Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

  • SW10599
  • VCS8-STD-C
  • Kalıcı olarak geçerli
  • Tüm diller
  • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
89.806,90 TRY * 99.784,90 TRY * (10% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Ürün Bilgisi "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"

VMware vCenter Server 8 Standard - Sanallaştırma ortamınızın merkezi kontrolü

VMware vCenter Server 8 Standard tüm sanallaştırma ortamınızı yönetmek ve kontrol etmek için lider çözümdür. Bu makalede, VMware vCenter Server 8 Standard adresinin sanal altyapınızın performansını, güvenilirliğini ve verimliliğini optimize etmek için neden vazgeçilmez olduğunu öğreneceksiniz.

VMware vCenter Server 8'in temel işlevleri Standard

  1. Merkezi yönetim: VMware vCenter Server 8 Standard ile tüm sanal makinelerinizi (VM'ler), ana bilgisayarlarınızı ve kaynaklarınızı merkezi bir konsoldan yönetebilirsiniz. Bu, tüm ortamınızı yönetmeyi ve izlemeyi kolaylaştırır.
  2. Performans optimizasyonu: Platform, VM'lerinizin her zaman en iyi formda olmasını ve sorunsuz çalışmasını sağlamak için performans analizi ve optimizasyon araçları sunar. Kaynak kullanımı hakkında bilgi sahibi olursunuz ve darboğazları proaktif olarak çözebilirsiniz.
  3. Otomasyon: VMware vCenter Server 8 Standard rutin görevlerin otomasyonunu sağlayarak zaman kazandırır ve insan hatasını en aza indirir. Yeni VM'lerin sağlanması veya kaynakların ölçeklendirilmesi gibi görevleri otomatikleştirebilirsiniz.
  4. Gelişmiş güvenlik: Entegre güvenlik işlevleri sanal kaynaklarınızı tehditlere ve yetkisiz erişime karşı korur. Erişim kontrolleri ve şifreleme, sanal ortamınızın güvenliğini sağlamanıza olanak tanır.

VMware vCenter Server 8'in avantajları Standard

  • Verimli yönetim: Merkezi yönetim ve otomasyon, BT kaynaklarınızı daha verimli kullanmanızı ve işletme maliyetlerini azaltmanızı sağlar. Yönetim için harcanan zaman önemli ölçüde azalır.
  • Daha yüksek kullanılabilirlik: Performans optimizasyonu ve yüksek kullanılabilirlik işlevleri, uygulamalarınızın sürekli kullanılabilirliğini sağlar. Bu, kesinti süresini en aza indirir ve iş sürekliliğini sağlar.
  • Güvenlik ve uyumluluk: Gelişmiş güvenlik özellikleriyle, uyumluluk yönergelerine uyulmasını sağlarken verileri ve uygulamaları koruyabilirsiniz. Bu özellikle düzenlemeye tabi sektörlerde önemlidir.

VMware vCenter Server 8 ile sanallaştırma ortamınızın geleceği Standard

VMware vCenter Server 8 Standard verimli, güvenli ve yüksek oranda kullanılabilir bir sanallaştırma ortamına ihtiyaç duyan şirketler için temel çözümdür. Bu platform ile dijital dönüşümün zorluklarına en iyi şekilde hazırlanırsınız. Kaynak kullanımınızı optimize edin, performansı artırın ve 9 VMware vCenter Server 20 ile sanallaştırma ortamınızın geleceğini güvence altına alın. Sanal altyapınızı başarıyla yönetmenize ve modern BT'nin gereksinimlerini karşılamanıza yardımcı olan merkezi kontroldür. 10 VMware vCenter Server 21 verimli ve geleceğe dönük sanallaştırmanın temelidir.

Bağlantılar "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"
Müşteri puanları "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler