Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT ACCESS 2016

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10130
 • 077-07131
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
709,90 TRY * 787,90 TRY * (9,9% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Uyumlu


Microsoft Access 2016 , veritabanlarının ilgili gereksinimlere göre ayrı ayrı oluşturulabildiği ve kullanılabildiği adresindeki güçlü veritabanı yönetim sisteminin daha yeni bir sürümüdür. arayüzleri yalnızca , XML ve dBASE dosyalarının değil, aynı zamanda veri kaynağı olarak kullanılabilen PDF'lerin ve SQL veritabanlarından verilerin içe aktarılmasına da izin verir. Microsoft Access Excel Access 2016 sezgisel olarak kullanılabilen araçlar sayesinde özel kullanıcılar tarafından kullanılabileceği gibi kullanıcıları tarafından da ticari olarak kullanılabilir. Çok sayıda şablon, şirketlerde proje yönetimi, idare ve mal yönetimi için hızlı bir şekilde işlevsel veritabanları oluşturmayı mümkün kılar. 2016 ayrıca deneyimsiz kullanıcılarının mobil cihazlar için veritabanı tabanlı uygulamalar (apps) geliştirmesini kolaylaştırarak bu veritabanlarının akıllı bağlantısı üzerinden diğer çalışanlar tarafından kolay ve hızlı bir şekilde erişilebilir olmasını sağlıyor. Business Microsoft Access User SharePoint

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT ACCESS 2016"

Satın alma sürümünde tek başına bir program olarak MS Access 2016

Microsoft Access 2016, veritabanlarının ilgili gereksinimlere göre ayrı ayrı oluşturulabildiği ve kullanılabildiği Microsoft'un güçlü veritabanı yönetim sisteminin daha yeni bir sürümüdür. Access arayüzleri yalnızca Excel, XML ve dBASE dosyalarının değil, aynı zamanda veri kaynağı olarak kullanılabilen PDF'lerin ve SQL veritabanlarından verilerin içe aktarılmasına da izin verir.

Access 2016, sezgisel olarak kullanılabilen araçlar sayesinde özel kullanıcıların yanı sıra iş kullanıcıları tarafından da kullanılabilir. Çok sayıda şablon, şirketlerde proje yönetimi, idare ve mal yönetimi için hızlı bir şekilde işlevsel veritabanları oluşturmayı mümkün kılar. Microsoft Access 2016 ayrıca deneyimsiz kullanıcıların mobil cihazlar için veritabanı tabanlı uygulamalar (apps) geliştirmesini kolaylaştırarak bu veritabanlarının akıllı SharePoint bağlantısı aracılığıyla diğer çalışanlar tarafından kolay ve hızlı bir şekilde erişilebilir olmasını sağlıyor.

Access 2016, veritabanı programı için olası uygulama yelpazesini daha da genişleten bir dizi teknik iyileştirme ve ekleme sunuyor. Örneğin, Access 2016, Windows SQL Server ile uyumluluğu artıran BigInt veri türünü desteklemektedir ve dBASE desteği de yeniden sunulmuştur. Genel olarak, belgeler üzerinde ortak çalışma ve bunların gerçek zamanlı olarak sağlanması daha da güçlü bir şekilde desteklenmektedir: OneDrive ve SharePoint aracılığıyla veritabanları buluttaki tüm kullanıcılar tarafından erişilebilir hale getirilir.

Access 2016, görsel özelleştirme açısından da yeni ofis tasarımları sunuyor: Kullanıcılar artık daha odaklanmış bir çalışma için program penceresinin tipik koyu kırmızı yerine daha güçlü kontrastlara sahip koyu gri renkte görüntülenmesini sağlayabiliyor.

Access 2016 genellikle yalnızca MS Office Professional sürümünün (Office 365'in yanı sıra) sabit bir bileşeni olarak mevcuttur. Diğer sürümlerin kullanıcılarının yanı sıra herhangi bir Office sürümü yüklü olmayan kullanıcılar da Access 2016 sürümünü Wiresoft'tan bireysel olarak satın alabilirler. Bu, Windows 7'den itibaren eski Microsoft işletim sistemleri tarafından da desteklenmesi gibi özel bir avantaja sahiptir - bu, özellikle bunu kullanmaya devam eden alıcıların yararlanacağı anlamına gelir.

Wiresoft çevrimiçi mağazasında, MS Access'in 2016 sürümünün yanı sıra yazılımın en son sürümünü veya önceki sürümlerini - ve ayrıca en popüler diğer ofis programlarını - özellikle düşük fiyatlarla tek kullanıcı lisansı olarak satın alabilirsiniz. Aşağıdaki genel bakış, Access 2016'daki işlevlerin ve özelliklerin ayrıntılı bir sunumunu sağlar.

Access 2016'da veritabanı uygulamalarını ayrı ayrı yapılandırma ve düzenleme

Microsoft Jet Motoruna dayanan ilişkisel bir masaüstü veritabanı (RDBMS - İlişkisel Veritabanı Yönetim Sistemi) olarak Access, diğer benzer sistemlere göre, girilen verilerin güncellenebilmesi ve dolayısıyla herhangi bir zamanda değiştirilebilmesi veya silinebilmesi gibi büyük bir avantaj sunar. Bu işlem odaklı yaklaşım, MS Access'i işle ilgili güncel verileri depolamak ve böylece şirketlerdeki operasyonel sistemleri desteklemek için ideal bir program haline getirmektedir. Access, dosya biçimi olarak .ACCDB'nin yanı sıra eski biçimler olan .MDB ve .MDE'yi de kullanır.

Entegre geliştirme ortamı sayesinde yazılım, bir grafik kullanıcı arayüzü ile birlikte, hedeflenen uygulamaları tasarlamak ve bunları bir tarayıcı  aracılığıyla web uygulamaları şeklinde veya bir masaüstü uygulaması olarak ilgili hedef gruba sunmak için birçok araç içerir.

Yeni bir Access veritabanı oluştururken, kullanıcılar tipik uygulama olasılıklarını dikkate alan geniş bir şablon yelpazesine zaten geri dönebilirler. Buna ek olarak, veri tabanlarını kişinin kendi fikir ve isteklerine göre yapılandırmak da elbette mümkündür. Bu amaçla kullanılabilen araçlar, belirli alan veri türlerinin yanı sıra alan özelliklerini tanımlamak için birçok seçenek sunar. Access ile oluşturulan veritabanları hem bilgisayarda yerel kullanım için uygulamalar olarak hem de her şeyden önce konumdan bağımsız kullanım için tarayıcı tabanlı uygulamalar olarak kullanılabilir.

Rapor oluştururken, Access farklı görünümler de sunar - gereksinimlere bağlı olarak, kullanıcılar verilere odaklanmayı değiştirmek için bir rapor görünümü, sayfa görünümü, düzen görünümü ve tasarım görünümü arasında geçiş yapabilirler.

Access 2016'da pratik işlevlerle verimli çalışma

Access 2016, programla çalışmayı daha kolay ve verimli hale getiren bir dizi pratik işlev ve özellik ile kullanıcıları destekler. Deneyimsiz kullanıcılar ve yeni başlayanlar bile yollarını daha hızlı bulacaklar: Başlangıç ekranı, bir tıklamayla hemen erişilebilen en son kullanılan veritabanlarını gösterir. Pencerenin üst kısmındaki büyük şerit (şerit çubuğu), tüm işlevsel alanları net bir düzende gösterir.

Access 2016'yı bireysel olarak yapılandırma ve kullanma

Erişim standardı ayarında, sık kullanılan işlevlere DeepL erişim için araç çubuğu sol üstte bulunur. Kullanıcılar ayrıca burada görüntülenen komutların listesini kendi isteklerine göre derleyebilir, bu da alt menüde tekrarlanan aramalardan tasarruf sağlar. Araç çubuğu, yer açmak için şeridin altına da yerleştirilebilir. Her sekme, şablonlar, tablolar, sorgular, formlar, raporlar vb. gibi işlevsel komut ve eylem gruplarına göre ilişkili bağlam araçlarına sahip ilgili bağlam menülerine bölünmüştür.

Belirli bir işlevi aramayı basitleştirmek veya hızlandırmak için, üst menü bandında "Bana Söyle" arama asistanı mevcuttur. Tek yapmanız gereken giriş alanına arama ile ilgili terimleri girmek ve "Bana Söyle" mevcut seçenekleri görüntüler. Daha basit sorular doğrudan bu alanda yanıtlanır; daha karmaşık sorular veya çözümler söz konusu olduğunda, asistan aranan işleve en iyi karşılık gelen daha fazla yardım önerir. Uygun bir şekilde, arama asistanı

Arama asistanı, kendisi aracılığıyla çalıştırılan tüm fonksiyonları kaydeder: bunlar "Son kullanılan" alt menüsünde listelenir ve böylece daha hızlı bir şekilde tekrar kullanılabilir.

Access 2016'yı bir tablette kullanmak isteyen kullanıcılar, şeridi de değiştiren dokunmatik simgeye tıklayarak fare ve parmak giriş modu arasında geçiş yapabilirler: Parmakla giriş modunda, şerit tek tek komutlar arasında daha fazla boşluk sunar ve bu da kullanımı kolaylaştırır.

Access 2016'da veritabanı sorguları

Access 2016 'da SQL dili temelinde bir sorgu oluşturulur. Bunun için, sözde jokerlerin kullanımı gibi çeşitli pratik araçlar da vardır * ? # bir veri kümesinin sırasıyla bilinmeyen öğeleri için yer tutucular olarak. Birden fazla koşul içeren sorgular için AND veya OR seçeneklerinden ikisi kullanılabilir.

Eylem sorguları ile bir tabloda değişiklikler yapılabilir, örneğin güncelleme - örneğin fiyatlar -, silme veya seçilen veri kayıtlarıyla yeni bir tablo oluşturma.

Farklı kaynaklardan birden fazla tablo içe aktarılmışsa, Access 2016 bu tabloların birbirine bağlanmasına izin vererek gereksiz verilerin bulunmasını ve ortadan kaldırılmasını da destekler.

Access 2016'da form oluşturma

Access 2016 'da kullanılabilen formlar, net bir şekilde düzenlendikleri ve süreçleri otomatikleştirmek için de kullanılabildikleri için veri girmek ve korumak için çok pratik bir araçtır. Tablo gösterimiyle karşılaştırıldığında, formlar genellikle sadece tek bir veri kaydını gösterme gibi büyük bir avantaja sahiptir ve bu kayıtlar elbette tablolar da içerebilir. Böylece içerilen bilgiler veya veriler çok daha net ve farklı yapılandırılmış bir şekilde görüntülenir ve bu da veri kayıtlarının manuel olarak girilmesini veya düzenlenmesini kolaylaştırabilir. Bu tür otomatik formlar, form düzeni araçlarıyla ayrı ayrı oluşturulabilir.

BigInt veri türü desteği "Büyük Sayı

Access 2016, özellikle MS SQL Server ile uyumluluğu artıran BigInt veri türünü sunar. BigInt büyük sayıları hesaplamak için kullanılabilir, bu veri türü parasal olmayan bir sayısal değeri bir Access tablosunda alan olarak veya bir SQL veritabanından içe aktarırken saklar. 8 bayt ile BigInt, yalnızca dört baytlık (-2^31 ila 2^31-1) "Sayı" veri türünden çok daha geniş bir hesaplama aralığına (-2^63 ila 2^63-1) sahiptir.

DBASE dosyaları ve ODBC için destek

Önceki sürümden farklı olarak Access 2016, veritabanı programının uygulama olanaklarını genişleten .dbf türündeki dosyaları yeniden desteklemektedir: dBASE dosyaları böylece içe veya dışa aktarılabilir veya yeniden bağlanabilir. Buna ek olarak, Access veritabanı ile Microsoft SQL Server ve Azure gibi harici veri kaynakları arasındaki bağlantı artık Açık Veritabanı Bağlantı Protokolü (ODBC) aracılığıyla desteklenmektedir.

Access 2016 ile erişilebilir çalışma

Access veritabanlarının klavye kısayollarıyla kullanılabilmesi, programın kullanıcı yelpazesini genişletiyor. Görme veya hareket bozukluğu olan kullanıcılar için, programda bulunan kombinasyonlar ve kısayollar büyük bir rahatlama sağlar ve genellikle fare tabanlı çalışmaya vazgeçilmez bir alternatiftir.

Microsoft Access 2016 için sistem gereksinimleri

Office programı Access 2016, Microsoft tarafından iki sürüm halinde sunulmaktadır: 32-bit ve 64-bit. 64-bit sürümü otomatik olarak yüklenir, bu sayede x86 işlemcili 32-bit işletim sistemine yalnızca 32-bit sürümü yüklenebilir. Sürüme bağlı olarak, bireysel donanım gereksinimleri farklılık gösterir - örneğin, çalışma alanı ve sabit disk belleği açısından. Aşağıdaki minimum bilgisayar gereksinimleri geçerlidir:

  • İşletim sistemleri: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
  • İşlemci: en az 1 GHz ve SSE2 özellikli x86 veya x64 bit işlemci
  • Bellek: 1 GB RAM (32 bit), 2 GB RAM (64 bit)
  • Sabit disk alanı: en az 3,0 GB
  • Ekran: min. 1.024 x 768 çözünürlük
  • Grafik kartı: Grafik donanım hızlandırması için DirectX 10 grafik kartı gereklidir

Microsoft veritabanı programı Access 2016'yı Wiresoft'tan ekstra ucuza satın alın

MS Access, MS Office Professional sürümünün klasik bir bileşenidir ve aksi takdirde düzenli olarak ayrı olarak değil, yalnızca bu Office paketiyle birlikte kullanılabilir. Wiresoft çevrimiçi mağazasında Access 2016'yı ayrı olarak da satın alabilirsiniz - bu, diğer birçok Microsoft yazılımı tedarikçisine göre büyük bir avantajdır. Wiresoft ile yazılım satın almanın küçümsenmemesi gereken bir diğer avantajı da programın sınırsız kullanılabilirliğidir: Access 2016 'nın bu tek lisansı, zorunlu güncellemelere sahip abonelik gibi herhangi bir kısıtlama ve düzenleme içermez. Bu nedenle, Wiresoft ile Access 2016'yı tek bir program olarak satın almak iki kat daha değerlidir.

Dahası, Wiresoft ile yazılım satın almak sadece ucuz değil, aynı zamanda güvenlidir: Sunulan bu Access 2016 tek lisansı, şirketlerde kullanıldıkları için genellikle daha büyük bir toplu lisanstan gelir; bu nedenle, bu sözde kullanılmış bir yazılımdır. Ancak, Office Suite 2016 Professional'da da bulunan Access yazılımı ile işlevsellik açısından tamamen aynıdır. Kullanılmış yazılım olarak satarak, size Access'i özellikle uygun bir fiyata sunuyoruz! Wiresoft ile kullanılmış yazılım satın alırken herhangi bir yasal risk taşımadığınız için tamamen güvende olabilirsiniz, çünkü kullanılmış yazılımların satın alınmasına ve satılmasına yasalar tarafından açıkça izin verilmektedir.

Wiresoft aracılığıyla sunulan her Microsoft programı mükemmel kullanılabilirlik açısından test edilmiştir, bu nedenle Access 2016 yazılımı satın alındıktan hemen sonra bilgisayarınıza yüklenebilir ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın indirilip kullanılabilir. Wiresoft, Access ve diğer Microsoft yazılımlarının yalnızca orijinal Microsoft sürümleriyle aynı olan ve güvenli satış kaynaklarından gelen tam program sürümlerini satar.

Wiresoft ile yazılım satın almak, özellikle serbest çalışanlar ve KOBİ'lerin yanı sıra özel kullanıcılar için de birçok kullanıcının normalde pahalı olan programları kullanabilmesi için özellikle ekonomik bir çözümdür. Access 2016 'nın sunduğu tüm avantajlardan yararlanıyor ve aynı zamanda tasarruf ediyorlar!

Wiresoft Yazılım Mağazasında, Access'in çeşitli sürümlerinin yanı sıra diğer Office ve diğer birçok Microsoft programı satın alınabilir. MS Access 2016 veya başka bir Microsoft programı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, e-posta, telefon veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT ACCESS 2016"
Müşteri puanları "MICROSOFT ACCESS 2016"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler