Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

 • SW10137
 • C5E-01380
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
2.720,90 TRY * 3.021,90 TRY * (9,96% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans anahtarı
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Microsoft Visual Studio 2019 Professional, zorlu programcıların yanı sıra küçük veya orta ölçekli geliştirici ekipleri için tasarlanmış, kendini kanıtlamış IDE'nin (Entegre Geliştirme Ortamı) en son sürümüdür. Kapsamlı işlev yelpazesi, Android, macOS, iOS, tvOS ve watchOS tabanlı uygulamalar için Xamarin dahil olmak üzere yeni nesil uygulamaları ve oyunları gerçekleştirmek için tüm araçları sunar. Geliştirmeyi daha da verimli hale getiren diğer özellikler arasında, çalışmayı kesmek zorunda kalmadan çözümdeki bireysel kod parçacıklarının kullanımını görüntülemek için Tool CodeLens, yapay zeka tabanlı çözüm önerileriyle çalışmayı hızlandırmak için IntelliCode ve gerçek zamanlı işbirliği yoluyla ekip çalışmasını destekleyen Visual Studio Live Share yer alıyor.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL"

Visual Studio 2019 Professional - satın alma sürümü olarak çok yönlü geliştirici yazılımı

Visual Studio 2019 Professional from Microsoft, zorlu programcıların yanı sıra küçük veya orta ölçekli geliştirici ekipleri için tasarlanmış, kendini kanıtlamış IDE'nin (Entegre Geliştirme Ortamı) en son sürümüdür. Kapsamlı işlev yelpazesi, Android, macOS, iOS, tvOS ve watchOS tabanlı uygulamalar için Xamarin dahil olmak üzere yeni nesil uygulamaları ve oyunları gerçekleştirmek için tüm araçları sunar. Geliştirmeyi daha da verimli hale getiren diğer özellikler arasında, proje klasöründeki bireysel kod parçacıklarının kullanımını çalışmayı kesintiye uğratmadan görüntüleyen Tool CodeLens, yapay zeka tabanlı çözüm önerileriyle çalışmayı hızlandıran IntelliCode ve gerçek zamanlı işbirliği yoluyla Team çalışmasını destekleyen Visual Studio Live Share yer alıyor. Ayrıca Visual Studio 2019 Professional adresinde gezinme, yeniden düzenleme ve hata ayıklayıcı da geliştirilmiştir. Ayrıca, Visual Studio 2019 Professional entegre geliştirme ortamı C#'ın yanı sıra C ve C++ gibi eski dilleri de desteklemektedir.

Teklifi Visual Studio 2019 Professional Edition, Wiresoft adresinde ikinci el yazılım olarak, geliştiricilere bu denenmiş ve test edilmiş Microsoft yazılımının tüm avantajlarını, tek bir lisans olarak uygun fiyatı sayesinde kendi bilgisayarlarında kullanabilmeleri için sunmaktadır.

Wiresoft yazılım online mağazasında aşağıdakilere ek olarak şunları bulabilirsiniz Visual Studio 2019 Professional ayrıca Visual Studio sürümlerinin veya versiyonlarının diğer tek lisanslarını ve diğer birçok uyumlu Microsoft programını satın alma sürümü olarak bulacaksınız. Aşağıdaki genel bakış, Visual Studio 2019 Professional adresinin en önemli optimizasyonlarını ve yeni özelliklerini göstermektedir.

Visual Studio 2019 Professional Baskısında Öne Çıkanlar

Önemli ölçüde daha kolay navigasyona ek olarak, mevcut 2019 sürümü Visual Studio görme engelli geliştiriciler için de kullanımı daha kolaydır. Önceki sürümle karşılaştırıldığında, optimize edilmiş yeniden düzenleme ve derlemeler ile çözüm yüklemelerinde bir revizyon da var. En önemli programlama araçlarından biri olan hata ayıklayıcı  ek seçenekler de sunuyor.

Daha kolay kod başlatma ile Git öncelikli iş akışı

Visual Studio 2019 'un yeni lansman penceresi artık çeşitli seçenekler sunuyor: İlk olarak, bir proje veya çözümü açmak veya oluşturmak için diğer seçeneklerin yanı sıra bir depodan kodu klonlama veya kontrol etme seçeneği sunulur. Buna ek olarak, modernize edilmiş başlangıç penceresi, simgelerin, araç çubuklarının ve araç pencerelerinin etrafındaki daha yumuşak çizgiler nedeniyle önceki sürümden farklı olan yeni bir mavi tasarımla kendini gösteriyor. Düzenleyicide kod için daha fazla alan yaratmak amacıyla menü başlık çubuğunun üst kısmına taşınmıştır. Bu aynı zamanda IDE'deki navigasyonu değiştirmeden bellek alanını optimize etmiştir.

Benzer şekilde, önceki diyalog revize edilmiş, önceki ağaç yapısı artık mevcut değildir ve uygun şablonları bulmak için çeşitli güçlü arama ve filtreleme işlevlerine (örneğin dil, platform ve proje türüne göre) sahip bir arama alanı ile değiştirilmiştir. Arama komutlara, seçeneklere, menülere ve ayrıca kurulabilir bileşenlere uygulanabilir; komutlar için arama sonuçlarına ek olarak, ilgili tuş kombinasyonları da görüntülenir. Sonuçlar, kullanıcı yazarken dinamik olarak görüntülenir. Bulanık arama algoritmasının yeni entegre kullanımı, yazım hatalarını veya daha doğal bir dili de dikkate alır.

Visual Studio 2019'da yapay zeka destekli IntelliCode Professional

Yeni IntelliCode, eski IntelliSense otomatik tamamlama özelliğinin daha da geliştirilmiş halidir Visual Studio ve geliştirme verimliliğini daha da artırmak için bağlamsal IntelliSense, kod biçimlendirme ve biçim kuralı çıkarımı gibi yapay zeka destekli çeşitli özellikler sunar. Özellikleri ve yöntemleri alfabetik bir liste olarak görüntüleyen IntelliSense'in aksine, IntelliCode bunları en olası aday sonuçlara göre listeler ve bunların önüne yıldız işareti ekler. C# kullanan geliştiriciler IntelliCode'u kendi geliştirdikleri koda da uygulayabilir ve böylece öğrenebilirler, diğer öneriler ise Microsoft açık kaynak alanına dayanmaktadır. Visual Studio 2019 Professional adresinde, IntelliSense'in yapay zeka destekli önerileri diğer iki dil için de kullanılabiliyor: Sırasıyla C++ ve XAML ve TypeScript/JavaScript ve Java, Visual Studio koduna eklenmiştir.

CodeLens içinde Visual Studio 2019 Professional

CodeLens, geliştiricinin Visual Studio 2019 Professional ile çalışmasını önemli ölçüde hızlandırır çünkü araç, editörü kapatmak zorunda kalmadan paralel olarak bağımsız çalışır. CodeLens, kod geçmişinin yanı sıra bir kod parçasındaki tüm değişiklikleri de tanımlar

Ilgili kod bölümlerine ve değişikliklere referanslar, kod incelemeleri, bağlantılı hatalar, vb. Değişiklikler kodla birleştirilmeden önce, kodu nasıl etkileyeceklerini görmek için gözden geçirilebilirler. C# ve Visual Basic kodu için öğe düzeyindeki kod göstergeleri, kodda hangi ekip üyesinin değişiklik yaptığını da gösterir. CodeLense, CodeLense'in özel bir özelliğidir

Visual Studio 2019 Professional veya Enterprise baskısı.

Visual Studio Canlı Paylaşım

Visual Studio 2019'a entegre Canlı Paylaşım işlevi Professional 30'a kadar geliştiricinin bağlam dahil olmak üzere paylaşılan aynı kaynak kod tabanı üzerinde gerçek zamanlı olarak işbirliği yapmasına olanak tanır. Bu mümkündür çünkü Visual Studio Live Share yalnızca dosya ağacı ve bağlam bilgilerini aktarır. Böylece her Team üyesi, tanıdık çalışma ortamında ana bilgisayardan bağımsız olarak kaynak kodu üzerinde çalışabilir. Kod kalitesini artırmak için diğer şeylerin yanı sıra yapay zeka işlevleri de buraya entegre edilmiştir. Ortak hata ayıklama Visual Studio Live Share ile de mümkündür.

Visual Studio 2019'un diğer özellikleri Professional

Buna ek olarak Visual Studio 2019 Professional çok daha pratik işlevler:

Refactoring Visual Studio 2019 Professional

Visual Studio 2019 Professional adresinde C# için kodu düzenlemeyi daha da kolaylaştıran yeni refactoring'ler mevcuttur: Üyeler arayüze veya temel sınıfa taşınabilir ve isim alanları bir klasör yapısına karşılık gelecek şekilde uyarlanabilir. Uygun öneriler ampul olarak adlandırılan ışıkta gösterilir.

Kod Temizleme

Code Cleanup, Visual Studio 2019 adresinde kaynak kodunu otomatik olarak yeniden biçimlendirme işlevidir, kaynak kodu düzenleyicisinin altında bir süpürge olarak görüntülenir. Kod formatı ayarları bir EditorConfig dosyası kullanılarak, sadece belirli bir proje için ya da metin editöründeki seçenekler aracılığıyla tüm kod için tanımlanabilir. C# kod dosyalarının kod temizliği için Visual Studio 2019 Professional editörde ayrı bir "Kod temizleme" düğmesi sunar. Buna ek olarak, User her satır için her kod biçimi ayarı için Tercih ve Önem derecesi değerlerini ayrı ayrı tanımlayabilir; önem derecesi için "Yalnızca yeniden düzenleme", "Öneri", "Uyarı" veya "Hata" seçenekleri mevcuttur. Her durumda görüntülenen ipuçları veya öneriler sadece tek bir tıklamayla görüntülenmekle kalmaz, aynı zamanda hemen uygulanabilir, böylece sık sık meydana gelen düzeltmeler de bir profil olarak kaydedilebilir.

Visual Studio 2019 adresinde hata ayıklama

Hata ayıklayıcı Visual Studio 2019 adresinde çalışır Professional sadece eskisinin iki katı hızda çalışmakla kalmıyor; işlem dışı C++ uygulamalarında hata ayıklarken bellek tüketimi de azaltıldı. Nesneleri özelliklerine göre tanımlamak için, imlecin hata ayıklayıcı penceresinde belirli bir özelliğin üzerine sürüklenmesi ve ilgili bilgilerin görüntülenmesi için pin simgesinin tıklanması yeterlidir. Veri kesme noktaları artık eskisi gibi yalnızca C++ için değil, Visual Studio 2019 adresinde .NET Core uygulamaları için de kullanılabilir. Konumdan bağımsız olarak, belirli bir nesne için bir özelliğin değeri değişir değişmez kod yürütmeyi keserler.

Mobil Geliştirme için Xamarin

Android, iOS ve Windows için Xamarin ile oluşturulan uygulamalar yerel bir görünüm ve davranış sergiler, bu yüzden özellikle popülerdirler. Xamarin içinde Visual Studio 2019 yalnızca Android için daha hızlı derleme ve dağıtım süreleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda artık Xamarin.Forms XAML için bir özellik editörü ve optimize edilmiş bir Xamarin.Forms Önizleyici de içeriyor.

PMA (Per-Monitor-Aware) Rendering

Usergeliştirme yaparken veya çalışırken birden fazla monitör kullanmayı sevenler Remote bu özelliği özellikle takdir etmelidir: Şimdiye kadar, farklı çözünürlüklere sahip monitörlerin kullanılması geliştirme sırasında çeşitli sorunlara neden oluyordu; örneğin, işleme genellikle yanlış bir ölçeklendirmeyle yapılıyordu veya Visual Studio kendisi bulanık görüntüleniyordu. Visual Studio 2019 Professional artık PMA özellikli işleme sunuyor, bu da diğer şeylerin yanı sıra yazılımın ilgili ölçeklendirme faktörlerinden bağımsız olarak doğru şekilde işleme yaptığı anlamına geliyor. Bunun için minimum gereksinim Windows 10 güncellemesi (v1803, RS4) veya .NET Framework 4.8 RTM'dir.

Konteyner araçları Visual Studio 2019 Professional

Geliştiriciler, Azure-Cloud hizmetlerinin desteğini kullanırken, diğer şeylerin yanı sıra, Visual Studio adresinde bulunan ve oluşturma, hata ayıklama ve dağıtımı önemli ölçüde basitleştiren kapsayıcılarla geliştirme araçlarını da kullanabilirler. Visual Studio 2019 Professional ayrıca, uç noktada Docker Desktop 'un yanı sıra web geliştirme, Azure araçları ve .NET Core geliştirme araçları için gerekli iş yüklerinin bulunması koşuluyla burada Docker ve Kubernetes desteği de sunmaktadır. Bu

Kubernetes desteği, şirket içi bir proje ile Azure Kubernetes Service (AKS) altındaki bir Kubernetes kümesi arasında bağlantı kurulmasını sağlar.

Visual Studio 2019 için sistem gereksinimleri Professional

Aşağıdaki ayrıntılı gereksinimler, yalnızca aşağıdakilerin kurulumu için genel ön koşullar değildir Visual Studio 2019 Professional, ancak aynı zamanda Visual Studio 2019 Professional 'un belirli özelliklerini kullanabilmek için gerekenleri açıklar; bunun için yönetici hakları gerekebilir.

Desteklenen işletim sistemleri

Prensip olarak, Visual Studio 2019 Professional adresini yüklerken 64 bit sürümü önerilir, aşağıdaki özellikler minimum gereksinimler olarak kabul edilir:

 • Windows 10, Windows 11,( Home , Professional, Eğitim ve İşletme) / Windows Server 2019 /2022
 • Windows Server 2019: Standard, Datacenter
 • Windows Server 2016: Standard, Datacenter
 • Windows 8.1 (2919355 güncellemesinden): Core, Professional ve Enterprise
 • Windows Server 2012 R2 (2919355 güncellemesinden itibaren): Essentials, Standard, Datacenter
 • Windows 7 (SP1 son güncellemeler dahil): Home Premium, Professional, Enterprise, Ultimate

Donanım gereksinimleri (minimum)

 • İşlemci: 1,8 GHz; Quad-Core
 • Bellek: 2 GB RAM; 8 GB RAM önerilir (sanal bilgisayarda çalıştırırken en az 2,5 GB)
 • Sabit disk alanı: 800 MB, tipik kurulumlar 20 - 50 GB boş alan gerektirir (yüklü özelliklere bağlı olarak 210 GB'a kadar)
 • Sabit disk hızı: Katı hal sürücüsüne (SSD) kurulum önerilir
 • Grafik kartı: 1,280 x 720, 1,366 x 768 veya üstü önerilir

Diğer gereklilikler (seçim)

 • Yükleme Visual Studio 2019: .NET Framework 4.5.2
 • NET Framework 4.7.2 çalıştırılıyor, bu sürüm kurulum sırasında yüklenecektir
 • İnternetle ilgili çeşitli senaryolar: Internet Explorer 11 veya Microsoft Edge gereklidir
 • Hyper-V emülatörü: 64 bit işletim sistemi, Client-Hyper-V, İkinci Seviye Adres Çevirisi (SLAT)
 • Xamarin.Android: Windows adresinin 64 bit sürümü, 64 bit Java Geliştirme Kiti (JDK)
 • Evrensel Windows uygulamalarının geliştirilmesi: Windows 10 (komut satırı aracılığıyla: Windows Server 2019, Windows Server 2016 ve Windows Server 2012 R2)
 • Windows 7 SP1 altında C++, JavaScript veya .NET iş yükleriyle mobil geliştirme: PowerShell 3.0

Visual Studio 2019 Professional online mağazada Wiresoft adresinden tek tek ucuza satın alın

Bu Visual Studio 2019 Professional yazılımı, Wiresoft çevrimiçi mağazasında tek bir lisans olarak, kullanılmış yazılım olarak adlandırılan özellikle uygun avantajlı bir fiyatla mevcuttur.

Satışa sunulan Visual Studio 2019 Professional Edition lisansı, bir şirketin eski Visual Studio toplu lisansıdır ve bu şekilde yeniden satıldığında feshedilmiş ve bireysel lisanslara dönüştürülmüştür, bu nedenle kullanılmış yazılım olarak tanımlanmıştır. Wiresoft Microsoft Visual Studio 2019 Professional adresinde sunulan bu tür lisanslar yalnızca Avrupa'da bulunan ve AB yasalarının geçerli olduğu şirketlerden kaynaklanmaktadır. Bu Visual Studio 2019 Professional yazılımının ne bölünmesi ne de kullanılmış yazılım olarak etiketlenmesi, işlevselliği ile ilgili herhangi bir kısıtlama anlamına gelmez.

Wiresoft adresinden yazılım satın almak sizin için her zaman güvenli bir satın alımdır! Visual Studio 2019 lisansına Wiresoft mağazasından ulaşabilirsiniz Professional sadece kesinlikle uygun bir fiyata sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda anında indirme ve sağlanan geçerli toplu lisans anahtarı ile lisans aktivasyonu sayesinde satın alma sırasında güvenlik sunar.

Herhangi bir satın alma Visual Studio 2019 Professional veya Wiresoft yazılım mağazasında kullanılmış yazılım olarak başka bir Microsoft programı müşterilerimiz için yasal bir sorun teşkil etmemektedir, çünkü bu tür kullanılmış yazılımların ticaretine yasal olarak izin verilmektedir ve bu durum çok sayıda mahkeme kararı ile açıkça teyit edilmiştir.

Visual Studio 2019 gibi kullanılmış yazılımların tek lisansları Professional Edition, alıcılara özel program sürümlerini kullanmak için geleneksel tekliflere düşük fiyatlı bir alternatif sunuyor. Siz de Microsoft yazılım ürünlerindeki avantajlı teklifimizden yararlanabilirsiniz!

Wiresoft yazılım mağazasında yalnızca Visual Studio 2019 Professional Edition'ı değil, aynı zamanda diğer sürümleri de bulacaksınız Visual Studio ve diğer birçok Microsoft programını kullanılmış yazılım olarak hemen indirebilirsiniz. Visual Studio 2019 ile ilgili sorularınız için Professional ya da başka bir Microsoft programı için, sohbette ya da e-posta veya telefon yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler