Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

 • SW10602
 • WS17-PRO-C
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
2.856,90 TRY * 3.172,90 TRY * (9,96% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Ürün Bilgisi "VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS"

Windows için VMware Workstation Pro 17: İş yerinde güçlü sanallaştırma

Windows için VMware Workstation Pro 17, kullanıcıların Windows bilgisayarlarında sanal makineler oluşturmalarına ve çalıştırmalarına olanak tanıyan son teknoloji bir sanallaştırma yazılımıdır. Bu ürün özetinde, bu yazılımın öne çıkan özelliklerini ve avantajlarını vurgulayacağız.

Windows için VMware Workstation Pro 17 nedir?

VMware Workstation Pro 17, kullanıcıların tek bir Windows bilgisayar üzerinde birden fazla işletim sistemi çalıştırmasına olanak tanıyan kapsamlı bir sanallaştırma çözümüdür. Fiziksel donanıma ihtiyaç duymadan sanal makineler oluşturabilir, test edebilir ve geliştirebilirsiniz.

Windows için VMware Workstation Pro 17'nin avantajları

 • Birden fazla işletim sistemi: VMware Workstation Pro 17, Windows bilgisayarınızda Windows, Linux, macOS ve daha fazlası gibi birden fazla işletim sistemini çalıştırmanıza olanak tanır. Bu, uygulamaları farklı ortamlarda geliştirmenize ve test etmenize olanak tanır.
 • Anlık görüntü ve geri yükleme işlevi: Bir sanal makinenin belirli bir zamandaki durumunu kaydetmek için sanal makinelerin anlık görüntülerini oluşturabilirsiniz. Sorun olması durumunda, sanal makinenizi önceki durumuna kolayca geri yükleyebilirsiniz.
 • Güçlü klonlama: Yazılım, sanal makinelerinizin kopyalarını hızlı bir şekilde oluşturmak için güçlü sanal makine klonlama özellikleri sunar.

Esneklik ve uyumluluk

 • Sanal Ağ Düzenleyicisi: VMware Workstation Pro 17, sanal makinelerinizin ağ yapılandırmasını özelleştirmenize olanak tanıyan bir Sanal Ağ Düzenleyicisi sunar.
 • VMwareCloud ile Entegrasyon: Sanal makinelerinizi VMware Cloud'a sorunsuz bir şekilde entegre edebilir ve bulutun esnekliğinden yararlanabilirsiniz.
 • 3D grafikler için destek: Yazılım 3D grafikleri destekler ve grafik yoğun uygulamaları sanal makinelerde çalıştırmanıza olanak tanır.

Windows için VMware Workstation Pro 17 çalışırken

VMware Workstation Pro 17 ile kullanıcılar şunları yapabilir:

 • Geliştirme ve test: geliştiriciler farklı işletim sistemlerini test edebilir ve farklı ortamlarda uygulamalar geliştirebilir.
 • Güvenlik: Yazılım, sanal makinelerin güvenli bir şekilde izole edilmesini sağlar ve ana bilgisayar işletim sisteminizi korur.
 • Üretkenlik: Birden fazla işletim sistemini aynı anda çalıştırabilme özelliği ile VMware Workstation Pro 17 üretkenliği ve verimliliği artırır.

Genel olarak, Windows için VMware Workstation Pro 17, Windows bilgisayarlarında birden fazla işletim sistemi çalıştırmak isteyen kullanıcılar için güçlü bir sanallaştırma çözümü sunar. Birden fazla işletim sistemi desteği, snapshot özellikleri ve esnekliği ile geliştiriciler, test uzmanları ve BT uzmanları için ideal bir seçimdir.

Bağlantılar "VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS"
Müşteri puanları "VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS"
14 Tem 2023

Exzellenter Kundenservice

Super Kundenservice, hatte ein kleines Problem und es wurde sofort gelöst. Die Lieferung war auch sehr schnell. Danke!

14 Tem 2023

Incredible Customer Service

I had a minor issue with the program installation and the support helped me immediately. Very friendly and competent team. I will definitely order again!

13 Tem 2023

Einfacher Kaufprozess

Die Bestellung war sehr einfach und ich habe meine Software schnell erhalten. Auch die Bezahlung war unkompliziert. Weiter so!

12 Tem 2023

Schnelle Lieferung und freundlicher Kundenservice

Ich war beeindruckt von der schnellen Lieferung der Software. Innerhalb kürzester Zeit hatte ich sie in meinen Händen. Das Wiresoft-Team war äußerst freundlich und hilfsbereit. Sie haben geduldig meine Fragen beantwortet und dafür gesorgt, dass ich die richtige Version für meine Bedürfnisse erworben habe. Ich kann Wiresoft definitiv weiterempfehlen.

Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler