Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10010
 • 021-10609
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
1.885,90 TRY * 2.094,90 TRY * (9,98% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Microsoft Office 2019 , metinlerin oluşturulması ve tasarlanmasının yanı sıra net sunumları ve yayınları da dahil olmak üzere hesaplamalar ve diğer çalışanlar ve ortaklarla güvenli iletişim için kanıtlanmış üretkenlik yazılımının en son sürümüdür.   Standard Edition Office 2019 , iş profesyonellerine şirketlerdeki tüm tipik görevlerin zahmetsizce üstesinden gelebilecekleri geniş bir işlev ve araç portföyü sunar. Metinleri işlemek için çok yönlü seçenekleriyle Word'ü, tablo oluşturmak ve değerlendirmek için Excel'i ve masaüstü yayıncılık yazılımı Publisher ile baskıya hazır olarak tasarlayabileceğiniz sonuçların çekici sunumları için PowerPoint'i kullanın. Outlook ile günlük e-posta selinin yönetimi netleşir ve iş ortakları ve meslektaşlarla iletişimin organizasyonu daha verimli hale gelir.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"

Microsoft Office 2019 Standard - profesyonel kullanıcılar için sürüm

Microsoft Office 2019, metinlerin oluşturulması ve tasarlanmasının yanı sıra net sunumları ve yayınları da dahil olmak üzere hesaplamalar ve diğer çalışanlar ve ortaklarla güvenli iletişim için kanıtlanmış üretkenlik yazılımının en son sürümüdür.

Standart Sürüm Office 2019, iş profesyonellerine şirketlerdeki tüm tipik görevleri zahmetsizce yerine getirmeleri için geniş bir işlev ve araç portföyü sunar. Metinleri işlemek için çok yönlü seçenekleriyle Word'ü, tablo oluşturmak ve değerlendirmek için Excel'i ve masaüstü yayıncılık yazılımı Publisher ile baskıya hazır olarak tasarlayabileceğiniz sonuçların çekici sunumları için PowerPoint'i kullanın. Outlook ile günlük e-posta selinin yönetimi netleşir ve iş ortakları ve meslektaşlarla iletişimin organizasyonu daha verimli hale gelir.

Microsoft Office 2019 Standard 'ın satın alınmasıyla, hem özel hem de ticari kullanıcılar, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher ve dijital not defteri OneNote bileşenleri ile dünya çapında iletişim de dahil olmak üzere veri ve belgelerin işlenmesine yönelik tüm günlük görevleri başarıyla yönetmek için ihtiyaç duydukları tüm önemli araçlara sahip olurlar. Buna ek olarak, veri kaybını önleme gibi kanıtlanmış özellikler veri kaybına karşı koruma sağlar, kapsamlı bir şekilde yönetilebilir güvenlik düzenlemeleri de dosyalara bireysel erişim haklarını düzenler; elbette MS Office, AB'nin katı veri koruma düzenlemelerine de uygundur.

Buna ek olarak, mevcut Standart Sürüm 2019'un yazılım paketi, profesyonel ve verimli engelsiz çalışmanın yanı sıra özellikle bulutta ortak çalışma için belge alışverişi için bir dizi pratik optimizasyon içeriyor. Ayrıca, tüm Office programları Office Web Uygulamaları olarak da kullanılabilir.

Aksi takdirde yalnızca toplu lisans anlaşmasının bir parçası olarak kullanılabilen Office 2019 Standard Edition, Wiresoft Yazılım Mağazasında tek bir lisans olarak mevcuttur; ayrıca, özellikle düşük fiyatlı teklifimizden de yararlanabilirsiniz. Aşağıdaki genel bakışta Office 2019'un size sunduğu tüm avantajlar gösterilmektedir.

Office 2019 Standard'da artırılmış kullanım kolaylığı

Yeni program özelliklerine ek olarak 2019 Office Suite, mevcut uygulamalarda kullanıcı dostu ve genel kullanım kolaylığını önemli ölçüde artıran birçok bireysel iyileştirme ile de dikkat çekiyor.

Bu aynı zamanda, örneğin sesli notlarla desteklenen ilgili belgelerin tasarımı için pratik öneriler de dahil olmak üzere uluslararası standartların desteklenmesi yoluyla tüm programlarda erişilebilirliği optimize etmeye yönelik özellikler de içerir. Bunun için "Kullanım kolaylığı" bölümünde "Sesle geri bildirim sağlayın" için geniş bir ton seçimi ile ek seçenekler dahil edilmiştir. Word artık Koyu Gri ve Siyah temalarıyla Office 2019'da konsantre çalışma için daha gizli arka planlara ve metinden sese işlevine sahip.

"Görünüm" menü öğesi altında bulunan öğrenme araçları, metinlerin okunabilirliğini artırmak için sütun genişliklerini, renkleri ve diğer ayarları yapmayı daha da kolaylaştırır. Sesli okuma fonksiyonu ile okuma hızını da ayarlayabilirsiniz.

Buna ek olarak, çeşitli programlarda metinleri ve tabloları göstermek için entegre edilebilen serbest el çizimlerini kullanmak için genişletilmiş seçenekler bulunmaktadır.

Office 2019 Standard 'ı dokunmatik ekranlı bir cihazda kullanırken, programlar hem parmakla hem de ekran kalemiyle çalıştırılabilir.

Belgelerin ve dosyaların birden fazla kullanıcı tarafından eşzamanlı olarak düzenlenmesi ve yönetilmesi de daha da optimize edilmiştir - bu amaçla, verilere eşzamanlı erişimin yanı sıra gerçek zamanlı olarak güncelleme veya herhangi bir yerden paylaşmaya olanak tanıyan Microsoft bulut hizmeti OneDrive mevcuttur. Erişim ve değişiklik haklarının mevcut yönetimi ile kapsamlı güvenlik sağlanır, böylece hassas bilgiler bulut üzerinden de değiş tokuş edilebilir.

Bir bakışta Office 2019 paketinin en önemli yenilikleri

Office 2019 Standard'da, kendini kanıtlamış Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve Access programlarında da birçok yeni işlev ve araç bulunmaktadır:

 • Word 2019, çeşitli araçlarla metinler üzerinde çalışmayı hızlandırır - örneğin, kullanıcı programdan ayrılmak zorunda kalmadan "Kontrol Et" işleviyle yabancı kelimelere veya yabancı dildeki ifadelere hemen bakabilir. Doğrudan belge içinde serbest çizim yapmak da mümkündür; pasajları görsel olarak vurgulamak için renkli piktogramlar da mevcuttur.
 • Excel 2019, raporlar için harita ve huni diyagramları, ölçeklenebilir vektör grafikleri ve serbest çizimlerin gelişmiş entegrasyonu ve görüntülenmesi dahil olmak üzere yeni görselleştirme seçenekleri sunar. Buna ek olarak, metinlerin birleştirilmesi de artık mümkün. Excel'de ayrıca kredi kartı numaraları gibi gizli veri türlerini aramak için Veri Kaybı Koruması da yeni.
 • PowerPoint 2019 , sunuları canlandırmak veya daha dinamik hale getirmek için yakınlaştırma veya dönüşümlü geçişler gibi yeni görsel efektler içerir. Ayrıca, vektör grafikleri de dahil olmak üzere yeni resimler ve düzenlenebilir piktogramların yanı sıra dijital kalemle oluşturulmuş kendi illüstrasyonlarınızı entegre etme imkanı da mevcuttur. Daha önce Word'den bilinen metin işaretleyicisi artık PowerPoint'te de pasajları renkli olarak vurgulamak için kullanılabiliyor.
 • Yeni işlevlerleOutlook 2019 , e-postaları önem ve alaka düzeylerine göre sıralama seçeneği sunuyor ve özellikle seyahat ederken pratik olması açısından e-postalar sesli olarak da okunabiliyor. Veri Kaybı Koruması (DLP) kritik verilerin yetkisiz erişime karşı korunmasını sağlar.

Bir bakışta Office 2019 Standard'ın diğer özellikleri

Daha önce bahsedilen program fonksiyonlarına ek olarak Office Standart Sürümü kullanıcıları için aşağıdaki özellikler de mevcuttur; bunlardan bazıları özellikle yöneticiler için önemlidir ve özellikle daha fazla güvenlik ve genişletilmiş kontrol seçenekleri sunar.

Office 2019 Standard'ın Toplu Lisans Anahtarı (VLK) ile Etkinleştirilmesi

Öncelikle toplu lisans müşterileri için mevcut olan bu Office sürümünde Toplu Lisans Anahtarı, büyük şirketlerdeki yöneticilere Microsoft yazılımının otomatik olarak etkinleştirilmesi ve yönetilmesi için pratik bir araç sağlar.

Gelişmiş güvenlik için Grup İlkesi

Grup İlkesi Nesnesi (GPO), ADMX dosyalarını kullanarak Office 2019'un güvenliğini sağlamak için grup ilkeleri sağlar. Bu, güncellemeleri kontrol etmenin yanı sıra, harici belgelerdeki makroları kontrol etmek de dahil olmak üzere güvenlik ayarlarını da etkiler.

Terminal Hizmetleri / Uzak Masaüstü Hizmetleri (RDS) aracılığıyla kullanım

Office 2019 Standard, bir terminal veya uzak masaüstü sunucusunda da kullanılabilir. Ayrıca lisans, tanımlı bir kullanıcının taşınabilir bilgisayarı için ikincil bir kullanım hakkı da içermektedir.

Telemetri Uygulaması

Telemetri uygulaması kullanıcı deneyimini iyileştirmek için kullanılır. Bu amaçla Telemetri, teknik verileri (telemetri verileri) Office Standard'ın kurulu olduğu bilgisayarın işletim sistemine iletir.

Güncelleme Kontrolü

Güncelleme kontrolü, yöneticilere özellik veya işlev güncellemeleri ile yamalar ve düzeltmeler gibi güvenlikle ilgili kalite güncellemeleri için çeşitli seçenekler sunar: daha az önemli özellik güncellemeleri göz ardı edilebilir ve önemli güncellemeler en fazla 5 hafta ertelenebilir.

Microsoft Office 2019 Standard için genel sistem gereksinimleri

Aşağıdaki sistem gereksinimleri tümMS Office 2019 Standard ve diğer tüm sürümler için geçerlidir; bunlar için ek gereksinimler geçerli olabilir.

 • İşletim sistemi: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • İşlemci: 1,6 GHz veya üzeri, çift çekirdekli işlemci
 • Bellek: 2 GB RAM (32 bit) veya 4 GB RAM
 • Sabit disk: 4 GB veya daha fazla kullanılabilir alan
 • Çözünürlük/grafik kartı: min. 1,280 x 768
 • ve GPU hızlandırmalı arayüz için: DirectX 10

Office 2019 Standard'ın Windows işletim ve sunucu sistemleriyle uyumluluğu

Microsoft Office 2019 Standard ve diğer tüm sürümlerin, yazılımın yüklenmesini ve düzgün çalışmasını sağlamak için işletim sistemi olarak Windows 10 gerektirdiğini bir kez daha belirtmek isteriz. Microsoft Office 2019, önceki Windows 8 sürümüyle veya daha eski sürümlerle uyumlu değildir.

Office Standard 2019'u Uzak Masaüstü Hizmetleri ile birlikte kullanmak için Windows Server 2019 gereklidir.

32 bit veya 64 bit sürüm - Office 2019 Standard'ı yüklerken nelere dikkat etmeli?

Office 2019'un hem 32 bit hem de 64 bit sürümü mevcuttur. Yazılım bir bilgisayara yalnızca tıkla-çalıştır yükleyicisi ("tıkla ve kaybet dosyası" olarak da bilinir) ile yüklenir. Bu nedenle aşağıdakileri bilmelisiniz: Microsoft Office 2019 Standard lisansınızı etkinleştirdiğinizde, Office'in 32 bit sürümü varsayılan olarak indirilecek ve yüklenecektir. Bu sürüm, söz konusu bilgisayarda Windows'un 64 bit sürümünü kullanıyor olsanız bile Microsoft tarafından önerilmektedir. 32-bit sürümün avantajı, Office ile paylaşılan diğer birçok uygulama ve eklenti ile daha uyumlu olmasıdır.

Office 2019 Standard'ın Office 32 bit ve 64 bit sürümlerini aynı anda tek bir bilgisayara yüklemek mümkün değildir.

Bilmenizde fayda var: Microsoft Office 2019 Standard için lisans koşulları nelerdir?

Microsoft Office 2019'un her sürümü, masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar vb. gibi çok özel bir son cihaz için lisanslanmıştır. Yazılım lisansı ile Office Standard ve önceki tüm sürümlerinin istediğiniz sayıda kopyasını söz konusu son cihaza yükleme hakkına da sahip olursunuz. Buna ek olarak, bir kopyasını bir ağ sunucusuna yükleyerek uzaktan veya Sanal Masaüstü Altyapısı (VDI) aracılığıyla lisanslı uç cihazla kullanabilirsiniz.

Microsoft Office 2019 Standard'ı Wiresoft yazılım mağazasından düşük bir fiyata satın alın

Microsoft Office 2019 Standard Edition normalde yalnızca toplu lisans olarak mevcuttur - ancak Wiresoft'ta aşağıdaki avantajları içeren çok daha ucuz bir tek lisans olarak satın alabilirsiniz:

 • Ödemenizin tamamlanmasının ardından Office 2019 Standard lisansınız, kurulum için Elektronik Yazılım İndirmesi (ESD) olarak hemen kullanımınıza sunulur.
 • Satın aldığınız Microsoft Office 2019 Standart lisansı tek bir birim lisansıdır.
 • Wiresoft'tan satın alabileceğiniz tüm Microsoft Office lisansları ile yalnızca sizin tarafınızdan kullanılan bir yazılım ürününe sahip olacaksınız.
 • İlk alıcıya ait tüm yüklü Office yazılımları Wiresoft'a satıldığında silinmiştir, böylece söz konusu lisans %100 ücretsiz ve kullanılabilir durumdadır.
 • Toplu lisanslardan kaynaklanan tüm bireysel lisanslar, gerçek kullanılabilirlikleri açısından Wiresoft tarafından kapsamlı bir şekilde kontrol edilmiştir.
 • Ciddi bir yazılım satıcısı olarak Wiresoft, yalnızca sınırlı bir süre için geçerli olan veya yalnızca kısıtlamalarla kullanılabilen test sürümleri sunmaz.
 • Wiresoft'tan bir lisans satın alırken, yasal gerekliliklere uygun orijinal bir Microsoft ürünü satın aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Microsoft Office 2019 Standart lisansı satın alma hakkında sorularınız varsa, lütfen e-posta, telefon veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçin.

Bağlantılar "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"
Müşteri puanları "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler