Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT ACCESS 2013

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10031
 • 077-06126
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
332,90 TRY * 368,90 TRY * (9,76% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Uyumlu


Microsoft Access 2013 , verileri yapılandırılmış biçimde yakalamak ve daha sonraki çeşitli kullanım türleri için kullanılabilir hale getirmek için güçlü veritabanı yönetim sisteminin başka bir sürümüdür. Microsoft Access 2013 , yalnızca - PDF dosyalarının yanı sıra, her şeyden önce birçok SQL veritabanı türünden içe aktarmaya izin veren uygun arayüzler sunar. Sezgisel araçlar, deneyimsiz kullanıcıların bile yazılıma hızlı bir şekilde başlamasını ve bireysel ihtiyaçlarına göre farklı türde veritabanı uygulamaları oluşturmasını sağlar - özellikle şirketlerdeki mal yönetimi, veri yönetimi ve proje yönetimi için, aynı zamanda özel amaçlar için. bu nedenle 2013, 10 kullanıcıya kadar olan küçük ve orta ölçekli veritabanları için idealdir. Excel Access

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT ACCESS 2013"

Tek başına bir program olarak MS Access 2013

Microsoft Access 2013, verileri yapılandırılmış biçimde yakalamaya ve çeşitli kullanım türleri için kullanılabilir hale getirmeye yönelik güçlü Microsoft veritabanı yönetim sisteminin bir başka sürümüdür. Access 2013, yalnızca Excel ve PDF dosyalarının değil, aynı zamanda birçok SQL veritabanı türünün de içe aktarılmasına izin veren uygun arayüzler sunar. Sezgisel araçlar, deneyimsiz kullanıcıların bile yazılıma hızlı bir şekilde başlamasını ve bireysel gereksinimlerine göre farklı türde veritabanı uygulamaları oluşturmasını sağlar - özellikle şirketlerdeki mal yönetimi, veri yönetimi ve proje yönetimi için, aynı zamanda özel amaçlar için. Bu nedenle Access 2013, 10 kullanıcıya kadar olan küçük ve orta ölçekli veritabanları için idealdir.

Access, kullanıcılara Office 2013'ten aşina oldukları masaüstü arayüzü temelinde tipik uygulamaların hızlı ve kolay bir şekilde oluşturulabileceği çok sayıda entegre şablon ve düzen sağlar. Yazılım ayrıca mevcut durumun ve diğer raporların profesyonel değerlendirmesi için kapsamlı raporlama işlevleri sunar.

Office 365 veya SharePoint bağlantısı aracılığıyla Access 2013, basitleştirilmiş ekip işbirliği için tüm ön koşulları da sunar. İşletim sistemi olarak halihazırda Windows 8 kullanan kullanıcılar da optimize edilmiş dokunmatik işlevsellikten faydalanabilir ve yazılımı ilgili uç cihazlarda tam olarak kullanabilir.

Ancak Access 2013 'ün en önemli yeni özelliği Access Web Uygulaması! Bu tür bir veritabanı oluşturulduktan sonra SharePoint üzerinden yayınlanabilir, böylece erişim haklarına sahip tüm çalışanlar ona erişebilir ve gerçek zamanlı olarak onunla çalışabilir.

Access 2013 genellikle yalnızca MS Office sürümleri Professional ve Professional Plus'ın sabit bir bileşeni olarak (veya abonelik yoluyla) kullanılabilir. Wiresoft 'tan Access 2013'ün tek sürümünü satın alarak, yalnızca diğer Office 2013 sürümlerinin kullanıcıları değil, aynı zamanda Office sürümü yüklü olmayan kullanıcılar da bu yazılımı bilgisayarlarında kullanma fırsatına sahip olurlar. Access 2013 ayrıca, programın Windows 7'den itibaren eski Microsoft işletim sistemleri tarafından desteklenmeye devam etmesi gibi özel bir avantaj da sunmaktadır - bu, mevcut işletim sistemine geçmek istemeyen kullanıcıların da özellikle faydalanabileceği anlamına gelmektedir.

Wiresoft çevrimiçi mağazasında, MS Access'in 2013 sürümünün yanı sıra yazılımın en son sürümü de dahil olmak üzere diğer sürümlerini tek kullanıcı lisansı olarak düşük bir fiyata satın alabilirsiniz - diğer Office programlarının yanı sıra. Aşağıdaki genel bakış, Access 2013 'teki en önemli işlevlere ve özelliklere bir giriş sağlar.

Access 2013'te veritabanı uygulamalarını ayrı ayrı yapılandırma ve düzenleme

Microsoft Jet Engine'i bir veritabanı sistemi olarak entegre eden Access, grafik kullanıcı arayüzü sayesinde tipik veritabanı uygulamaları oluşturmak için ideal olan entegre bir geliştirme ortamının tüm araçlarını sağlar. Access 2013, kullanıcılara zaten veritabanı erişimine yönelik birçok görsel programlama nesnesi sunar; bu da kapsamlı programlama bilgisine sahip olmak zorunda kalmadan uygun uygulamaları verimli ve hızlı bir şekilde oluşturmayı mümkün kılar.

İlişkisel bir veritabanı yönetim sistemi (RDBMS) olarak Access 2013, benzer veritabanı sistemlerine kıyasla, girilen verilerin esnek bir şekilde kullanılabilmesi, böylece kullanıcıların bunları istedikleri zaman güncelleme ve böylece değiştirme, ekleme ve hatta tekrar silme seçeneğine sahip olması gibi belirleyici bir avantaj sunar. Bu işlem odaklı tasarım, MS Access 2013 'ü işle ilgili verileri yönetmek ve şirketlerdeki operasyonel sistemleri desteklemek için ideal hale getirir; tipik görevler arasında yalnızca projelerin ve görev listelerinin kaydedilmesi ve sağlanması değil, aynı zamanda iletişim veritabanları ve özellikle mağaza sistemleri söz konusu olduğunda envanterlerin izlenmesi ve yönetimi de yer alır.

Access 2013, veritabanı sorgu dili SQL-92'yi destekler. Standart veri biçimi olarak Access, Microsoft dışındaki programlar tarafından da açılabilen hem eski .mdb hem de daha yeni .accdb biçimini (Microsoft Access Veritabanı'nın kısaltması) kullanır. Harici bir veri kaynağına bağlantı verirken, diğer Access sürümlerinin yanı sıra Access olmayan biçimler de kullanılabilir.

Access 2013 ile, çeşitli formlar ve nesne türleri veritabanları oluşturulabilir veya kullanılabilir:

 • Yapılandırılmış veri girişi için formlar
 • İthalat ve ihracat için özellikler
 • Veri depolamak için tablolar
 • Yakalanan verilerin daha fazla işlenmesi için sorgular
 • Yakalanan verilerin çıktısı için raporlar
 • Belirli süreçleri otomatikleştirmek için makrolar
 • Belirli süreçleri basitleştirmek için Visual Basic modülleri
 • Bütünlük koşullarının tanımı da dahil olmak üzere tablolar arasındaki bağlantılar

Özellikle Access 2013'te bireysel olarak oluşturulabilen formlar, sadece manuel olarak değil, aynı zamanda arayüzler aracılığıyla otomatik olarak veri girmek ve yönetmek için son derece pratik bir özelliktir. Bireysel veri kayıtları form görünümünde yapılandırılmış ve açıkça düzenlenmiş bir şekilde görüntülenebilir, bu da giriş ve bakımı çok daha kolay hale getirir. Bu Access Otomatik Formlarını gerektiği gibi oluşturmak için çeşitli sözde form düzeni araçları mevcuttur.

Access 2013 ile uygulama oluşturma

Access 2013'ün sunduğu en önemli yenilik ise uygulamalar! Entegre araçlar sayesinde kullanıcılar programlama bilgisi olmadan da farklı uygulamalar oluşturabilir. Bunu yapmak için, önce ilgili veri türü seçilmelidir, böylece Access otomatik olarak bunun için zaten kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan eksiksiz bir veritabanı yapısı oluşturur. Tipik temel işlevlere ek olarak, uygulama halihazırda veri eklemek veya düzenlemek ve gezinmek için çeşitli standart komutlar içermektedir.

Kontroller, düzende ekstra değişiklik yapmak zorunda kalmadan gerektiğinde belirli bir konuma yerleştirilebilir veya taşınabilir. Bu özellik sezgisel olarak çalışır, böylece kullanıcılar sadece kontrolü tıklayıp istenen konuma sürükler ve orada bulunan diğer kontroller uygun alanı oluşturmak için otomatik olarak kenara taşınır.

Access web uygulamaları, bir SharePoint uygulaması olarak Microsoft SharePoint bağlantısı aracılığıyla bir web tarayıcısı üzerinden çevrimiçi olarak erişilebilir hale getirilebilir ve böylece diğer kullanıcılarla da paylaşılabilir. Bu, Access'te oluşturulan veritabanlarının yalnızca PC'de yerel olarak değil, aynı zamanda mevcut bir web bağlantısı aracılığıyla konumdan bağımsız olarak da kullanılabileceği anlamına gelir.

Erişim uygulamalarını SharePoint üzerinden kullanıma sunmanın diğer avantajları, bir yandan ilgili uygulamanın kullanımı hakkında bilgi edinme ve bu uygulama aracılığıyla oluşturulan bu tür bilgileri izleme olasılığıdır.

Access 2013'ün Microsoft SQL Server'a ve Azure SQL veritabanına bağlanması, hem bulutta hem de yerel olarak dağıtıldığında verilerin ölçeklenebilirliğinin yanı sıra daha fazla güvenilirlik ve güvenlik de sağlar.

Microsoft Access 2013 için sistem gereksinimleri

Office programı Access 2013, Microsoft tarafından şu sürümlerde sunulmaktadır: 32 bit ve 64 bit. Access 2013'ün 32-bit sürümü Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemleri altında desteklenmektedir.

32-bit sürümü tarafından desteklenen Windows işletim sistemlerine ek olarak, Access 2013 'ün 64-bit sürümü Windows Server 2008 R2 ve Windows Server 2012 tarafından da desteklenmektedir. Sürüme bağlı olarak, çalışma alanı ve sabit disk alanı için diğer donanım gereksinimleri de farklılık gösterir. Bu nedenle aşağıdaki asgari gereklilikler geçerlidir:

 • İşletim sistemleri: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • Çoklu dokunma işlevinin kullanımı Windows 8 için optimize edilmiştir
 • İşlemci: min. 1 GHz veya daha hızlı - x86- veya x64-bit işlemci
 • Bellek (RAM): min. 1 GB (32 bit); 2 GB (64 bit)
 • Sabit disk: min. 3 GB
 • Ekran: Minimum çözünürlük 1.024 x 576 piksel ve DirectX10 özellikli grafik kartı

Microsoft Access 2013 yılında Wiresoft'ta düşük fiyata

MS Access 2013, MS Office sürümleri Professional ve Professional Pro'nun klasik, sabit bir bileşenidir ve bu nedenle düzenli olarak ayrı bir satın alma sürümü olarak değil, yalnızca bu Office paketlerinden biriyle veya ücretli bir abonelikle kullanılabilir. Wiresoft çevrimiçi mağazasında Access 2013 programını tek başına da satın alabilirsiniz - olası zorunlu güncellemeleri içeren diğer abonelik seçeneği olmadan; yani bu satın alma ile yalnızca bu tek seferlik maliyetlere maruz kalırsınız. Bu, Office 2013 yazılım bileşeniyle aynı işlev yelpazesine sahip programın tam sürümüdür; tek farkı, yalnızca sizin tarafınızdan kullanılan tek bir Access 2013 lisansı olmasıdır.

Wiresoft ile güvenli yazılım satın alma: Wiresoft 'tan Access 2013 satın almak sadece son derece ucuz değil, aynı zamanda güvenlidir: Sunulan bu Access 2013 tek kullanıcılı lisansı, orijinal olarak yalnızca büyük bir şirkette kullanılan daha büyük bir toplu lisanstan gelmektedir. Bu şirketler, örneğin ihtiyaç duyulmadığı ve ihtiyaç fazlası olduğu için veya bu program sürümü daha yeni bir sürümle değiştirildiği ya da donanım veya işletim sistemindeki bir değişiklik nedeniyle artık desteklenmediği için, ihtiyaç duyulmayan yazılım lisanslarını Wiresoft'a satma hakkına yasal olarak sahiptir. Bu durumda, bunlar toplu lisanstan çıkarılır ve bireysel lisanslara dönüştürülür ve daha sonra ikinci el yazılım veya kullanılmış yazılım olarak adlandırılır. Ancak, yazılımın kendisi yıpranamayacağı için genel işlevsellikleri bundan etkilenmez. Wiresoft ayrıca Access ve diğer Microsoft programlarının yalnızca orijinal Microsoft sürümleriyle aynı olan ve güvenli ve yasal kaynaklardan gelen tam sürümlerini satmaktadır.

Wiresoft ile kullanılmış yazılım satın alırken, kullanılmış yazılımın satışı ve satın alınması yasal olarak korunduğu için herhangi bir yasal risk taşımazsınız.

Satın aldığınız Access 2013 yazılımı, satın alma ve indirme işleminden hemen sonra bilgisayarınıza kurulabilir ve Çoklu Etkinleştirme Anahtarı (MAK) olarak da adlandırılan geçerli bir toplu lisans anahtarı ile kısıtlama olmaksızın etkinleştirilebilir ve kullanılabilir.

Wiresoft ile yazılım satın almak, aksi takdirde pahalı veya bireysel olarak kullanılamayan programları kullanmak için özellikle ekonomik bir çözümdür ve bundan yalnızca serbest çalışanlar ve KOBİ'ler değil, aynı zamanda özel kullanıcılar da yararlanır. Bu sayede Access 2013'ün sunduğu tüm avantajlara düşük bir fiyatla sahip olurken aynı zamanda tasarruf da etmiş oluyorlar!

Wiresoft Yazılım Mağazasında, Access 2013'ün yeni ve eski sürümlerinin yanı sıra diğer birçok Office ve diğer Microsoft programlarını satın alma sürümü olarak bulabilirsiniz. MS Access 2013 veya başka bir Microsoft programı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, e-posta, telefon veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT ACCESS 2013"
Müşteri puanları "MICROSOFT ACCESS 2013"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler