Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 7 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

VMWARE vSAN 7 STANDARD

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

  • SW10541
  • ST7-STD-C
  • Kalıcı olarak geçerli
  • Tüm diller
  • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
31.591,90 TRY * 35.100,90 TRY * (10% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Ürün Bilgisi "VMWARE vSAN 7 STANDARD"

 VMware vSan 7 Standard  müşterisi olarak bu güçlü yazılımdan yararlanma hakkına sahipsiniz. vSan 7 Standard sanallaştırılmış ortamlar için tasarlanmıştır ve Enterprise sınıfı depolama performansı ve özellikleri sunar. Tamamen flash mimarisi ve basitleştirilmiş Management ile vSan 7 Standard, maliyetleri düşük tutarken altyapılarını optimize etmesi gereken küçük işletmeler için mükemmeldir. Aşağıda bu ürünün bazı temel özellikleri yer almaktadır:

kurumsal sınıf depolama performansı
● Basitleştirilmiş yönetim
● All-flash mimarisi
● Uygun maliyetli

vSan 7 Standard küçük işletmeler için mükemmel bir depolama çözümüdür. Kurulumu ve yönetimi kolaydır ve ışık hızında performans sunar. Ayrıca, vSan 7 Standard verilerinizi güvende tutmak için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir. Güvenilir ve uygun fiyatlı bir depolama çözümü arıyorsanız, vSan 7 Standard tam size göre!

vSan 7 Standard, VMware tarafından sunulan hiper birleşik altyapı yazılımının en son sürümüdür. Hiper birleşik altyapıların dağıtımını ve Management adresini daha da kolaylaştıran yeni özellikler ve geliştirmelerle önceki sürümlerin başarısını temel alıyor. Önemli noktalar şunlardır:

Geliştirilmiş performans ve ölçeklenebilirlik - vSan 7 ile artık sadece dört düğümden oluşan bir kümeyle saniyede 2 milyon I/O işlemine Pro (IOPS) ulaşabilirsiniz. Ve daha büyük sabit disk desteği (10 TB'a kadar) sayesinde daha az alanda daha fazla veri depolayabilirsiniz.

Basitleştirilmiş Management - Yeni vSphere Web Client, vSan dağıtımınız da dahil olmak üzere tüm sanal altyapınızın Management için tek bir kontrol noktası sağlar. Diğer VMware ürünleriyle entegrasyon, hiper birleşik ortamınızı Cloud adresine veya birden fazla siteye kolayca genişletmenize olanak tanır.

Daha fazla esneklik - Artık vSan kümenizde flash ve disk sürücülerinin herhangi bir kombinasyonunu kullanabilirsiniz, bu da depolama çözümünüzü tasarlarken size daha fazla esneklik sağlar. Ayrıca, uzatılmış kümeleri destekleyerek, site arızası durumunda uygulama kullanılabilirliğini koruyabilirsiniz.

BT stratejinizin bir parçası olarak vSan 7 Standard adresini düşündüğünüz için teşekkür ederiz!

 
Bağlantılar "VMWARE vSAN 7 STANDARD"
Müşteri puanları "VMWARE vSAN 7 STANDARD"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler