Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

VMWARE vSPHERE 8 STANDARD

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

 • SW10597
 • VS8-STD-C
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
15.803,90 TRY * 17.558,90 TRY * (9,99% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Ürün Bilgisi "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"

VMware vSphere 8 Standard - Yeni nesil sanallaştırma çözümü

VMware vSphere 8 Standard, şirketlerin BT altyapılarını optimize etmelerine, performansı artırmalarına ve sunucuların ve uygulamaların yönetimini basitleştirmelerine yardımcı olan son teknoloji bir sanallaştırma çözümüdür. Bu makalede, VMware vSphere 8 Standard 'in sanallaştırma ihtiyaçlarınız için neden olağanüstü bir seçim olduğunu öğreneceksiniz.

VMware vSphere 8'in temel özellikleri Standard

 1. Sunucu sanallaştırma: VMware vSphere 8 Standard fiziksel sunucuları sanal makinelere (VM'ler) dönüştürmenize olanak tanır. Bu, verimli kaynak kullanımı ve maliyet tasarrufu sağlar.
 2. Yüksek kullanılabilirlik: Ürün, uygulamalarınızın yüksek kullanılabilirliğini garanti etmek için entegre işlevler sunar. Donanım arızaları durumunda veri kaybı en aza indirilir ve hizmetleriniz sürekli olarak kullanılabilir durumda kalır.
 3. Gelişmiş güvenlik: VMware vSphere 8 Standard, verilerinizi ve uygulamalarınızı korumak için şifreleme, kimlik yönetimi ve güvenlik odaklı bir mimari gibi güvenlik özellikleri içerir.
 4. Verimliyönetim: Platform, kaynakların verimli kullanılmasını sağlamak amacıyla sanal ortamınızı yönetmek ve izlemek için güçlü araçlar sunar.

VMware vSphere 8'in avantajları Standard

 • Maliyet tasarrufu: Sunucuları birleştirerek ve BT altyapınızı sanallaştırarak önemli donanım maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz.
 • Esneklik ve ölçeklenebilirlik: VMware vSphere 8 Standard, değişen gereksinimleri karşılamak için kaynaklarınızı gerektiği gibi ölçeklendirmenize olanak tanır.
 • Daha iyi performans: Kaynakların optimize kullanımı ve uygulamalarınızın yüksek kullanılabilirliği BT altyapınızın performansını artırır.

VMware vSphere 8 ile BT altyapınızın geleceği Standard

VMware vSphere 8 Standard, BT altyapınızı bir sonraki seviyeye taşımak için temel çözümdür. Yenilikçi özellikleri ve VMware'in kanıtlanmış güvenilirliği ile dijital dönüşümün zorluklarının üstesinden gelmek için iyi bir donanıma sahipsiniz. VMware vSphere 8 Standard ile BT kaynaklarınızın verimliliğini en üst düzeye çıkarın ve iş uygulamalarınızın geleceğini güvence altına alın. BT'nin hızlı dünyasında rekabetçi kalmanıza yardımcı olan yeni nesil sanallaştırma çözümüdür.

Bağlantılar "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"
Müşteri puanları "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler