Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

  • SW10105
  • P73-06285
  • Kalıcı olarak geçerli
  • Tüm diller
  • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
1.030,90 TRY * 1.143,90 TRY * (9,88% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Core 16 Core 
Cihazlar 1x
Sanal makineler 2x
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat kapsamı İndir + Lisans


Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Microsoft ile özel ve ticari sunucu uygulamaları için kurulumu ve bakımı kolay bir çözüm sunuyor. Server Microsoft Windows sürümü daha da geliştirilmiştir ve bazı yeni özellikler ve işlevlerle etkileyicidir. Bu makalede Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard yazılımının ne olduğu ve nasıl kullanılabileceği açıklanmaktadır.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standart

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard ile Microsoft, özel ve ticari sunucu uygulamaları için kurulumu ve bakımı kolay bir çözüm sunuyor. Microsoft Windows'un sunucu sürümü daha da geliştirilmiştir ve bazı yeni özellikler ve işlevlerle etkileyicidir. Bu makalede Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard'ın ne olduğu ve nasıl kullanılabileceği açıklanmaktadır.

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard tam olarak nedir ve bu yazılım ne için kullanılır?

Bu yazılım, yazılım devi Microsoft'un bir işletim sistemidir. Sunucuların yapılandırılması, yönetimi ve bakımı için oluşturulmuş ve aynı zamanda bu amaç için optimize edilmiş özel olarak geliştirilmiş bir işletim sistemidir. Microsoft Windows Server bu nedenle genellikle bir bilgisayarda sıradan çalışma için uygun değildir, ancak bir sunucuda kullanım ve kurulum için özel olarak tasarlanmıştır. Bir sunucunun yönetimini ve yapılandırmasını çok basit ve verimli hale getiren bir dizi farklı araç ve özellik sunar. Microsoft Windows Server sadece özel sektörde değil, iş sektöründe de sıklıkla kullanılmaktadır. Birçok büyük şirket sunucularını Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard yardımıyla yönetmektedir. Bu işletim sistemi ayrıca, kullanıcıların ve çalışanların daha sonra erişebileceği sözde bir bulut oluşturmayı mümkün kılar. Böyle bir sunucu aynı zamanda şifrelenebilen yedeklemeler ve diğer veri yedeklemeleri için de kullanılabilir.

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard'ın bilgisayarda çalışabilmesi için bilgisayarın hangi donanım gereksinimlerini karşılaması gerekir?

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard'ın sorunsuz çalışabilmesi için bilgisayarın en az 1,4 GHz saat hızına sahip 64 bit özellikli bir işlemciye ihtiyacı vardır. Ayrıca, yaklaşık 32 GB ve sabit disk alanı ve yaklaşık 512 MB ana bellek (RAM) de gereklidir. Bir SSD veya daha yüksek RAM ile sistem çok daha iyi ve hızlı çalışabilir. Daha yüksek bir işlemci saat hızı da yürütme hızını artırır. Ayrıca, bir sunucuyu bağlamak için bir WLAN adaptörü veya bir Ethernet adaptörü de gereklidir. Bu adaptörler genellikle donanımın içine yerleştirilmiştir.

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard bilgisayara veya sunucuya nasıl yüklenir?

Bu işletim sistemi bir CD'den ya da bir USB bellekten kurulabilir. Ancak, ortam her durumda önyüklenebilir olmalıdır, böylece bilgisayar başlatıldığında doğrudan bilgisayar tarafından tanınır. Ardından ortam takılır, bilgisayar açılır - bilgisayar Windows'u hemen tanımalı ve yüklemeye başlamalıdır. Bilgisayar kurulumu hemen tanımazsa, BIOS ayarları kontrol edilmelidir. CD veya USB bellekten önyükleme, HDD veya SSD'den önyüklemeden bile önce gelmelidir. Bir asistan kurulum boyunca kullanıcıya rehberlik eder ve tüm adımları açıklar. GUI kurulumuna ek olarak, komut satırından (terminal) kurulum da mümkündür. Bu yalnızca ileri düzey kullanıcılar için önerilir; burada kullanıcı çok ayrıntılı ayarlar yapabilir. Windows Server'ın daha sonra GUI işletim sistemi olarak mı yoksa yalnızca komut satırından mı çalışacağını seçmek de mümkündür. İkinci seçenekle, bilgisayar güvenli bir SSH bağlantısı aracılığıyla başka bir bilgisayardan kontrol edilebilir, böylece kurulum için monitör gerekmez.
Bağlantılar "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"
Müşteri puanları "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler