Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT ACCESS 2019

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10131
 • 077-07233
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
869,90 TRY * 965,90 TRY * (9,94% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Uyumlu


Microsoft Access 2019 , bireysel gereksinimlere göre karmaşık veritabanları oluşturmak ve yönetmek için kullanılabilen güçlü bir veritabanı yönetim sistemidir. Veri kaynağı olarak sadece , XML ve dBASE dosyaları değil, aynı zamanda PDF belgelerinin ve e-postaların içerikleri de kullanılabilir. Bunlar ilgili formlar aracılığıyla içe aktarılır ve daha sonra makrolar ve filtreler aracılığıyla tanımlanan görevler tarafından değerlendirilir. MS profesyonel hesaplamalarda sıkça kullanılan büyük sayı dizilerini de işleyebilir. Ayrıca 2019, kullanıcıyı tüm önemli ayrıntılar hakkında ayrı ayrı yapılandırılabilir raporlarla bilgilendirir ve böylece ister iş ister özel amaçlarla olsun, her zaman güncel kalmasını sağlar. Excel Access Access

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT ACCESS 2019"

MS Access 2019 tek başına program

Microsoft Access 2019, bireysel gereksinimlere göre karmaşık veritabanları oluşturmak ve yönetmek için kullanılabilen güçlü bir veritabanı yönetim sistemidir. Veri kaynağı olarak sadece Excel, XML ve dBASE dosyaları değil, aynı zamanda PDF belgelerinin ve e-postaların içerikleri de kullanılabilir. Bunlar ilgili formlar aracılığıyla içe aktarılır ve daha sonra makrolar ve filtreler aracılığıyla tanımlanan görevler tarafından değerlendirilir. MS Access, profesyonel hesaplamalar bağlamında yaygın olan büyük sayı dizilerini de işleyebilir. Access 2019 ayrıca, bireysel olarak yapılandırılabilen raporlarla kullanıcıyı tüm önemli ayrıntılar hakkında bilgilendirir, böylece ister iş ister özel amaçlı olsun, her zaman güncel kalmasını sağlar.

Bir veritabanı üzerinde ortak çalışma için Access 2019, hem görünüm hem de kendi kullanımları için bireysel erişim haklarının kapsamlı yönetimini de sunar. Bu sayede projeler üzerinde verimli bir şekilde çalışmak mümkün oldu. İsteğe bağlı olarak, verilerin yerel olarak depolanmasına ek olarak, web üzerinden erişim sunmak için merkezi ve aynı zamanda güvenli bir şekilde bulutta depolanması alternatifi de vardır.

Microsoft Access 2019 programı normalde bir Office paketinin ayrılmaz bir parçasıdır ve bu nedenle tek başına mevcut değildir - ancak Wiresoft'ta tek başına bir program olarak ve özellikle uygun bir fiyata satın alabilirsiniz.

Erişimde Yenilikler 2019

Access 2019'u satın aldığınızda, bu kapsamlı ofis programının, olağan özelliklere ek olarak tamamen yeni işlevlerin yanı sıra ayrıntılı olarak birçok iyileştirme içeren güncel sürümünü alacaksınız.

Access verilerinin yeni grafik türleriyle görselleştirilmesi

Access 2019 'da, formlarda ve raporlarda verileri görselleştirmek için 11 yeni grafik türü mevcuttur. Tek tek alanlar da bir diyagramın boyutlarına kolayca uyarlanabilir ve değişiklikler önizlemede hemen görüntülenebilir. Örneğin bir form veya rapor filtresinde farklı bir kategori alanı seçerek etkileşimli grafikler oluşturmak da mümkündür. Aşağıdaki grafik türleri, diğerlerinin yanı sıra Access 2019 'da mevcuttur:

 • Çizgi grafik: Bu tür, yatay x ekseni boyunca eşit olarak dağıtılmış tüm kategorileri ve dikey y ekseni boyunca tüm değerleri görüntüler.
 • Çubukgrafik: Bu, yatay eksen (x ekseni veya özellik ekseni) boyunca kategorileri ve dikey eksen (y ekseni veya özellik değerleri) boyunca değerleri görüntüler.
 • Çubuk grafik: Burada kategoriler y ekseni boyunca ve değerler x ekseni boyunca, "Eksen" ve "Değerler" boyutlarının konumları ters olacak şekilde düzenlenmiştir.
 • Pastagrafik: Bu grafik türünde kategoriler bir dairenin ayrı segmentleri olarak görüntülenir ve veri değerleri toplam değerin (tam daire) yüzdesi olarak gösterilir.
 • Bileşik grafik: Burada, farklı veriler arasındaki ilişkileri görselleştirmek için iki veya daha fazla grafik türü birleştirilir, örneğin bir sütun grafiği ve bir çizgi grafiği gibi.

"Büyük Sayı" (BIGINT) veri türü desteği

BIGINT - "Büyük Sayı" veri türü ile artık büyük sayıları hesaplamak mümkündür. Bir Access tablosuna alan olarak eklenen veya ilgili türdeki bir veritabanına (örneğin SQL sunucusu) bağlanarak içe aktarılan parasal olmayan bir sayısal değeri depolar. Sekiz baytlık "Büyük Sayı" veri türü, hesaplamalar için dört baytlık "Sayı" veri türünden (-2^31 ila 2^31-1) çok daha geniş bir aralık (-2^63 ila 2^63-1) sunar. BIGINT veri türünün etkinleştirilmesiyle, bir Access veritabanının artık Access'in önceki sürümleriyle uyumlu olmadığı unutulmamalıdır.

Mülkiyet sayfalarının basit sıralanması

Önceden, özellikler sayfasındaki diğer birçok özellik arasından belirli bir özelliği bulmak, özellikle de birden fazla sekmeye yayılmış formlarda ve raporlarda yer alıyorlarsa, genellikle bir sorundu. Access 2019 'da, tüm özellikler artık sıralama işlevine tıklanarak alfabetik olarak görüntülenebilir, bu da aramayı özellikle kolay ve aynı zamanda hızlı hale getirir. İkinci tıklama ile tüm özellikler varsayılan ayarlarda tekrar görüntülenir.

Kontrollerde yeni "Atama adı" özelliği

Access 2019'da yeni kullanıma sunulan "Atama Adı" özelliği, artık bir atama denetimi atamak için bir denetimin adını girmeyi çok daha kolay hale getiriyor. Bir atama adını bir kontrolle ilişkilendirme yeteneği, artık Yardımcı Teknolojiler tarafından tanınabildiği ve belirtilebildiği için erişilebilirliği de geliştirir.

ODBC bağlantısının optimize edilmiş tekrarı

Bir Microsoft Access veritabanı ile Microsoft SQL Server gibi harici bir veri kaynağı arasında Açık Veritabanı Bağlantısı protokolü (ODBC) kullanılarak yapılan bağlantılar daha önce yalnızca Access veritabanı önce kapatılarak kesintiye uğratılırsa yeniden kurulabiliyordu, çünkü eski sürümlerde Access harici veri kaynağıyla silinen bağlantıyı yeniden kurmaya çalışmıyordu.

Access 2019 burada, önce hatanın açıklamasıyla birlikte bir hata mesajının görüntülendiği gelişmiş bir çözüm sunar. Access daha sonra, ODBC bağlantısı gerektiren bu tür verileri veya nesneleri yeniden kullanan bir işlem gerçekleştirilir gerçekleştirilmez veri kaynağına otomatik olarak yeniden bağlanmaya çalışır. Sonuç olarak, Access'in kapatılması ve yeniden açılması artık kesinlikle gerekli değildir.

Access 2019'da erişilebilirlik iyileştirmeleri

Erişilebilirlik de mümkün olduğunca çok sayıda kullanıcı için kolaylaştırmak amacıyla yeni sürümde önemli ölçüde geliştirildi. Bu iyileştirmelerin birçoğu, Access ile çalışmayı mümkün olduğunca verimli hale getirmek için belirli Access işlevlerini ayrıntılı olarak optimize ederek ve aynı zamanda daha genel özellikler geliştirerek yapılmıştır. Bu, özellikle konuşma çıktısındaki iyileştirmeler ve Yardımcı Teknolojinin optimize edilmiş entegrasyonu yoluyla yapılmıştır.

Konuşma çıktı fonksiyonlarının optimizasyonu

Konuşma çıktısı artık formlarda, raporlarda ve veri sayfalarında çağrılan ek kontrolleri tanıyor:

 • Tablo, sorgu ve form veri sayfalarındaki sütun adlarının konuşma çıktısı kullanılarak okunması basitleştirilmiştir.
 • Arama alanlarının ve birleşik giriş kutularının genişletilmiş veya azaltılmış durumu da tanınır ve böylece okunabilir.
 • Birkaç sütun olsa bile, "arama alanı" veya "kombinasyon alanı" satırları artık tanınabilir ve okunabilir.
 • Bir diyalog kutusunda, "seçili" veya "devre dışı" durumundaki seçenek gruplarının adları artık tanınmakta ve okunmaktadır.
 • Bir veri sayfasında, bir sütun için bir filtrenin ok sembolü de tanınabilir ve okunabilir.
 • Belirli bir form bölümündeki kontrollerin yorum işlevi geliştirilmiştir.
 • Tarama modunda, bir radyo düğmesine ulaşmak için sola veya sağa tıklayarak gezinme iyileştirilmiştir; boşluk çubuğuna basmak bunu değiştirir.

Access 2019'da "Yüksek kontrast" modunu kullanırken yapılan iyileştirmeler

 • "Filtre" düğmesi bir kaydın veya formun gezinme çubuğunda görüntülenir.
 • Veri Görevlerini Yönet diyalog kutusunda, kaydedilen içe aktarmalar Harici Veriler sekmesinde görüntülenir.
 • Sütun başlıklarının yanı sıra komut düğmeleri de artık veri sayfalarında görüntüleniyor.

Access 2019'daki diğer erişilebilirlik iyileştirmeleri

Access veritabanlarıyla çalışırken klavye kısayollarının kullanılması yalnızca daha verimli çalışmayı desteklemekle kalmaz. Özellikle sınırlı görüş veya hareket kabiliyetine sahip kullanıcılar için fare tabanlı çalışmaya büyük bir yardımcı ve vazgeçilmez bir alternatiftir.Access 2019 'da bireysel eylemlerin yürütülmesi, yeni klavye kısayollarının kullanılmasıyla daha da geliştirilmiştir:

 • Alt + H tuş kombinasyonu bir tablo oluşturur.
 • Q üzerine tıklandığında bir tablo sütununun filtresi açılır.
 • FD tuş kombinasyonu "Bul ve Değiştir" diyalog kutusunu açar.
 • Shift + F6 tuş kombinasyonuna tıklandığında açılır bir formdaki tüm bölümler arasında gezinilir.
 • Yeni bir değer listesi öğesini düzenlemek daha kolaydır: Bunu yapmak için, arama sihirbazı aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı liste türü oluşturur: bir arama alanı, bir değer listesi alanı veya bir çoklu değer alanı.
 • Ctrl + E tuş kombinasyonu "Liste Öğelerini Düzenle" diyalog kutusunu açar.

dBASE dosyaları yeniden desteklenir

Access 2019 tekrar .dbf tipi dosyaları desteklemektedir, bunlar artık yeniden içe aktarılabilir veya bağlanabilir veya dışa aktarılabilir.

"Bana söyle" sihirbazında iyileştirmeler

Access 2019, belirli görevler veya sorgular için Access'ten öneriler alma imkanı da sunar. Üst şeritteki "Bana Söyle" alanına uygun terimler girildiğinde, ilgili seçenekler görüntülenir. Basit sorular doğrudan pencerede yanıtlanır; daha karmaşık sorular için "Bana Söyle", arama terimiyle en iyi eşleşen yardımcıları önerir.

Access 2019 için sistem gereksinimleri

Access 2019 'un hem 32 bit hem de 64 bit sürümü mevcuttur. Sonuç olarak, bireysel donanım gereksinimleri farklılık gösterebilir.

 • İşletim sistemi: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
 • İşlemci: min. 1,6 GHz
 • RAM: min. 2 GB (32 Bit), 4 GB (64 Bit)
 • Grafikler: min. 1280 x 768, WDDM 2.0 ile DirectX 9
 • İle uyumludur: Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro
 • Mevcut diller: Almanca, Danca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Lehçe, İspanyolca, diğerleri istek üzerine

Access 2019'u Wiresoft'tan makul bir fiyata bağımsız bir ofis programı olarak satın alın

MS Access genellikle ilgili Microsoft Office paketlerinin ayrılmaz bir parçasıdır ve bu nedenle tek başına satın alınabilecek bir sürüm olarak kolayca bulunamaz. Wiresoft'ta, MS Access 2019'u diğer birçok yazılım perakendecisinin aksine tek başına bir program olarak ve özellikle düşük bir fiyata satın alabilirsiniz!

Diğer büyük avantajınız: Bu tek kullanıcı lisansını satın alırken, uzun vadeli ve genellikle pahalı bir abonelik taahhüdüne girmeniz veya kullanımla ilgili bir zaman kısıtlamasını kabul etmeniz gerekmez. Bu nedenle, Access 2019 'u Wiresoft'tan tek bir program olarak satın almak kesinlikle faydalı olacaktır, çünkü daha sonra herhangi bir ücretli güncelleme indirmeniz gerekmeyecektir.

Sunulan Access tek kullanıcı lisansı, Office Suite 2019'da yer alan sürümle aynı işlev yelpazesine sahiptir. Bu, yalnızca küçük şirketlerin değil, serbest çalışanların da yeni Access 2019'un tüm avantajlarından yararlanma ve aynı zamanda tasarruf etme fırsatına sahip olduğu anlamına geliyor.

Access 2019'a ek olarak, yalnızca eski sürümlerini değil, aynı zamanda diğer birçok Microsoft yazılım lisansını da Wiresoft Yazılım Mağazasından özel bir fiyata satın alabilirsiniz. Bunlar her zaman orijinal Microsoft ürünleridir. Bunlar genellikle bir şirketten alınan toplu lisansın bir parçasıydı veya kullanım hakları yeniden satışla birlikte tekrar serbest bırakıldı. Ancak, bu durum kullanılabilirliklerini kısıtlamaz ve alıcı olarak yasal bir gri alana girmezsiniz. Bunun nedeni, Wiresoft yazılımı satın aldığında, lisans da dahil olmak üzere önceden yüklenmiş olan yazılımın silinmiş olmasıdır, böylece yazılım yeniden ücretsiz hale gelir ve yeni bir kullanıcı tarafından kullanılabilir. Saygın bir yazılım satıcısı olarak Wiresoft, tüm Microsoft ürünlerini yalnızca saf tam sürümler olarak sunar, bu nedenle sınırsız bir süre ve %100 kullanılabilir.

Access 2019 veya başka bir Office programı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, e-posta, telefon veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçin ve uzman tavsiyelerimizden yararlanın.

Bağlantılar "MICROSOFT ACCESS 2019"
Müşteri puanları "MICROSOFT ACCESS 2019"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler