Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

VMWARE vSAN 8 STANDARD

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

 • SW10600
 • ST8-STD-C
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
31.591,90 TRY * 35.100,90 TRY * (10% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Ürün Bilgisi "VMWARE vSAN 8 STANDARD"

VMware vSAN 8 Standard - Yazılım tanımlı depolama çözümlerinin geleceği

VMware vSAN 8 Standard, kurumların depolama altyapılarını optimize etmelerine, ölçeklenebilirliği artırmalarına ve veri kullanılabilirliğini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olan son teknoloji ürünü yazılım tanımlı bir depolama çözümüdür. Bu makalede, VMware vSAN 8 Standard 'in depolama sorunlarınızı çözmek için neden ideal bir seçim olduğunu öğreneceksiniz.

VMware vSAN 8'in temel özellikleri Standard

 1. Hiper yakınsama: VMware vSAN 8 Standard, depolama ve bilgi işlem kaynaklarının tek bir kümede birleştirildiği hiper yakınsamaya olanak tanır. Bu da daha iyi kaynak kullanımı ve daha kolay ölçeklenebilirlik sağlar.
 2. Otomasyon ve self-servis: Platform, depolama kaynaklarının sağlanmasını hızlandırmak ve verimliliği artırmak için otomasyon araçları ve self-servis yetenekleri sunar.
 3. Yüksek kullanılabilirlik: VMware vSAN 8 Standard, verilerinizi birden fazla düğüme yansıtarak ve dağıtarak yüksek kullanılabilirlik sağlar. Arıza durumunda verileriniz korunmaya devam eder ve uygulamalarınız çalışmaya devam eder.
 4. Performans optimizasyonu: Platform, depolamaperformansını en üst düzeye çıkarmak ve darboğazları önlemek için güçlü optimizasyon işlevleri sunar.

VMware vSAN 8'in avantajları Standard

 • Maliyet verimliliği: Hyperconvergence, donanım maliyetlerini azaltmanıza ve depolama altyapınızın çalışmasını optimize etmenize olanak tanır.
 • Ölçeklenebilirlik: VMware vSAN 8 Standard, kuruluşunuzun artan ihtiyaçlarını karşılamak için depolama sisteminizi kolayca ölçeklendirmenize olanak tanır.
 • Güvenlik ve yüksek kullanılabilirlik: Platform, verilerinizi kayıplara ve yetkisiz erişime karşı korumak için güvenlik özellikleri ve yüksek kullanılabilirlik mekanizmaları sunar.

VMware vSAN 8 ile depolama yönetiminin geleceği Standard

VMware vSAN 8 Standard, verimli ve yüksek kullanılabilirliğe sahip bir depolama altyapısına ihtiyaç duyan kuruluşlar için geleceğin depolama çözümüdür. Yenilikçi özellikleri ve VMware'in kanıtlanmış güvenilirliği ile dijital dönüşümün zorluklarının üstesinden gelmek için ideal bir donanıma sahip olursunuz. VMware vSAN 8 Standard ile depolama kaynaklarınızı optimize edin, verilerinizin kullanılabilirliğini artırın ve şirket verilerinizin geleceğini güvence altına alın. BT'nin hızlı dünyasında rekabetçi kalmanıza ve depolama altyapınızı bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı olan depolama çözümüdür. VMware vSAN 8 Standard yazılım tanımlı depolamanın geleceğidir.

Bağlantılar "VMWARE vSAN 8 STANDARD"
Müşteri puanları "VMWARE vSAN 8 STANDARD"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler