Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

 • SW10109
 • 9EM-00652
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
5.701,90 TRY * 6.334,90 TRY * (9,99% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Core 16 Core 
Cihazlar 1x
Sanal makineler 2x
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat kapsamı İndir + Lisans


Wiresoft'tan 16'lıCore Paketi ile Windows Server 2019 Standard Sürümünüzü rahatça lisanslayın! Standard Windows Server 2019 Sürümü, daha küçük veri merkezlerinin tipik uygulamalarını zaten kapsıyor: sanallaştırma ve ölçeklenebilirlikle ilgili yeterli olanaklar, güvenilir bir performans ve çokluCloud ortamlarının korumalı çalışması için gereken yüksek güvenlik standartları.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Standart 16-Core

Windows Server 2019 Standard Edition' ınızı Wiresoft'tan 16-Coreli bir paketle kolayca lisanslayın! Windows Server 2019'un Standart Sürümü, daha küçük veri merkezlerinin tipik dağıtım seçeneklerini zaten kapsıyor: sanallaştırma ve ölçeklenebilirlik açısından yeterli seçenekler, güvenilir performans ve çoklu bulut ortamlarının korumalı çalışması için gereken yüksek güvenlik standartları.

Windows Server 2019 Standard, bulut tabanlı sunucular aracılığıyla veri ve uygulama sağlamak için fiziksel ve sanal ağları birleştirerek küçük ve orta ölçekli işletmelerin BT gereksinimlerini karşılamak için idealdir. İşletim sistemi olarak Windows 10 'u temel alan bu sistem, mevcut özelliklerin optimizasyonlarının yanı sıra güçlü yeni özellikler de içererek tüm iş yükleri için hazır hale geliyor.

Windows Server 2019 'un Standart Sürümü'nün seçimi için, dahil edilen sanallaştırma seçenekleri genellikle ana belirleyici faktördür. Daha küçük şirketler için bu, güvenilir altyapılar geliştirmek için önemli temel işlevler sağlamaktadır. Windows Server 2019 Standard, şirket içi ortamların bulut ile yakın bağlantısını sunarken, Microsoft Azure Hizmetleri güvenlik seviyeleri de dahil olmak üzere daha fazla hibrit işlev sunar.

Windows Server 2019'un Standart Sürümünün lisanslaması da yalnızca çekirdek tabanlıdır; sunucu başına minimum sayı olarak her zaman 16-Core geçerlidir, böylece bu, temel olarak 16-Coreli bir paketle uygun ve esnek bir şekilde lisanslanabilir.

Wiresoft'ta, Windows Server 2019 Standard 'ın 16-Coreli paketini kullanılmış yazılım olarak edinebilirsiniz - bu, yeni ürünlere kıyasla önemli ölçüde daha düşük fiyatının büyük avantajını sunar - bu sürümün sanallaştırma, aynı zamanda performans ve verilerin korunması açısından sunduğu aynı işlev yelpazesiyle. Aşağıdaki genel bakış, geçerli lisanslama koşulları da dahil olmak üzere Microsoft Windows Server 2019 Standard Edition 16-Coreli Paketlerin en önemli işlevleri hakkında ayrıntılı bilgi sağlar.

Sürüm karşılaştırması: Windows Server 2019 Standard hangi işlevleri sunuyor?

Windows Server 2019 'un Standart veya başka bir sürümünü satın alma kararı genellikle hangi sanallaştırma işlevlerinin mevcut olup olmadığına veya yalnızca sınırlı ölçüde kullanılıp kullanılamayacağına bağlıdır: Standart sürümde, Hyper-V yalnızca sınırlı ölçüde kullanılabilir, Korumalı Sanal Makineler (VM'ler) ve ayrıca Depolama Alanları Doğrudan ve depolama çoğaltması da SDN (Yazılım Tanımlı Ağ) ve SDS (Yazılım Tanımlı Depolama) gibi eksiktir.

Bununla birlikte, Windows Server 2019 Standard sürümü, veri ve uygulamaların yüksek güvenliği de dahil olmak üzere hibrit ağların işletilmesi için yeterli olanaklar sunmaktadır - ilgili önceki sürümden bilinen işlevlere yapılan birçok iyileştirme ve ekleme, çoklu bulut ortamlarının işletilmesi için yazılım tanımlı hiper yakınsak (HCI) altyapı platformlarının oluşturulmasına katkıda bulunur; daha kolay uygulama, ölçeklendirme ve daha iyi yönetilebilirliğe ek olarak sunucu ve masaüstü sanallaştırma için birçok avantaj içerir.

Windows Server 2019 Standard'ın temel bileşenleri

Windows Server 2019 Edition Standard, sanallaştırmanın (hala) küçük bir rol oynadığı şirketler için tasarlanmıştır. Bu nedenle, onunla çalıştırılabilecek sanal makine ve Hyper-V konteyner sayısı 2 ile sınırlıdır, RAM sınırı 24 TB'dir.

Ayrıca, verilerin yedeklenmesinin yanı sıra ağ analizi ve konteynerlerin kullanımı için aşağıdaki önemli özellikler mevcuttur:

Depolama Çoğaltması

Depolama işlevi Storage Replica, Windows Server 2019 Standard Edition'da da sınırlı ölçüde mevcuttur. Depolama Çoğaltması, dosya sistemi düzeyinde kayıpları önler ve bir yandan arızaya karşı güvenli bir birime sahip fiziksel konumlara yansıtma yaparak verilerin eşzamanlı çoğaltılmasını, diğer yandan da daha yüksek gecikme süresine sahip ağ bağlantıları aracılığıyla konumlar arasında yansıtma yaparak verilerin eşzamansız çoğaltılmasını destekler. Storage Spaces Direct desteklenmez.

Sistem İçgörüleri ile Tahmine Dayalı Analitik

Daha yüksek verimlilik için bir makine öğrenimi modeliyle desteklenen tahmine dayalı analitik özelliği System Insights, elde edilen sonuçlara dayalı olarak Windows Server örneklerinin reaktif yönetimi için kesin tahminler elde etmek amacıyla yerel olarak dağıtılan sunucuları performans göstergeleri ve olaylar açısından kapsamlı bir şekilde analiz etmek için kullanılabilen Windows Server 2019 Standard'da mevcuttur; tahmine dayalı analitik böylece bir kuruluştaki yönetim çabasının azaltılmasına katkıda bulunabilir ve böylece işletme maliyetlerini düşürebilir.

Kubernetes ve Linux için konteyner desteği

Kapsayıcılar için kapsamlı destek, Windows Server 2019 ile Standart Sürüm'de de mevcuttur. Kubernetes ve Linux eskisinden daha iyi destekleniyor, örneğin Kubernetes ile yönetilen Linux ve Windows konteynerleri paralel olarak kullanılabiliyor. Buna ek olarak, Kubernetes için konteyner ağı gibi yeni işlevler de mevcuttur.

Standart sürüm lisansı 2 sanal makinenin (VM) kullanımına izin verir, bu nedenle toplam 2 Hyper-V konteyneri de kullanılabilir; ana bilgisayar izleme desteklenmez. Windows konteynerleri sınırsız sayıda kullanılabilir.

Microsoft Azure Hizmetleri ile geliştirilmiş veri ve ağ koruması

Microsoft Azure Hizmetleri ile Windows Server 2019 Standard'da yerel veri merkezlerini bir buluta sorunsuz bir şekilde bağlamak için hibrit işlevler kullanılabilir. Azure, uçtan uca hibrit bir altyapının ve dolayısıyla güvenlik, kimlikler ve yönetim için tek tip işlevlerin özel avantajını sunar. Böylece Azure Hizmetleri yalnızca yerel Aktif Dizinlerin daha iyi korunmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda daha basit senkronizasyon ve daha iyi veri yedeklemesi sunar:

 • Azure Active Directory, birden çok ortamda bile kimliklerin evrensel olarak yönetilmesini ve korunmasını sağlar.
 • Azure Arc ile Azure yönetimi ve Azure hizmetleri herhangi bir altyapıya genişletilebilir.
 • Azure Yedekleme, Azure Site Recovery ve Azure İzleyici gibi Azure hizmetleri Windows Yönetim Merkezi aracılığıyla kolay ve hızlı bir şekilde etkinleştirilebilir.

Windows Server 2019 Standard Edition'ı yüklemek ve çalıştırmak için geçerli yazılım ve donanım gereksinimleri

Windows Server 2019 Standard sürümünü kullanmak için, kullanılan donanımın aşağıda listelenen minimum gereksinimleri karşılaması gerekir. Ek gereksinimler, sistem yapılandırmasına ve yüklü diğer uygulamalara bağlı olarak değişecektir.

 • Sabit disk alanı: 32 GB
 • Bellek (RAM): 512 MB
 • Sunucu masaüstü ekranı için disk alanı: 2 GB
 • İşlemci: 64-bit
 • İşlemci hızı: 1,4 GHz
 • Grafik kartı: 1.024 x 768 piksel, Süper VGA desteği
 • Ağ kartı: Gigabit Ethernet, 1x

Windows Server 2019 Standart 16-Coreli Paket ile Lisanslama

Kullanılmış yazılımla bile, Windows Server 2019 Standard Edition'a sahip bir sunucunun lisanslanması Microsoft lisans düzenlemelerine göre gerçekleştirilir. Bunun için en az bir 16-Coreli paket gereklidir. Aşağıdaki hükümler uygulanmaya devam eder.

Windows Server 2019 Standard Edition için genel Microsoft lisanslama koşulları

Windows Server 2019 Standard veya daha yüksek bir sürüm gibi Microsoft sunucu yazılımları genellikle yalnızca kullanılan fiziksel donanım temelinde lisanslanır. Tek bir sunucu lisansı 2 fiziksel işlemci çekirdeğini kapsar. Microsoft lisans yönetmelikleri de her zaman işlemci başına minimum 8-Core varsayar - kullanılan donanım gerçekte 8'den az çekirdeğe sahip olsa bile. Buna ek olarak, her fiziksel sunucu için minimum sayı olarak 2 işlemci belirlenmiştir; bu da minimum 16-Core sayısıyla sonuçlanır ki 16-Core Paketi tam olarak bunun için tasarlanmıştır. 16'dan fazla çekirdeğe sahip bir sunucu, Wiresoft'tan kullanılmış yazılım olarak da temin edilebilen 2-Coreli Windows Server 2019 Standard Paketleri ile tamamlayıcı olarak lisanslanabilir.

Windows Server 2019 Standard ile Hyper-V için diğer lisanslama gereksinimleri

Fiziksel çekirdek işlemci sayısına ek olarak, sanal sunucu sayısı da lisanslamada dikkate alınır. Standart Sürümdeki Windows Server 2019, çekirdek lisansı başına en fazla iki Hyper-V örneğinin çalıştırılmasına izin verir. Hyper-V ortamındaki fiziksel işlemci çekirdeklerine karşılık gelen tüm işlemciler lisanslanmalıdır. Standart sürümle birlikte ek Hyper-V örnekleri gerekiyorsa, tüm etkin çekirdekler yeniden lisanslanmalıdır.

Windows Server 2019 Standart lisansına ek olarak, Windows Server'a erişen tüm istemcilerde (yani her kullanıcı veya son cihazda) ayrıca bir istemci erişim lisansı (CAL) bulunmalıdır. Windows Server 2019 için Kullanıcı ve Cihaz CAL'leri de Wiresoft'tan kullanılmış yazılım olarak düşük fiyatlarla temin edilebilir.

Wiresoft'un kullandığı yazılım olarak Microsoft Windows Server 2019 Standard Edition hakkında SSS

Genel olarak, Wiresoft'ta kullanılmış yazılım olarak sunulan bir Windows Server 2019 Standard 16 -Core paketi kullanma olanakları, ilgili yeni veya kullanılmamış sunucu lisansından farklı değildir - yazılım genellikle yıpranmaz. Ancak, halihazırda kullanılmakta olan Windows Server lisansları hakkında genellikle başka sorular sorulmaktadır ve bu sorular aşağıda yanıtlanmaktadır.

Windows Server 2019 Standard 16-Core kullanılmış yazılımı nereden geliyor?

windows Server 2019 Standard için 16-Core paketler, genellikle bunları yeni olarak satın alan, hatta çoğunlukla kullanan ve daha sonra Wiresoft'a satan Avrupalı şirketlerden geliyor. Daha sonra satın alındıklarında veya Wiresoft Mağazasındaki teklifleri aracılığıyla, bunlar yeni bir lisans gibi kullanılabilmelerine rağmen kullanılmış yazılım olarak adlandırılır.

Windows Server 2019 Standart Yazılımı gibi kullanılmış yazılımların satın alınmasının yanı sıra teklif edilmesine ve kullanılmasına yasalar izin veriyor mu?

Evet: Wiresoft kullanılmış yazılım alıcısı olarak, hem ilgili Windows Server 2019 Standard 16-Core paketin satın alınmasının hem de örneğin bir şirkette düzenli kullanımının geçerli yasaları ihlal etmediğinden emin olabilirsiniz. Geçerli yargı yetkisi, hem Microsoft tarafından kullanılan yazılımın ticaretine hem de kullanımına izin vermektedir. Bu gerçek, çeşitli mahkeme kararlarıyla tekrar tekrar teyit edilmiştir.

Alıcı koruması, kullanılmış Windows Server 2019 Standard 16-Core lisanslar için de mevcut mu?

Evet: Wiresoft tarafından kullanılmış yazılım olarak sunulan Windows Server 2019 Standard 16-Core paketleri ve diğer Wiresoft kullanılmış yazılımları, size yeni sunucu yazılımı satın almakla aynı güvenlik ve avantajları sunar. Bu, tamamlanan satın alma işleminden sonra yazılımın anında indirilmesi ve bu amaç için geçerli olan lisans anahtarı ile anında lisans aktivasyonu yoluyla alıcının güvenliğine de sahip olduğunuz anlamına gelir.

Wiresoft Used Software, Windows Server 2019 Standard 16-Core gibi başka hangi avantajları sunuyor?

Wiresoft Kullanılmış Yazılım alıcıları, düşük fiyatları nedeniyle ekonomik bir avantaja da sahiptir, çünkü yazılım stoklarını karşılaştırılabilir yeni ürünler satın almaya göre daha ekonomik bir şekilde tamamlayabilir veya güncelleyebilirler. Wiresoft'un Microsoft tarafından kullanılan yazılımı böylece işletme maliyetlerinin azaltılmasına katkıda bulunur, çünkü tüm alıcıların eksiksiz bir kaydı ile denetim güvenliği sunar!

Wiresoft Yazılım Mağazasında, ucuz kullanılmış yazılım olarak yalnızca Windows Server 2019 Standart 16 Çek irdekli Paketi değil, aynı zamanda Windows Server'ınızın lisansını genişletmek isterseniz ilgili 2-Core Paketi de bulacaksınız. Sanallaştırma ihtiyaçlarınız artarsa, Windows Server 2019 Datacenter Edition'ın yanı sıra gerekli istemci erişim lisanslarını (CAL'ler) da edinin. Geniş kapsamlı kullanılmış yazılım portföyümüz, Windows Server 2019'un ilgili yayın öncesi sürümlerinin yanı sıra diğer birçok Microsoft programını da içerir - bahsedilen tüm Wiresoft avantajlarıyla birlikte. Windows Server 2019 Standard 'ın doğru lisanslanmasıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, sohbette veya e-posta ya da telefon yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE"
Müşteri puanları "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler