Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 7 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

VMWARE vSPHERE 7 STANDARD

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

  • SW10544
  • VS7-STD-C
  • Kalıcı olarak geçerli
  • Tüm diller
  • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
12.550,90 TRY * 13.944,90 TRY * (10% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Ürün Bilgisi "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"

VMware vSphere 7'ye Genel Bakış Standard

Sektörün lider sunucu sanallaştırma yazılımı VMware vSphere 7 Standard ile yeni sanallaştırma ve bulut bilişim çağına hoş geldiniz. vSphere 7 Standard önceki sürümlerin sağlam temelleri üzerine inşa edilmiştir ve BT altyapınızın yönetimini basitleştirmek ve güvenilirliği ve performansı artırırken operasyonel maliyetleri azaltmak için tasarlanmış bir dizi yeni özellik ve geliştirme getirmektedir.

İster BT altyapınızı optimize etmenin yollarını arayan küçük bir işletme ister büyüyen bir işletmenin taleplerini karşılaması gereken büyük bir kuruluş olun, vSphere 7 Standard BT operasyonlarınızı temelden dönüştürme potansiyeline sahiptir.

Sunucu sanallaştırmanın bir sonraki seviyesi

vSphere 7 Standard birden fazla işletim sistemi ve uygulamayı tek bir fiziksel sunucu üzerinde birleştirme olanağı sunar. Bu da daha iyi kaynak kullanımı, daha düşük donanım maliyetleri ve BT altyapısının daha kolay yönetilmesini sağlar.

Buna ek olarak, vSphere 7 Standard sanal makinelerinizin performansını en üst düzeye çıkarmaya ve fiziksel donanım ihtiyacını azaltmaya yardımcı olan CPU zamanlama, bellek yönetimi ve ağ oluşturma özelliklerinde iyileştirmeler içerir.

İşlemleri optimize edin

VSphere 7 Standard ile işlemleri otomatikleştirebilir, manuel müdahaleyi azaltabilir ve verimliliği artırabilirsiniz. Sanal makine sağlama, yük dengeleme ve kapasite planlama gibi rutin görevleri otomatikleştirerek BT ortamınızın işleyişini optimize edebilir ve verimliliği artırabilirsiniz.

Güvenliği artırın ve riski azaltın

Verilerinizin ve uygulamalarınızın güvenliği çok önemlidir ve vSphere 7 Standard sanal ortamınızın tehditlere karşı korunmasını sağlamak için sağlam bir dizi güvenlik özelliği sunar.

Veri güvenliğini artırın

vSphere 7 Standard VM Şifreleme, VM'ler ve ana bilgisayarlar için Güvenli Önyükleme ve gelişmiş denetim izi özellikleri dahil olmak üzere çeşitli güvenlik geliştirmeleri sunar. Bu özellikler, verilerinizin dururken veya hareket halindeyken güvende olmasını sağlar ve uyumluluk gereksinimlerini karşılamak için ihtiyaç duyduğunuz araçları sunar.

Riski azaltın

VSphere 7 Standard, uygulamalarınızın ve verilerinizin kullanılabilirliğini sağlayarak iş kesintisi riskini en aza indirmeye yardımcı olur. Kesinti süresini en aza indirmeye ve iş sürekliliğini sağlamaya yardımcı olmak için vSphere High Availability (HA), Fault Tolerance ve vMotion gibi bir dizi kullanılabilirlik özelliği sunar.

VMware vSphere 7 Standard bir sanallaştırma platformundan çok daha fazlasıdır. BT ortamınızı optimize etmenizi, işletme maliyetlerinizi azaltmanızı, verilerinizi ve uygulamalarınızı korumanızı ve BT yatırımınızın değerini en üst düzeye çıkarmanızı sağlayan güçlü bir araçtır. Kapsamlı özellik seti ve kanıtlanmış güvenilirlik ve performansı ile vSphere 7 Standard her büyüklükteki işletme için mükemmel bir seçimdir.

Basitleştirilmiş yönetim ve kontrol

VSphere 7 Standard ile BT ortamınızın kontrolü her zaman sizde olur. Platform, mevcut yönetim araçlarıyla sorunsuz bir şekilde entegre olan merkezi ve tutarlı bir yönetim arayüzü sağlar. Bu, ister kendi veri merkezinizde ister bulutta olsun, altyapınızı yönetmenizi kolaylaştırır.

Sezgisel arayüz

VSphere 7'nin sezgisel ve kullanıcı dostu arayüzü Standard yöneticilerin sanal makineleri ve diğer kaynakları yalnızca birkaç tıklamayla oluşturmasını, yapılandırmasını ve yönetmesini sağlar. Ayrıca vCenter Server yönetim arayüzü, tüm vSphere altyapınızın birleşik bir görünümünü sağlayarak kaynakları yönetmeyi ve izlemeyi çok daha kolay hale getirir.

Yerleşik kontroller

vSphere 7 Standard, uygulamalarınızın özel ihtiyaçlarına göre kaynakları tahsis etmenize ve düzenlemenize olanak tanıyan Politika Tabanlı Yönetim de dahil olmak üzere çeşitli kontrol mekanizmaları içerir. Ayrıca, Rol Tabanlı Erişim Kontrolü ve vSphere Single Sign-On gibi özellikler, erişim ve izin ayarlarını hassas bir şekilde kontrol etmenize olanak tanıyarak sanal ortamınızın güvenliğini güçlendirmenize yardımcı olur.

VMware vSphere 7 ile geleceğe hazır olun Standard

Teknolojik ortamın sürekli geliştiği bir çağda, sanallaştırma platformunuzun en son teknolojilere ve standartlara ayak uydurması çok önemlidir. VMware vSphere 7 Standard, modern BT ortamlarının değişen ihtiyaçlarını karşılarken yatırımınızı geleceğe hazırlayacak şekilde tasarlanmıştır.

En son teknolojiler için destek

vSphere 7 Standard en yeni nesil x86 donanımlarını, işletim sistemlerini ve uygulamaları destekler. Ayrıca modern uygulama çerçeveleri ve programlama dilleri için optimize edilmiş destek sunarak modern uygulamaların geliştirilmesi ve dağıtılması için ideal bir platform haline getirir.

Gelecek için hazırlandı

Gelişmiş mimarisi ve Kubernetes ve konteynerizasyon gibi gelişmekte olan teknolojilere yönelik desteğiyle vSphere 7 Standard, geleceğin BT ortamlarının taleplerini karşılamak için iyi bir donanıma sahiptir. İster hibrit bir bulut ortamı oluşturmayı, ister modern uygulamalar geliştirmeyi veya yapay zeka ve makine öğreniminden yararlanmayı planlayın, vSphere 7 Standard size bu yolda yardımcı olmaya hazırdır.

VMware vSphere 7 Standard ile BT ortamınızın tüm potansiyelini gerçekleştirebilirsiniz. Kapsamlı güçlü özellikleri ve geliştirmeleriyle vSphere 7 Standard, BT karmaşıklığını azaltmaya, operasyonel verimliliği artırmaya, güvenliği güçlendirmeye ve çevikliği geliştirmeye yardımcı olur - hepsi tek ve tutarlı bir platformla. BT hedeflerinize ulaşmak ve işinizi ileriye taşımak için vSphere 7 Standard'nin gücünden ve esnekliğinden yararlanın.

Bağlantılar "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"
Müşteri puanları "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler