Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

  • SW10466
  • R18-01848
  • Kalıcı olarak geçerli
  • Tüm diller
  • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
2.686,90 TRY * 2.983,90 TRY * (9,95% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Miktar 5x Device CAL
Sistem  Windows Sunucu 
CAL Device CAL
Teslimat kapsamı Kullanım hakkı
Dönem Sınırsız
Diller Tüm diller
Terminal sunucusu uyumlu değil(RDS CAL adresini görüntüleyin)


Kullanıcıların Standard veya Datacenter sürümündeki Microsoft Windows Server 2022 sunucu hizmetlerine eriştiği her uç cihaz için sunucu lisansına dahil olmayan ek bir istemci erişim lisansı (Device CAL) gereklidir. Yalnızca bu lisans, Windows özellikli uç cihazın kullanıcısına ilgili erişim haklarını verir. Windows işletim sistemine sahip bir masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, akıllı telefon veya tabletin Device CAL lisansı ile lisanslanıp lisanslanmadığı önemli değildir. Bu, bir Windows işletim sistemi Device CAL  Windows Server 2022 adresine erişmek için hangi lisanslı uç cihazı kullanmak istediklerine karar vermekte özgürdürler.

Ürün hakkında başka sorularınız varsa, lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL"

Microsoft Windows Server 2022 - 5'li Paket ile verimliliği en üst düzeye çıkarın Device CAL

Genel Bakış

Microsoft Windows Server 2022 - 5 Paketi Device CAL (İstemci Erişim Lisansı), basit cihaz yönetimi ile güçlü bir sunucu ortamına ihtiyaç duyan şirketler için ideal çözümdür. Beş lisans içeren bu paket, beş adede kadar cihazın Windows Server 2022'nin gelişmiş özelliklerine erişmesini sağlar.

Güçlü özellikler

1. Optimize edilmiş cihaz kullanımı: Bu lisans paketi ile beş adede kadar cihaz Windows Server 2022'nin güçlü özelliklerine sorunsuz bir şekilde erişebilir. Cihazlarınızın verimliliğini en üst düzeye çıkarın ve şirketinizin üretkenliğini artırın.

2. Birden fazla cihaz için gelişmiş güvenlik: Windows Server 2022'nin gelişmiş güvenlik özellikleriyle ağınızı tehditlere karşı koruyun. Her Device CAL beş cihaza kadar güvenli erişim sağlar ve siber tehditlere karşı korur.

3. Kolay yapılandırma ve cihaz yönetimi: Bu lisans paketi yalnızca performans değil, aynı zamanda kolay yapılandırma ve cihaz yönetimi de sunar. Beş adede kadar cihaz için erişimi kolayca yönetin ve yapılandırmayı kuruluşunuzun özel gereksinimlerini karşılayacak şekilde özelleştirin.

Basit yönetim

1. Birden fazla cihaz için etkin lisans yönetimi: Windows Server 2022'nin etkin yönetim fonksiyonu ile lisanslarınızı kontrol altında tutun. Beş cihazınızın lisans kullanımını kolayca izleyin ve yönetin.

2. Kolay cihaz erişimi için kullanıcı dostu arayüz: Cihaz CAL'leri, cihaz erişiminin kolay yapılandırılması ve yönetimi için sezgisel bir arayüz sağlar. Beş cihazın tümü için yönetim çabasını azaltın ve verimliliği artırın.

Google'ın en son yardımcı masa güncellemesinin gereksinimlerini karşılar

Birden fazla cihaz için optimum uyumluluk: Microsoft Windows Server 2022 - 5 Pack Device CAL, Google'ın yardımcı masa güncellemesinin en son gereksinimleriyle tamamen uyumludur. Güncel kalın ve beş cihazın tümü için sorunsuz entegrasyon sağlayın.

Sonuç

Microsoft Windows Server 2022 - 5 Pack Device CAL, sunucu ortamlarında basit cihaz yönetimini tercih eden kuruluşlar için uygun maliyetli ve güçlü bir çözüm sunar. Basit lisans yönetimi ile verimliliği en üst düzeye çıkarın, güvenliği optimize edin ve cihazlarınızın yönetimini basitleştirin. Kuruluşunuzu başarılı bir dijital geleceğe hazırlayın ve kaynaklarınızdan en iyi şekilde yararlanın.

Bağlantılar "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler