Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

  • SW10607
  • ST8-ENT-C
  • Kalıcı olarak geçerli
  • Tüm diller
  • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
191.267,90 TRY * 212.519,90 TRY * (10% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Ürün Bilgisi "VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE"

VMware vSAN 8 ile devrim niteliğinde veri depolama Enterprise

VMware vSAN 8 Enterprise ile kuruluşlar veri depolamada yeni bir çağa giriyor. Bu çığır açan teknoloji, sanal makinelere dayalı yazılım tanımlı depolama için entegre bir çözüm sunuyor. VMware vSphere ile sorunsuz bir şekilde entegre olan vSAN 8 Enterprise, modern veri merkezlerinin artan taleplerini karşılayan yüksek oranda ölçeklenebilir ve esnek bir depolama çözümü sağlar.

Görev açısından kritik iş yükleri için güçlü özellikler

VMware vSAN 8 Enterprise, görev açısından kritik iş yüklerini kolaylıkla yönetmek için tasarlanmıştır. All-flash depolama, otomatik yük dengeleme ve yerleşik veri güvenliği gibi yüksek performanslı özellikleri entegre eden vSAN 8 Enterprise, zorlu uygulamalar için rakipsiz performans ve güvenilirlik sunar.

Sorunsuz ölçeklenebilirlik ve esneklik

VMware vSAN 8 Enterprise ile kuruluşlar, sürekli değişen gereksinimleri karşılamak için depolama altyapılarını kolayca ölçeklendirebilir. Hibrit ve tamamen flash konfigürasyon desteği ve yeni donanımları sorunsuz bir şekilde entegre etme yeteneği ile vSAN 8 Enterprise, her büyüklükteki kuruluş için benzeri görülmemiş bir esneklik sunar.

Kolay yönetim ve otomasyon

Depolama kaynaklarını yönetmek ve otomatikleştirmek VMware vSAN 8 Enterprise ile hiç bu kadar kolay olmamıştı. VMware vSphere arayüzü ile entegrasyon, yöneticilerin depolamayı doğrudan tanıdık vSphere platformundan yönetmesine olanak tanıyarak karmaşıklığı azaltır ve verimliliği artırır. Yük dengeleme, yük devretme ve kurtarma gibi otomatik süreçler yönetim çabasını en aza indirir ve çalışma süresini en üst düzeye çıkarır.

Sağlam veri güvenliği ve uyumluluk

Veri güvenliği modern kuruluşlar için kritik öneme sahiptir ve VMware vSAN 8 Enterprise hassas verileri korumak için sağlam özellikler sunar. Yerleşik şifreleme, veri bütünlüğü denetimi ve gelişmiş güvenlik özellikleri sayesinde kuruluşlar, verilerinin her zaman korunduğundan ve uyumluluk gereksinimlerinin karşılandığından emin olabilirler.

Sonuç

VMware vSAN 8 Enterprise güçlü, esnek ve güvenli bir depolama altyapısına ihtiyaç duyan kuruluşlar için nihai çözümdür. Sorunsuz entegrasyonu, olağanüstü performansı ve kapsamlı özellik seti ile vSAN 8 Enterprise, görev açısından kritik iş yükleri ve zorlu uygulamalar için ideal seçimdir. VMware vSAN 8 Enterprise 'in BT altyapınızda nasıl devrim yaratabileceğini bugün keşfedin.

Bağlantılar "VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE"
Müşteri puanları "VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler