath 2013'teki en önemli yenilikler

InfoPath 2013, SharePoint Server 2013 için etkileyici kod tabanlı formlar oluşturmayı kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır. InfoPath Forms Services ile birlikte araç, geliştiriciler için çok sayıda özellik de sunar. Diğerlerinin yanı sıra aşağıdaki yeni özellikler de burada yer almaktadır:

 • Kod yazmak ve düzenlemek için yeni seçenekler
 • Optimize edilmiş SharePoint liste formları
 • Standartlarla uyumlu tarayıcı formlarının oluşturulması
 • InfoPath Web Parts kullanarak portal sayfalarında form barındırma
 • InfoPath form şablonlarını korumalı alan çözümleri olarak yayınlama
 • Buna ek olarak, InfoPath 2013 tarayıcı formlarındaki kontroller ve özellikler için kapsamlı destek sağlar, örneğin: Madde işaretleri, numaralı ve basit listeler, çoklu seçim içeren liste kutuları ve birleşik giriş kutuları.

SharePoint 2013'teki en önemli yenilikler

SharePoint Server 2013'te, InfoPath Web Parçaları ile birlikte web sayfalarında form barındırmak artık kod yazmak zorunda kalmadan daha da kolay. SharePoint 2013 böylece daha kolay veri ve bilgi alışverişine olanak tanır.

 • Bulut uygulaması modeliyle, uzak web uygulamaları da dahil olmak üzere SharePoint web sitelerinin işlevselliğini genişleten uygulamalar oluşturulabilir.
 • Visual Studio ve SharePoint Designer gibi geliştirme araçları optimize edilmiştir.
 • Windows Phone 7 uygulamaları yerel SharePoint hizmetleri ile birleştirilebilir.
 • Örneğin, yerel bilgisayarların işlevlerini genişletmek için SharePoint Online aracılığıyla buluttaki uzak SharePoint hizmetlerini kullanmak da mümkündür.
 • Coğrafi konum gibi yeni özellikler mobil uygulamalara entegre edilebilir.

OneNote 2013: Önemli yenilikler

Zahmetsizce not oluşturma ve kullanma programı OneNote, yeni dokunmatik uygulama ile daha da pratik hale geliyor. Tablet kullanıcıları, fare veya klavye kullanmadan fikirlerini yakalamak ve bunları hemen bir Office belgesine eklemek için kullanabilirler. OneNote el yazısını tanır ve basılı metne dönüştürür.

 • Yeni biçimlendirme seçenekleri, tüm içeriği daha da net bir şekilde düzenlemek için tablo işlevini geliştirir.
 • Diğer kullanıcıların profil verileri de OneNote'ta mevcuttur, böylece kendi notlarınız iş arkadaşlarınızla paylaşılabilir.
 • Belgeler veya web sayfaları "OneNote'a Gönder" işlevi ile not defterine kolayca eklenebilir.

Professional Plus Edition'da Microsoft Office 2013 için sistem gereksinimleri

Office 2013 Professional Plus Edition iki sürüm halinde indirilebilir: 32-bit'in yanı sıra 64-bit. Sonuç olarak, ana bellek gibi bireysel donanım gereksinimleri farklılık gösterebilir. Aşağıdaki asgari gereklilikler geçerlidir:

 • İşletim sistemleri: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • İşlemci: min. 1 GHz
 • RAM: min. 1 GB (32 Bit) veya 2 GB 64 Bit)
 • Sabit disk alanı: min. 3 GB
 • Görüntü çözünürlüğü: min. 1.024 x 576, min. Direct X10 hızlandırmalı grafik kartı

MS Office 2013 Professional Plus'ı Wiresoft'tan tek kullanıcı lisansı olarak satın alın

Normalde yalnızca toplu lisans müşterileri için mevcut olan Office 2013 sürümünün Professional Plus sürümünü, aşağıdaki programlarla birlikte Wiresoft Yazılım Mağazasında tek kullanıcı lisansı olarak da bulabilirsiniz:

 • Word 2013 - profesyonelce belgeler oluşturun ve bunları odaklanarak okuyun
 • Excel 2013 - güçlü araçlarla kapsamlı verileri analiz edin
 • PowerPoint 2013 - ilginç ve bilgilendirici sunumlar oluşturun
 • Outlook 2013 - e-postaları, kişileri ve tüm görevleri profesyonelce yönetin
 • OneNote 2013 - kendiliğinden notlar alın ve bunları uygulamalarda hemen kullanın
 • Publisher 2013 - görüntü ve grafiklerle zahmetsizce çekici yayınlar oluşturun
 • Access 2013 - veritabanlarını bireysel gereksinimlere göre tasarlama ve yönetme ve bunlar için uygulamalar oluşturma
 • Lync 2013 - dahili ve harici iletişim için Skype Kurumsal'ı kullanın
 • InfoPath 2013 - göz açıp kapayıncaya kadar elektronik formlar oluşturun
 • SharePoint 2013 - Windows Phone 7 uygulamalarını SharePoint hizmetleri vb. ile birleştirin

Office 2013'ün Professional Plus sürümünü Wiresoft'tan satın aldığınızda, tüm bu avantajlara ek olarak, tek kullanıcı lisansı şeklinde Kullanılmış Yazılım olarak satın alma seçeneğinden ve inanılmaz derecede düşük bir fiyattan yararlanırsınız:

 • Microsoft Office 2013 Professional Plus Edition'ı Wiresoft'tan Tek Kullanıcı Yazılımı olarak satın alabilirsiniz.
 • Bu yazılım lisansı bir şirketin daha kapsamlı bir toplu lisansının parçasıydı, bu yüzden Wiresoft'ta bu kadar ucuz!
 • Wiresoft'a yapılan satışla birlikte Office lisansı - eğer kullanıldıysa - bir önceki bilgisayardan kaldırılmıştır, bu nedenle %100 ücretsizdir.
 • Her Microsoft Kullanılmış Yazılım lisansı, mükemmel çalışır durumda olduğundan emin olmak için satıştan önce Wiresoft tarafından kontrol edilir.
 • Wiresoft Shop'tan satın alınan yazılım lisansları, AB'nin yasal düzenlemelerine uygun orijinal bir Microsoft ürünü içerir: ne Wiresoft ne de siz yasal bir gri alanda değilsiniz.
 • Ayrıca, ciddi bir yazılım satıcısı olarak Wiresoft, Microsoft yazılımlarının sınırlı bir süre için geçerli olan veya sınırlı işlevselliğe sahip deneme sürümlerini satışa sunmaz.

Microsoft Office 2013 Professional Plus veya başka bir Microsoft Office yazılımı lisans satın alımınızla ilgili diğer sorularınız için lütfen e-posta, telefon veya buradan sohbet yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bağlantılar "MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS"
Müşteri puanları "MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler